Нд, 21.10.2018, 07:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 01:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 1
Рейтинг: 15

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Arim Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 376
Тут живе...
Рейтинг: 16
З наказу%
Підсумкові контрольні роботи з української мови проводяться за посібниками: "Українська мова. 5 клас: Підсумкові контрольні роботи", "Українська мова. 6 клас: Підсумкові контрольні роботи", "Українська мова. 7 клас: Підсумкові контрольні роботи", "Українська мова. 8 клас: Підсумкові контрольні роботи" (авт. Молочко С. Р.- Х.: Вид. група "Основа", 2011).
і так для кожного предмету і для кожного класу! То це малося на увазі
Quote (sergey1979)
на основі запропонованих варіантів розробити власні варіанти завдань для дітей свого класу

Вони там недалекі і нас такими хочуть зробити!
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 377
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації школярів.
Офіційно оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації (ДПА) у 2011 році для учнів початкової, основної та старшої школи. http://osvita.ua/school/news/16991

Це чистісінької води "розвод" - в опублікованих на сайті МОНУ збірників немає половини сторінок (математика-6, математика-7). Хтось добре нагріє руки на цих збірниках.

Щодо "коментарів" на http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/20_04/2/ - вчителі не бояться підсумкових контрольних робіт, але пустивши в широкий тираж збірники та відповіді до них (які, до речі, містять багато помилок - 8 і 9 клас), міністерство звело нанівець ефективність цих робіт - "хорошим" учням ("потрібним") допоможуть вчителі, інші самі спишуть. Ефект- ноль для освіти та копійка до кишені розумним людям. Теж саме можна сказати і про ДПА - як можна користуватися на "екзамені" інтернетом якого немає в школі?

gry Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 378
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Quote (GarryPotter)
Хтось добре нагріє руки на цих збірниках.

Треба взяти калькулятор у руки і порахувати які "копійки" крутяться . 1 збірник - мінімум 15 грн., + відповіді до них (автор, до-речі, невідомий - ще 20-25 грн.). Рахуємо...
А кому це потрібно - відповідь відома .
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 379
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/20_04/2/
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/19_04/3/
Обидві статті на сайті Міністерства - говорячи журналістським сленгом - "обычная заказуха".
Від прийняття наказу про контрольні роботи (№141 від 16 лютого 2011 року) до появи статей минуло два місяці.
Що ж встигло Міністерство за цей час?
Видати рекомендації про проведення контрольних робіт (№1/9-151 від 04 березня 2011 року), в яких вказуються конкретні посібники з кожного предмету, автори, видавництва. Тобто, у період з 16 лютого до 4 березня за якихось два тижні встигли написати, затвердити та видати усі посібники, а в додаток ще й відповіді за них.
У період з 9 березня (можливо й раніше - сам побачив на базарі новенькі посібники з математики) почався масовий розпродаж цих брошур. Але очевидно, міністерський товар реалізовувався споживачем неактивно, бо в кінці березня йде новий циркуляр "Щодо незадовільної підготовки до проведення підсумкових контрольних робіт учнів 5-8 класів" (Лист МОНМС №1/9-220 від 29.03.11 року). У ньому відомство Табачника прямо вказує обласним управлінням освіти про невиконання міністерського наказу та недостатню роботу (я так розумію в розповсюдженні книг, а отже й в виконанні цього бізнес-проекту).
А коли невдоволення батьків, вчителів та учнів набуло широкого розголосу, окремі депутати зробили запит у Генеральну прокуратуру, то появилися на сайті МОНУ т.з. електронні версії (7 квітня) та пояснення міністра на телебаченні.
Отже, щонайменше на протязі місяця міністерство "рубало бабки" і продовжує це робити...
Опубліковані протягом 19 та 20 квітня на їх сайті дві статті, кожна з яких може слугувати шедевром епістолярного жанру в галузі демагогії та цинізму, є прямою відповіддю на питання, які задає собі кожний вчитель "А чи дійсно чиновники від освіти тримають нас за ідіотів?"
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 380
Патріот
Рейтинг: 23
Проаналізувавши ситуацію, ми поставили амбітні завдання: 100%-ве володіння випускниками шкіл і вчителями інформаційно-комунікаційними технологіями. До кінця року ми зробимо все для того, щоб всі 100% вчителів вміли користуватись комп’ютером і використовували його в навчальному процесі", - наголосив директор департаменту під час конференції. ;)
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/20_04/9/

Відредаговано: pet - Чт, 21.04.2011, 01:34
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 381
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
«Нині вивчення інформатики з дев’ятого або десятого класу середньої школи не відповідає
потребам суспільства, в якому дитина, як правило, починає користуватися комп’ютером, починаючи
з шести років чи навіть раніше. Тому, згідно з новими стандартами початкової освіти, ми плануємо
запровадити обов’язкове вивчення інформатики з другого класу середньої школи», –
зазначив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Єресько.
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/20_04/9/
vinohodov Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 382
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Quote (Вчитель-з-Києва)
Тому, згідно з новими стандартами початкової освіти, ми плануємо
запровадити обов’язкове вивчення інформатики з другого класу середньої школи», –
зазначив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Єресько.

Наскільки я зрозумів, це було обговорення стандарту початкової освіти, який буде в дії з 2013 року, і знову цирк, вивчаємо з 2го по 4й а потім з 9го?
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 383
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (vinohodov)
Наскільки я зрозумів, це було обговорення стандарту початкової освіти, який буде в дії з 2013 року, і знову цирк, вивчаємо з 2го по 4й а потім з 9го?

Почему сразу цирк? Если завоюем информатику во 2 классе, то и в 5 она будет, я думаю!

Вот сегодня появилось: http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/20_04/12/
"Затверджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти
...
- передбачено впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів;

- в освітній галузі «Технології» виокремлено змістову лінію «Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями», тому Базовим навчальним планом передбачено по 2 тижневі години у 2-4 класах на зазначену освітню галузь.
...
Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти розпочнеться з 1 вересня 2012 року. "

Відредаговано: serbor - Чт, 21.04.2011, 19:28
Lissi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 384
Часто заходить...
Ось цирк

Нещодавно Президент ухвалив надзвичайне, супер-рішення для освіти. Вперше в Україні створено Державну інспекцію навчальних закладів. Положення про неї вже є, головна ідея полягає в тому, що цей центральний орган влади перевірятиме якість освіти в середніх, професійних і вищих навчальних закладах. Тобто, перевірятиме якість викладання, застосування обладнання, ставлення до учнів, рівень майстерності та навіть творчості викладачів.

Табачник

Оригінал тут: http://www.kmu.gov.ua/control....at_id=2

serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 385
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (Lissi)
Вперше в Україні
По-моему папа Ленина был таким инспектором.

Quote (Lissi)
перевірятиме якість освіти
А я 23 года в освите, и недоумеваю, почему все кто хочет халтурить - халтурит, и никому нет никакого дела до этого бардака. У нас одна из лучших школ по показателям, а бардак, халтура, нарушения на каждом шагу. А что тогда у других. Я хочу, чтобы меня инспектировали!

Quote (Lissi)
Ось цирк
Идея - не цирк, а какая будет реализация - посмотрим, может вы и правы.
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 386
Прописаний назавжди
Quote (serbor)
По-моему папа Ленина был таким инспектором.

И дослужился до статского генерала, что дало наследное дворянство его детям со всеми привилегиями
Lissi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 387
Часто заходить...
Quote (serbor)
Идея - не цирк, а какая будет реализация - посмотрим, может вы и правы.
Якщо я не помиляюсь влада зараз націлена на подолання бюрократії та корупції. Замість цього вводять ще один перевіряючий орган. Чи Вам методкабінетів з їхніми перевірками мало?!?
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 388
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (serbor)
Я хочу, чтобы меня инспектировали!

А що за посадовими обов'язками мають робити інспектори-методисти відділів та управлінь освіти? А з якою метою навчальні заклади відвідують інспектори пожежної охорони, СЕС?
larisa2007 Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 389
Часто заходить...
Рейтинг: 9
Какие есть критерии оценки качества работы учителя? Успеваемость? Т.е если я не могу научить ребенка, который не хочет учиться, или не может - я плохой учитель? Пусть разработают критерии, создадут в обществе условия, когда учиться нужно, если хочешь получить высшее образование (сократив ВУЗы до разумного количества), создадут условия для работы учителя и тогда конечно пусть проверяют. Кстати Табачник в своем интервью ссылался на опыт Британии. Представьте где мы и где Британия.

Відредаговано: larisa2007 - Сб, 23.04.2011, 09:47
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 390
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 378
Quote (serbor)
У нас одна из лучших школ по показателям, а бардак, халтура, нарушения на каждом шагу. А что тогда у других. Я хочу, чтобы меня инспектировали!

У Білій книзі написано: "Аналіз історій успіху багатьох українських шкіл дає підстави для висновку: найцікавіше і найуспішніше працюють ті педагогічні системи, які знаходяться на межі хаосу".

Коли вашу школу почнуть завзято інспектувати, вам не буде коли думати про те, щоб бути однією з кращих шкіл.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.