Вт, 23.07.2019, 04:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 196
Прописаний назавжди
Повідомлень: 360
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Школярі забезпечені підручниками на 85%.
На сьогодні проблема з підручниками у школах майже вирішена.
див. http://www.osvita.com/uk/news/02-11-2010/1288691814/
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 197
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель-з-Києва)
На сьогодні проблема з підручниками у школах майже вирішена

На папері і у звітах чиновників МОНУ...
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 198
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Кабмін планує впровадити програму відеолекцій в Інтернеті для школярів і студентів

Кабінет Міністрів України має намір запровадити програму відеолекцій в мережі Інтернет для школярів і студентів, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра України Бориса Колесникова.

Також під час зустрічі з директором корпорації Microsoft Стівом Балмером віце-прем'єр зазначив, що метою уряду є в найближчі рік-півтора зробити будь-який підручник доступним в Інтернеті, в електронному форматі.
За словами Колесникова, після виконання цієї програми планується проведення лекцій у прямому ефірі, коли в Інтернеті будуть розміщені лекції з предметів, та учні й студенти зможуть використовувати цей матеріал.
Як вважає віце-прем'єр, цей напрямок є найбільш пріоритетним у співпраці з Microsoft.
У свою чергу Балмер відзначив, що корпорація зацікавлена у співпраці з урядом у питаннях цифрового контенту і ширших освітніх програм.

Віце-прем'єр з питань підготовки до Євро 2012 Борис Колесніков запропонував генеральному директору компанії Microsoft Стіву Балмеру організувати виробництво в Україні.
Як повідомили в прес-службі віце-прем'єра, Колесніков вважає, що потенційними можливостями для цього володіють Львів і Донецьк
"Україна має великий кадровий потенціал, а наші програмісти є одними з кращих у світі... Львів і Донецьк мають непоганий рівень підготовки фахівців, і в цих містах можна відкрити підприємства Microsoft", - сказав віце-прем'єр і додав, що подібне виробництво "відкриє нові можливості для молодих українців".

Крім цього, Колесніков висловив упевненість, що подібний крок з боку Microsoft буде також сприяти поліпшенню міжнародного іміджу країни і залученню інших інвестицій.
"Мати виробництво Microsoft в Україні - це все одно, що отримати як сусіда по поверху Барака Обаму, а, відповідно, і зростання цін на всі квартири навколо", - зазначив віце-прем'єр.
Також сторони обговорили можливість створення в Україні електронного уряду та електронного самоврядування. Так, Колесніков вважає, що такі проекти будуть сприяти "прозорості" в роботі влади та боротьбі з корупцією.

У свою чергу Балмер повідомив, що корпорація має досвід у реалізації подібних проектів.

Нагадаємо, сьогодні президент України Віктор Янукович зустрівся з генеральним директором корпорації Microsoft Стівом Балмером і подякував йому за сприяння розвитку відносин між компанією і Україною.

pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 199
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
;) gromko, випередив B)
але ось ще-
Колесников обещает вычистить нелицензионный Microsoft
Правительство в кратчайшие сроки планирует полностью легализировать программное обеспечение в органах государственной власти.

Об этом заявил вице-премьер Борис Колесников во время встречи с генеральным директором корпорации "Майкрософт" Стивом Баллмером, сообщает пресс-служба Кабмина.

"Любой бизнес начинается с диагностики, то есть с анализа. Поэтому первая задача, которую мы поставили местным отделением корпорации, - полная легализация программного обеспечения в органах государственной власти, там, где власть может платить за программный продукт", - подчеркнул Колесников.

Вице-премьер-министр отметил, что навести полный порядок в лицензионном программном обеспечении можно на протяжении 5-6 месяцев.

Колесников также отметил, что для ускорения процесса легализации "Майкрософт" должен предоставить правительству Украины информацию о местах, где нарушаются лицензионные права: "Тогда нам легче будет провести легализацию".

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 200
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Quote (pet)
Колесников также отметил, что для ускорения процесса легализации "Майкрософт" должен предоставить правительству Украины информацию о местах, где нарушаются лицензионные права

Тобто представники "Майкрософт" отримають право на проведення перевірок у державних та комунальних установах і підприємствах різної форми власності?
Щодо органів державної влади та місцевого самоврядування, то на 70-80% всіх їх ПК встановлено контрафактний Windows+Office.
Хоча ідея досить непогана - "масована легалізація" потребує значних бюджетних коштів, частину з яких можна "пустити в розпил", оскільки жодних матеріальних цінностей не буде придбано.

Додано (08.11.2010, 18:16)
---------------------------------------------
МОН оголосило конкурс на здобуття Державної премії України у сфері освіти
Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на здобуття Державної премії України у сфері освіти. Про це йдеться в листі МОН від 4 листопада цього року. Відповідне положення було затверджене Указом Президента України від 30 вересня 2010 року.

Державна премія України у сфері освіти, як вказується в повідомленні, присуджується громадянам України за видатні досягнення у сфері освіти у номінаціях - дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення у сфері освіти.

Висунення кандидатів (колективів) проводиться з 1 листопада по 1 березня щороку. Листи-подання і відповідні матеріали необхідно надати до 1 березня 2011 року в Міністерство освіти і науки України згідно Положенню про Державну премію України у сфері освіти за адресою: 01135, м.Київ, проспект Перемоги, 10

pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:45 | Повідомлення № 201
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
не хочеться говорити про людей погано, але знаю що державні нагороди зараз купуються)))
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 202
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
В Україні почалася реєстрація на пробне тестування
Регіональними центрами оцінювання якості освіти розпочато реєстрацію на пробне тестування. Реєстрація триватиме з 10 листопада до 10 грудня 2010 року включно, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному тестуванні, необхідно:
- зайти на сторінку "Пробне тестування 2011" на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти;
- заповнити реєстраційні дані;
- роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного тестування;
- здійснити оплату на основі цієї квитанції в установах будь-якого банку України;
- роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного тестування.

Факт зарахування коштів учасник пробного тестування може побачити, зайшовши за допомогою логіна та пароля на свою персональну сторінку.

Перед початком пробного тестування учасник повинен пред’явити такі документи:
- запрошення-перепустку;
- квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
- паспорт (свідоцтво про народження).

Пробне тестування відбудеться у квітні 2011 року.

Дізнатися більше про спосіб, місце реєстрації, дату проведення тестувань можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти в розділі "Пробне тестування".

filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 203
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Чеським вчителям підвищують зарплати на 200-300 євро, українським на 10 гривень...
З огляду на глобальну економічну кризу, зарплати чеських державних службовців повсюдно скорочуються. Виняток становлять учителі, платня яких має ґрунтовно збільшитись
Нова система оплати освітян позитивно позначиться насамперед на молодих учителях початкових шкіл, чия платня збільшується на п’ять з половиною тисяч крон, тобто на 220 євро. У середніх школах той самий вчительський континент отримає на чотири тисячі більше (160 євро).
Це чи не найбільше підняття зарплати працівникам освіти в Чехії за останні 20 років, повідомляє Німецька хвиля.
Міністерство освіти вважає, що таким чином буде ліквідовано перманентну кадрову кризу, спричинену відтоком педагогів-початківців. Учителі з понад двадцятирічним стажем поліпшать власний бюджет тисячею двомастами кронами (близько 50 євро).
Не забуто і виховательок дитячих садочків. До їхньої місячної платні доплюсовується сім з половиною тисяч крон (300 євро).
Урядове рішення, якою передбачено покращання матеріального становища освітян, приходить в той час, коли зарплати інших службовців "усихають".
Чеські профспілки протестують і погрожують страйком. Чи підтримають їхній протест учителі? Голова вчительської профспілки Франтішек Добшик, сказав в інтерв’ю газеті Hospodářské noviny, що це кожен педагог має вирішити сам.
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 204
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (filnick)
Чи підтримають їхній протест учителі? Голова вчительської профспілки Франтішек Добшик, сказав в інтерв’ю газеті Hospodářské noviny, що це кожен педагог має вирішити сам.

B) B) B)
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 205
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
Чеським вчителям підвищують зарплати на 200-300 євро, українським на 10 гривень...

Вы не правы.
В октябре мне повысили на 50, в декабре - 750. И это не считая предыдущих повышений.
Украинский менталитет: сыпать пепел на голову и завидовать тем у кого еще лучше. Научитесь гордиться собой и своей страной.
В Японии рабочие, что бы избежать разорения предприятия собирали свои золотые украшения и сдавали их. У нас государство как пасынок. Попытка навести порядок с налогами - бунт.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 206
Лідер форуму
Повідомлень: 6192
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (dpi)
в декабре - 750

:) ;) :)
dpi, прочитайте останні повідомлення на гілці "Правый зароботок учителя информатики" і Вам все стане яно!!!
У грудні підвищать знову максимум на 50 грн. Особисто мені на 12, бо у мене зарплата нижча.
B)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:46 | Повідомлення № 207
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Та діло в тому що пан dpi вважає нас ідіотами.
Цукор, цукор, цукор.......
Ну що всіма стало солодко. )))))
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:47 | Повідомлення № 208
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (swetikccc)
Та діло в тому що пан dpi вважає нас ідіотами.

Неправда Ваша, патріотами.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:47 | Повідомлення № 209
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Колеги, будьмо толерантними - ВОНИ як раз хочуть щоб ми (народ) були собачою зграєю. Немає різниці де ми живемо - на Сході чи Заході, в Києві чи Криму, всі ми ходимо по одній землі, маємо ті ж проблеми, то ж чого ображати один одного.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:47 | Повідомлення № 210
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (gromko)
Колеги, будьмо толерантними

Все вірно, але ж жалко таких як пан dpi, як тільки їх підставили.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.