Пн, 18.06.2018, 08:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 283 з 283
 • «
 • 1
 • 2
 • 281
 • 282
 • 283
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 01:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 38
Нагороди: 1
Рейтинг: 15

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
gromko Дата: Пт, 25.05.2018, 20:53 | Повідомлення № 4231
Лінуксоїд
Повідомлень: 3138
Нагороди: 31
Рейтинг: 379
Цитата DPV ()
У НУШ буде "загальна дев'ятирічна освіта", адже до 10-ого класу академліцею підуть лише ті, які отримають на ЗНО не менше 160 балів"Меня терзают смутные сомнения", чому така впевненість, в тому, що буде так, в нас через рік може змінитись будь що(програми, підручники, цілі і напрямки)? І буде не 160, а 140, або 100, як в наш час до вишів приймають(бо немає кого брати). Надія?!
Відкрию "велику таємницю" - більшість вишів підуть під скорочення через відсутність бюджетного фінансування, а в приватних відкличуть ліцензії "через низький рівень викладання та відсутність навчально-матеріальної бази", тобто "оптимізація" торкнеться не тільки загальноосвітніх шкіл, а й вищої школи.

Цитата DPV ()
Я вже пропонував адміністрації нашої школи змінити статус на "спеціальну для дітей з ЗПР"Такий статус нашій освіті потрібно ставити. B) Та її до цього ведуть і вже привели.
Європа, США та Японія зіткнулись з цим ще 30 років назад - учні перестали "засвоювати знання", тож навчання в школі спрямували на розвиток умінь знання знаходити і використовувати.

Цитата DPV ()
У нас сільська школа, у цьогорічному 9-му класі, якшо виключити 2 предмети фізкультуру і працю - середній бал менше 4-х у 41%, менше 4,5 у 68%, менше 6 - у 83% учнів. Середнього балу 9 - взагалі немає. Самі батьки просять, щоб просто "дотянули" і що це добре. Можна сказати, що на даний час це просто нормально.
Те ж саме і в нас
gromko Дата: Пт, 25.05.2018, 20:57 | Повідомлення № 4232
Лінуксоїд
Повідомлень: 3138
Нагороди: 31
Рейтинг: 379
Цитата Anatoli ()
Боже, які всі розумні! Господи, як усі хочуть зробити з дітей відмінників по всіх предметах. Як усі все-таки хочуть натягти на голову кожному, те, що туди не налазить і не повинно. Чого ви мучите дітей тими дев'ятками за тему "Інформаційна система" і "ЖорсткіДискиВінчестериЯкихВжеДавноНема"? А подумати, як зробити, щоб діти не ненавиділи школу – та це ви шо! Це ж рихворма! Вірньом всьо взад!
Аж ніяк - "низи" вже зрозуміли, що жити "по старому" не можна

Цитата Bandalak ()
від НУШ до розважального центру вже не далеко!
НУШ вже є - в Новопечерській школі (м.Київ), і показує дуже хороші результати. Але для цього треба висококласні вчителі і вмотивовані учні та їх батьки.
Anatoli Дата: Пт, 25.05.2018, 20:59 | Повідомлення № 4233
Прописаний назавжди
Повідомлень: 236
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Цитата gromko ()
Аж ніяк - "низи" вже зрозуміли, що жити "по старому" не можна
+1
vitali4 Дата: Пт, 25.05.2018, 21:13 | Повідомлення № 4234
Часто заходить...
Повідомлень: 82
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Цитата gromko ()
НУШ вже є - в Новопечерській школі (м.Київ)
Подивився. Мені сподобалося.

Для довідки:

Вартість навчання складає:
 • Клас дошкільної підготовки для дітей 4-річного віку (КДП-4) – 8300 доларів* на рік
 • Клас дошкільної підготовки для дітей 5-річного віку (КДП-5) – 10300 доларів* на рік
 • 1-4 класи – 12850 доларів* на рік
 • 5-11 класи – 10850 доларів* на рік


P.S. Втім, щодо мене, то в приватних школах є свої ньюанси і це окрема гілка для обговорення.


Відредаговано: vitali4 - Пт, 25.05.2018, 21:19
gromko Дата: Пт, 25.05.2018, 21:42 | Повідомлення № 4235
Лінуксоїд
Повідомлень: 3138
Нагороди: 31
Рейтинг: 379
Цитата vitali4 ()
Вартість навчання складає:
Оце і є мотивація
gry Дата: Сб, 26.05.2018, 05:33 | Повідомлення № 4236
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1094
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Цитата DPV ()
У нас сільська школа, у цьогорічному 9-му класі, якшо виключити 2 предмети фізкультуру і працю - середній бал менше 4-х у 41%, менше 4,5 у 68%, менше 6 - у 83% учнів. Середнього балу 9 - взагалі немає. Самі батьки просять, щоб просто "дотянули" і що це добре. Можна  сказати, що на даний час це просто нормально.
Саме така ситуація і у нас. Але саме "прискорбно" те, що вони прийдуть у 10 клас і ті ж самі батьки проситимуть "дотягти" до 11. А те , що програму 10-11 класу вони не в змозі опанувати - нікого не цікавить. От і матимемо "рейтинг" коли вони ЗНО будуть здавати. Знову скажуть "... ви отакі шалені гроші отримуєте. а ні-чорта не робите...". У нас так.
Admin Дата: Вт, 29.05.2018, 23:30 | Повідомлення № 4237
Лідер форуму
Повідомлень: 38
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Слова Лілії Гриневич під час інтерв’ю для УНІАН про добровільну сертифікацію для педагогів (іншими словами - ЗНО для вчителів) уже вкотре викликали хвилю обговорень. Узагалі, словосполучення «ЗНО для вчителів» не може залишити освітян байдужими, тому, незважаючи на втому в кінці навчального року, очікування (а в когось уже й рефлексію) ЗНО для учнів, колеги завзято коментують цю тему. Часом вона обростає химерами й нагадує сюжети в найкращих традиціях фільмів жахів...
Щоб з'ясувати, наскільки «страшним» є ЗНО для вчителів, звернулася до Руслана Гурака, голови Державної служби якості освіти (ДСЯО), очільника інстанції, яка якраз і відповідатиме за нашу з вами сертифікацію.
Примітка. ДСЯО - служба, яка вже зовсім скоро - у 6 областях із нового навчального 2018-2019 року, а в 19 інших - із 1 січня 2019 року - проводитиме акредитацію навчальних закладів, славнозвісну сертифікацію й атестацію вчителів та затверджуватиме навчальні програми тощо.
Отже, для початку розставимо акценти: атестація й сертифікація вчителів - не одне й те ж.
Атестація - це ОБОВ'ЯЗКОВЕ визначення відповідності вчителя займаній посаді, рівню його кваліфікації, виявлення підстав для присвоєння титулів (ми добре знайомі з атестацією, бо проходимо її або строково раз у 5 років, або достроково). Атестація найближчим часом (кілька років - точно наразі невідомо) не скасовується.
Сертифікація (у народі - ЗНО для вчителів, старт заплановано через один навчальний рік - у 2019-2020 н. р.) має на меті виявити найбільш фахових учителів з метою більшої оплати їхньої роботи. На відміну від атестації, сертифікація буде ДОБРОВІЛЬНОЮ й дійсною три роки, три роки сертифікований учитель отримуватиме надбавку до зарплати (добровільною сертифікація буде також протягом кількох років, як ЗНО для учнів на початку його існування; певний час сертифікація існуватиме паралельно з атестацією, доки поступово не витіснить її).
Сертифікація складатиметься з двох етапів:
 • Тестування з фаху, методики й вікової психології, яке проводитиме УЦОЯО. До речі, наразі проекту про сертифікацію нема (він на стадії напрацювання), тому зараз не відомо, ні якою буде програма сертифікації, ні перелік тем для підготовки до тестування, ні кількість завдань узагалі; ні навіть як складатимуть тестування вчителі, наприклад, фізичної культури. Коли проект буде готовий, його, звичайно ж, винесуть на громадське обговорення.
 • Моніторинг практичної роботи вчителя. Представник ДСЯО (інспектор) або директор школи повинен відвідати навіть без попередження урок (уроки) вчителя, що сертифікується, щоб перевірити, як працівник втілює теорію, яку склав у формі тестування. Ідеться не про відкрите заняття як зазвичай театралізоване чи добре продумане дійство, а про щоденний урок.

До речі, ДСЯО буде аналізувати абсолютно всю діяльність учителя: майстер-класи, лекції, які він провів; його фахові публікації і навіть ведення блогу (що мені, наприклад, дуже приємно); участь в освітянських заходах.
Коли порушують тему ЗНО для вчителів, у багатьох колег виникає обурення: мовляв, я складу ЗНО, але після високопосадовців і чиновників узагалі. «Без жодних проблем, - коментує Руслан Гурак. - Я готовий пройти ЗНО, яке включатиме питання мого роду занять, навіть без підготовки».
До речі, голова ДСЯО без вагань погоджується пройти ЗНО й з української мови та літератури без підготовки (може, колеги, наступного року треба буде нагадати, щоб пан Руслан устиг зареєструватися?) Також Руслан Васильович ділиться спогадом: «Років 5 тому, коли точилися дискусії з приводу якості тестів, хотів скласти ЗНО з усіх предметів, щоб довести: тести ЗНО посильні для всіх».
Можна довго дискутувати з приводу тестів для педагогів, але, справді, щоб уникнути подвійних тлумачень, ЗНО треба скласти не тільки вчителям, а й керівникам навчальних закладів, чиновникам (у тому числі й інспекторам), ну, і, звичайно, голові ДСЯО.
Оригінал
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
 • Сторінка 283 з 283
 • «
 • 1
 • 2
 • 281
 • 282
 • 283
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2018.