Нд, 26.05.2019, 07:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3796
Наполегливий учасник
Повідомлень: 822
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
В нас теж вимагають від вчителів участі дітей у конкурсах, а все це добро платне - і англійський "Грінвіч", і всякі "левенята-слоненята" ітп.. Виходить дуже "пошло", від нас вимагають виторг як від провідників з продажу чаю. Дітям кажу чесно- маєте гроші, беріть участь, ні - ніяких претензій (з мого боку). А те, що мене не назвуть у "передовиках" я переживу.
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3797
Прописаний назавжди
Повідомлень: 443
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата valentinagrigr ()
колеги, як ви вирішуєте питання з усіма конкурсами, що падають вам на голови? нас примушують брати в них участь. Як у вас??

Олімпіади - обов'язково!
Бобер - по проханню методиста РМК.
Все інше - по бажанню учнів, якщо воно у них виникне...
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3798
Прописаний назавжди
Повідомлень: 475
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата ALEKS ()
Бобер - по проханню методиста РМК.

Про всі "платні" -  запитав у методиста, щоб він показав хоч один документ міністерства, що я повинен збирати гроші з дітей. У відповідь - мовчання. Всі претензії про неучасть відпали самі собою.

Додано (19.09.2017, 13:34)
---------------------------------------------
Цитата ALEKS ()
Олімпіади - обов'язково!

У школі олімпіада проводиться обов'язково, а от на район їдемо тоді, коли є "відповідного рівня кандидати". Дуже погана тенденція в школі, у цьому році в ліцеї пішло (7-8 класи) більше десяти дітей, і пішли ті, що найкраще вчилися.


Відредаговано: DPV - Вт, 19.09.2017, 12:34
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3799
Прописаний назавжди
Повідомлень: 443
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата DPV ()
Всі претензії про неучасть відпали самі собою.
Наказ МОН 16.10.2013  № 1437

ІІ. 2. Учасники Конкурсу беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах.
ІХ. Джерелами фінансування Конкурсу є кошти, не заборонені законодавством України.
novichok Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3800
Прописаний назавжди
Повідомлень: 396
Нагороди: 8
Рейтинг: 121
Цитата mudrak ()
А те, що мене не назвуть у "передовиках" я переживу.
Дуже-дуже вас розумію і підтримую...в колективі маю авторитет, тож мене намагаються "строїти" не за неучасть, а за те, що за моїм прикладом відмовляються інші...
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3801
Прописаний назавжди
Повідомлень: 475
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата ALEKS ()
ІІ. 2. Учасники Конкурсу беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах.
ІХ. Джерелами фінансування Конкурсу є кошти, не заборонені законодавством України.

Це вже вирішувати кожному вчителю самостійно, збирати кошти чи ні?

"Якщо у батьків виникає якась необхідність, потреба, бажання у додаткових видатках на своїх дітей, то це – виключно їхня ініціатива і їхня реалізація. Вони збирають кошти, а не школа"

За збирання грошей із батьків учителя в Кременчуці звільнили з роботи


Відредаговано: DPV - Вт, 19.09.2017, 18:41
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3802





Порошенко підписав закон про освітуПрезидент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі.Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.Згідно з повідомленням, ухвалення цього закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначив Порошенко.Президент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар'єри в Україні.В той же час глава держави підкреслив важливість неухильного дотримання при здобутті освіти  гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.«Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов'язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн», - наголосив Порошенко.Президент також  звернувся до Міністерства закордонних справ та  Міністерства освіти ­­­– провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.Як повідомлялося, 5 вересня Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект №3491-д про освітню реформу, який, зокрема, запроваджує в Україні 12-річну повну загальну середню освіту. Законом передбачено, що представникам національних меншин України гарантується право на навчання в комунальних закладах для отримання освіти поряд із державною мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується через класи (групи) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою.МЗС низки країн висловили стурбованість нормами закону щодо мови навчання представників нацменшин в Україні. Зокрема, міністри закордонних справ Болгарії, Греції, Румунії та Угорщини заявили, що занепокоєні прийняттям в Україні нового закону про освіту й мають намір звернутися до Ради Європи і ОБСЄ.У свою чергу, для того, щоб підтвердити відсутність порушень міжнародних зобов'язань Україна готова направити до Ради Європи на експертизу мовну статтю закону про освіту.19 вересня голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав ухвалений раніше парламентом закон "Про освіту" і передав документ в Адміністрацію президента України.
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3803
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1116
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Аве Порошенко Цезар!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3804
Лінуксоїд
Повідомлень: 3205
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Цитата W-w-W ()
Порошенко підписав закон про освіту
Цитата mul44 ()
Аве Порошенко Цезар!
Досить сарказму - будь-які зміни в освіті можливі лише за умови, що ми змінимося самі, але на сьогодні старше покоління (передпенсійного віку) ще живе "совком", середнє - зручно влаштувалися, замінивши навчання дітей, відписуванням "бумажок" адміністрації закладу та відділу освіти, молодим, у більшості своїй, все "до лампочки", адже їх навчання в універі зводилось до банальних хабарів викладачам-трієчникам, які не змогли ніде влаштуватися в житті, окрім місць, де можна дерти гроші з горе-студентів.
Головна біда нашої освіти у формалізмі - нікого не цікавить якість знань учнів, головне - красиві папери, звітність та окозамилювання. Десятки звітів про "пророблену роботу", "фотозвіти" про непроведені заходи, виконання вчителем невластивих і непотрібних йому обов'язків, десятки інструкцій з "безпеки життєдіяльності", "виховні" бесіди, яких ніхто не проводить, "конкурси", переможцями яких є усі, хто заплатив гроші-"внески". "А судьи кто?" - начальник віділу освіти жодного дня не  працював у школі, "методисти" не змогли навчати дітей, то тепер "навчають" вчителів...
Я у цій "системі" вже тридцять років - в кінці 80-их на початку 90-их були ВЧИТЕЛІ-ентузіасти, які дійсно працювали і досягали значних результатів. Частина з них вже на пенсії, частина пішли в інші сфери діяльності (програмування, бізнес), одиниці залишилися, як ті "динозаври". На сьогодні система виховує "пофігістів", які намагаются триматися "мінімума потенційної енергії" і піддають обструкції тих, хто намагається, щось зробити, аби змінити стан речей на краще.
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3805
Прописаний назавжди
Повідомлень: 443
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
У МОН кажуть, що закон «Про освіту» підпишуть у жовтні

"У МОН кажуть, що закон «Про освіту» підпишуть у жовтніУ Міністерстві освіти і науки сподіваються, що президент підпише новий Закон «Про освіту» до Дня вчителя. Про це заявив заступник міністра освіти Павло Хобзей на Міжнародному форумі позашкільної освіти."

Мабуть вони не знають коли в цьому році День вчителя.

Та й свята такого не має, а є День працівникі́в осві́ти (техпрацівників, кухарів). До речі у нас в районі премію до "Дня вчителя" технічний відділ отримує щорічно, а от вчителі - ні.
Є День вихователя, День методиста - а вони що не працівники освіти? Чому тоді не має Дня вчителя?


Відредаговано: ALEKS - Вт, 26.09.2017, 08:11
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3806
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата gromko ()
Досить сарказму - будь-які зміни в освіті можливі лише за умови, що ми змінимося самі
Дійсно досить.
Приклад системи яка змінилася знизу?
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3807





Цитата gromko ()
Досить сарказму - будь-які зміни в освіті можливі лише за умови, що ми змінимося самі, але на сьогодні
от якраз сарказм в тому, що всі вчителі чи переважна їх кількість з ваших слів ніяка
Цитата gromko ()
в кінці 80-их на початку 90-их були ВЧИТЕЛІ-ентузіасти
і зараз є такі вчителі, навіщо так вже писемистично говорити

Цитата gromko ()
Головна біда нашої освіти у формалізмі - нікого не цікавить якість знань учнів, головне - красиві папери, звітність та окозамилювання.
проблема не тільки у формалізмі
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3808
Наполегливий учасник
Повідомлень: 822
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Цитата gromko ()
будь-які зміни в освіті можливі лише за умови, що ми змінимося самі
Люди так просто зі "щущьего повеления" не міняються. Спочатку міняються умови існування, потім організми. Спочатку фундамент, потім стіни. Спочатку бажання вчитися, потім можливість це робити. А як сформувати в дітей це бажання?... Не в системі освіти тут справа...Чи хтось думає що фінські діти вчилися б, якби не бачили зв'язку між освітою і рівнем життя?
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3809
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1129
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Цитата mudrak ()
Не в системі освіти тут справа...
100%.  Вся справа в тім, що освіта у нас на 99 місті... Нашим "керманичам" не втулиш у голову той факт - ..."освідчений" - забезпечений !!!". Доки будуть продовжуватися  Оті недолугі семінари, тренінги,  і т.п. Та вчитель сам знайде, що йому робити... Дайте : 
1. Шанс.
2. Кінцевий результат.
3. Мотивацію...
+ (без номера) ++++ матеріальну базу...(стоять  Інтеловські ОДНЕ ЯДРО,  /256 Мб - озу, 40 Гб Диск...., ) А ми про "хмари...."
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3810
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1116
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата gromko ()
Досить сарказму
Хммм, ось у мене в закладі:
одна вчителька, пенсінерка, працює бо один із синів бухає, і працювати не хоче, то вона якось тягне
інша - внук в Одессі працює, знімає квартиру, закінчив юридичний в Дніпрі, ось вона йому допомагає
Ще одна вже теж пенсія, просто копить гроші, ще декілька, наприклад ЗАВУЧ з НВР - не вміє нічого, (вибачте, тупа як пробка), директор її призначив тому що як він йде в запой на два тижні, вона його підстраховує, ну і пенсію вона собі таким чином заробила. Якщо треба якийсь документ зробити - вона кличе вчителя інформатики, якщо треба розклад зробити його робить та що "копить гроші"), якщо щось порахувати, то вчителя математики. І знаєте чому їх ніхто не прибере? Бо вигідні вони, вигідні тим вчителям які не бажають працювати, вигідні районо, бо там її подруга працює, і зв'язки є. Мені цікаво з якого "низу" потрібні зміни? Новий закон буде які конкретно зміни нести? (я читав, так деякі речі супер).


Відредаговано: mul44 - Вт, 26.09.2017, 16:47
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.