Ср, 22.11.2017, 14:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 45 з 266«124344454647265266»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:02 | Повідомлення № 661
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Це не тільки у Вас так. ;)
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:02 | Повідомлення № 662
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
serbor, поосторожнее, а то стуканут.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:02 | Повідомлення № 663
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Д.Табачник запропонував зробити 1 вересня вихідним для батьків
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник звернувся з листом до Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних державних адміністрацій, голів Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо вчасного вирішення широкого кола повсякденних справ для успішного початку нового навчального року.

Міністр наголосив на необхідності створення сприятливих умов для адаптації дитини, яка розпочинає навчання у 1 класі, для забезпечення їй подальшого благополучного розвитку, успішного навчання та виховання у цей особливо важливий період навчання дитини.

Зокрема, було наголошено на необхідності:

- проходження диспансеризації майбутніми першокласниками, забезпечивши обов’язковий медичний огляд дитини за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда (інших спеціалістів за показаннями) з визначенням готовності дитини до навчання в школі;
- посилення контролю Державною службою технічного регулювання та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за якістю продукції шкільного асортименту та цінами на шкільне приладдя на "Шкільних базарах" та проведення таких заходів і на місцевому рівні;
- вчасного ознайомлення майбутніх першокласників та їхніх батьків з першою вчителькою та умовами навчання.

Також Міністр виступив із пропозицією звернутися до роботодавців з проханням надати батькам першокласників 1 вересня у День знань вихідний день.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 664
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (GarryPotter)
1 вересня у День знань вихідний день.

І я вважаю, що це доцільно! Це і є підтримка сім*ї, для дитини це надзвичайно важливо!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 665
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
было бы неплохо. Особенно нам, учителям - когда собственный ребенок идет в 1-й класс, мы находимся тоже на Первом звонке (но явно не со своим ребенком)
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 666
Ветеран спілкування
Це точно! А то виходить, що ми не люди, але що зробиш, публічна професія вимагає жертв.
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 667
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (mouse)
публічна професія вимагає жертв.

Але ж не таких.
Коли моя донька йшла в 1 клас, директор влаштувала мені справжній терор, бо здала на навчання в іншу школу (ту, що навчалася сама і де зараз працюю).
Вона не відпустила мене на Перший дзвоник, хоча в тій школі свято розпочиналося на півгодини раніше і вона за 200 м. від цієї.
Я втекла, але спізнилася - дітей вже вивели на лінійку. Всю дорогу назад я йшла і плакала. Що відчувала я і моя донька в цей день - можете уявити.
Ніколи собі цього не пробачу.
Коли повернулася до школи - директор влаштувала мені допит, де я була, хоча дзвоник в її школі ще не розпочався.
Потім почалися щоденні перевірки, відвідування уроків, постійні приниження.
То кому потрібні такі жертви?
Хіба ми не люди?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 668
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
volevikt, пойдет моя в первый класс - правдами и неправдами я пойду на Первый звонок :) И пусть потом я тоже буду плакать, но самым главным для меня будут счастливые глаза моего ребенка (благо школа от работы будет всего в 10 минутах ходьбы)
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 02:03 | Повідомлення № 669
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (mouse)
А то виходить, що ми не люди, але що зробиш, публічна професія вимагає жертв.

Хтось з великих сказав - "Погана та держава якій потрібні герої" (і жертви теж)
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 670
Ветеран спілкування
Згоден, про героїв. Але це не про нашу країну. Нас зверху гноблять, так ми і самі ще горло один одному гриземо.
Вже кілька разів переконувався, що майже все залежить від конкретного чиновника, директора, вчителя, учня і т.д.
Тому і потрібно себе оточувати гідними вашої уваги людьми. Якщо директор самодур - варто знайти іншу роботу. Або доводити свою правоту.
vinohodov Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 671
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Когда ребенок идет в первый класс, то родителям положен выходной в этот день. Так нам разъяснил наш профсоюзный босс, когда зачитывали соглашение между профсоюзом и администрацией.
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 672
Прописаний назавжди
Quote (mouse)
Нас зверху гноблять, так ми і самі ще горло один одному гриземо.

+100 - це саме про нас, оскільки ми тоді не бачимо що робиться на верху
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 673
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Комп’ютернонеграмотних учителів проситимуть звільнитися

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту АРК висунуло вимогу до педагогів навчитися користуватися комп’ютерами та освоїти роботу з електронними підручниками. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі міністерства.
Ті педагоги, котрі не встигли освоїти ПК, мають зробити це упродовж літньої відпустки.
Як зазначила очільник кримського міністерства Віталіна Дзоз, учителі, які визнають свою нездатність освоїти комп’ютер, звільнятимуться самі, отримуючи достойну грошову компенсацію. «Є невеликий відсоток людей, котрі за віком ідуть, а є такі, які розуміють, що не зможуть освоїти комп’ютер», – зазначила освітянка.

Нагадаємо, за словами заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського, до початку навчального року всі педагоги мають освоїти комп’ютерну науку.
Джерело: ІА «Світ освіт»
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 674
Прописаний назавжди
Наступний навчальний рік буде завершено 25 травня
2011/12 навчальний рік в усіх без виключення навчальних закладах країни розпочнеться 1 вересня та триватиме до 25 травня
Відповідне урядове рішення, що внормовує питання завершення 2011/2012 навчального року, ухвалено у середу 13 липня. Рішення прийняте у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини європейського футбольного форуму ЕВРО-2012.

Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, в підпорядкуванні яких перебувають навчальні заклади, рекомендовано до встановленого строку завершити заняття в навчальних закладах незалежно від їх типу і форм власності.

У зв’язку із скороченням строків навчального процесу, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено в період із 14 травня до 7 червня. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів стартуватиме 2 липня 2012 року.

Необхідно зазначити, що у зв’язку із необхідністю завершення навчального року до 25 травня 2012 року, загальноосвітні та вищі навчальні заклади країни мають оптимізувати навчальний процес з урахуванням відповідних обставин.

Міністерством освіти на початку червня вже надіслані відповідні рекомендації щодо оптимізації навчального процесу в вищих навчальних закладах, що передбачають встановлення тривалості першого і другого навчальних семестрів по 17 тижнів кожний з обсягом тижневого навчального навантаження у семестрі 30-36 годин.
Зимова екзаменаційна сесія студентів відбудеться з 11 по 31 січня 2012 року, відповідно літні іспити студенти складатимуть з 25 травня по 5 червня 2012 року.
Зимові канікули у вищих навчальних закладах розпочнуться 29 грудня та триватимуть до 10 січня, літні - 6 червня 2012 року.
Вручення дипломів про вищу освіту випускникам вищих навчальних закладів у 2012 році відбудеться не пізніше 5 червня наступного року.

Навчальний графік школярів також буде оптимізовано. Зміни, зокрема стосуватимуться учнів 9-х та 11-х, для яких навчальний рік буде завершено раніше, з урахуванням проведення державної підсумкової атестації та отримання документів про освіту.

У 9-х класах державна підсумкова атестація за попередніми даними проводитиметься з 18 по 30 травня, а ДПА випускників 11-х класів буде проведена з 4 по 11 травня.

Документи про повну загальну середню освіту випускники 11-х класів отримають 25- 27 травня, а 9-х класів - 30-31 травня 2012 року.

Свято "Останнього дзвоника" у загальноосвітніх навчальних закладах традиційно проводитиметься 25 травня.

В міністерстві освіти підкреслюють, що перенесення строків у 2011/2012 році не стосується початку занять. Новий навчальний рік традиційно розпочнеться 1 вересня.

За матеріалами: Освіта.ua

Жодного року без експериментів:
- Введення 12-бальної системи оцінювання;
- Введення 12-річної освіти;
- Введення ОБЖ;
- Введення ЗНО;
- Введення інформатики з 9 класу і хімії з 7 класу;
- Терміни проведення навчального року змінюються щороку (принаймі з 2007-ого року), "ущільнювати" шкільну програму ми вже навчились.
Ленін Дата: Сб, 04.11.2017, 02:04 | Повідомлення № 675
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Громадянська мережа ОПОРА отримала інформацію про те, що приймальні комісії деяких ВНЗ заставляють абітурієнтів користуватися системою Електронний вступ. Це, мовляв, робиться з тих причин, щоб, на догоду Міністерству, штучно завищити відсоток тих абітурієнтів, які скористались нововведенням.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 45 з 266«124344454647265266»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.