Нд, 19.05.2019, 18:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 691
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4305
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Наскільки містке у нас поняття "освіта"! B)
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 692
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (GarryPotter)
но "педколлектив" поддержит директора

Да, я с этим сталкивался. В личном общении поддерживали меня, а на совещаниях, педсосовете и профкоме даже близкие коллеги предают, увы.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 693
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Міносвіти Криму створить єдиний освітній інтернет-портал автономії
В рамках проекту кожний навчальний заклад, а також відділи та управління освіти отримують можливість створити власний повноцінний сайт

Про старт проекту повідомила Міністр освіти і науки, молоді та спорту Криму Віталіна Дзоз.
За її словами, створення інтернет-порталу дозволить користувачам мережі Інтернет познайомитися з докладною інформацією про будь-який кримський навчальний заклад або орган управління освітою.

Кожен сайт буде містити електронні шкільні щоденники, класні журнали і розклад уроків. Більше того, тут же будуть розміщені блоги, форуми, електронна бібліотека, повідомляють у Міносвіти автономії.
Освітній портал має спростити роботу педагогів і надати можливість швидко проводити повний моніторинг поточної успішності учнів, а також легко створювати різні звіти, рейтинги успішності школярів.

Міністр освіти Криму Віталіна Дзоз зауважила, що даний проект є унікальним не тільки для автономії - вперше в Україні створюється єдиний освітній інтернет-портал, що об'єднує всі навчальні заклади. Сьогодні в жодному іншому регіоні країни такі ідеї реалізовані не були.

Вона також зазначила, що всі підключення і сервіси, включаючи реєстрацію шкільного сайту, його хостинг і підтримка надаватимуться абсолютно безкоштовно для навчальних закладів усіх типів і форм власності, а також усіх користувачів порталу.

"Мова йде про те, що в мережі Інтернет стане можливим проведення дистанційних курсів, вчителі зможуть перевіряти, як учні засвоюють пройдений матеріал та спілкуватися за допомогою персональних повідомлень та форумів. Крім того, в порталі існує вбудований сервіс для проведення Інтернет-конференцій", - підкреслила В. Дзоз.

У Міністерстві освіти Криму також підкреслили, що відомство активізує роботу з проведення серії майстер-класів для вчителів "З комп'ютером на ТИ", адже використовувати портал в своїй роботі зможуть грамотні користувачі, які володіють навичками роботи в Інтернеті.

Нагадаємо, впровадження ІКТ в навчальний процес, є одним з пріоритетних напрямів, проголошених державою в сфері реформування освіти.

Нині кількість учителів, які володіють комп’ютером на рівні користувача, становить близько сорока відсотків. Профільним міністерством вже надано низку рекомендацій щодо навчання вчителів основам інформаційно-комунікаційних технологій.

За матеріалами: Освіта.ua
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 694
Прописаний назавжди
Повідомлень: 247
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Всеукраїнський з’їзд працівників освіти відбудеться 28 жовтня
У Міністерстві освіти відбулося перше засідання робочої групи з опрацювання питань щодо проведення Всеукраїнського з'їзду працівників освіти

Під час засідання, Дмитро Табачник повідомив, що наказом Міністерства освіти і науки створено робочу групу з опрацювання питань щодо забезпечення проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

До складу зазначеної групи увійшли Міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник (співголова) та його заступники, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень (співголова), члени Громадської гуманітарної ради при Президентові України та представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з освітою та науковою діяльністю та інші.

Основними питаннями, які розглядалися під час засідання стали визначення дати, місця проведення з’їзду, кількісного складу його делегатів та порядку їх обрання, а також обговорення пропозиції до робочого плану заходів щодо підготовки та проведення з’їзду.

Так, зокрема, за результатами голосування визначено дату проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, яка припадає на період шкільних канікул, а саме – 28 жовтня 2011 року. Визначилися також з кількісним складом делегатів, що становитиме 1000 осіб, повідомили в МОНмолодьспорт.

Наступне засідання робочої групи заплановане на 9 серпня.


Відредаговано: novachok - Нд, 07.08.2011, 18:51
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 695
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Як повідомлялося раніше, Президент Віктор Янукович під час засідання Громадської гуманітарної ради, що відбулося наприкінці червня, наголошував на необхідності проведення Всеукраїнського з’їзду освітян на початку навчального року.

Президент зазначав, що Держбюджет-2012 прийматиметься у першому читанні саме у вересні, відтак на з’їзд треба готувати питання, які б уряд міг врахувати при підготовці кошторису держави на наступний рік.

"Нічого не треба відкладати, – сказав Президент, звертаючись до Д. Табачника. – До вересня ще два місяці, і треба працювати. Два місяці вам і вашій команді. Ви втратили вже багато часу. І майте на увазі – терпіння небезмежне".


А тепер у кінці жовтня?
Anatoli Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 696
Прописаний назавжди
Повідомлень: 281
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
А ну, кому з нас вдасться попасти на той супер-з'їзд? Починаймо блоґ: як я на з'їзд попадав. Переможцю: ну... портрет на першій сторінці форуму. Гиги. Я серйозно.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 697
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Підбито підсумки ХХІІI Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики
28 липня 2011 року в Таїланді (м. Паттайя) завершилася XXIII Міжнародна учнівська олімпіада з інформатики – змагання, яке збирає найсильніших молодих програмістів зі всього світу. Цього року в олімпіаді взяли участь 307 школярів – молодих програмістів з 80 країн світу.

За результатами змагань було присуджено 27 золотих, 49 срібних і 78 бронзових медалей. Абсолютним чемпіоном третій рік поспіль став Геннадій Короткевич, десятикласник з м. Гомеля (Республіка Білорусь). Цей результат білоруського школяра є унікальним в історії змагань – до нього ніхто не ставав абсолютним переможцем Міжнародних учнівських олімпіад з інформатики більше двох разів. Для Геннадія це вже шоста Міжнародна олімпіада з інформатики і п'ята поспіль золота медаль. Найкращих результатів досягли учні з США (три золоті медалі), Китаю (дві золоті медалі), Росії (дві золоті медалі), Білорусі, Канади, Тайваню, Таїланду.

У неофіційному командному заліку відповідно до кількості завойованих медалей 1-3 місця розділили збірні США, Китаю і Тайваню, які вибороли по 3 золотих та 1 срібну медаль. Збірна Росії, яка отримала 2 золоті і 2 срібні медалі, посіла 5 місце. Збірна Білорусі, яка отримала 1 золоту та 3 срібних медалі, розділила 8-9 місце з командою Японії. Збірна Латвії зайняла 16 місце з 1 золотою медаллю; збірна Казахстану розділила 24-27 місця з 1 срібною та 3 бронзовими медалями; збірні Литви та України розділили 28-31 місця з 1 срібною та 2 бронзовими медалями; збірні Азербайджану, Вірменії, Грузії, Таджикистану та Естонії вибороли по одній бронзовій медалі і розділили 46-59 місця.

Команду українських школярів на XXIII Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики представили учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» та Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області, які вибороли 1 срібну та 2 бронзові медалі:

Нагін Сергій, учень 10 класу Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області – срібна медаль;
Василів Євген, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка – бронзова медаль;
Макар Андрій, учень 11 класу Львівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» – бронзова медаль;
Кашин Андрій, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка – учасник.

Команду супроводжували: Гуржій А.М., академік Національної академії педагогічних наук України, професор, доктор технічних наук – науковий керівник команди; Бондаренко В.В., асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка – керівник команди.

Міжнародні учнівські олімпіади з інформатики проводяться з 1989 року. Від кожної країни у змаганнях можуть взяти участь не більше 4 школярів (винятком є країна-організатор, яку можуть представляти дві команди школярів).

Змагання проходять у два тури: правилами передбачено виконання 3 визначених завдань у кожному турі (порівняно з попередніми роками кількість завдань зменшено: у 2009-2010 рр. учням пропонувалося виконати по 4 завдання у кожному турі).

Всі учасники мають написати програми на одній з доступних на змаганні мов програмування, після чого – відіслати виконану роботу для автоматичної перевірки.

Програмам, що були надіслані учасниками та отримали найвищі результати протягом всіх етапів тестування, нараховується максимальний бал. З 2010 року систему оцінювання конкурсних робіт було змінено: бали нараховувалися за проходження «підзадач» – окремих груп тестів, а з 2011 року така система нарахування балів застосовується до всіх завдань. Відповідно до суми балів, яку отримали учасники, розподіляються місця і медалі. За підсумками змагань, кількість золотих, срібних і бронзових медалей співвідноситься, приблизно 1/12, 1/6 і 1/4 від загальної кількості учасників олімпіади.
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 698
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (GarryPotter)
А тепер у кінці жовтня?

А тоді ще неодноразово перенесуть ;) ;) ;)
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 699
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Урядом внесено зміни до Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення персональними комп’ютерами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з особливими освітніми потребами, з метою забезпечення рівного доступу учнів до освітніх інформаційних ресурсів, підвищення якості освіти, впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій, в рамках реалізації заходів, запланованих на 2011 рік Державною цільовою програмою впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту розроблено проект акту щодо внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів.
Тож, 10 серпня, Кабінетом Міністрів України схвалено відповідну постанову.
Прийняття цього документу створить нові можливості для реалізації завдань щодо поліпшення якості шкільної освіти, використання у навчальному процесі сучасних електронних навчальних матеріалів, соціальної адаптації та реабілітації дітей з обмеженими можливостями, забезпечення розвитку інформаційної взаємодії та інтеграції загальноосвітніх навчальних закладів у світовий інформаційний освітній простір.
Коментуючи схвалення цієї постанови, Дмитро Табачник підкреслив: "Сьогодні Уряд прийняв дуже важливе рішення, яке дозволить Міністерству розпочати для дітей-сиріт придбання і забезпечення їх мобільними комп’ютерними комплексами – нетбуками. Я думаю, що за два роки - 2011-2012,якщо закон про держбюджет наші прагнення підтримає, ми мобільними комп’ютерними комплексами зможемо забезпечити дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування."
gu2in Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 700
Досвідчений учасник
Повідомлень: 762
Нагороди: 8
Рейтинг: 280
Балакають, приймають положення, а підручників за 10 клас ~1/3 ще й не бачили, у тому числі і Інформатику.
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 701
Прописаний назавжди
Повідомлень: 247
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (gu2in)
підручників за 10 клас ~1/3 ще й не бачили, у тому числі і Інформатику.

А нащо Вам за десятий - буде вже за одинадцятий
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 702
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4115
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Всі повідомлення про олімпіаду з ІКТ перенесені у нову тему. Тому все обговорення переноситься сюди
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 703
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4305
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (novachok)
А нащо Вам за десятий

Кумедне питання! B) Якщо школа не отримала підручників для 10 класу, то чи дуже їй потрібні підручники для 11-го?
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 704
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Переможці олімпіади з української мови та літератури отримають стипендії
http://osvita.ua/school/news/21695

В коментарії все написано.))))
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:09 | Повідомлення № 705
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Президент України Віктор Янукович присвоїв звання Герой України сімом українцям. Про це повідомили в Адміністрації Президента.

Так, звання Героя України присвоєне Ларисі Шитиковій - вчительці математики Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Ефективно впроваджує у навчально - виховний процес диференційований та індивідуальний підхід до учнів, методику розвиваючого навчання, інноваційні та інформаційні технології. Її учні є неодноразовими переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики: ІІІ етапу (2000, 2002, 2004, 2005, 2008 р.р.), ІV етапу (2004, 2005, 2008 р.р.), міжнародної олімпіади “Кенгуру” (1999 – 2008 р.р.), Міжнародного математичного свята (м. Москва, 2006 р.), Міжнародної дистанційної олімпіади з математики „Третє тисячоліття” (м. С.-Петербург, 2004, 2005, 2006, 2008 р.р.). У 2008 році вихованець Шитикової Л.О. (Соболєв Д.) став срібним призером міжнародної олімпіади з математики (Іспанія). координатор роботи з обдарованими дітьми Наукового товариства учнів – членів Малої академії наук (секція математики та інформатики) гімназії №47, має авторські розробки з методики викладання предмету, інтегрованих уроків (з математики та економіки) у 5 - 7 класах, відзначених дипломами І та ІІ ступеню журі обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та інновацій (2002 – 2008 р.р.). _ Протягом 5 років успішно очолює роботу районного методичного об’єднання вчителів математики, кафедри математики та інформатики в гімназії. Наставник молодих педагогів кафедри, координує роботу студентів- практикантів Харківського національного університету ім. В. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди. За творчу плідну педагогічну діяльність вона нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, Почесною Грамотою Міністерства і науки України, грамотами Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.


Я не проти цього нагородження, але скільки педагогів мають і кращі заслуги, але не мають жодної нагороди
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.