Пт, 28.02.2020, 07:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 83
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Oxana_cher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2266
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
http://fraza.ua/news....ja.html


Наркоту тоже умеют подкидывать! Если надо кого то подставить - подставят!
FutureTeacher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2267
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата sergey1979 ()
До  пана Лікарчука моє ставлення не є позитивним. 1. Наприклад його камінь у вчительский город - 
http://www.ukurier.gov.ua/uk..
Лікарчук, використовуючи матеріали ЗНО-2015, констатує факт - наша середня освіта є досить посередньою, а її якість  не витримує жодної критики. Якщо раніше, коли в ЗНО приймали участь ті, хто хотіли навчатися у вишах і готувалися до цього, то результати були кращі, якщо у цьому році зробили "зріз" по усім випускникам, то й отримали реальну картину

Цитата sergey1979 ()
Він  - спеціаліст "широчайшего" профілю - і гуманітарій, і математик, історик...
На своїй посаді він не "гуманітарій, математик, історик", він чиновник, менеджер, завданням якого є керівництво проведенням ЗНО.
Завдання (матеріали) до ЗНО готують педагоги, яких вважають професіоналами в обраній галузі

Цитата sergey1979 ()
ВИСНОВКИ ЗНО повинні робити інші люди - надайте статистику і в школі й так буде зрозуміло що робити, у всіх вища освіта
У багатьох школах, на жаль, намагаються бажане видавати за реальні результати

Цитата sergey1979 ()
наприклад к можна здавати ЗНО посеред навчального року!?!?
У 2007 році (якщо не помиляюся) ЗНО здавали в квітні - в завдання не включали які могли за програмою вивчатися в 11 класі в квітні-травні

 
Цитата sergey1979 ()
і навіщо усім випускникам здавати ЗНО, сумнівний тест з укр.мови.
Щоб побачити реальний стан освіти в Україні. Особливо цікавими будуть результати ЗНО-2016 з іноземних мов  :)

Цитата Пилипчук_О_П ()
Просто озвучена проблема, про яку всі знають, але десятиліттями скромно мовчать: в цілому по країні якість освіти низька.
+1000%

Цитата Пилипчук_О_П ()
І правильно всі міністри, яких ми спостерігали, говорили про реформи. Але ж виходить, що тільки говорили
Говорили, бо єдиною справжньою реформою було впровадження ЗНО, все інше (12 бальна система, 12-11 років, нові стандарти, пргорами - лише ширма, мішура, яка приховувала справжній стан речей в освіті.

Цитата Пилипчук_О_П ()
Єдиною дієвою реформою стало ЗНО і спрацювало на 120%. Суспільство виявилось не зовсім готове до такої правди, звідси - шок.
+1000%

Цитата volevikt ()
В ідеалі оцінювання слід повністю винести за межі школи.
+1000%

Цитата volevikt ()
Погано те, що у низьких результатах учня завжди винний вчитель...
Тут не все так однозначно - за цифрами  і відсотками треба бачити реальних людей, як учнів, так і вчителів.
Усі не можуть бути відмінниками, як ми б цього не хотіли  :) , на мою думку мірилом роботи вчителя повинно бути наявність певного "позитивного тренду" у формуванні навчальних компетентностей учнів, як їх "багаж" (знання, уміння, навички їх використовувати) збільшується, значить вчитель працює ефективно

Додано (23.07.2015, 11:01)
---------------------------------------------

Цитата Oxana_cher ()
В частности, как сообщается на электронном почтовом ящике одного из руководителей отдела Центра обнаружена переписка с указанием персональных данных участников ВНО и количества баллов, которое им нужно было поставить в ведомости.
"Ржу нимагу!" - это всем известная подстава, когда на "мыло" приходит письмо, которое потом найдут "компетентные органы" (часто оно и приходит от них).

Цитата Oxana_cher ()
Пресс-центр отмечает, что в сообщениях также указаны размеры денежного вознаграждения за эти противоправные действия. Кроме того, в помещении чиновника правоохранители обнаружили $134 тыс., 80 тыс. гривен и 3 тыс. евро.
Ему деньги носили в пластиковых пакетах прямо на рабочее место?  :)
Всё это рассчитано на обывателей-дураков
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2268
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата volevikt ()
Погано те, що у низьких результатах учня завжди винний вчитель
Справді, практично всі "забувають", що результат учня більшою мірою залежить саме від того, як учень виконає свою частину роботи. Вчитель свою частину здебільшого виконує, якщо не відмінно, то принаймні нормально...
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2269
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1144
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Цитата Пилипчук_О_П ()
Просто озвучена проблема, про яку всі знають, але десятиліттями скромно мовчать: в цілому по країні якість освіти низька
 "СОВОК" процвітає.... На-жаль. Це ж який треба мати "проффесіоналізм", щоб у розпал вступної компанії "кинути" суспільству таку "кістку"... Уявляю, на кухнях батьків наших цьогорічних абітурієнтів - які ідуть дискусії... Якщо чесно, після 32 років роботи у школі вперше не захотілося виходити з відпустки... Але ще оптимізм не згас, думаю - здоровий глузд ПЕРЕМОЖЕ !!!!!


Відредаговано: gry - Чт, 23.07.2015, 10:42
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2270
Лідер форуму
Повідомлень: 6287
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Відчуваю одним місцем, ми на порозі грандіозного шухеру!
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:30 | Повідомлення № 2271
Прописаний назавжди
Повідомлень: 434
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Цитата FutureTeacher ()
констатує факт

Я так думаю, що в країні було б більше путнього коли кожен займався своєю справою, а менше коментував (офіційно) інформацію не маючи на те повноважень.

Бачу що, центру ніхто не надавав можливості бути суддею і призначати винуватих (вчителів, репетиторів...)
Провели ЗНО бездоганно, видайте результати без підтасовок і до побачення - тоді це буде прозоро. А що освіта в поганому стані це й без констатацій видно , якщо людина при здоровому глузді. Ці оціночні судження директора для мене 1 але великий мінус у його діяльності. Хоче коментувати ЗНО - то як звичайний мешканець України. ЗНО потрібне, але без усіляких кривотолків вносити вклад щоб на його основі бачити що робити для покращення освіти.
Коли ми дивимося на термометр, то і так зрозуміло чи хворі ми чи ні. Мені не потрібно, щоб термометр коментував усе навколо, коли я не взмозі наприклад купити дорогі ліки.
ЗНО яке потрібно випускникові для вступу до вишу,  моніторинг який робить МОН для оцінки якості освіти потрібно розділити. Частина учнів прибула на пункти ЗНО тільки під примусом, задля того щоб за декілька хвилин проставити галички навмання та поїхати додому(а наприклад, як вже писав, одному з учнів довелося бігати шукати роботу щоб заробити гроші на автобус на ЗНО).
А за результати ЗНО нас не жалують, на МО, конференціях це все звучить. Ну не було в мене учнів яким була потрібна англійська мова для вишу(хоча  постійно їм пояснюю , що школою вивчення англійської мови не закінчується, інше питання як підходять до цього у самих вишах - коли отримува 2 вищу (1 - англ.мова/нім.мова - то бачив - скрізь пальці дивляться) ).
І стосовно ЗНО з іноземної ... Це буде жах для деякої частини поперше учнів, вчителів. Потрібне тобі ЗНО для   - здавай ЗНО з іноземної, а потрібен моніторинг (у  2013 вже був такий і я все робив щоб не списували, але міністерство його та побудувало що то була пародія) то не змішуйте усе в купу. Нехай коментують результати серед тих учнів які потім вступлять до вишу,  а не тих учнів яким моніторинг для галочки.
P.S. Сприйміть без образ, хоча на те він і форум. Ставлення чиновника потрібно бути коректним ... а він схоже добалакався.


Відредаговано: sergey1979 - Чт, 23.07.2015, 13:19
Oxana_cher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2272
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Иностранный язык нужен на "не иностранных" специальностях, как козе седло, ИМХО.
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2273
Прописаний назавжди
Повідомлень: 475
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата voleviktПогано те, що у низьких результатах учня завжди винний вчитель...
А хто звинувачує? Адміністрація і керівництво, що вище! У деяких випадках батьки, там де результат не задовольняє їхніх побажань. Вчитель взагалі працює в школі для того, щоб НАВЧИТИ, ті що прийшли з іншими цілями працювати до школи, довго не витримують і йдуть де простіше, менше проблем і більша оплата.
 
Набагато більша провина за погані результати навчання лежить на БАТЬКАХ дітей, вони не контролюють у повній мірі своїх дітей. У минулому році на батьківських зборах коментував оцінки, батьки були незадоволені (не знаннями – а ОЦІНКАМИ).  Я задав запитання: « Ви звинувачуєте вчителя, а коли Ви останній раз перевіряли виконання домашнього завдання у своїх дітей? Так предмет ви не знаєте у більшості, але просто подивитися у щоденник, що задано, і що вивчила ваша дитина, що вона вчила взагалі?», - У відповідь - круглі очі, здивування. «У нас не вистачає на це часу!» - Тільки специфічні люди можуть звинувачувати у всьому вчителів.
 
Якщо на підприємстві виробляється певна продукція, а саме підприємство порушує 90% технологічного процесу, і подаються погані матеріали, то хіба винен в кінцевому результаті – робітник, так він винен в одному, що він працює на такому підприємстві і все!

Цитата sergey1979 ()
Частина учнів прибула на пункти ЗНО тільки під примусом, задля того щоб за декілька хвилин проставити галички навмання та поїхати додому

Особливо це заочники і вечірники, які і показали в більшості якість своїх знань.

ЗНО - показало вершинку айсберга проблем в освіті, а наступного року - покаже краще(якщо не змінять перелік обов'язкових екзаменів). Виявлятьюся проблеми, і паніка та шухер тут зайві, потрібно змінювати саме ставлення всьго суспільства до освіти, не за залишком принципом, а на гідному рівні, і списувати все на вчителя трудягу, що винен тільки він. Добре, що хотч занайшлися люди які починають виявяль ці проблеми в освіті, але таких людей дуже мало, можливо з часом все зміниться. Батьки цьгорічних випускників почали розуміти, що діти повинні не тільки ходити до школи, а ще вчитися в ній і побачили реальний стань знань своїх дітей.
FutureTeacher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2274
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата Пилипчук_О_П ()
Справді, практично всі "забувають", що результат учня більшою мірою залежить саме від того, як учень виконає свою частину роботи
І чомусь усі вважають, що ідеальна школа повинна випускати 100% відмінників  ;) - кожен навчається у міру своїх сил та природних здібностей, і часто колишній медаліст по закінченню школи забуває як було звати його вчителів, а "трієчник" виявляється добропорядною та щирою людиною

Цитата Пилипчук_О_П ()
Вчитель свою частину здебільшого виконує, якщо не відмінно, то принаймні нормально...
5 % вчителів працюють на "відмінно", 35% - на "нормально", 50% - "так собі", 10% - "калічу дітей в школі, бо ніде більше не візьмуть"

Цитата Bandalak ()
Відчуваю одним місцем, ми на порозі грандіозного шухеру!
В Україні "шухер" є найбільш постійним і перманентним станом

Цитата sergey1979 ()
Бачу що, центру ніхто не надавав можливості бути суддею і призначати винуватих (вчителів, репетиторів...)
Не суди́те, да не судимы будете Евангелие от Матфея. Глава 7, с 1 по 11 стих. 1 

Це стосується кожно ( і нас у тому числі)

Цитата sergey1979 ()
Потрібне тобі ЗНО для   - здавай ЗНО з іноземної, а потрібен моніторинг (у  2013 вже був такий і я все робив щоб не списували, але міністерство його та побудувало що то була пародія) то не змішуйте усе в купу.
Якщо "моніторинг" буде проводитись у школах, під керівництвом шкільної адміністрації - результати будуть точно такі як у журналі. Для об’єктивної оцінки потрібне незалежне оцінювання

Цитата Oxana_cher ()
Иностранный язык нужен на "не иностранных" специальностях, как козе седло, ИМХО.
Естественно, если дальше экс-совка мы никуда

Цитата DPV ()
Погано те, що у низьких результатах учня завжди винний вчитель... А хто звинувачує? Адміністрація і керівництво, що вище!
Погоджуюсь - адже вчитель є найменшим "коліщатком"  у освітньому "механізмі", тому як у байці "А більший меншого тусає та ще й б’є"
Oxana_cher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2275
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Цитата FutureTeacher ()
Естественно, если дальше экс-совка мы никуда
Пусть сдают ЗНО з иностранного по желанию только те, кто планирует работать за границей!
Если я буду учится и работать только в Украине - зачем мне забивать голову всякой чепухой?
Если что, есть переводчики. Лучше больше уделять времени предметам по специальности!
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2276
Прописаний назавжди
Повідомлень: 434
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Цитата FutureTeacher ()
під керівництвом шкільної адміністрації
Логічно виходить , що оцінки в журналі річні випливають таким саме чином. І це ... правда! Простий вчитель знаходиться під пресом адміністрації, батьків інших чинників тому оцінка не завжди суха сума досягнень. Наприклад нарисував учневі оцінку вище ніж повинна бути по журналу - я людина (всередині все клокоче - не вчився ж він, з..раза), але не хочу ламати йому долю, дивлюсь на сумну матір цього учня й ставлю, як казала наша покійна директор школи, "те що потрібно". Бо в школі оцінка не завжди тільки за сам предмет - а як мені "поталанило" бути класним керівником, предмет англійська, а дівчата й української на 4 не знають, зате як чудово попрацювали на районний конкурс!!!
Якщо в школі ставити оцінки по принципу ЗНО то ніякої мотивації не буде - всі будуть зі своїми двійками, десятками. Чому в американських школах учні не знають оцінок своїх однокласників - напевне щоб не демотивувати.
ЗНО нехай видає "сухий залишок", але тільки після повного закінчення школи.
Чому на моніторингу я - вчитель  не наділений такими ж правами як і під час  ЗНО? Нехай приїде незалежна комісія для проведення моніторингу проведуть контрольні роботи без возіння за кошт батьків Бог зна куди, якщо МОНУ так потрібно. Взагалі - УЦОЯО - структура при МОН, то чому ж моніторинг тяп-ляп, а ЗНО - священа корова.


Відредаговано: sergey1979 - Чт, 23.07.2015, 16:11
Oxana_cher Дата: Сб, 04.11.2017, 06:31 | Повідомлення № 2277
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Мне пофиг как правильно звучат фразы с языка программирования, главное уметь писать программы!
Кстати, люди с математическим стоением ума очень плохо запоминают логически-несвязанные фразы. Им языки очень трудно даются. 
Отсеяв сильных математиков и программистов на ЗНО с иностранного языка - мы наберём очень посредственных студентов на точных и естественных специальностях. Как говорится, Кесярю - кесарево!
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 06:32 | Повідомлення № 2278
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4166
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата sergey1979 ()
Мне пофиг как правильно звучат фразы с языка программирования, главное уметь писать программы! Кстати, люди с математическим стоением ума очень плохо запоминают логически-несвязанные фразы. Им языки очень трудно даются. 
Отсеяв сильных математиков и программистов на ЗНО с иностранного языка - мы наберём очень посредственных студентов на точных и естественных специальностях. Как говорится, Кесярю - кесарево!
Додайте ще, що всім пофіг на ваші-наші програми.І це буде чесно.
Малий у мене записався по алгоритмізації на курси Стенфордського університету, то в захваті від прив'язки до реальних прикладів. В захваті від спілкування на форумі, де обговорюють пройдені уроки.
Я так зрозумів що один чех такі алгоритми на пітоні викладає що всі в захваті, бо зазвичай всі інші переводять Сішні на пітон.
Тільки потрібно розділити англійську також на стандарт і прглиблений рівень.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:32 | Повідомлення № 2279
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата Oxana_cher ()
Иностранный язык нужен на "не иностранных" специальностях, как козе седло, ИМХО.
В чому проблема? Просто в атестат піде об'єктивна оцінка ще з одного предмета.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:32 | Повідомлення № 2280
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата Oxana_cher ()
Отсеяв сильных математиков и программистов на ЗНО с иностранного языка - мы наберём очень посредственных студентов на точных и естественных специальностях.
А для вступу на точні і природничі спеціальності вимагатється ЗНО з іноземної?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.