Tu, 28.06.2022, 10:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
kom_adm Дата: Fr, 30.07.2010, 22:15 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Згідно з новими шкільними правилами, прийнятими Міністерством шкільної освіти Великобританії, вчителям дозволено застосовувати силу до учнів, які розбушувалися.
Згідно з постановою міністерства, англійським школярам заборонено приносити в клас алкоголь, наркотики, порнографію і мобільні телефони, до порушників вчителям дозволено застосовувати заходи силової дії.

Як повідомляє міністр шкільної освіти Англії Нік Гібб (Nick Gibb), педагог має право обшукати учня при підозрі, що той скоїв крадіжку або проніс у школу заборонений предмет. У список таких предметів увійшли алкоголь, наркотики і психотропні речовини, порнографія, сигарети і піротехніка, а також мобільні телефони, MP3-плеєри, фотоапарати і відеокамери.

Крім того, вчителям дозволять застосовувати силу, щоб вивести з класу учня, що порушує порядок.

"Багато вчителів скаржилися, що не можуть впоратися з агресивно налаштованими учнями. Нові правила покликані змінити співвідношення сил у класі", - наголосив міністр.

pet Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 2
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (gromko)
Згідно з новими шкільними правилами, прийнятими Міністерством шкільної освіти Великобританії, вчителям дозволено застосовувати силу до учнів, які розбушувалися

Quote (gromko)
Крім того, вчителям дозволять застосовувати силу, щоб вивести з класу учня, що порушує порядок

;) тільки за!!! АЛЕ!!! у нас видаляти з класу НЕ можна, бо якщо з ним після цього щось трапиться- буде винен вчитель...
Ірина_Сьомачок Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Як цікаво. Але знаєте, панове, щоб застосувати силу у старших класах і вивести учня вчителям необхідно регулярно відвідувати спортзал.
kom_adm Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Ірина_Сьомачок, вірно сказали! Особливо це стосується хрупких жінок.
Ситуація з кожним роком погіршується, навіть самі авторитетні вчителі в очах багатьох учнів ніхто, бо є лише найманими працівниками з мізерною зарплатою і відсутністю прав.
pet Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 5
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ірина_Сьомачок)
Але знаєте, панове, щоб застосувати силу у старших класах і вивести учня вчителям необхідно регулярно відвідувати спортзал.

знов таки- силою нізззяя!!!!а то мамка з папкою прилетить ;)
Був свідком такої ситуації на початку своєї "карєри"- мамочка, яка ще вчора була не найкращою ученицею, заучу, людині яка пропрацювала в школі більше 30 років в школі, махала погрозливо пальчиком і кричала-"Якщо ви мою дитину станете нагружать (в плані програми) то я вам!!!!
Я був в шоці, а він як досвідчений коллега промовчав
Чесно говорячи якби на мене- просто розірвав би після таких слів


Відредаговано: pet - Mo, 12.07.2010, 13:56
Ktara Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
на всякий случай напоминаю что доказать физическое насилие можно только в том случае,если остались следы (синяки, царапины и т.д.) Если следов нет - это все бурная фантазия :)
pet Дата: Fr, 30.07.2010, 22:16 | Повідомлення № 7
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
ага, в них у кожного в кармані по телефону з функцією диктофону, а перед застосуванням намагаєшся ж спочатку якось залагодити по іншому- поясненням наслідків його поведінки ;)
SLKuty Дата: Fr, 30.07.2010, 22:17 | Повідомлення № 8
Монтажер
Повідомлень: 833
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Мій тато - вчитель фізики
40 років стажу
вчитель методист. Не міг в одному класі "справитися" з дітьми - абсолютно невміняємі особи
Запровадив практику чергування на уроці батьків, або інших родичів і декілька місяців батьки, діди, куми, сусіди і т д приходили і сиділи в нього на уроках.
Дисципліна була ідеальна
Я думаю, що закріплена в куточку відеокамера зробила би той самий ефект.

Висновок: тільки нас, вчителів, діти не сприймають як людей, а всі решту для них нормальні люди

pet Дата: Fr, 30.07.2010, 22:17 | Повідомлення № 9
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (SLKuty)
Висновок: тільки нас, вчителів, діти не сприймають як людей

ми вихователі, а хто в віці 15-16 років хоче щоб його виховували <_<
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Fr, 30.07.2010, 23:22 | Повідомлення № 10
Експерт по тестах
Повідомлень: 109
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
... це не вихід. Діти, хитрі, будуть навмисне виводити...

Чим сміливіший юнак, тим далі він зайде..........

Навіть якщо в Британії будуть результати, це не означає, що й у інших країнах цей метод буде дієвим... МЕНТАЛІТЕТ!

НІКОЛЯ Дата: Mo, 02.08.2010, 09:02 | Повідомлення № 11
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Навіть якщо в Британії будуть результати

Британські школярі погодьтесь ;) зовсім відрізняються від наших і що в них є застосуванням сили в нас вважається дитячими попередженнями без застосування такової ;)
salal Дата: Mo, 02.08.2010, 12:08 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Повідомлень: 272
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Проблемні учні трапляються досить часто. Якщо такий учень заважає проводити урок, він створює ситуацію, в якій інші учні також не отримують освітню послугу. Цим самим порушується їх конституційне право на освіту. Тому в цивілізованих країнах і з'являються такі правила.

У нас же іноді здається, що основна задача вчителя - це нагляд за дітьми, щоб вони нікуди не пішли та "не влізли у неприємності". І те, що якийсь учень свідомо не дає проводити урок і його не можна видалити з класу, саме це і підтверджує. В такій ситуації вся робота вчителя перетворюється на "пшик".

Щоб виправити ситуацію, на рівні держави необхідно створити та прийняти шкільний кодекс, в якому прописати права та обов'язки учнів, вчителів та адміністрації школи, а також систему покарань за їх порушення. Необхідно створити в школах штрафкімнату. І якщо учень не дає проводити урок, відправляти його туди, а там - черговий адміністратор буде писати акти, протоколи та передавати діла на комісію. А та, відповідно до кодексу, встановлювати міри покарання учню і його батькам (попередження, штрафи, переведення учня до школи суворого дисциплінароного режиму тощо).

Думаю, такий механізм буде ефективним та забезпечить створення сприятливих умов для забезпечення освітнього процесу.

До речі, українське законодавство забороняє використовувати дитячу працю. Вважаю, що його слід підкоректувати, бо, як правило, ці , так би мовити, проблемні учні, найчастіше поводять себе непристойно саме через лінь, яку можна лікувати лише діяльністю. Іноді звинувачують вчителя за те, що він не зміг зацікавити учня на уроці, тому він і порушує дисципліну. Всіх і всім зацікавити неможливо. Тому не слід перекладати провину на вчителя.

Це моя думка з приводу механізму забезпечення дисципліни на уроці.

kom_adm Дата: Mo, 02.08.2010, 12:48 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Підтримую на всі 100. Описаний Вами механізм може бути дієвим. От тільки його реалізація вимагає великих фінансових затрат, тому всі ці думки залишаться на рівні ідеї. Якщо така ситуація задовільняє впершу чергу дирекцію школи, то змін не буде, я впевнений, що питання можна вирішити вже зараз на рівні школи.
salal Дата: Mo, 02.08.2010, 14:10 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Повідомлень: 272
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Ковальчук_Олександр)
От тільки його реалізація вимагає великих фінансових затрат

Я так не думаю. До того ж, якщо буде система штрафів, то будуть і фінансові надходження, які покриватимуть можливі витрати. (До речі, я не бачу, які тут можуть бути витрати. Хіба що знадобиться тримати штатну одиницю, яка б занімалася діловодством в цьому напрямку).


Відредаговано: salal - Mo, 02.08.2010, 14:27
vasia Дата: Mo, 02.08.2010, 17:47 | Повідомлення № 15
Часто заходить...
Повідомлень: 71
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (salal)
(До речі, я не бачу, які тут можуть бути витрати. Хіба що знадобиться тримати штатну одиницю, яка б занімалася діловодством в цьому напрямку).

Это для нас с Вами не много, а для державы ого-го... Карманы никак не должны пострадать. Да и не задумывались Вы, что нынешнее состояние дел всех устраивает (я имею ввиду чиновничков всех рангов и впервую очередь директоров школ). Потому что по отчетам наших директоров, у них школы просто идеальные, с царящей атмосферой добра и справедливости. А на самом деле, на примере нашей школы могу сказать, что директору все по..., он не замечает того, что происходит в школе, зашившись в своем кабинете, обложившись компьютером, интернетом, кондиционером и другими благами цивилизации, днями не вылазит с него. А зачем вылазить то, решать что-нибудь? Ведь в школе полным полно работничков-одноместолызов, которые все сделают за него, и на вопрос, ну как дела в школе ответят, что все в ажуре. Сам несколько раз пытался ему объяснить, что надо менять ситуацию, ученики с каждым днем все больше лезут на голову учителям прежде всего из-за того, что слишком вольно себя чувствуют практически за все проступки остаются безнаказанными, драку, маты в стороны учителей прикривают бабками своих родителей... В ответ слышал бурю агрисивных эмоций, мол что тебе не нравится, давай конкретные обвинения с доказательствами и т.д. Учителя жалуются в учительской чуть ли не каждый день, что вседозволенность и распуста учеников набирает массовый характер, те дети, которые еще вчера были вполне хорошими учениками, сегодня стали полудурками, в которых одна цель - истрепать нервы учителю. Иногда в клаcсе 2-3 таких полудурка сгубно влияют на ход урока, и управу на них найти очень трудно, но очень часто в классе таких половина и более. Речи об уважении учителей у таких детей быть не может, они даже не понимают, что это. Знаете, им нравится такими быть, сейчас это модно, а все, что модно привлекает молодеж. Поэтому нужны радикальные шаги государства в этом направлении. Мне очень понравилась Ваша идея и дай Бог, что б она когда-нибуть осуществилась.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Великобританським вчителям дозволено застосовувати силу
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.