Чт, 21.09.2017, 17:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 41 з 254«123940414243253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
alex Дата: Пт, 17.06.2011, 09:16 | Повідомлення № 601
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Bandalak)
Схема загальна, така як і вся інша адміністативна система.
Я думаю що відбувається все приблизно так:
При реєстрації на зовнішнє діти залишають номери своїх мобільних. Перед ЗНО їх обдзвонює якась пані й домовляється про зустріч з батьками. При "позитивному закіченні зустрічі" листок даного випускника обмінюють на такий самий з правильними позначками при транспортуванні чи при рахуванні, не важливо. Корупція Форевер!
Про точні детлі цієї схеми можна тільки здогадуватися, але те що батьки вже кудись повідвозили круленькі суми - 150%.

А чи приймали Ви особисто участь в ЗНО в якості інструктора чи ст. інструктора?
Думаю, що ні.
А яку систему вступу запропонували б Ви, щоб побороти корупцію?

serbor Дата: Пт, 17.06.2011, 12:29 | Повідомлення № 602
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (LVV)
Коротше: що мені робити, коли при моїх 10 комп'ютерах у приміщенні на 60 кв/м приходить група учнів з 14 чоловік. Як апелювати до директора, чи районо?

Надо рассматривать всё законодательство в комплексе. Есть еще и такой Наказ:
Наказ МОН від 21.06.2010 р., N 614 06.07.2010
Про затвердження вимог до специфікації навчального комп'ютерного комплексу для кабінетів інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчальних закладів системи загальної середньої освіти
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2010/614.zip
В нём:
2. Обладнання робочого місця учня */*
2.1. Комп'ютер учня у складі: 15 компл.
Читаем внизу:
*/* кількість визначається нормативами наповнюваності класів

Мы сделали соответственно. У меня в кабинете 16 компьютеров, поскольку у нас в школе есть классы 31 и 32 ученика (это нарушение пока терпим). Кстати, у нас уже пару раз классы делили на 2 класса после вмешательства прокуратуры. Наши блатные родители бывают круче, чем городские власти, поэтому приходится выполнять законы. Так например у нас сейчас два 8 класса, в одном 21, во втором 15 учеников (до 7 класса это был один класс).
Я сейчас всегда рекомендую родителям идти в прокуратуру. Благо наша прокуратура не любит наше городское управление освиты.
Кабинет имеет честно подписанный санитарный паспорт. Я "санитарке" показал все нормативные документы, чтобы она увидела коллизию. Кабинет у меня правда не малый 6*14 м, но всё равно площади не хватает. Она сама порекомендовала на 3 компа повесить таблички "Резерв", и пользоваться ими, если в кабинет приходит больше учеников (в этом случае какого-либо нарушения норм всё-равно не избежать).
LVV Дата: Пт, 17.06.2011, 12:56 | Повідомлення № 603
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 107
serbor, на счет "резерв" - это хорошо придумано. Надо и себе подстраховаться, а то у меня на 55 кв/м 14 компов установлено. С огромным трудом отвоевал их у директора, не смотря на требования ДСанПиН
serbor Дата: Пт, 17.06.2011, 13:53 | Повідомлення № 604
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (LVV)
serbor, на счет "резерв" - это хорошо придумано. Надо и себе подстраховаться

А мы везде выкручиваемся, придумываем (в пределах законодательства).
Когда я "глотку деру", некоторые думают, что я вечно чем-то недоволен. Да лично для меня в моей школе всё выстроено очень даже неплохо. Стараемся все (и я и школьная администрация и городские власти) вопреки коллизиям законодательства, жмотству и тупости чиновников.
Мне за державу обидно!
Законы должны читаться однозначно и выполняться обязательно не только для тех кто "глотку дерёт" или блатной!
Bandalak Дата: Пт, 17.06.2011, 23:45 | Повідомлення № 605
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (alex)
А чи приймали Ви особисто участь в ЗНО в якості інструктора чи ст. інструктора?
Думаю, що ні.
А яку систему вступу запропонували б Ви, щоб побороти корупцію?

В ЗНО не брав участі.
Я не проти самої ЗНО, навпаки за! В період з 2008 по 2010 роки дійсно можна було чесно здати ЗНО і поступити без грошей, сам знаю багато таких випадків.
Але те, що твориться нинішнього року, інакше як ганьба не назвеш!
Дорога у вузи без грошей вже закрита панове!
А сама процедура виявилася на диво елементарно простою.
Платити доводиться двічі.
Перший раз за реєстрацію в групі Вконтакте "Абітурієнт-2011 бум".
Другий раз інструктору наперед, щоб не вилучив смартфон.
Між іншим, ще не зустрічав жодного випускника, який би або не здавав ЗНО таким чином, або хоча б не бачив як інші так здають.
Ця процедура прийшла до нас з Москви, точніше там організована. А наші швидко переймають всі "гарні" ініціативи східного сусіда! ;)
vinohodov Дата: Сб, 18.06.2011, 08:36 | Повідомлення № 606
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Quote (Bandalak)
Перший раз за реєстрацію в групі Вконтакте "Абітурієнт-2011 бум".
Другий раз інструктору наперед, щоб не вилучив смартфон.
Між іншим, ще не зустрічав жодного випускника, який би або не здавав ЗНО таким чином, або хоча б не бачив як інші так здають.

Дуже дивно! Я був інструктором на ЗНО два десятки раз і ні разу не бачив такого про що ви розповідаєте.
larisa2007 Дата: Сб, 18.06.2011, 09:00 | Повідомлення № 607
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Как можно заранее знать инструктора которому платить? Инструктора тянут номера аудиторий в которых будут работать перед началом ЗНО.
Bandalak Дата: Сб, 18.06.2011, 09:49 | Повідомлення № 608
Лідер форуму
Quote (vinohodov)
Я був інструктором на ЗНО два десятки раз і ні разу не бачив такого про що ви розповідаєте.

Цього року? ;)
Яж сказав, що минулих три роки було все більш-менш чесно!
Quote (larisa2007)
Как можно заранее знать инструктора которому платить? Инструктора тянут номера аудиторий в которых будут работать перед началом ЗНО.

Втому то і справа, що складаються всі зацікавленні і платять відразу усім. ;)
larisa2007 Дата: Сб, 18.06.2011, 21:34 | Повідомлення № 609
Часто заходить...
А как инструктора определяют кто проплатил, кто нет? Или несколько заплатили, другим- шара!? Что-то мне не верится в эту схему, слишком она сложная.
alex Дата: Нд, 19.06.2011, 19:05 | Повідомлення № 610
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Bandalak)
Яж сказав, що минулих три роки було все більш-менш чесно!

Почитайте свої попередні повідомлення по питанню ЗНО (попредні роки).
Там ви теж говорили про деякі схеми.
Ідеальної системи не існує. Але на даному етапі кращої немає.
На мою думку, якщо ввести ще й відеоконтроль( невеликі фінансові затрати. Прораховано)
то результат буде відмінний.
Bandalak Дата: Нд, 19.06.2011, 21:10 | Повідомлення № 611
Лідер форуму
Quote (alex)
Там ви теж говорили про деякі схеми.

Дійсно, але я говорив про перші роки ЗНО до 2008.
GarryPotter Дата: Нд, 19.06.2011, 22:55 | Повідомлення № 612
Прописаний назавжди
Рейтинг: 20
Щодо ЗНО
Ідея була непогана, але при тому, як останнім часом готуються тести....
Особливо про цьогорічні з біології - в одному питанні "технічна помилка", але "учні повинні здогадатися про це і віднайти правильну відповідь". У трьох інших відповідь може бути неоднозначною, а "правильна" відповідь не відповідає змісту чинних підручників (які і рекомендувалися для підготовки). Після звернення до Українського Центру Оцінювання Якості Освіти, вони отримали відповідь - "тести не можуть містити помилок, адже вони складалися і перевірялися автоиитетною комісією у складі ..."

http://osvita.ua/test/news/19534
larisa2007 Дата: Чт, 23.06.2011, 20:07 | Повідомлення № 613
Часто заходить...
Сегодня методист ГОРоо обратилась ко мне с вопросом - существует ли норма количества компьютеров на одного учащегося в школе. Исходя из этой цифры ей для какого-то отчета необходимо узнать количество компьютерных комплексов на школу. Она утверждает, что где-то слышала число 25. Кто-нибудь слышал о существовании таких норм?
gu2in Дата: Чт, 23.06.2011, 22:53 | Повідомлення № 614
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Quote (larisa2007)
Кто-нибудь слышал о существовании таких норм?

Не пам'ятаю такої норми. Просто у ЗМІ зустрічається таке: "...І хоча офіційна статистика свідчить, що понад 93% українських шкіл мають комп’ютери. Втім, часто вони є застарілими і не відповідають сучасним вимогам. При цьому на початку 2010/2011 навчального року в Україні на 28 учнів припадав лише 1 комп'ютер. Для порівняння - у Європі та США в середньому 1 персональний комп’ютер на 5-7 учнів."
от і намагаються методисти зорієнтуватися який стан у наших школах((((.
larisa2007 Дата: Чт, 23.06.2011, 22:55 | Повідомлення № 615
Часто заходить...
"...І хоча офіційна статистика свідчить, що понад 93% українських шкіл мають комп’ютери. Втім, часто вони є застарілими і не відповідають сучасним вимогам. При цьому на початку 2010/2011 навчального року в Україні на 28 учнів припадав лише 1 комп'ютер. Для порівняння - у Європі та США в середньому 1 персональний комп’ютер на 5-7 учнів." - это я тоже читала, лучше бы они обратили внимание на цифру 1 на на 5-7 чем на 28.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 41 з 254«123940414243253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.