Нд, 19.11.2017, 17:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » "Система моніторингу споживання енергоресурсів" (нова примха у Києві)
"Система моніторингу споживання енергоресурсів"
Леена Дата: Ср, 28.12.2011, 18:05 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 5
Рейтинг: 17
Сьогодні я видалася крайньою і мене було відправлено на семінар-навчання ;) "Система моніторингу споживання енергоресурсів". Грузят цим директорів, як керівника, завхозів, як відповідальна особа, а ... інформатиків... як виконавчіх осіб. В києві почався начеб-то проект моніторінгу споживання електроенергії, води, газу, тепла. Створено начеб-то сайт моніторінгу http://smec.kiev.ua/monitoring/ куди два рази на тиждень (понеділок та п'ятниця з 8:00 до 11:00, причому у один і той самий час, а на канікулах, включаючи літні, кожного дня) ми повинні вносити інформацію згідно до їх системи. Вони нам розповіли, що решта районів вже начеб-то її давно вносять, тільки ось наш солом'янський запізнився.
Хто вже стикався з цією псевдомоніторінговою системою?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 29.12.2011, 02:14 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Леена)
Сьогодні я видалася крайньою і мене було відправлено на семінар-навчання

Вам справді немає чим зайнятись в робочий час?
gu2in Дата: Чт, 29.12.2011, 17:37 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Не втримаюсь, напишу репліку, яку сказала моя жінка почувши цю новину:
"А Ви не вносте дані в цю систему - скажіть, що економите електроенергію і тому не можете вийти в інтернет!" B)

Відредаговано: gu2in - Чт, 29.12.2011, 17:39
mul44 Дата: Чт, 29.12.2011, 22:11 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Я скажу свои пять копеек, меня тоже назначили крайним за эти внесения, поубивал бы, этих уродов, зарплату поднять хрен вам, зато электронный журнал делай, внесения эти делай, еще кучу разной ерунды делай, когда мне заниматься учением детей? И попробуй что то возразить в районо сидят такие черноротые бабы, + завуч, + директор и уверен что выше такие же, как в том анекдоте надо: а тут у нас москаль висит (работник районо, гороно и так далее до министра), так воняет, а мы его каждый меняем...

Відредаговано: mul44 - Чт, 29.12.2011, 22:12
Леена Дата: Пт, 30.12.2011, 22:58 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Нагороди: 5
Рейтинг: 17
Мальчик-разработчик вполне задалбываем, долбайте и будет вам счастье. И все будет вноситься и тогда, когда вам удобно, а не тогда, когда им. Компромисс вполне находится. Проверила:) Сочувствую своим коллегам. Но действительно от нас тут мало что зависит:)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » "Система моніторингу споживання енергоресурсів" (нова примха у Києві)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.