Сб, 04.02.2023, 01:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
kom_adm Дата: Пт, 30.07.2010, 22:15 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Згідно з новими шкільними правилами, прийнятими Міністерством шкільної освіти Великобританії, вчителям дозволено застосовувати силу до учнів, які розбушувалися.
Згідно з постановою міністерства, англійським школярам заборонено приносити в клас алкоголь, наркотики, порнографію і мобільні телефони, до порушників вчителям дозволено застосовувати заходи силової дії.

Як повідомляє міністр шкільної освіти Англії Нік Гібб (Nick Gibb), педагог має право обшукати учня при підозрі, що той скоїв крадіжку або проніс у школу заборонений предмет. У список таких предметів увійшли алкоголь, наркотики і психотропні речовини, порнографія, сигарети і піротехніка, а також мобільні телефони, MP3-плеєри, фотоапарати і відеокамери.

Крім того, вчителям дозволять застосовувати силу, щоб вивести з класу учня, що порушує порядок.

"Багато вчителів скаржилися, що не можуть впоратися з агресивно налаштованими учнями. Нові правила покликані змінити співвідношення сил у класі", - наголосив міністр.

tipo4ek Дата: Пн, 02.08.2010, 20:40 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
"один в полі не воїн" це я так, просто згадав.......
vasia, варіантів вирішення такої проблеми багато, але всі вони ляжуть на Вас дуже тяжкою ношею )))))
kom_adm Дата: Пн, 02.08.2010, 20:46 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (tipo4ek)
vasia, варіантів вирішення такої проблеми багато, але всі вони ляжуть на Вас дуже тяжкою ношею )))))

tipo4ek, конкретизуйте, будь-ласка.
tipo4ek Дата: Вт, 03.08.2010, 10:05 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Я, наприклад, сказав що в разі неприйняття запобіжних заходів, буду писати заяву в районний відділ освіти про бездіяльність керівництва закладу......(звичайно ж у 2 екземплярах)
Оціночки ..... Не бачу нічого страшного в тому щоб поставити об'єктивну оцінку, у 8 класі вчиться "фантастическая четверка", ну так я їм по-блату поставив по інформатиці 2 бали за рік, трудове 3-4, креслення - 2, хоча мене й залякували відпрацюваннями і т.д. і т.п..........
За один урок трудового навчання в 9 класі виставив 12 двійок і нічого страшного не бачу, сказав класному керівнику про це, а вона нехай думає, що з ними робити....... Я вчитель, даю знання і оцінюю рівень їх засвоєння... більше мене ніщо не хвилює.
Перші півроку вони сміялися, а потім бігали стадом за мною.
Взагалі, з початком врахування середнього балу атестату ситуація в школі має змінитись на краще ))))

А з приводу покарань, кімнати........, мрійте, не буде такого ніколи, а якщо і приймуть, то не надовго, бо як же можна так знущатися з "найкращої в світі" дитини?????? Крайніми будете тільки ви, завжди.......

Ще як варіант можна сказати на вухо учневі, що Ви з ним зробите якщо він не перестане заважати проводити урок, але для цього треба мати дуже гарну фізичну підготовку ;)

vita Дата: Вт, 03.08.2010, 11:46 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Шановний tipo4ek Оцінку дитині ми ставимо за знання, а не за поведінку. Тому ви повинні довести що дитина знає дійсно на оцінку низького рівня. Виставивши за один урок всім дітям двійки, ви проблеми не вирішите, ви тільки собі зробите гірше. Цим ви демонструєте своє невміння працювати з дітьми, ви втрачаєте свій авторитет.
Quote
Я вчитель, даю знання і оцінюю рівень їх засвоєння... більше мене ніщо не хвилює.

Хвилює і повинно хвилювати, тому ви на уроці ставите триєдину мету, в яку входить і виховна.

Quote
сказав класному керівнику про це, а вона нехай думає, що з ними робити.......

Звернення до класного керівника рідко коли допомагає, тому що вона такий самий вчитель як і ви. Як правило веде свій предмет і має купу зайвої роботи щодо заповнення різних папірців. Єдине що вона зможе зробити поговорити з дитиною або її батьками (що нерідко веде до погіршення становища, тому краще ви самі поспілкуйтеся з дитиною або з її батьками). В мене такий випадок був, поки я сама не поговорила з мматырю дитини. Після цього дитина почала гарно вчитися не тільки в мене а й в інших вчителів. А сам конфлікт виявився в тому, що дитині вдома не дозволяли займатися тим чим вона хотіла (хлопець цікавився футболом, а батьки не дозволяли). При розмові з батьками врахуйте, що це їхня єдина, найдорожча, найрозумніша, най.... дитина. Поставте себе на їх місце, якби це була ваша дитина. І як правило діти вдома себе ведуть по-іншому.
Поцікавтеся в інших вчителів як поводить себе ця дитина на їх уроках. Якщо в них нормально значить проблема в вас.
tipo4ek Дата: Чт, 05.08.2010, 11:46 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
vita, у Ваших словах багато цікавого.........., але в мене ситуація досить таки запущена, після кількох таких випадків виставляння об'єктивних оцінок мене запросили на Батьківські збори, прийшов і розповів про поведінку дітей і перспективи такої поведінки, так батьки просто посміялися з чужих дітей і ВСЕ!!!!! Хтось сказав що її дитині мій предмет не знадобиться, хтось спитав коли їх відпустять......., мене така поведінка настільки вразила, що я просто сказав що майбутнє їх дітей в їх руках і пішов. І хай хтось скаже що я в міру свого малого досвіду роботи в школі не правильно працюю з дітьми або й щось більш радикальне, але мені просто байдуже!!!!! Весь світ я не врятую..........
Quote (vita)
Поставте себе на їх місце

З приводу поставити себе на її місце, так мої батьки практично ніколи не ходили на батьківські збори, 90% проблемних ситуацій з моєю участю без уточнення подробиць, списувались на мою провину!!!! + двоє вчителів з школи є родичами моїх батьків (не близькими)...... В мене дід був вчителем, тому не виникало навіть питання перевірки ситуації, вчитель сказав - значить так і було!!!!!!!!
Quote (vita)
Поцікавтеся в інших вчителів як поводить себе ця дитина на їх уроках

Цікавитись на бачу сенсу, я і так чую як в них діти ведуть себе на уроці (мені через чотири стіни чутно) B)
kom_adm Дата: Чт, 05.08.2010, 14:04 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Як вже говорилося на форумі, вдома діти ведуть себе абсолютно по-іншому, часто просто янглолята, адже як не слухати маму з татом, якщо ті придбали дорогий телефон для розваг, комп’ютер для того самого, часто скутер, модний одяг, дають гроші на столову, які зазвичай тратяться на фаст фуд, включаючи чіпси і сухарики + речовина для промивки радіаторів під кодовою назвою "Кока-кола" :) Тому батькам важко повірити, що зразковий син (дочка) вдома може погано себе вести в школі і часто посилаються на особисту неприязнь вчителя до учня, ще й сприяють такій неправильній думці слова їхньої дитини, в яких вчитель і виступає в ролі тирана, який вирішив шляхом наговорювання на дитину помститись їй. А доказів брати не має звідки, однокласники зазвичай намагаються залишитись "не при ділах" типу нічого не чув, нічого не бачив, це не моя справа і т.д. Слово вчителя давно не є аргументом, часто викликавши батьків в кімнаті директора вчителя ще й роблять винним, був раз свідком, коли мама одинадцятикласника і вчителів і директора звинувачувала в "предвзятому" відношенні до її дитини і такий скандал закатала, що страшно було знаходитись поряд. Думаю, що нам не слід плекати марних ілюзій, що щось зміниться на рівні держави. Школа розрахована перш за все на високоморальних особистостей, для яких основні життєві цінності на першому місці, але учні частково або повністю втратили мораль, усвідомили свою захищеність і мізерні засоби впливу вчителя, якими часто можна знехтувати. Єдиний вихід - адаптуватись до існуючої ситуації, виробити стратегію взаємовідносин з кожним класом, намагатися як умога частіше застосовувати індивідуальний підхід, любити дітей, ніколи і ні за яких обставин їх не принижувати, не перегинати планку відносин "вчитель-учень", завжди тримати учнів "в кулаці", контролюючи їх поведінку на уроці, слідкувати за кожним промовленим словом, не ставити одиниці відразу, навіть якщо учень не підготувався до уроку. Буду намагатись реалізовувати ці принципи в новому н.р.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.