Пт, 15.12.2017, 23:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » "Відкритий світ". Конкурс мультимедійних уроків (Голосування)
"Відкритий світ". Конкурс мультимедійних уроків
Alexsandra Дата: Пт, 30.03.2012, 10:48 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Нещодавно закінчився Загальнонаціональний конкурс зі створення електронних освітніх ресурсів Національного проекту "Відкритий світ" . Моя робота - урок на тему «Функція. Область визначення та область значень»( Гартфіль О.Р.)за рішенням Журі зайняла перше місце.Але є ще один етап оцінювання - голосування. Прошу взяти участь в останньому етапі оцінювання шляхом голосування. Для цього потрібно:
зайти на сайт http://www.ow.org.ua/ ——-авторизація———-реєстрація————авторизація————-на головну——- перейти на сторінку голосування-----алгебра

Терміни проведення незалежного остаточного оцінювання конкурсних робіт до 17 квітня 2012 р.

Буду вдячна за підтримку. З повагою, Гартфіль О.Р.
swetikccc Дата: Пт, 30.03.2012, 11:33 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Давайте всі дружно підтримуємо.

Просто так :)
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 30.03.2012, 14:29 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Щодо підтримати - нічого не маю проти, але...

Надіслав 5 робіт вчителів нашої школи (зокрема й свою :) ). Було жваве листування з організаторами (цілком позитивне). Але... жодна робота не опублікована.

Щось там з організацією нелади. :'(
filnick Дата: Пт, 30.03.2012, 15:29 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Моя школа була залучена в пілотний проект для апробації електронних ресурсів за програмою "Відкритий світ". Всю третю четверть учителі з дев'яти предметів для 7 класу тестували роботи конкурсантів. Зокрема, мені довелося переглянути усі уроки фізики. З інших предметів - частково. За великим рахунком - ідея непогана, але авральна організація її проведення (чого варта війна між трьома структурами за ресурс для розміщення матеріалів конкурсантів чи кількаразове відкладання початку проекту) справили не найкраще враження. Дуже шкода, що в останній момент організатори відмовилися від використання смарт-технологій в проекті (хоча на початку реалізації проекту розрахунок був на них). Серед переглянутих робіт великий відсоток використовували медійні матеріали (зокрема флеш, відео), яке вже з десяток років гуляє по мережі Інтернет і повторюється чи не в третині конкурсних робіт. Але попри все, я побачив дійсно фахові розробки (не уроків!, а саме медійні - презентації, флеш-анімації, відео та ін.), талановитих педагогів. Відповідно їх оцінював, хоча сама система оцінювання на сайті не витримує жодної критики.
Alexsandra Дата: Нд, 01.04.2012, 12:07 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Дуже шкода, що в останній момент організатори відмовилися від використання смарт-технологій в проекті (хоча на початку реалізації проекту розрахунок був на них).
Чому ви так вважаєте, адже серед переможців є робота з використанням смарт-технологій.
А як ви оцінюєте мою роботу?
swetikccc Дата: Нд, 01.04.2012, 13:34 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (Alexsandra)
А як ви оцінюєте мою роботу?

Переглянув Вашу і Демченко Світлана Миколаївна
У Вас робочий матеріал, а не пиль в очі як у сусідки :)
Видно що Ви робили самі

Підтримуємо, тільки навіть за те що людина звернулася до нас на форум
Alexsandra Дата: Вт, 10.04.2012, 14:50 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Дякую! Взагалі я вперше на форумі. Мені подобається цей форум. зразу видно, що тут багато компетентних в ІКТ людей і цікавих матеріалів.

Додано (10.04.2012, 14:50)
---------------------------------------------
Шановні форумчани, оцініть мій урок! (термін голосування підходить докінця) Для цього потрібно:
зайти на сайт http://www.ow.org.ua/ ——-авторизація———-реєстрація————авторизація————-на головну——- перейти на сторінку голосування-----алгебра ---Гартфіль О.Р.

Мені дуже потрібна ваша підтримка.

filnick Дата: Вт, 10.04.2012, 23:05 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Alexsandra)
як ви оцінюєте мою роботу?

Серед п'яти претендентів вона краща (проголосував ще в кінці березня)
Quote (Alexsandra)
серед переможців є робота з використанням смарт-технологій.

За спробу представити смарт-розробку уроку претенденту з харківської гімназії моя повага. Але, крім стандартних шаблонів Smart-Notebook і дуже громіздкого набору абсолютно лишніх слайдів - ніяких ідей. Особливо впало у очі - посилати у вікіпедію за визначенням трикутника(!?)
Претендентка з одеської школи, на мій погляд, теж перевантажила учнів контролем на комп'ютері (санітарні норми значно перевищені). А її спроба релаксувати учнів через "морську" презентацію навряд чи буде вдалою - вона запрацює лише тоді, коли зробити принаймні дві правки (змінити ім'я mp3-файла і відповідно відредагувати посилання на нього в самій презентації)
Alexsandra Дата: Ср, 11.04.2012, 11:03 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Дякую за небайдужість.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » "Відкритий світ". Конкурс мультимедійних уроків (Голосування)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.