Сб, 21.07.2018, 22:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 01:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 1
Рейтинг: 15

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
LVV Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3436
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Гарні поради.
Цитата W-w-W ()
Якщо думка про те, що щось треба повторювати мільйон разів протягом дня обурює вас, то робота в школі не для вас. Адже прислів’я «Повторение - мать учения» в школі досі актуальне і дієве.
Мене на початку трудової вчительської діяльності це бентежило найбільше.

Я би іще додав п`ять порад:
1) Потрібно погодитись із тим, що кар'єрного росту професія вчитель не передбачає.

Через десять, двадцять, тридцять років, Ви так само приходитимите до школи і проводиимите свої уроки.

2) Потрібно бути готовим не лише все життя навчати, а і все життя навчатись самому.

Скільки би Ви не пропрацювали вчителем, потрібно буде знову і знову готуватись до уроків, освіжати в пам'яті здобуті знання і навички, відшукувати нове і незвичайне, бути в курсі всіх подій і новин, удосконалювати свій досвід, щоб не відставати від вимог часу і від тих, кого навчатимете, адже досконалості немає меж.

3) Потрібно буде навчитись виконувати і рутинну, іноді нікому не потрібну роботу.

Щоденне ведення журналу, підготовка планів-конспектів, календарних планів, представлення усіляких звітів, статистичних довідок, фіксація і демонстрація власних досягненнь перед адміністрацією і колегами, періодична переатестація тощо не повинні вбивати у вас творчого вчителя.

4) Портібно бути готовим до того го, що навчити однаково всіх не вийде.

Це токарь може виточити сотню майже однакових деталей, а вчитель не може однаково навчити сотню школярів. Не всі діти мають однотипний характер, однакові розумові і фізичні здібності та схильності, а тому навчити усіх з однаковим успіхом неможливо. А.С. Пушкін погано знав математику, а А. Ейнштейн взагалі був поганим студентом, що не завадило їм стати геніями в певному розумінні цього слова.

5) Потрібно бути готовим що 50% свого часу і зусиль Ви витрачатимете не на навчання, а на примус.

Навчання - це тяжка праця. Але, лише одиниці учнів можуть примусити себе працювати на уроках чи вдома. Не завжди навчальний матеріал уроку може бути цікавим і захоплюючим. Тож половину свого часу і енергії Ви витрчатимете на примус до навчання, на запобігання списуванню, ухилянням, лінтяйству тощо.

Відредаговано: LVV - Ср, 05.04.2017, 05:54
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3437
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Цитата LVV ()
1) Потрібно погодитись із тим, що кар'єрного росту професія вчитель не передбачає.

А категорії? Це ж певною мірою кар'єрний ріст.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3438
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Це мізер.
Вчитель-початківець з класним керівництвом отримує так само, як досвідчений вчитель з усіма категоріями та званнями і стажем, але без класного керівництва!
Кар'єрний ріст на лице, точніше - на лиці!
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3439
Прописаний назавжди
Рейтинг: 69
Цитата LVV ()
Чому?
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.  :$
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3440
Прописаний назавжди
Рейтинг: 69
Потрібно бути готовим до того:
що прийшовши робити у школу Ви вже призначені ВИНУВАТИМ (якщо не дай бог десь щось станеться)
skvgor Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3441
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0

Цитата
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.
 У них свої діти є! ;)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3442
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 385
Цитата ALEKS ()
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром

Це по великому рахунку не вчителі, а адміністратори - в нормальних країнах директор школи не є вчителем.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3443
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Цитата ALEKS ()
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.
  ууууууууууууууууууууу, спасибо, замом я уже побывала :) ни за какие коврижки больше не хочу :)
repose Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3444
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Цитата Ktara ()
спасибо, замом я уже побывала ни за какие коврижки больше не хочу

А почеиу? Уже не берут?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3445
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Цитата repose ()
А почеиу? Уже не берут?
берут, с радостью :) 
только я этого "счастья" больше не хочу. Мне хватило, хватит наступать на собственные грабли, решилась второй раз, думала, что-то меняется. фигвам - ниче не меняется :(
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3446
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Цитата Ktara ()
хватит наступать на собственные грабли

Справді:кожен свої граблі носить з собою...
ilona_15 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3447
Перспективна вчителька
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
В Херсоні вчительку зацькували до смерті через мобільний одного з учнів
http://antikor.com.ua/article...._uchniv
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3448
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
На кіл посадити!
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3449
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Співчуваю родині, втрата дорогої їм людини не откуплять гроші, що пропонували цій родині в закладі, думаю на кіл треба багато кого посадити.
ilona_15 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3450
Перспективна вчителька
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Під час анонімного тестування кожен 3-й вчитель склав ЗНО на рівень трійки
http://socportal.info/2017....ki.html
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.