Сб, 23.09.2017, 12:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 67 з 254«126566676869253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
traktorist Дата: Нд, 06.11.2011, 15:00 | Повідомлення № 991
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (novachok)
Еще, например, ВСЕ учителя должны знать английский(?!)

А как же с единым могучим? :)
Правильніше булоб вимагати від учителів, викладачів, професорів знання української мови (якщо це державний заклад) і знання мови нацменшини (якщо це заклад регіональний чи місцевий) - це щоб виступ майбутнього прем’єра не був схожий на виступ гумориста (і щоб працівники освіти не сміялись на з’їзді).
Bandalak Дата: Нд, 06.11.2011, 16:01 | Повідомлення № 992
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (mouse)
Наприклад, щодо анг. мови. Якщо вчитель викладає англійською мовою, то йому доплачують 10-15%

Краще би, якщо вчитель досконало володіє комп'ютерною технікою та інформаційними технологіями, доплачувати 25%.
(Вчителів інформатики не стосується B) )
mouse Дата: Нд, 06.11.2011, 16:05 | Повідомлення № 993
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Bandalak, гарна була б мотивація (тільки відсотки завеликі)
sahyc Дата: Нд, 06.11.2011, 18:23 | Повідомлення № 994
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
Краще би, якщо вчитель досконало володіє комп'ютерною технікою та інформаційними технологіями, доплачувати 25%.

Тим більше, що якраз є програма "Сто відсотків"
barv Дата: Нд, 06.11.2011, 20:50 | Повідомлення № 995
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Минобразования выбрало поставщиков компьютеров))))

http://www.proximainform.net/content/news/6/10953/#review_anchor
mouse Дата: Нд, 06.11.2011, 22:46 | Повідомлення № 996
Ветеран спілкування
Позитив - обрало :)
sahyc Дата: Пн, 07.11.2011, 20:32 | Повідомлення № 997
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (barv)
Минобразования выбрало поставщиков компьютеров)))) http://www.proximainform.net/content/news/6/10953/#review_anchor

Почитайте відгуки там же на сайті і все стане зрозуміло!
mouse Дата: Пн, 07.11.2011, 21:38 | Повідомлення № 998
Ветеран спілкування
Читав. Але відгуки можуть бути різні, як і люди, які їх там залишали.
Для нас головне, щоб ці ПК дійшли на місця. В школі сам бачив як привезли ПК для школи. У нас в закладі два подаровані класи. І так в багатьох. Але і бачив, коли техніка стоїть, бо нема фахівця. А ось тут хтось не допрацював.
Нажаль, в нашій країні відповідальність несуть одиниці.
gromko Дата: Пн, 07.11.2011, 23:23 | Повідомлення № 999
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
На Черкащині з'явилася школа шляхетних панянок

У школі села Новодмитрівка Золотоніського району Черкащини відкрито "Школу шляхетних українок".
Подібні школи діяли в Україні ще у ХVІІІ столітті.
У "Школі шляхетних українок" не буде оцінок і традиційних вчителів. На уроки запрошуватимуться візажисти, перукарі, кухарі, психологи, косметологи, які проводитимуть оригінальні майстер-класи, пише УНІАН.
Дівчат навчатимуть добрим манерам, умінню спілкуватися на світських прийомах і навіть їздити верхи на конях.
Після кожного уроку їм вручатимуть цікаві подарунки. Навчання триватиме до 1 травня та завершиться святковим балом.
Перший урок панянок відбувся вже цієї суботи у Красногірському жіночому монастирі. Його тема – роль жінки у релігії та суспільстві.
Навчання у школі безкоштовне, адже організатори вбачають шляхетність не у кількості витрачених грошей, а у творчості, вихованні й толерантності. Ініціатором заснування "Школи шляхетних українок" на базі Новодмитрівської школи став її директор Олександр Тукало.

Шістнадцять юних леді із села Новодмитрівки, до яких приєдналися і жительки міста Золотоноша, зустріли цей проект із захопленням. Вони всі пообіцяли гарно вчитися, щоб у майбутньому стати гідними українськими панночками.
GarryPotter Дата: Ср, 09.11.2011, 13:16 | Повідомлення № 1000
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Табачник: Я не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатися

Більшості студентів фігура міністра освіти абсолютно байдужа, тому якщо б певні політичні сили їх не організовували і не заохочували, вони б не виходили на акції протесту.
"Я не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатися. Більше того, будь-які реформи, вони ніколи не можуть викликати підтримки не те що всього суспільства, а більшої його частини. Але щодо 2010 року, я абсолютно спокійний, бо знаю, що мітингів у підтримку було більше, ніж мітингів протестів", - заявив Табачник.
"Повірте, що в основному більшості студентів фігура міністра освіти абсолютно байдужа. Якби їх не просили і не організовували, не "заохочували", - вважає він.
На питання, хто організовує студентські акції протесту, Табачник відповів: "Політичні сили".

Міністр освіти переконаний, що якби студенти добре вчили свої предмети й не пропонували викладачам хабарі, то в українських вузах корупції не було б.
"Там, де є корупційний механізм, його треба руйнувати негайно і швидко", - заявив міністр освіти в ефірі ток-шоу Портрети з Сергієм Дорофеєвим на 5 каналі.
"Найпростіший спосіб, абсолютно універсальний - ніхто нікому не платить, але для цього кожен студент повинен досконало знати свій предмет. Якщо ти вивчив предмет -. Тобі нема за що платити, якщо ти дурень і не хочеш вчитися - ти шукаєш шляхи" , - заявив Табачник.

Корреспондент.net

Чогось я думаю що існуюча система ("корупційна") подобається як тим студентам які не хочуть вчитися, так і викладачам які не хочуть з цими студентами морочитися, тим більше що це вигідно фінансово. Досить дивно бачити як викладач у якого зарплата 2500 приїжджає до ВУЗ на іномарці за 350 000 грн.
Викорінити корупцію не просто, по-перше треба незалежна перевірка знань студентів, особливо під час акредитації (ліцензування) ВУЗу, хоча останнім часом викладачі вже піднімають планку рівня так високо, що "5" отримати майже неможливо (без "подарунка")
pasichov Дата: Ср, 09.11.2011, 15:46 | Повідомлення № 1001
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (GarryPotter)
хоча останнім часом викладачі вже піднімають планку рівня так високо, що "5" отримати майже неможливо

Звичайно, таке може бути, але це не системне явище. Знаючий (по-справжньому!) студент завжди має механізми довести свої знання. Непорядні викладачі можуть взяти за принципом "серед 2-х придурків вищий бал у того, чій подарунок кращий". А занижувати бал з метою отримати "карбач" - навряд, ризик великий...

Що стосується "планки". Рівень абітурієнтів незрівнянно впав в порівнянні з роками "тотальної корупції" при вступі. БУДЬ-ХТО з ВНЗ-шних викладачів підтвердить - набрані чесно (дійсно, чесно!) по наслідкам ЗНО поступаються по знанням тим, кого приймали колись і часто-густо "по блату.за гроші".
Звичайно, ЗНО тут не винне. ВЕСЬ КОМПЛЕКС ПРОБЛЕМ ОСВІТИ ПРИВІВ ДО ТОТАЛЬНОГО ПАДІННЯ ЗНАНЬ ВИПУСКНИКІВ НА ТЛІ ЇЇ ТОТАЛЬНОЇ ДОСТУПНОСТІ (як за бюджет, так і за власні, навдь якщо ти бовдур бовдурем. Ось для цієї категорії наших випускників (студентів, яких в радянські часи ніхто не й близько не підпустив би до ВНЗ, навідь - батько "купив" місце або босс від КПРС-після першого семестру виженуть) планка здається завищеною....
Спасіння - ВНЗ мають приймати 15% -20% випускників на всі форми навчання, бажано ЧЕСНО. Решта - в ПТУ, на виробництво, будівництво, фермерство - що завгодно. Ситуація виправиться
gromko Дата: Ср, 09.11.2011, 18:53 | Повідомлення № 1002
Лінуксоїд
Рейтинг: 325
Quote (pasichov)
Рівень абітурієнтів незрівнянно впав в порівнянні з роками "тотальної корупції" при вступі.

Вірю. Щодо "тотальної корупції", то в цьому я завжди сумнівався - мав студентів, які вступали в 80-90-2000 роки і нікому не платили ні при вступі. ні при навчанні у ВУЗі.

Щодо низького рівня абітурієнтів. Нещодавно це питання обговорював з викладачами наших вишів - всі бідкалися, що низький рівень, що треба терміново вводити іспити у ВУЗах. Запитання до них - який "прохідний" бал? ВНЗ І-ІІ рівня - 124-135, ВНЗ ІІІ-ІV рівня - 140-165. Тепер переведіть це у 12-ти, чи краще 5-ти бальну шкалу. За моєї пам’яті такі "абітурієнти" могли поступити лише в ПТУ, а тепер вони навчаються у педуніверситеті, тож наступне покоління абітурієнтів буде відповідати їх рівню.
Хоча таки з зі знаннями у школярів є проблеми (скоріше не зі знаннями, а з освітою взагалі) - наша шкільна освіта поступово, але невпинно деградує. Більшість учнів отримують якісь "віртуальні" знання - начебто знають, але часто відсутнє розуміння та вміння застосовувати знання. Більшість сучасних шкільних підручників тільки називаються підручниками - їх неможливо застосовувати в школі (деякі підручники з інформатики, на жаль, теж), їх автори чогось або вважають що діти з кожним роком стають розумнішими, отже повинні поглинати все більше інформації, або ж підручник є схематичним конспектом - хто хоче той вивчить, а хто не хоче то їм і не треба. Педуніверситети готують з наших трієчників нове покоління вчителів, керівництво освітою вимагає все більше відписок (а на папері все так гарно!), хтось вважає що комп’ютери та інтернет вирішать всі проблеми освіти, при тому, що у нас практично не виготовляються наочні посібники, шкільні прилади (погляньте скільки коштує шкільний транспортир чи циркуль із тих, якими "малюють" на дошці - будете шоковані), плакати, таблиці, навчальне відео, прилади для лабораторних робіт з фізики, набори реактивів з хімії - а це теж підґрунтя освіти, тобто майбутнього цієї нещасної країни.

Quote (pasichov)
ВЕСЬ КОМПЛЕКС ПРОБЛЕМ ОСВІТИ ПРИВІВ ДО ТОТАЛЬНОГО ПАДІННЯ ЗНАНЬ ВИПУСКНИКІВ НА ТЛІ ЇЇ ТОТАЛЬНОЇ ДОСТУПНОСТІ

Я теж про те ж саме

Quote (pasichov)
студентів, яких в радянські часи ніхто не й близько не підпустив би до ВНЗ, навідь - батько "купив" місце або босс від КПРС-після першого семестру виженуть

Чого - були і в мої часи (тридцять років назад) такі "кадри" - перший екзамен (фізика) - 2, другий екзамен (сам був здивований) - 2, про інші не знаю, але з 15 вересня вже Саша "навчався" (до зимової сесії). Але диплом отримав.

Quote (pasichov)
ВНЗ мають приймати 15% -20% випускників на всі форми навчання, бажано ЧЕСНО. Решта - в ПТУ, на виробництво, будівництво, фермерство - що завгодно. Ситуація виправиться

Це так було раніше. Зараз попит породжує пропозицію - навіть у місті з 250 тис. населення та 1,5 млн жителів області з’явилося близько 20 ВУЗів, при тому що раніше їх було всього 3. Певним чином на все це вплинуло і ЗНО з новим способом вступу коли можна подавати документи до декількох ВУЗів одночасно. Раніше до "престижних" ВУЗів поступити було важче через те, що у випадку "неудачі" міг випасти цілий рік, адже вступні іспити були у всіх ВУЗах майже одночасно, і не було гарантії, що навіть якщо успішно здаси екзамени, то пройдеш по конкурсу. Тому свідомо "занижували" рівень - поступали туди де можна пройти гарантовано, тобто поповнювали "обласні" ВУЗи. А оскільки конкурс у них був то трієчникам, якщо вони не могли впихнутись в технікум була єдина дорога - ПТУ.
NataliyG Дата: Чт, 10.11.2011, 14:25 | Повідомлення № 1003
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (gromko)
Вірю. Щодо "тотальної корупції", то в цьому я завжди сумнівався - мав студентів, які вступали в 80-90-2000 роки і нікому не платили ні при вступі. ні при навчанні у ВУЗі.

100% Я вступала в 1997 в Львівський НУ ім. Ів. Франка. Я з близнят ми з сестрою поступали разом я на мех-мат сестра на філ. фак, грошей в сімї тоді не було ми обоє поступила на стаціонар без грошей. Вчилися теж без грошей. Я не кажу шо всі хто поступав зі мною поступали без грошей. Але всі хто хотів поступили без грошей. Так було є і буде. хто хоче своїми силами той поступить.
Quote (gromko)
ВЕСЬ КОМПЛЕКС ПРОБЛЕМ ОСВІТИ ПРИВІВ ДО ТОТАЛЬНОГО ПАДІННЯ ЗНАНЬ ВИПУСКНИКІВ НА ТЛІ ЇЇ ТОТАЛЬНОЇ ДОСТУПНОСТІ

Однозначно, прохідний бал має бути мінімум 160 на профілюючий предмет. Тай Вузів у нас забагато.
Одним словом освіта потребує реформи.
swetikccc Дата: Чт, 10.11.2011, 16:08 | Повідомлення № 1004
Ветеран спілкування
Рейтинг: 346
Quote (pasichov)
Що стосується "планки". Рівень абітурієнтів незрівнянно впав в порівнянні з роками "тотальної корупції" при вступі.

На патриотизме можно только догнать и перегнать. ))))

Відредаговано: swetikccc - Чт, 10.11.2011, 18:29
mouse Дата: Чт, 10.11.2011, 18:40 | Повідомлення № 1005
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Спасіння - ВНЗ мають приймати 15% -20% випускників на всі форми навчання, бажано ЧЕСНО.

Іншого шляху нема.
Тільки так. Країна не виживе, коли в неї тільки журналісти, юристи і економісти.
Держава має зробити популярні технічні, робітничі професії.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 67 з 254«126566676869253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.