Нд, 17.12.2017, 16:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 232 з 267«12230231232233234266267»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
skif Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3466
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 49
Цитата Yura_Shrol ()
Дехто сказав, що в 5 класі вчаться за старим підручником
чув про таке - цьогорічних 5-ків вчать по старій програмі. Думав тільки у нас таке  ;)
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3467
Досвідчений учасник
Рейтинг: 120
Цитата Ruslan_Pr ()
Але я не вірю в те, що за 25-40 років стажу не трапилася жодна унікальна дитина і не було жодногго конкурсу в районі, в області чи всеукраїнського.
Були такі років зо 15 тому... Зараз , "приклавши руку до серця" , немає. І що саме прискорбно, -  на найближчі 10 років -небуде... (сучасний 5-8 клас)...
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3468
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата ALEKS ()
За результатами тестування 4 педагоги склали тести на нуль

Ці чотири або приколісти, або самі невезучі люди.
Ну я думаю приколісти.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3469
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата swetikccc ()
Ну я думаю приколісти.

Не знаю... Треба дуже хотіти, щоб аж так прикольнутись.
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3470
Досвідчений учасник
Цитата Пилипчук_О_П ()
А я б на їхньому місці також би "прикольнувся", здав би пустий листочок. Де  є,  і яка діє  нормативна база , щоб змушувати вчителів писати якесь ЗНО, далі - ще більше , щоб наслідки цієї "процедури" впливали на атестацію і т.д. А якщо вчитель все життя пропрацював у школі І-ІІ ступенів ?  І "гріш ціна " нашій профспілці, якщо не захистить вчителя , із якого "недай -Бог" знімуть категорію за результатами , так званого, ЗНО... Вищу категорію і звання дає РАЙОННА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ. До них претензії - "Бачили очі...". Не сам же вчитель звання собі "причепив"... Керівників - призначає райво, обл. управління - куди дивилися який спеціаліст ??? Методист нехай перший здає ЗНО .
Завдання ЗНО і теми шкільної програми (обов'язкові для всіх вчителів і учнів) -  зовсім різні речі. Давайте ще  репетиторів відловлювати і їх змушувати ЗНО складати та ліцензувати...
Бред якийсь.

Відредаговано: gry - Пт, 21.04.2017, 13:44
kosarik1 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:50 | Повідомлення № 3471
Тут живе...
Рейтинг: 14
Цитата ALEKS ()
У Чернівцях всі учителі складатимуть тести ЗНО
Добре, я вчитель інформатики, а ЗНО Українська мова? І що далі?
Я навчавсья м.Бершадь, Вінницька обл. Російськомовна школа.
Української було мало. Зараз як там не знаю.
Багато Української стало тоді, коли одружився і тесть сказав, не вивчеш толком Українську мову вижену.
Проживав тоді на Уралі. І от чудо. В бвбліотеках, "Уральських", був і Кобзар і Кривоніс...
ЯК вивчав? Читав дружині в слух ці твори, а вона підправляла у вимовах слів. Все вийшло.
Пишу зараз рідною Українською як? Оцініть? Завжди дякую!
Із ЗНО я звичайно не впораюся!!!

Відредаговано: kosarik1 - Пт, 21.04.2017, 12:46
Anatoli Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3472
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Всі полякалися.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3473
Ветеран спілкування
Цитата gry ()
Де є, і яка діє нормативна база , щоб змушувати вчителів писати якесь ЗНО, далі - ще більше , щоб наслідки цієї "процедури" впливали на атестацію і т.д.

З такої точки зору детально не вивчав питання, але... Для того, щоб пройти атестацію, потрібно пройти курси підвищення кваліфікації. Курси передбачають якийсь контроль в кінці. Наскільки він має бути об'єктивним? Чи можуть результати завадити позитивному рішенню атестаційної комісії? Дати для контролю завдання шкільного рівня - це занадто?
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3474
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
А якщо так - Вже 18 років за кермом - чому кожні 5 років не влаштовувати "тест с пристрастием"?
Вже десь писали "а може  вчителям фізкультури (у віці) виконувати бо ж вони також дітей вчать"
2 рази  їздив на курси підвищення кваліфікації - чесно кажучи нічого нового не почув (хіба що керівник говорив"попитайте один в одного"), але все ж намагався брати щось позитивне, з новим поглядом та наснагою брався за роботу.
А коли хочуть з ХАНО (ІППО) робити філіали пед. університетів, то це якась незрозуміла ідея...
Чому  ЗНО по шкільному матеріалу - беріть вище.

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 21.04.2017, 21:43
vita Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3475
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Цитата Пилипчук_О_П ()
Тестування було в онлайн режимі. А вміння користуватись компом у вчителів не інформатиків дуже погане. От і результат
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3476
Ветеран спілкування
Цитата vita ()
вміння користуватись компом у вчителів не інформатиків дуже погане.

Та вже ніби майже всі підтяглись, щоб мишкою в кнопку втрапити. Хоча, може й не скрізь.
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 09:51 | Повідомлення № 3477

новий шедевр:

Учителів можуть звільняти за аморальні вчинки, - ВСУПедагоги, які своєю недостойною поведінкою скомпрометували себе перед учнями або іншими особами можуть бути звільнені з роботи. Відповідна правова позиція Верховного Суду України міститься у справі за № 6-3135цс16 щодо підстав звільнення працівника, який виконує виховні функції.
Зокрема, у Верховному суді наголошують, що відповідно до пункту 3 статті 41 Кодексу законів про працю, вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи, є підставою для розірвання трудового договору.
«До суб'єктів, які можуть бути звільнені за вказаною підставою, належать учасники навчально-виховного процесу, зазначені у статті 50 Закону України «Про освіту», а саме: керівні, педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники, спеціалісти», - зазначають у ВСУ.
Згідно з позицією суду, звільнення працівника, який виконує виховні функції та який вчинив аморальний проступок, допускається за наявності двох умов: аморальний проступок повинен бути підтверджений фактами; вчинення проступку несумісне з продовженням роботи, що має виховну функцію.
Також у суді підкреслили, що таке звільнення допускається за вчинення аморального проступку як при виконанні трудових обов'язків, так і не пов'язаного з ними, зокрема, вчинення такого проступку в громадських місцях або в побуті.
«Аналіз вищезазначених норм матеріального права дає підстави для висновку про те, що працівники, які виконують виховну функцію, - вчитель, педагог, вихователь - зобов'язані бути людиною високих моральних переконань та бездоганної поведінки», - йдеться у висновках ВСУ.
У правовій позиції суду наголошується, що особистий приклад викладача та його авторитет і високоморальна поведінка мають виключно важливе значення у формуванні свідомості молоді.
«Унаслідок цього, якщо педагог недостойною поведінкою скомпрометував себе перед учнями, іншими особами, порушив моральні норми, втратив тим самим авторитет, дискредитував себе як вихователь, він може бути звільнений з роботи за пунктом 3 статті 41 КЗпП України», - резюмували у Верховному Суді України.
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 09:52 | Повідомлення № 3478
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 47
Цитата W-w-W ()
новий шедевр:

Ось, що головне з правової позиції:"Така підвищена відповідальність працівників обумовлена тим, що вони перебувають в особливому правовому стані та виконують специфічні функції, не властиві іншим категоріям працівників; їхні дії чи бездіяльність можуть призвести до порушення конституційних прав та свобод громадян, завдати значної шкоди суспільним відносинам та авторитету як самої держави, так і суб'єктів господарювання".

Ух, які ми особливі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Своєю поведінкою можемо завдати шкоду авторитету держави.
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 09:52 | Повідомлення № 3479
Досвідчений учасник
У законодавстві немає чіткого визначення морального проступку. Вважається, що аморальним проступком є винне діяння, що суперечить загальноприйнятим нормам і правилам, порушує моральні устої та цінності суспільства. Однак механізмів, які визначали би наявність порушення тих чи інших цінностей, немає. Таким чином, поняття аморального проступку належить до категорії оціночних понять. Тобто - хочу звільню, хочу ні - за те , що "із сусідом полаявся"... «Унаслідок цього, якщо педагог недостойною поведінкою скомпрометував себе перед учнями, іншими особами, порушив моральні норми, втратив тим самим авторитет, дискредитував себе як вихователь, він може бути звільнений з роботи за пунктом 3 статті 41 КЗпП України»

Відредаговано: gry - Вт, 25.04.2017, 11:34
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:52 | Повідомлення № 3480
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Цитата W-w-W ()
йдеться у висновках ВСУ.
Люди які далекі від такої поведінки вказують іншим як треба себе поводити пьяному у громадських місцях?))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 232 з 267«12230231232233234266267»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.