Нд, 22.10.2017, 05:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 92 з 262«129091929394261262»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 14.01.2013, 00:08 | Повідомлення № 1366
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
А може майбутнє не за "терористичною" роллю оцінки? Батько, побачивши погану оцінку, має погіршити ставлення до дитини? Як навчити дітей думати не про оцінку, а про інтелектуальне зростання? Що скажете про таке:

http://news.volyninfo.com/ukraine....primusu
http://nvk3.at.ua/news....-20-448
argun Дата: Пн, 14.01.2013, 00:18 | Повідомлення № 1367
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (NataliyG)
Цитата (argun )
Ещё ни от кого не пришло сообщение в поддержку, сразу аргумент против! И почему так пессимистично?

Это сказал не я, а serbor

Quote (NataliyG)
За електронними журналами майбутнє! Однозначно!

Свежо предание, но ................................
Если выкинуть бумажные, и внедрить электронные, сами подумайте, как решать проблемы с глюками сайтов.
А если оставлять и то, и то - то на фига козе баян?
Что будет истинной - наверное бумажный.
А зачем тогда лишняя работа ???

Відредаговано: argun - Пн, 14.01.2013, 00:41
vinohodov Дата: Пн, 14.01.2013, 14:29 | Повідомлення № 1368
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Цікаво, а важко було отримати дозвіл не вести паперовий журнал?
Ktara Дата: Пн, 14.01.2013, 16:46 | Повідомлення № 1369
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
ну в Украине есть ВУЗы, в которых нет бумажных журналов, а только электронные. И были они еще в далеком 2004 году (когда я кандидатов наук учила работать на компьютере, так как им надо было работать с электронными журналами или прощаться с работой) :)
GarryPotter Дата: Пн, 14.01.2013, 19:09 | Повідомлення № 1370
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (vinohodov)

Не вірю!!! Не вірю, що паперовий журнал не ведеться - по-перше він повинен зберігатися 75 років, і не думаю, що оцінки в кожному класі з ноута моментально заносяться в "електронний журнал", Паралельно з паперовим - можливо, без паперового - не вірю.
balamut_13 Дата: Пн, 14.01.2013, 20:49 | Повідомлення № 1371
Часто заходить...
Рейтинг: 15
Quote (GarryPotter)
Не вірю, що паперовий журнал не ведеться - по-перше він повинен зберігатися 75 років

Не зовсім точно, відповідно до інструкції з ведення шкільної документації у загальноосвітніх навчальних закладах І - ІІІ ступенів (Наказ МОН України № 240 від 20.06. 2000) визначено терміни зберігання класних журналів випускних класів - 10 років, інших класних журналів - 5 років.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 15.01.2013, 00:27 | Повідомлення № 1372
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (vinohodov)

А хто такий дозвіл отримав?
volevikt Дата: Вт, 15.01.2013, 03:16 | Повідомлення № 1373
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Особисто я - противник ведення електронного журналу з ряду причин:
1. Це додаткові махінації з оцінками, які потім пояснюватимуть глюками сайту.
2. Безоплатне додаткове навантаження на учителів.
3. Сучасні батьки рідко заглядають у нормальний щоденник, не кажучи вже про електронний.
Та й давайте реально подивимося на речі: зараз шкільні сайти ніхто не хоче вести, а тут електронний щоденник...

Складається враження, що у вчителя мало роботи, тож давайте дамо йому ще одну безкоштовну цяцьку, щоб у нього додалося роботи. Сумно від таких реформ...
Ktara Дата: Вт, 15.01.2013, 09:18 | Повідомлення № 1374
Перспективна вчителька
Например работу электронного журнала, как я видела. в аудитории стоит комп. Преподаватель, выставляет оценки в группе как в обычный журнал (что мы в журнал ставим оценки ручкой тратя время, что в клеточку на экране тратим тоже время). Но..... если ошибся оценкой, то изменить оценку можно только с разрешения администрации (пишется заявление в причиной по которой была выставлена неправильная оценка). По подписанному заявлению, администратор менял оценку. Доставить оценку задним числом вообще было нереально даже по заявлению. Вот чего не знаю, так был ли то журнал только локальным или оценки можно было видеть в интернете :) Для этого ВУЗа какая-то компания написала такой электронный журнал.
Для учителя информатики не будет напряжной этой работой, если каждый на своем предмете выставит оценки. Но.... не все у нас в Украине с этим справятся (давайте смотреть правде в глаза).
У нас есть электронный журнал, он просто для информирования родителей про оценки и пропуски занятий их детей. И очень многие родители на него заходят и смотрят (по отзывам родителей). Но ведет этот журнал отдельный человек (лаборант). В мою задачу входило все объяснить, ну и на первых порах помогать советами :)
Ktara Дата: Вт, 15.01.2013, 09:24 | Повідомлення № 1375
Перспективна вчителька
я не буду спорить нужен электронный журнал или нет, у меня позиция преподавателя ВУЗа. Но вот, по отзывам некоторых родителей, когда чадо учиться прятать дневник, а для того чтобы пойти к учительнице в школе, надо отпроситься с работы (особенно если ты работаешь не в бюджетной сфере а частном предприятии, то директор от этого в "бурном восторге"), то они хотели бы видеть оценки своих детей и контролировать процесс учебы. С другой стороны. это действительно нагрузка (я про то, когда весь журнал ведет один человек), я знаю сколько уходит времени на заполнение оценок 1 группы (примерно 14-20 предметов). выходом из такой ситуации есть назначение отдельного человека, который бы получал свою з/п за эту работу.
argun Дата: Вт, 15.01.2013, 12:11 | Повідомлення № 1376
Прописаний назавжди
Quote (Ktara)
Для учителя информатики не будет напряжнной этой работой, если каждый на своем предмете выставит оценки

А учитель информатики и не должен за всю школу ставить оценки. Его зарплата это не предусматривает.
А чтобы каждый на своем предмете мог выставить оценки, в каждом классе должен быть комп с доступом в Интернет. До этого школам еще далеко.
Quote (Ktara)
выходом из такой ситуации есть назначение отдельного человека, который бы получал свою з/п за эту работу.

Учитывая остаточный принцип финансирования образования, этого не будет. Проще заставить учителей бесплатно делать дополнительную, малоэффективную работу.
swetikccc Дата: Вт, 15.01.2013, 12:19 | Повідомлення № 1377
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (volevikt)
Особисто я - противник ведення електронного журналу з ряду причин:

Причина одна, відношення по аналогії :)
1 планшет з выдповыдним ПЗ
2 Синхронызацыя з сервером в школі
3 сервер з сервером вище
4 резервування на всіх кроках
5 розровка відповідного ПЗ
клієнт не повинен використовувати браузер
vinohodov Дата: Вт, 15.01.2013, 12:31 | Повідомлення № 1378
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
І все ж, як зуміли отримати дозвіл на те, щоб не вести паперовий журнал?
argun Дата: Вт, 15.01.2013, 12:43 | Повідомлення № 1379
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
1 планшет з выдповыдним ПЗ

Хто фінансує? ;)
mouse Дата: Вт, 15.01.2013, 20:12 | Повідомлення № 1380
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (argun)
Хто фінансує?

З кожної зарплати по 100 грн, через рік у всіх планшети :)

Додано (15.01.2013, 18:12)
---------------------------------------------
Quote (Пилипчук_О_П)
Що скажете про таке:
http://news.volyninfo.com/ukraine....primusu

А  скільки коштує навчання в таких школах?

Відредаговано: mouse - Вт, 15.01.2013, 21:11
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 92 з 262«129091929394261262»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.