Ср, 22.11.2017, 14:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 262 з 266«12260261262263264265266»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3916
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата Yura_Shrol ()
Не буде толку в нашій освіті. Поки...

Поки будуть проявляти ентузіазм де не просять і не оплачують.
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3917
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Цитата Yura_Shrol ()
З.І. Зате кожен день читаю від них кучу листів з позначкою Fwd.
  Ініціатива "наказуема" і не тільки її виконанням  ^_^  ;)
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3918
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата Yura_Shrol ()
Classroom для шкіл

Де можна прочитати про можливості та практичне застосування цього сервісу?
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3919
Ветеран спілкування
http://osvita.ua/blogs/57622/

Як кожен розуміє любов до дітей?
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3920
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата Yura_Shrol ()
а може??? перед олімпіадою зробити Ctrl+A Delete? Ой воно саме так вийшло?

І не треба ойкати. Треба користуватись анонімним входом. Інтуїція підказує, що він є. :)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 11:05 | Повідомлення № 3921
Ветеран спілкування
Цитата Yura_Shrol ()
Методкабінет прислав п,осилання на електронну таблицю для реєстрації в ІІ етапі олімпіад. Всім школам в районі надано доступ до редагування цієї таблиці. Уявляю яка буде плутанина, коли один одному випадково почнуть редагувати рядочки.
Ціково як об'ясните що ваш ак вніс зміни можливо будете для анонімності створювати інший лівий дитячий садочок
Освіта Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3922

"Вчителі мають бути готові до змін, - міністр. За словами Лілії Гриневич, цього року уряд підняв зарплату вчителів на два тарифних розряди і вона орієнтовно зросла на 50%. У свою чергу, міністр просить учителів зробити крок назустріч і бути відкритими до змін."
Їхнє підняття зарплати вчителям ніби кістку як собакам кинули і хочуть тепер слухняних рабів
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3923
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
В нас уже такі "зміни" ідуть повним ходом, а у "першоджерелі" таких змін вже починають розуміти певні ньюанси ....
https://www.youtube.com/watch?v=gM7OZbfpB-4 

Додано (28.10.2017, 11:12)
---------------------------------------------
З самого початку, коли почалася вся ця "вакханалія поваги до учня", про повагу до вчителя якось забули. ... І мені ніхто до цих пір не пояснив, чому я мушу поважати особистість, яка лише формується, і особистістю ще не є, в той час як воно не упускає моменту показати свою неповагу до мене?

Відредаговано: mudrak - Сб, 28.10.2017, 10:12
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3924
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Цитата mudrak ()
З самого початку, коли почалася вся ця "вакханалія поваги до учня", про повагу до вчителя якось забули. ... І мені ніхто до цих пір не пояснив, чому я мушу поважати особистість, яка лише формується, і особистістю ще не є, в той час як воно не упускає моменту показати свою неповагу до мене?

Учитель знаходиться на такому місці і у такому становищі, на які він поставив себе сам. З дітьми я працюю вже майже тридцять років, але жодного разу не підвищив на дитину голосу, хоча були усілякі "кадри". І жодного разу не пожалкував, що обрав саме цю професію.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3925
Активний учасник
Не будемо про особисті радості і жалі, все-таки тема не та, я видно, трішки емоційно прокоментавав свій же пост з відео. Дуже вже воно мені здалося ілюстративним саме у плані "новин освіти".
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3926
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
В нас уже такі "зміни" ідуть повним ходом, а у "першоджерелі" таких змін вже починають розуміти певні ньюанси ....https://www.youtube.com/watch?v=gM7OZbfpB-4
  Ведете блоги сайти то і розмістіть це відео на них
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 11:06 | Повідомлення № 3927
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата mudrak ()
особистість, яка лише формується, і особистістю ще не є

Тут є помилка. Ставитись до дитини, як до дурного дорослого, контрпродуктивно. Дитина - особистість. З цього слід починати. Все інше ґрунтується на цьому. Зокрема, саме з цієї причини виникають іноді проблеми. Сильну особистість складно примусити робити те, що їй не імпонує. Звідси конфлікти і т. п. Але ж саме сильних особистостей потрібно якось вишуковувати і підтримувати. Від них залежить майбутнє всіх інших і держави в цілому.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:07 | Повідомлення № 3928
Активний учасник
Цитата Пилипчук_О_П ()
Дитина - особистість.
Цитата gromko ()
І жодного разу не пожалкував, що обрав саме цю професію.
Заради Бога, колеги, я теж вже давно як з дітьми спілкуюся! Але (тільки не приймайте на свій рахунок!) я стільки раз чув подібні фрази від людейі стільки раз порівнював їх слова з життям, що коли їх чую - ...дуже хочеться відповісти неввічливо. Так, дитина особистість, але не обтяжена різними моральними "забобонами" та "умовностями" культурного спілкування. Мені теж не жаль, що обрав цю професію, але чомусь всі ті вчителі, хто пішов зі школи, абсолютно не шкодують. 
Цитата gromko ()
жодного разу не підвищив на дитину голосу
А от тут Ви мене підловили! Каюсь, бувало, і навіть (ЯКИЙ ЖАХ!) хапав їх руками і волік! Правда, перед цим одна особистість лупила з ноги в обличчя іншій, а та перед цим перла її матом з якоїсь нагоди. А п'яних підлітків ви теж "моральним авторитетом" берете? Навіть якщо вони блюють на парту? Що? Батьків в школу? А ви впевнені що ті менше наблюють? А колеги з вами точно у добрих стосунках? ТСН ніхто не покличе? ... Так ото ж! Давайте припинимо змагатися в любові до дітей, або пішли в "бесідку", поки модераторів не розсердили ;) .
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 11:07 | Повідомлення № 3929
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Цитата mudrak ()
В нас уже такі "зміни" ідуть повним ходом, а у "першоджерелі" таких змін вже починають розуміти певні ньюанси ....https://www.youtube.com/watch?v=gM7OZbfpB-4 T
Thanks! I'm going to use it for one of my next lessons (original one)
Цитата mudrak ()
лупила з ноги
Або ні з того, ні з сього запускає стільцем в учня через ряди парт... (давненько правда було), а от битися посеред уроку вже декілька разів з початку року було.
Як тут можна говорити максимум в 60 дБ? Доводиться підвищувати голос в наростаючому шумі, але "Чого ви кричите?" питають якраз далеко не відмінники.

Відредаговано: sergey1979 - Нд, 29.10.2017, 11:06
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 11:07 | Повідомлення № 3930
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 47
Цитата mudrak ()
А от тут Ви мене підловили! Каюсь, бувало, і навіть (ЯКИЙ ЖАХ!) хапав їх руками і волік! Правда, перед цим одна особистість лупила з ноги в обличчя іншій, а та перед цим перла її матом з якоїсь нагоди. А п'яних підлітків ви теж "моральним авторитетом" берете? Навіть якщо вони блюють на парту? Що? Батьків в школу? А ви впевнені що ті менше наблюють? А колеги з вами точно у добрих стосунках? ТСН ніхто не покличе?

Як до болю все знайоме. А не хочите відразу декілька телеканалів.

Цитата Пилипчук_О_П ()
Дитина - особистість.

Брендові вислови - це ще не істина. Дитина - це у 1 рік і у 5 років і 14, діти мають свою індивідуальність.

Про особистість з Інтернету:"Узагальнюючи чисельні підходи до розуміння особистості, можна сказати, що особистість є сукупністю індивідуальних особливостей людини, включаючи отримані знання, минулий досвід, звички та уподобання, а також особливості вищої нервової діяльності, характер і темперамент."

Для учнів підходять більше слова з класичного твору:"Вы ещё только формирующееся, слабое в умственном отношении существо... вам нужно молчать и слушать, что вам говорят. Учиться и стараться стать хоть сколько-нибудь приемлемым членом социального общества."

Додано (29.10.2017, 12:56)
---------------------------------------------

Цитата Пилипчук_О_П ()
Дитина - особистість.

Це більше підходить як результат навчання, фінал при закінченні школи.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 262 з 266«12260261262263264265266»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.