Нд, 19.11.2017, 12:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 230 з 266«12228229230231232265266»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3436

Що потрібно знати, перш ніж стати вчителем

Вирішили стати вчителем та змінити світ на краще? Кандидат педагогічних наук Юрій Коноваленко підготував низку порад, до чого треба бути готовим у цій вкрай не простій професії.

Навчати інших в Україні - це справді благородна і, по суті, меценатська професія. Але дуже мало людей можуть об’єктивно оцінити ту працю і ті жертви, на які йдуть люди, що обрали професію вчителя. Але багато молоді, яка все ж вирішила стати вчителями, усвідомлюючи всі складнощі цієї професії, до кінця не знає, що на неї чекатиме в майбутньому. Тож, що потрібно знати, перш ніж стати вчителем.

Потрібно вміти брати і виконувати зобов'язання.

Години, які ви щодня проводитимете в школі з учнями згідно з законодавством - це тільки уроки. А тепер рахуйте далі: всі плани уроків, перевірка зошитів, підготовка до шкільних заходів. Все це буде виконуватись у ваш особистий час. Не кажучи вже про те, що постійно треба вдосконалюватись. Тобто: нормативні курси підвищення кваліфікації супроводжуватимуть вас протягом всієї кар'єри. Це вже за межами школи також у ваш позаурочний час.

Батьки учнів можуть бути нестерпними.

На жаль, тут ви не прочитаєте, як бути з такими батьками. Та час від часу ви все ж будете стикатися з такими батьками, які просто не любитимуть або вас особисто, або методів, які ви застосовуєте. І, повірте, це може бути надзвичайно напруженим і виснажливим, тому завчасно до цього треба бути готовим і тримати власні нерви в тонусі.

Якщо ви не маєте терпіння, у вас обов’язково виникнуть проблеми.

Без різниці, будете ви вчителем в початковій школі чи старшій, вам все одно потрібно мати терпіння. Адже учні знайдуть кожний ваш прихований страх і будуть тиснути цю кнопку.

Потрібно переконатися, що ви справді любите повторювати одні й ті ж речі.

Якщо думка про те, що щось треба повторювати мільйон разів протягом дня обурює вас, то робота в школі не для вас. Адже прислів’я «Повторение - мать учения» в школі досі актуальне і дієве.

Ви повинні здобувати повагу щоденно.

Повага, — це не та якість, яку ви отримаєте, просто зайшовши у клас в ролі вчителя. Повага, — це те, що ви повинні заробити. Одного правильного рішення для цього не існує. Тому вам доведеться постійно демонструвати учням свої найкращі якості, шукати з ними спільну мову, і тільки тоді вони почнуть поважати вас як вчителя.

Потрібно бути готовим до всього.

Ви коли-небудь чули фразу «Очікуйте неочікуване»? Адже у вчительській роботі може трапитись будь-що. Учні можуть захворіти, побитись, втрапити в найнеочікуваніші халепи. І, повірте, ви ніколи не зможете до цього підготуватись. Після кожного такого випадку ви будете думати, що ось, я з цим впорався. І що гірше за це вже нічого не може бути. Та повірте, воно таки може бути.

Потрібно бути готовим витрачати свої власні гроші.

Навіть у найзабезпеченіших школах, де б ви не працювали, вам все одно доведеться витрачати власні кошти. У педагогічних колах більшість сходиться у тому, що мінімум одну зарплату протягом року вчитель витрачає, аби підтримувати себе та свою діяльність на якісному рівні.

Потрібно вміти управляти власним часом.

Будьте готові, що вам доведеться приходити в школу рано чи залишитися допізна, працювати на вихідних. Тож для того, щоб жити нормальним життям, мати кілька вільних годин від стресів та обов’язків, вам доведеться навчитися управляти своїм часом, особливо, якщо у вас є сім'я і ви не хочете мати в ній проблем. Вчіться ефективно управляти часом.

А Інтернет повинен бути вашим найкращим другом.

Інтернет може реально допомогти вашій вчительській кар’єрі. Крім планів уроків, класного керівництва, стратегій навчання, навіть курсів підвищення кваліфікації, ви зможете знайти навчальні блоги, форуми, групи, спільноти, отримати підтримку з боку колег-вчителів. І ще: робота вчителя не закінчується з останнім дзвоником.

Юрій Коноваленко, кандидат педагогічних наук.
LVV Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3437
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 107
Гарні поради.
Цитата W-w-W ()
Якщо думка про те, що щось треба повторювати мільйон разів протягом дня обурює вас, то робота в школі не для вас. Адже прислів’я «Повторение - мать учения» в школі досі актуальне і дієве.
Мене на початку трудової вчительської діяльності це бентежило найбільше.

Я би іще додав п`ять порад:
1) Потрібно погодитись із тим, що кар'єрного росту професія вчитель не передбачає.

Через десять, двадцять, тридцять років, Ви так само приходитимите до школи і проводиимите свої уроки.

2) Потрібно бути готовим не лише все життя навчати, а і все життя навчатись самому.

Скільки би Ви не пропрацювали вчителем, потрібно буде знову і знову готуватись до уроків, освіжати в пам'яті здобуті знання і навички, відшукувати нове і незвичайне, бути в курсі всіх подій і новин, удосконалювати свій досвід, щоб не відставати від вимог часу і від тих, кого навчатимете, адже досконалості немає меж.

3) Потрібно буде навчитись виконувати і рутинну, іноді нікому не потрібну роботу.

Щоденне ведення журналу, підготовка планів-конспектів, календарних планів, представлення усіляких звітів, статистичних довідок, фіксація і демонстрація власних досягненнь перед адміністрацією і колегами, періодична переатестація тощо не повинні вбивати у вас творчого вчителя.

4) Портібно бути готовим до того го, що навчити однаково всіх не вийде.

Це токарь може виточити сотню майже однакових деталей, а вчитель не може однаково навчити сотню школярів. Не всі діти мають однотипний характер, однакові розумові і фізичні здібності та схильності, а тому навчити усіх з однаковим успіхом неможливо. А.С. Пушкін погано знав математику, а А. Ейнштейн взагалі був поганим студентом, що не завадило їм стати геніями в певному розумінні цього слова.

5) Потрібно бути готовим що 50% свого часу і зусиль Ви витрачатимете не на навчання, а на примус.

Навчання - це тяжка праця. Але, лише одиниці учнів можуть примусити себе працювати на уроках чи вдома. Не завжди навчальний матеріал уроку може бути цікавим і захоплюючим. Тож половину свого часу і енергії Ви витрчатимете на примус до навчання, на запобігання списуванню, ухилянням, лінтяйству тощо.

Відредаговано: LVV - Ср, 05.04.2017, 04:54
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3438
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата LVV ()
1) Потрібно погодитись із тим, що кар'єрного росту професія вчитель не передбачає.

А категорії? Це ж певною мірою кар'єрний ріст.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3439
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Це мізер.
Вчитель-початківець з класним керівництвом отримує так само, як досвідчений вчитель з усіма категоріями та званнями і стажем, але без класного керівництва!
Кар'єрний ріст на лице, точніше - на лиці!
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3440
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Цитата LVV ()
Чому?
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.  :$
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 09:45 | Повідомлення № 3441
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Потрібно бути готовим до того:
що прийшовши робити у школу Ви вже призначені ВИНУВАТИМ (якщо не дай бог десь щось станеться)
skvgor Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3442
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0

Цитата
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.
 У них свої діти є! ;)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3443
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Цитата ALEKS ()
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром

Це по великому рахунку не вчителі, а адміністратори - в нормальних країнах директор школи не є вчителем.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3444
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата ALEKS ()
Можете стати заучем, директором, завідуючим відділом освіти, інспектором, ......., міністром.
  ууууууууууууууууууууу, спасибо, замом я уже побывала :) ни за какие коврижки больше не хочу :)
repose Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3445
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Цитата Ktara ()
спасибо, замом я уже побывала ни за какие коврижки больше не хочу

А почеиу? Уже не берут?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3446
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата repose ()
А почеиу? Уже не берут?
берут, с радостью :) 
только я этого "счастья" больше не хочу. Мне хватило, хватит наступать на собственные грабли, решилась второй раз, думала, что-то меняется. фигвам - ниче не меняется :(
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:46 | Повідомлення № 3447
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата Ktara ()
хватит наступать на собственные грабли

Справді:кожен свої граблі носить з собою...
ilona_15 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:47 | Повідомлення № 3448
Перспективна вчителька
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
В Херсоні вчительку зацькували до смерті через мобільний одного з учнів
http://antikor.com.ua/article...._uchniv
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:47 | Повідомлення № 3449
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
На кіл посадити!
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:47 | Повідомлення № 3450
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Співчуваю родині, втрата дорогої їм людини не откуплять гроші, що пропонували цій родині в закладі, думаю на кіл треба багато кого посадити.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Сторінка 230 з 266«12228229230231232265266»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.