Сб, 18.11.2017, 15:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » ECDL та вчителі інформатики (Отримання сертифікату ECDL)
ECDL та вчителі інформатики
IDN Дата: Пн, 27.09.2010, 18:37 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В цьому році в нашій області почали обговорювати можливість отримання сертификатів ECDL як вчителями так і учнями.

Для тих, хто не в темі пропоную сайт http://www.ecdl.com.ua/

Ознайомившись з програмою ECDL та переглянувши інформацію про те, що вчителі в Донецькій та деяких інших областях вже отримали сертифікати ECDL в мене виникли наступні питання:
1) Скільки коштує проходження тестів та отримання сертифікату ECDL? (читав на форумах, що близько 100$ - 2007 рік)
2) Чи можливий варіант, що всіх вчителів інформатики зобов'яжуть отримати цей сертифікат?
3) Ми ж не можемо примусити учнів здавати тести на отримання сертифікату, бо вони платні! Я так розумію, що вчителі інформатики повинні готувати учнів до здачі тестів ECDL?

mouse Дата: Пн, 27.09.2010, 21:14 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Прочитав зміст модулів. Мабуть, я б заснув на цих курсах. И можливо прокидався б інколи, чи не пора вже додому.
Комусь гроші потрібні? Чи давайте вже будемо знущатися над вчителями за їх гроші???
Це мене обурює. Нехай краще дахи у школах ремонтують і програми з інформатики нормальні пишуть.
volevikt Дата: Пн, 27.09.2010, 21:33 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (mouse)
Це мене обурює.

Мене теж!
Скільки можна? То "Партнерство", то Intel, а тепер ще й ECDL.
Переглянула зміст модулів - нічого нового для себе не знайшла.
Quote (IDN)
Чи можливий варіант, що всіх вчителів інформатики зобов'яжуть отримати цей сертифікат?

Я вже нічому не здивуюся.
Ktara Дата: Пн, 27.09.2010, 21:38 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
А с учетом что там вопросы оставлены так, что фиг поймеш что они имели ввиду. то вообще мрак (видела я их тесты)
mouse Дата: Пн, 27.09.2010, 22:57 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Та отож. Сертифікати вони роздають. Ніби ми з вулиці поприходили, а не з універів. Соромно за нашу країну.
filnick Дата: Пн, 27.09.2010, 23:02 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (IDN)
В цьому році в нашій області почали обговорювати можливість отримання сертификатів ECDL як вчителями так і учнями.

Років тридцять тому в Європі та США було організовано продаж сертифікатів на право власності ... ділянки на Місяці. Продавці заробили досить непогано. :)
mouse Дата: Пн, 27.09.2010, 23:05 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
В мене ідея щодо сертифікатів. Автори сайти можуть видавати також. Про ціну можна домовитись :)
tipo4ek Дата: Вт, 28.09.2010, 08:35 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Цікаво, а яким саме чином вони змусять проходити цей тест? Якщо я заробляю за місяць не більше 150 у.е.....
Newbie Дата: Вт, 28.09.2010, 09:44 | Повідомлення № 9
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
не думаю, що його можуть зробити обов'язковим - TOEFL вчителі англійської ж не здають. а це фактично аналог, тільки у сфері ІТ.

щодо наповнення модулів - то воно в принципі логічне. мова ж йде про користувачів, а точніше працівників, які повинні вміти користуватись певними технологіями на робочому місці. тобто це офісні програми, інтернет, базове розуміння "шо то воно за коробочка, яка гуде". тобто, секретар і соціальний педагог в школі мають вміти скористатись цими програмами, без допомоги вчителя інформатики.

а от до уроків інформатики то взагалі не має стосунку. ми не навчаємо користувачів (хоч дехто і вважає інакше). але кожен учень, по ідеї, після закінчення шкільного курсу, повинен вміти здати такий тест. так само, як і TOEFL з англійської :) але ж до цього в школі не готують, і не повинні.
у нас (у Львівській політехніці) намагаються отримати цей сертифікат учні, які планують продовжити навчання у Європі.

argun Дата: Вт, 28.09.2010, 18:02 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (IDN)
2) Чи можливий варіант, що всіх вчителів інформатики зобов'яжуть отримати цей сертифікат?

Наявність диплому про освіту, та право викладати певний предмет, у вчителя - це державна гарантія, що ніякі сертифікати не потрібні. Враховуючи швидку зміну технологій нашого предмету - наявність свідоцтв про проходження курсів підвищення кваліфікації за державний кошт.
Все інше від лукавого.
Але в нашій країні все не так як у людей. Чиновники намагаються усілякими методами заробити як не на державі, то на підлеглих.
Хто в цьому винен - ми. Як хтось писав на форумі - весь світ бастує відстоюючи свої права. А українці?
На тому тижні у Франціїї пройшли багатомільйоні маніфестації проти проекту підвищення пенсійного віку на 2 роки. У нас жінкам піднімають на 5 років. Хоть хтось проти? Ні. Тому маємо те що маємо. :'(
Ktara Дата: Вт, 28.09.2010, 18:13 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
где-то есть тест модуля 1, если кто хочет - могу поискать :)
mouse Дата: Вт, 28.09.2010, 18:21 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (argun)
Як хтось писав на форумі - весь світ бастує відстоюючи свої права.

Це був є :)

Якщо б таку атестацію зробили для вчителів безкоштовною, я б залюбки, був би ще один папірець в рамочці

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » ECDL та вчителі інформатики (Отримання сертифікату ECDL)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.