Нд, 17.12.2017, 16:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 245 з 267«12243244245246247266267»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:22 | Повідомлення № 3661
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Міністр освіти у прямому ефірі 5-го каналу
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 10:22 | Повідомлення № 3662
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Цього року в Києві збудують першу енергонезалежну школу з системою «розумний дім»

У липні 2017 року на Осокорках розпочнеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів. Школа стане прикладом навчального закладу нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням приміщень із системою «розумний дім» і енергоощадними технологіями. Про це повідомила заступник голови
Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко. Передає Національний промисловий портал.
«Незабаром на ділянці колишнього недобуду, який ми отримали у спадок від старих чиновників, планується розпочати будівництво першого енергонезалежного комунального закладу. Очікується, що цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, «розумним» плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки. Ми прагнемо, щоб ця школа стала високим стартом для наступних міських проектів», – повідомила Ганна Старостенко.За її словами, відповідно до розпорядження КМДА № 22, замовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Наразі проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу.
Ганна Старостенко додала, що навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення.
«Сподіваємося, що це буде сучасна, простора, максимально дружня і зручна школа для діток і вчителів, куди радісно приходити і легко отримувати знання. За проектом, передбачено будівництво чотирьохповерхового закладу з басейнами для плавання і навчання плаванню, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ осіб із обмеженими фізичними можливостями», – зазначила заступник голови КМДА.
Також проектом передбачені внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного
захисту.
kind Дата: Сб, 04.11.2017, 10:22 | Повідомлення № 3663
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: -8
https://hromadskeradio.org/news....batkamy

Давно пора. Крадуть, беруть та все зникає.
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3664
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Цитата kind ()
Давно пора. Крадуть, беруть та все зникає.
Наївно думати, що така звітність щось дасть.
Крали, крадуть і крастимуть. (Звісно, це не про всіх)
Як приклад: я директор школи, в мене кума працює в магазині канцтоварів. Я в неї набрала товару на 200 грн., а накладну взяла на 1000 грн. Саме її і продемонструю у звіті.)))

До речі, у нас зі звітністю порядок. Є всі чеки, квитанції по місяцях; є спеціальний журнал, в який записується: хто, коли, що і за скільки придбав - ця людина ставить підпис. Систематично, щомісяця розміщую на сайті звіт по витратам "Батьківської каси". На сайті є все, починаючи з 2015/2016 навчального року. Спочатку все це подавала через сервіс DocMe, щоб було гарно. Тепер, із зрозумілих причин, переходитиму на Google Диск.

Сподіваюся, комусь стане в нагоді наш досвід. 
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3665
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата volevikt ()
Як приклад: я директор школи, в мене кума працює в магазині канцтоварів. Я в неї набрала товару на 200 грн., а накладну взяла на 1000 грн.

Акуратніше з формулюваннями! Це - не приклад, а ілюстрація. Інтуїція підказує, що описане реалізоване не було :)
fox11 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3666
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Цитата volevikt ()
на сайті звіт по витратам "Батьківської каси".
Кто ведет бухгалтерию, есть ли приходный и расходный ордер, накладные, чеки, статьи расхода, планирование бюджета на год, утвержденного в исполкоме. И это еще не все.
Перечень вопросов к вам. Если этого нет, вы себе яму вырыли этим сайтом.

Відредаговано: fox11 - Чт, 13.07.2017, 17:35
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3667
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Цитата fox11 ()
Кто ведет бухгалтерию, есть ли приходный и расходный ордер, накладные, чеки, статьи расхода, планирование бюджета на год
Все це є. Кошти збирає шкільний касир, затверджений Радою школи. Все проходить через бухгалтерію відділу освіти. Усі документи зберігаються. Касир постійно звітує на засіданнях Ради школи, а наступного дня звіт розміщується на сайті.
Усі батьки знають, де знайти на сайті звіти по кожному місяцю.
Сторінка сайту, присвячена висвітленню витрат батьківських коштів, для того і створювалася, щоб все було прозоро.

Цитата Пилипчук_О_П ()
Інтуїція підказує, що описане реалізоване не було
У Вас чудова інтуїція.)
Я описала, що може бути в реалі. Не думаю, що я дуже далека від істини.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3668
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Цитата fox11 ()
Кто ведет бухгалтерию, есть ли приходный и расходный ордер, накладные, чеки, статьи расхода, планирование бюджета на год, утвержденного в исполкоме. И это еще не все.
Перечень вопросов к вам. Если этого нет, вы себе яму вырыли этим сайтом.

Протокол батьківських зборів про створення благодійного фонду для потреб школи.
Статут фонду, зареєстрований в органах юстиції.
Положення про збір благодійних внесків.
Рахунок у відділенні банку, на який поступають внески.
Батьки перераховують внески добровільно та самостійно.
Лист-прохання адміністрації закладу до правління благодійного фонду з проханням перерахувати кошти на рахунок школи або придбати ті чи інші товари.
Бухгалтерія закладу освіти зараховує кошти та приймає на баланс матеріальні активи, надані благодійним фондом.
Все інше - гра з вогнем, батьківські гроші для прокурора - прекрасний спосіб отримати ще одну зірочку або підвищення по службі.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:23 | Повідомлення № 3669
Лідер форуму
Освітню реформу відкладено до вересня

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав парламент розпочати восени нову сесію з розгляду найбільш актуальних питань, зокрема подальшої імплементації освітньої реформи. Про це глава уряду сказав під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді.

«Впевнений, що в цих стінах буде ухвалення трьох реформ – освіти, охорони здоров’я та пенсійної реформи», - сказав прем’єр.

У свою чергу, міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи неухвалення депутатами закону «Про освіту» наголосила на важливості підготовки усі необхідних документів та передбаченні необхідних коштів в бюджеті для старту реформи.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3670
Лідер форуму
Лист Міністерства освіти і науки України від 27.07.2017 р. № 1/9-413 'Про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році'

Прикріплення: list_1_9-413.pdf(815Kb)
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3671
Лідер форуму
Атестація педагогічних працівників на 2017-2018 рік . Положення та правила
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3672
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Цитата
Варто сказати, що по закінченню встановленого строку, а, точніше, 1 місяця, заявнику обов'язково має прийти повідомний лист на домашню адресу, де буде докладно зазначено місце і час проведення атестації. Як правило, графік атестації на першу та вищу кваліфікаційну категорію встановлюється і затверджується міністерством освіти заздалегідь.

Цього не зрозумів. В статті 90% "води". Нічого толком не роз’яснено. Хто-небудь може пояснити своїми словами, як буде відбуватись атестація в 2017-18 н.р.?
youngteacher Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3673
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
Цитата Bandalak ()
Атестація педагогічних працівників на 2017-2018 рік . Положення та правила
Я б не довіряв цій інформації. Передруківка і переклад статті від 11 січня 2017 року із російського сайту https://2018-godu.ru/obshhes....018-god
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3674
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Багато абітурієнтів з високими балами ЗНО не змогли потрапити на бюджетне навчання Більше читайте тут: https://tsn.ua/video....ya.html

Я правильно понимаю: только потому что абитуриент из села, он имеет права учиться на бюджете, а ученик городской школы с баллами за 190 не имеет права на бюджет? Отсюда вывод через 5-10 лет нас будут лечить "эти" ученики, они будут потом нашими коллегами, и экономику тоже они будут подымать? Эпично.
PS: Я не против абитуриентов из села, я против того, что 135 баллов ценятся выше 190 с оговорками. Я бы понял, если бы было так: 135 баллов, но ты из села=135+135*0,15, и получаешь свой балл для поступления, иначе это какая-то профанация.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:24 | Повідомлення № 3675
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата mul44 ()
Я бы понял, если бы было так: 135 баллов, но ты из села=135+135*0,15, и получаешь свой балл для поступления,

А хіба не так? Я читав таке: "є сільські коефіцієнти: діти, як навчаються в сільських населених пунктах, їхній конкурсний бал буде домножуватись на 1,2."
Читайте більше тут: http://expres.ua/main....iciyent

Цитата mul44 ()
"эти" ученики, они будут потом нашими коллегами, и экономику тоже они будут подымать?

Саме так. Я за багато років так і не помітив напливу в селах людей, які навчались у міських школах. Тенденція протилежна. Якби випускники міських шкіл їхали працювати/жити в село, сільський коефіцієнт втратив би сенс.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 245 з 267«12243244245246247266267»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.