Пн, 20.11.2017, 05:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 49 з 266«124748495051265266»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:12 | Повідомлення № 721
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (GarryPotter)
Справа тут не в підборі учнів, а в різниці підходів - ми вважаємо, що діти у нас "такі собі", яким буде досить "кнопкодавства", тобто ми свідомо робимо з них "недо-людей". Якщо не вчити їх алгоритмізації і програмуванню, не вчити мислити, то на виході ми отримаємо не свідомого творця свого життя (ух як високопарно!), а сіре безлике стадо.

Шановний а Ви знаєте , наприклад сам процес підготовки олімпіадчиків в тому ж Уфмл?
І хто грає ну дуже важливу роль в підготовці?
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 02:12 | Повідомлення № 722
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (swetikccc)
Добавляю вам репутацію за це повідомлення.

Дякую...

Додано (27.08.2011, 21:59)
---------------------------------------------

Quote (gromko)
Так ми скотимося до теорій З.Фройда

Теорія Фройда - це дно? :) Тоді я не проти скотитись. Компанія солідна...

Quote (gromko)
Рівень студентів педвузів з року в рік падає

А звідки йому взятися? Який конкурс при вступі?
У нашому районі щороку "зникає" (за кількістю учнів) така школа, як наша (сільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, всіх класів по одному). Цього року зникло майже дві :'(

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Сб, 27.08.2011, 21:48
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:12 | Повідомлення № 723
Ветеран спілкування
Quote (swetikccc)
Одна історія з життя.
Команда з Уфмл, де читає іформатику шановна пані Ірина Вільївна Скляр, виграє відкритий чемпіонат по Києву, ні і хлопців просять дати відповідні данні про себе щоб перекчисмлити винагороду, ну що ж хлопці втекли бо було це в відповідний час. ))0
А були серед них переможці по Україні по фізиці і математиці. )))
Взнав я це коли вже закінчили ліцей.)))))

Забув добавити по Counter Strike.)))
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 724
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив міністру освіти і науки, молоді і спорту Дмитру Табачнику розробити систему заходів з ліквідації корупції у школах.

Як сказано в повідомленні Секретаріату КМУ, відповідне доручення глава уряду озвучив на розширеній колегії відомства.

Азаров навів дані одного з соціологічних опитувань, в якому чверть респондентів визнали, що однією з головних проблем шкільної освіти є корупція.

"Якщо наші діти у своєму дитячому віці з цим зіштовхуються, чого можна чекати далі? Тому я доручаю Вам, Дмитро Володимирович, розробити систему заходів, щоб це негативне явище звести нанівець", - підкреслив він, звертаючись до Табачника.

Раніше вже повідомлялося, що прем’єр-міністр Микола Азаров розкритикував Міністерство освіти і науки, молоді і спорту за відсутність на сайті інформації про обсяги державного замовлення.
[i]За матерiалами: Корреспондент.net
sib Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 725
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (Пилипчук_О_П)
Само собою. 1 тижнева година алгоритміки у інваріантній частині навчального плану 5-9 класів вирішила б проблему раз і назавжди надовго.

Саме це запропонувала на секційних.
У відповідь мовчання, або - ні, ні в якому разі ну і
Quote (sib)
нема кого вчити, дітей зацікавлених не має, не знають діти математики і т.д.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 726
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (sib)
Цитата (Пилипчук_О_П )
Само собою. 1 тижнева година алгоритміки у інваріантній частині навчального плану 5-9 класів вирішила б проблему раз і назавжди надовго.

Саме це запропонувала на секційних.

Введение часа в инвариант надо предлагать МОН. Но это пока, вы думаю понимаете, фантастика. На месте вы можете только вариативку "растаскивать". Но на неё много претендентов и никто вам на программирование или алгоритмику просто так не даст.
sib Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 727
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Про що і мова. Результати на місцях вимагають, а дати годину з варіатики не хочуть!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 728
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Борис Жебровський: 20 років! Половину шляху ми вже пройшли…

Чесно, не знаю, що стало поштовхом, але спробую бодай для себе зрозуміти, що ж досягли ми, освітяни, за ці 20 років.

Для зручності спробую визначити 10 найважливіших подій української освіти. Маю право, як і кожен із Вас.

Україна перша з пострадянських країн отримала власні Закони про освіту, причому закони прямої дії. Звичайно життя виправляє їх. Але хіба не власні Закони формують власну державу?
Сьогодні всі діти України вчать і знають українську мову. Діти інших національностей мають можливість вивчати свою рідну мову. А взагалі в школах України викладають 38 іноземних мов.

До речі, згідно з нових стандартів початкової школи, з 1 вересня 2012 року іноземну мову всі українські школярі почнуть вивчати з першого класу. Європа, бери приклад!
В Україну їдуть навчатися студенти з усього світу! 48 тисяч з 131 країни. Між іншим, це майже на третину більше ніж за радянських часів. До дурнів не поїхали б…
Замість «вікна в Європу» ми відкрили «двері до всього світу». Сьогодні тисячі українських шкіл мають партнерів майже у півсотні країн. Наші діти перемагають під прапором України на інтелектуальних олімпіадах і турнірах, вчителі беруть участь у сотнях міжнародних конференцій. Нарешті, в кінці вересня цього року в Україні зберуться міністри освіти 50 країн Європи на Форум «Школа ХХI століття. Київські ініціативи». Нам є що сказати і запропонувати Європі.
Україна має трудолюбивого і відданого своїй справі вчителя. Здебільшого творчого. Ще на початку 90-х вдалося створити Творчу спілку вчителів України. Їх очолив в директор школи із Сахнівки на Черкащині, Олександр Антонович Захаренко, світла йому пам’ять. Тоді, в першій половині 90-х об’єднались сотні непересічних, небайдужих і талановитих вчителів. Саме їх ініціатива, сплеск небаченної енергії і ентузіазму формували нову освіту України. Чимало вже пішло з життя. Ті, що залишились мріють про нову романтичну хвилю в океані освіти. Час піднімати паруса!
Якщо говорити про важливий поворот в свідомості освітян і суспільства – то це безумовно визначення ролі дошкілля, як фундамента освіти, її першої і основної ланки. Хто любить дітей, а не тішиться своїми політичними амбіціями, це і бачить, і розуміє.

Скажу одне, наша інформація про реформи в дошкільній освіті на будь-якому рівні серед зарубіжних коллег викликає здивування і повагу.
Ще один важливий крок цього року – закон і рішення Уряду про інклюзивну освіту. Це перемога гуманістичної і демократичної освіти в Україні.
Підручники. У порівнянні зі світовими стандартами вони ще, як гидкі каченята, але ж свої. Створити власне підручникотворення – це ох як не просто. Бажаючих безталанно нажити славу, а жадібних до грошей – чимало. Сподіваюсь, що цей «дикий період» позаду. Попереду нове покоління українських підручників, які писатимуть найрозумніші і найкращі друзі дітей.
Вірю, що в цьому році, нарешті, всі вчителі оволодіють навичками роботи комп’ютером. Це завдання державної програми «Сто відсотків» і наш моральний борг перед учительством. Революція в освіті можлива лише в зміні технологій навчання. І вона відбулася.

ІКТ знищили кордони, відкрили найкращі бібліотеки для дітей в найвіддаленіших куточках світу. Учитель отримав фантастичні можливості проведення уроку. А головне – створити для кожної дитини її власний освітній маршрут.

Якщо згадати, з чого починали, то зроблено чимало, але значно менше ніж сьогодні потрібно.

ІКТ – це передній край сучасної освіти. Усі на передній край!
10. ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання. Вивчав його в США і не лише. Був серед тих, хто починав його запроваджувати в Україні. Як учитель, впевнений, що ЗНО – ворог особистості, причому і вчителя, і учня. Як функціонер розумію, що його введення було неминуче. Безумовно, це був один з найскладніших і найпомітніших кроків реформування української освіти.

Все, десять. Можливо, почав би знову – написав би інші. Спробуйте, власне, визначити свої. Задуматись ніколи не зайве. Єдине, що можемо робити в освіті без грошей – думати, а значить мріяти.

20 років – це півдороги. Знати б, хто Мойсей і куди нас ведуть. Хоча, ті кому 20 вже і самі знають. Щасливої їм дороги!

ІА «Світ освіт»
gu2in Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 729
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Сьогодні УЦОЯО оприлюднив результати зовнішнього незалежного оцінювання – 2011!!!!!!!!!!
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 730
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Сергій Льовочкін анонсує звільнення міністра освіти
Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін на зустрічі з представниками ЗМІ повідомив про можливі зміни в структурі Кабінету міністрів

Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 731
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (filnick)
На запитання, чи буде звільнено міністра освіти Дмитра Табачника, Сергій Льовочкін відповів: "Поза сумнівом, так".

Ну і що?
Звільнять, прийде новий...але толк буде той самий.
Треба провести ротацію кадрів у самому міністерстві.
Викорінити повністю негвтивні явища, які вже ось кільканадцять років присутні в міністерстві... ;)
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 732
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Особливо в останні 2-3 роки в освіті, як ніколи вітається показуха. Можна нічого не робити, але десь засвітитися на конкурсах та написати статтю в газету і все - ти герой. А можна пахати, як папа Карло десятиріччями і так ніколи й не бути поміченим.
Все, я міняю імідж. Більше показухами займатися не буду!
Не буду протягувати через другий та третій етап учасників олімпіад, котрим все до лампочки. Не буду возити дітей на конкурси за власні гроші. Короче, робитиму як більшість.
Натомість ставитимуся серйозніше до начального процесу, старатимуся навчити більшість не загубитися в світі інформаційних технологій та прививати длогічно-аналітичне мисленя!
:p
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 733
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Bandalak)
Не буду протягувати через другий та третій етап учасників олімпіад, котрим все до лампочки. Не буду возити дітей на конкурси за власні гроші. Короче, робитиму як більшість.
Натомість ставитимуся серйозніше до начального процесу, старатимуся навчити більшість не загубитися в світі інформаційних технологій та прививати длогічно-аналітичне мисленя!

Це, що ви робите - НЕ ПОКАЗУХА! так вважають ті, що НІЧОГО такого робити не здатні!
Ви не покините! НЕ ЗМОЖЕТЕ! Творче ставлення людини до роботи видано їй , як (соррі) запах поту, на все життя. І не треба!
А "як більшіть" ... в неї запах поту інший...стандартний

Відредаговано: pasichov - Чт, 01.09.2011, 18:22
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 734
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (pasichov)
Це, що ви робите - НЕ ПОКАЗУХА! так вважають ті, що НІЧОГО такого робити не здатні!

Я способен такое делать и делаю, и у меня уже много призёров областного уровня. И в этом году уже первое место в областной олимпиаде. Да, я вижу подходящих учеников, трачу на них личное время. Ну и результаты зарабатываю для чиновников города. А какая польза основной массе детей от этого? Зачем я трачу личные ресурсы? Чтобы напротив моей фамилии, моей школы и города "птички" во всяких анкетах проставляли.
Я тоже так считаю, Bandalak прав, это ПОКАЗУХА! И участвовать результативно в олимпиадах и конкурсах намного легче, чем основательно научить большую массу детей.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 735
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)

Я куплю собі
Dremel 300, і буду для душі творити, а на інше апатія як і у Вас.))))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 49 з 266«124748495051265266»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.