Пт, 14.12.2018, 09:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 15

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2326
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Цитата Bandalak ()
що цього заліза не достатньо для проведення уроків.
НЕТ тормозить ... Враховуючи "курс" на хмари, он-лайн кабінети, дистанційні форми навчання  і т.д. то вже не достатньо...
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2327
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 396
:)
Ну, ви ж розумієте, що описана картинка - сигнал для провайдера. Або (і) для конкурентів. Як кажуть: роботи непочатий край...
vitali4 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2328
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Як каже мій директор "шукайте спонсора". Але я, наприклад, ще не знайшов...
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2329
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата vitali4 ()
Як каже мій директор "шукайте спонсора". Але я, наприклад, ще не знайшов...
А де їх шукати? Вони на дорозі не валяються... А тим, що знайшли, школа вже поперек горла...

Вчитель повинен проводити урок, а не турбуватися де і що взяти. А в нас все перекладають на плечі інших. Як було так і залишилось "спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих"
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2330
Лінуксоїд
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Цитата ALEKS ()
А де їх шукати? Вони на дорозі не валяються... А тим, що знайшли, школа вже поперек горла... Вчитель повинен проводити урок, а не турбуватися де і що взяти. А в нас все перекладають на плечі інших. Як було так і залишилось "спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих"
Одна з причин теперішнього стану нашої освіти полягає якраз у тому, що вчитель більшу частину свого часу на не властиві учительській професії види діяльності
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 06:40 | Повідомлення № 2331

Збільшено стаж для виходу освітян на пенсію

Кабінет Міністрів збільшив стаж, необхідний для виходу на пенсію співробітникам освіти, охорони здоров'я та соціального захисту.

Про це йдеться в постанові уряду № 529 від 29 липня, повідомляють Українські новини.

Таким чином, стаж буде збільшено на 5 років - до 30 років, починаючи з 1 квітня 2024 року.

Постановою, зокрема, передбачено, що пенсії за вислугу років співробітникам освіти встановлюються за наявності спеціального стажу станом на 1 квітня 2015 року не менше 25 років.

Після 1 квітня стаж, який необхідний для отримання пенсії, збільшується на 6 місяців щороку, поки з 1 квітня 2024 не досягне 30 років.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2332
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Цитата swetikccc ()
Талановиті діти талановиті в усьому.

Але доба все одно має тільки 24 години!
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2333
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
Цитата swetikccc ()
Талановиті діти талановиті в усьому.
покажете вірші ломоносова? або есе мєндєлєєва? чи може математичні наробки івана франка?)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2334
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Bandalak ()
Але доба все одно має тільки 24 години!

Так і для 486 і для сучасного процесора секунда одна й та ж. ;)

- А що цей дядя хоче?
- Аааа...
- Так скажіть йому......

Реальний випадок на науковій конференції B)
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2335
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Фільм "Михайло Ломоносов" - мій найулюбленший. Продивіться його ( можна й у WiKi заглянути). Далі буде, напевне без коментарів. 
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2336
Лідер форуму
Цитата swetikccc ()
- А що цей дядя хоче?
- Аааа...
- Так скажіть йому......

Вважаю це нормальною ситуацією. Для чого ж тоді потрібні перекладачі?
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:41 | Повідомлення № 2337
Ветеран спілкування
Цитата mul44 ()
покажете вірші ломоносова? або есе мєндєлєєва? чи може математичні наробки івана франка?)

Ломоно́сов Миха́йло Васи́льович — російський учений-натураліст, геохімік, поет, заклав основи російської літературної мови, перший російський академічно освічений вчений. Автор багатьох слів російської мови.

Дмитро Іванович Менделєєв — автор фундаментальних досліджень з хімії, фізики, метрології, метеорології, економіки, автор основних праць з повітроплавання, сільського господарства, хімічної технології, народної освіти та інших робіт, тісно пов'язаних з потребами розвитку продуктивних сил Російської імперії.

Іва́н Па́влович Пулю́й — український та австро-угорський фізик і електротехнік, винахідник, організатор науки, громадський діяч, перекладач Біблії.

Тарас Григорович Шевченко (з листа до Гулака-Артемовського):

Цитата
Я уже думал было устроить себе невеличкий гальванопластический аппарат, так что ж! в великом городе Астрахани, окроме кумысу и тарани, ничего достать нельзя, даже немуравленного горшка, который при этом деле необходим, а о медной проволоке и не слыхала Астрахань. Вот город, так город! Настоящий восточный или, лучше сказать, татарский.

Я еще прошу К[арла] И[вановича], не сообщит ли он мне своих простых практических средств в отношении гальванопластики, потому что я, кроме физики Писаревского, ничего не имею, а в ней говорится о сем предмете слишком лаконически.

Эх! то-то було б, дурний Тарасе, не писать було б поганих вірш та не впиваться почасту горілочкою, а учиться було б чому-небудь доброму, полезному, — от би тепер як нахідка. А то посивів, оголомозів, дурню, та і заходився вчиться фізики.

Іван Якович Франко (з Вікіпедії) - "Уже навчаючись у гімназії, Франко виявив феноменальні здібності: міг майже дослівно повторити товаришам годинну лекцію вчителя; знав напам'ять усього «Кобзаря»; домашні завдання з польської мови нерідко виконував у поетичній формі; глибоко й на все життя засвоював зміст прочитаних книжок. Серед його лектури у цей час були твори європейських класиків, культурологічні, історіософські праці, популярні книжки на природничі теми."

Ну й не забуваємо Козьму Пруткова (101-й а): "Специалист подобен флюсу: полнота его одностороння" :)
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:42 | Повідомлення № 2338
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
я ждал - когда же меня засыпят доказательствами, вот еще: Кон Коливас австралийский анестезиолог, программист, для ядра Линукс)

Відредаговано: mul44 - Ср, 05.08.2015, 21:25
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:42 | Повідомлення № 2339
Ветеран спілкування
Цитата mul44 ()
я ждал - когда же меня засыпят доказательствами

:)

Це було не складно. Конкретне питання - така ж відповідь. А Менделєєв ще був відомий як майстер чемоданної справи ^_^

Вузьким фахівцем чи універсалом стане дитина - не дорослим вирішувати. Ми можемо просто якось у цьому брати участь.
З іншого боку: за що вищу освіту називають "вищою"? Для "вузьких" є система професійно-технічної освіти (чи як вона зараз називається?), а вища освіта має відповідати більш високим критеріям.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 06:42 | Повідомлення № 2340
Лідер форуму
Цитата Пилипчук_О_П ()
Вузьким фахівцем чи універсалом стане дитина

Ми ще з совка вміємо робити все, але як не-будь!!!
Професіонал повинен займатися тільки одною справою але на найвищому рівні, за результати якої йому мають платити так, щоб він зміг з легкістю купити послуги спеціалістів інших галузей!
Не дарма, ще в давнину придумали мануфактури!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.