Пн, 20.11.2017, 06:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 54 з 266«125253545556265266»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 796
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (GarryPotter)
Типова відповідь -"Ми уважно опрацювали Ваш лист.

Якщо так підходити, то навіщо говорити, щось не так і не то. Є звичайно різні ситуації. Але є багато питань, які вирішуються достатньо швидко і цивілізовано.
В дворі було старе дерево, ось ось мало гепнутись. Написали листа в РайАдміністрацію. Через тиждень дерево зрізали, лист прислали, що провели відповідні роботи.
Не розумію, чому все тільки і погано і ніяк інакше.

Quote (swetikccc)
Спмсок в студію.

Мав нагоду бути в Києві, отримував важливі документи. Все чітко і зрозуміло, залишились тільки позитивні емоції.
А якщо хочете список, це не хвилинна справа все пригадати. Одне можу сказати, що годую свою родину тим, чим заробляю на роботі. Всі доплати, які мають у мене бути - вони виплачуються.
Мої права захищені профкомом. Можливо він у когось формальний, у нас ні. Все залежить не від міністра!!! А від людей які працюють у вашому закладі, у вашому районі, а потім вже у вашій області і т.д.

Відредаговано: mouse - Нд, 25.09.2011, 21:24
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 797
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mouse)
Одне можу сказати, що годую свою родину тим, чим заробляю на роботі. Всі доплати, які мають у мене бути - вони виплачуються.
Мої права захищені профкомом. Можливо він у когось формальний, у нас ні. Все залежить не від міністра!!! А від людей які працюють у вашому закладі, у вашому районі, а потім вже у вашій області і т.д.

Два роки тому було інакше?
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 798
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mouse)
Всі доплати, які мають у мене бути - вони виплачуються.
Мої права захищені профкомом. Можливо він у когось формальний, у нас ні.

Аналогично.

Quote (mouse)
Все залежить не від міністра!!! А від людей які працюють у вашому закладі, у вашому районі, а потім вже у вашій області і т.д.

Я также думаю.

Quote (swetikccc)

Два роки тому було інакше?

Президенты, министры, мэры меняются, а условия труда, соблюдение всех норм по оплате, отношение к учителю у нас уже 20 лет одинаковые. Профком и администрация работают честно. Потому и работаю в таком коллективе.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 799
Ветеран спілкування
Quote (serbor)
Профком и администрация работают честно. Потому и работаю в таком коллективе.

У нас також працювали, а тепер зверху скрутили в баранячий ріг.

А профком...Ви навіть не представляєте як працює принцип, розділяй і володарюй.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 800
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (mouse)
А ви питали чому це так у райво? облуно? Запитайте. Зробіть письмовий запит! А потім уже і у міністра камінці покидаєте. Він не ідеальний, але давайте будемо відділяти мух і котлети!

Quote (GarryPotter)
Зрозуміло, що це не вина міністра освіти, і він користується даними наданими йому департаментами міністерства

Я ж не кажу, що Табачник мав би особисто розвозити книжки по школах! B)
Але яка різниця хто не спрацював, відділ освіти область чи міністерство?
Головне результат. На сьгоднішній день по школах розвезено далеко не 100% потрібних підручників.
І не треба обманювати народ, що ніби вже всі з підручниками.
Ось уявіть собі керівника будівельної організації. Гроші виділив, побудувати будинок наказав. Але більшість коштів розікрали, побудували тільки фундамент. А він при цьому кричить у всі голоси, що мовляв будинок побудовано на всі 100%
:)
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 02:25 | Повідомлення № 801
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
[warning]Шановні форумчани!
Не перетворюйте тему в політичні дебати та Бесідку!
Адміністратори та модератори теж живі люди. Не піддавайте їм роботи.
Дякую за розуміння. :)
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 802
Ветеран спілкування
Мелітопольській школі подарували комп’ютери
Новий комп’ютерний клас вартістю близько 50-ти тисяч гривень запрацював у Мелітопольській загальноосвітній середній школі №15. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі Мелітопольської міської ради.

Передача комп’ютерного обладнання навчальному закладу відбулася у рамках співпраці компанії «Київстар» та місцевої влади Мелітополя.

Під час відкриття нового комп’ютерного класу з підключенням до швидкісного Інтернету міський голова Мелітополя Сергій Вальтер та начальник Запорізького відділення компанії «Київстар» В’ячеслав Вітульов побажали педагогам та учням подальших успіхів у навчанні.

На думку директора школи №15 Наталії Коваль, відкриття шкільного кабінету із сучасним обладнанням, сприятиме покращенню результатів навчання.

Нагадаємо, меморандум між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту та компанією «Київстар» щодо підключення 200 українських шкіл до швидкісного Інтернету було підписано на початку липня цього року.

Ось і позитивні речі.
http://osvita.com/uk/news/26-09-2011/1317027991/
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 803
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
Ось і позитивні речі.
http://osvita.com/uk/news/26-09-2011/1317027991/

Сьогодні світе сонечко. :)
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 804
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Не было три дня, перечитал последние сообщения.
Что за оранжевая агитация?
И никто не удаляет, а моих нет где я писал что на западной и центральной Украине люди за последние лет 6 стали жестокими и злыми.
Удаляйте меня опять - я не оранжевый, увы... :Q
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 805
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (dpi)

Вкажіть конкретно де саме агітація, видалимо!
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 806
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (dpi)

Яка агітація? Нормально спілкуємось про новини освіти від Табачника. Ніхто нікого ні і ні за що не агітує, просто пропонують справді подумати за освітян.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:26 | Повідомлення № 807
Ветеран спілкування
Так, так. Пропонуємо розглянути різні підходи. Новини прочитати між рядками. У кожного своя думка. Не буває людей поганих або гарних. У всіх є вдалі рішення і проекти, і просто провальні речі.
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 02:27 | Повідомлення № 808
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (novachok)
Вже давно все перерозподілено

Ну....ще не ЗОВСІМ розподілена земля та холопи))
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:27 | Повідомлення № 809
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
Ось і позитивні речі.

Як згадувалося на форумі http://informatic.org.ua/forum/92-1341-51096-16-1306582723 з травня місяця на Дніпропетровщині був запущений проект «Створення єдиної освітньої мережі», згідно якого всі навчальні заклади області з допомогою програми «КУРС-ШКОЛА» під’єднувалися до центрального сервера ГОУН для здачі електронної звітності (форми ЗНЗ-1, РВК-77, РВК-83 та ін..). Протягом літа усі школи повинні були закупити в компанії «Нові знання» саму програму (вартість від 1300 до 2000 грн.), тоді ввести всі дані у базу (класи, приміщення, працівники, учні, навантаження і т.д.). Відправити базу через Інтернет на центральний сервер з допомогою програми КУРС-САЙТ (після цього інформація про школу з’являлася на сайті http://dp.isuo.org/ Єдиного освітнього центру). Не буду описувати скільки нервів було затрачено, щоб навчити кожного завуча користуватися цією програмою чи настроїти передачу даних на сервер.
30 серпня відбулася презентація старту проекту за участю міністра освіти та губернатора. На великому екрані представили, губернатор та підготовлені виступили. Тоді слово взяв міністр. Сказав буквально кілька слів про ІКТ, європейські стандарти освіти, які втілює міністерство, а далі пішов пафосний звіт про дошкільну освіту, підручники, підвищення зарплат. А в кінці сказав, що кожен вчитель обов’язково повинен виписати газету «Освіта України». Можливо й не згадував би цей епізод, але на днях у школу прийшов лист ГУОН «Про підписку на освітянські видання», де прямою рознарядкою на мою школу припало 12 примірників газети «Освіта України», 15 примірників обласної педгазети «Джерело», а також 20 примірників газети обладміністрації «Вісті Придніпров’я» . Причому до конкретної дати потрібно відзвітуватися ксерокопіями підписних квитанцій.
Що стосується проекту «Єдиної мережі», то події розвивалися наступним чином. Вже на другий день після від’їзду міністра школи отримали паперові бланки для усіх звітів, бо як виявилося в закупленій програмі є помилки і неточності. А ще через тиждень після кількаразових оновлень версій програми КУРС-ШКОЛА, з’ясувалося, що програма не може узагальнювати дані звітів навіть на рівні районів. Тому довелося здавати всю звітність по-старому, тобто у паперовому вигляді.
І в останню п’ятницю від одного з керівників обласного управління дізнаюся, що проект від компанії «Нові знання» вже не актуальний, з жовтня область переходить у новий ІКТ-проект «Відкритий світ. 100 відсотків».
Ось такі "позитивні речі".
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:27 | Повідомлення № 810
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Нарешті рідне Міністерство здається поставило крапку!
Роз’яснено як треба застосовувати нове Положення про атестацію педагогічних працівників:

http://osvita.ua/school/news/23312
та
http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/23299
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 54 з 266«125253545556265266»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.