Сб, 19.08.2017, 21:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » ІІІ тур з інформатики (Які мови програмування використовуються у ІІІ турі)
ІІІ тур з інформатики
Які мови програмування використовуються у ІІІ турі з інформатики у Вашій області (регіоні)?
1.лише Pascal (Delphi)[ 7 ][53.85%]
2.лише C (C++)[ 0 ][0.00%]
3.інші мови (Pascal і С - не використовуються)[ 0 ][0.00%]
4.як Pascal(Delphi) так і С(С++)[ 6 ][46.15%]
Усього відповідей: 13
Bandalak Дата: Вт, 05.02.2013, 10:58 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 36
Рейтинг: 247
Мої діти теж не привезли нулі, правда в призери цього разу не потрапили, але нулів не мають.
Цього аспекту я торкнувся зовсім по іншій причині. Передивлявся результати по багатьох обласних олімпіадах, мене вразило що у жодній немає нулів. Ну є гарні бали, середні бали та низькі бали, але нулів немає! А по інформатиці 20%-30% абсолютних нулів. Не вірю, що ці учасники абсолютні дибіли. Чому ви всі проти, щоб поставити на кожному турі по одній найпростішій задачі для диференціації оцінювання слабо підготовлених учасників? Ну нехай би вони набрали там пару десятків балів, все одно кращим учням від цього не холодно і не тепло!!! Зате не було б такого вражаючого контрасту! :p
yurol Дата: Вт, 05.02.2013, 14:02 | Повідомлення № 47
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Я тоже не проти автоматичної провірки, але це має бути продумано. Сервери не повинні зависати, бо коли дитина відправляє роботу на перевірку і не бачить результату компіляції то це не є правильно. А траплялися випадки коли на локальній машині програма компілювалася і працювала а коли була відправлена на сервер перевірки то він її не прокомпілював, а дитина була впевнена в тій задачі. А не прокомпілював тому, що була в назві файлу автоматично записана велика буква замість малої. А якби сервер не висів і дитина побачила що програма не компілюється вонаб найшла помилку. От такі реалії. В результаті втрачено 100 балів. Так що поки сервери висять необхідно підключати для перевірки комісію, яка повинна реагувати на такі моменти.
LVV Дата: Вт, 05.02.2013, 17:10 | Повідомлення № 48
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 102
Quote (Bandalak)
по інформатиці 20%-30% абсолютних нулів. Не вірю, що ці учасники абсолютні дибіли. Чому ви всі проти, щоб поставити на кожному турі по одній найпростішій задачі для диференціації оцінювання слабо підготовлених учасників? Ну нехай би вони набрали там пару десятків балів, все одно кращим учням від цього не холодно і не тепло!!! Зате не було б такого вражаючого контрасту!
Повністю з Вами згоден. Не зайвим також було б диференціювати завдання по паралелям.
Бо згідно з положенням про всеукраїнські учнівські олімпіади
"За бажанням учасник має право на загальних засадах брати участь у змаганнях серед учнів старших (порівняно з класом (курсом) фактичного навчання) класів (курсів) у межах визначених вікових груп кожного навчального предмета (крім учасників 11-го класу)."
Зверніть увагу: "учасник має право..." ПРАВО!, а не обов'язок змагатись з учнями старшої вікової групи.
Мені можуть заперечити, що мовляв диференціація є, бо місця таки розподіляються по паралелям: є І місце серед 8-класників, і І місце серед 11-класників  і кількість балів для здобуття цих місць різна в залежності від паралелей. Але це надумана, диференціяція. Ви можете уявити собі ситуацію, коли, скажімо, предметна олімпіада з математики проводиолась би за такою ж схемою як і з інформатики? 
serbor Дата: Вт, 05.02.2013, 20:48 | Повідомлення № 49
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Bandalak)
Чому ви всі проти, щоб поставити на кожному турі по одній найпростішій задачі для диференціації оцінювання слабо підготовлених учасників?
Я за!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » ІІІ тур з інформатики (Які мови програмування використовуються у ІІІ турі)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.