Сб, 23.09.2017, 22:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 27 з 254«122526272829253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
sib Дата: Сб, 23.04.2011, 09:03 | Повідомлення № 391
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
ВВедення інформатики з 2 класу - це приємно. Але кому дадуть читати ці години: вчителю інформатики чи вчителю початкових класів?.

Відредаговано: sib - Сб, 23.04.2011, 09:03
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 23.04.2011, 09:47 | Повідомлення № 392
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Есть мнение: "Важливою особливістю застосування комп’ютерів у початковій школі є те, що заняття повинен проводити належним чином підготовлений учитель початкових класів. Адже початкова школа, порівняно з середньою та старшою, – це особливий світ, тут інші діти, інший психологічний клімат, інша методика. До того ж, у початковій школі комп’ютер як засіб навчання використовується обмежено, і звичайний вчитель інформатики зі своїми навичками викладання, сформованими у старшій школі, може тільки нашкодити".
Але буває по всякому!
Yura_Shrol Дата: Сб, 23.04.2011, 10:55 | Повідомлення № 393
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Якщо вчитель початкових класів (пару років до пенсії) на комп'ютері ні бум-бум то це будуть марно потрачені години. Знання потім повинен надолужити вчитель інформатики. :p
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 23.04.2011, 13:55 | Повідомлення № 394
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Ви працюєте з молодшими школярами? Ви добре уявляєте себе в їх оточенні, знаючи, що на комп'ютерах вони працюватимуть від сили 10 хвилин, а весь інший час активно з Вами спілкуватимуться? :)
mouse Дата: Сб, 23.04.2011, 13:58 | Повідомлення № 395
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Наш заклад готує таких вчителів "Вчитель початкової школи з додатковою спеціалізацією "Вчитель інформатики початкової школи". Тому фахівці є. Якщо не помиляюсь вже років з 10 випускаємо кожного року біля 50 таких спеціалістів.

Відредаговано: mouse - Сб, 23.04.2011, 14:07
swetikccc Дата: Сб, 23.04.2011, 19:29 | Повідомлення № 396
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Пилипчук_О_П)
Ви працюєте з молодшими школярами? Ви добре уявляєте себе в їх оточенні, знаючи, що на комп'ютерах вони працюватимуть від сили 10 хвилин, а весь інший час активно з Вами спілкуватимуться?

Я б підключив інтерактивну дошку до викладання і за пару уроків вони б її освоїли.
А головне років з 5 тому, я проводив факультатив, ставився до них як до ”дорослих“ і вони відповідно, питання на листочках на протязі тижня приносили, потім хвилин п’ять їх кожного разу розбирали, навіть пальці в рота віддучились закладати. ))))
Quote (mouse)
Тому фахівці є. Якщо не помиляюсь вже років з 10 випускаємо кожного року біля 50 таких спеціалістів.

Такі спеціалісти що крок в сторону і в ступор.)))))

Додано (23.04.2011, 18:29)
---------------------------------------------
А чого це повідомлення залишили :)
Видаляйте вже і його :)

[admin]Не шукайте ворогів там, де їх немає
Причина видалення повідомлень - у шапці теми[/admin]

Відредаговано: swetikccc - Сб, 23.04.2011, 19:32
sib Дата: Сб, 23.04.2011, 20:39 | Повідомлення № 397
Тут живе...
Рейтинг: 2
А тепер уявіть вчителя початкових класів у комп'ютерному класі (мережа, адміністрування, а лаборантів переважна більшіть шкіл не мають). :p
swetikccc Дата: Сб, 23.04.2011, 21:06 | Повідомлення № 398
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (swetikccc)
Не шукайте ворогів там, де їх немає
Причина видалення повідомлень - у шапці теми

Можна видалити, можна перенести, а можна двері тролейбуса закрити перед носом і сказати що цей раз запізнився. :)

Quote (sib)
А тепер уявіть вчителя початкових класів у комп'ютерному класі (мережа, адміністрування, а лаборантів переважна більшіть шкіл не мають).

А ось це якраз і видалили :)
argun Дата: Сб, 23.04.2011, 22:58 | Повідомлення № 399
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Пилипчук_О_П)
Ви працюєте з молодшими школярами? Ви добре уявляєте себе в їх оточенні, знаючи, що на комп'ютерах вони працюватимуть від сили 10 хвилин, а весь інший час активно з Вами спілкуватимуться?

Дякуючи адміністрації інформатика в школі з 2 класу. У частині початкової школи інформатику викладаю я, у інших класах - вчитель початкової школи.
Ніяких проблем не виникає. Спочатку працюємо спільно, потім ділимось на 2 групи, одна працює з з зошитами, друга на ПК. Потім міняємось. В кінці уроку підводим загальний підсумок.

Quote (sib)
А тепер уявіть вчителя початкових класів у комп'ютерному класі (мережа, адміністрування, а лаборантів переважна більшіть шкіл не мають).

Моя колега ці проблеми спокійно вирішує - бо зацікавлена в результаті. Точніше це все я настроїв, а вона вміє цим користаватися, не завдаючи мені проблем.
Хто хоче використовувати комп'ютерні технологігії - використовує. Хто не хоче - шукає причини(типа - я вчитель, а не адміністратор та т.п.)
sergey1979 Дата: Нд, 24.04.2011, 23:22 | Повідомлення № 400
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Христос Воскрес!
Заліз сьогодні в Інтернет (на свою голову :) )
Чи до всіх вчителів інформатики прийшов лист (вірніше подібні листи від своїх ІПО)
Відповідно до плану роботи Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів науково-методична лабораторія зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти проводить регіональне моніторингове дослідження рівня володіння комп’ютером учнями старших класів.
Для проходження анкетування до 24.04.2011 року необхідно зайти на Інтернет–портал Google за адресою: https://spreadsheets.google.com/viewfor....4b2c6MQ та дати відповідь в он-лайн режимі.
Просимо довести цю інформацію до керівників шкіл з метою проведення моніторингового дослідження серед учнів 10-х класів.

Виникло декілька питань:
Ну, перше - лист прийшов 22 у пятницю о 12.24, а відповісти потрібно як бачте до 24.04 . Чи можливо організувати процес, якщо слухом і духом не чув про лист?(Відкрив його тільки сьогодні )
Але це не основне...
В опитуванні автори посилаються на якийся підручник "ІНФОРМАТИКА для учнів 9-10 класів".
Цікавить з якого підручника взято означення для запитань? Скажімо означення по векторне зображення у Володіних зовсім не таке як запитують в онлайні (як на мене у Володіних воно доволі нечітке - подане описово).
P.S.
А це питання взагалі наводить на філософські роздуми :) (навпроти пунктів стоїть перемикач)

Питання 14. Продуктивність роботи комп'ютера (швидкість виконання операцій) залежить від:
Виберіть правильну відповідь
розміру екрану
розміру вінчестера
швидкості натискання на клавіші
частоти процесора
об’єму оперативної памяті

Хтось з них чув про багатоядерність?!?!
(У тих же Володіних - Продуктивність роботи визначають його частота, розрядність й особливості архітектури - не таке застаріле означення ).

Відредаговано: sergey1979 - Нд, 24.04.2011, 23:23
Ковшун Дата: Пн, 25.04.2011, 09:47 | Повідомлення № 401
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (sergey1979)
Чи до всіх вчителів інформатики прийшов лист

Про такий лист мені невідомо.
serbor Дата: Пн, 25.04.2011, 11:20 | Повідомлення № 402
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Lissi)
Чи Вам методкабінетів з їхніми перевірками мало?!?
Мне их много! Методистов точно надо разогнать.

Quote (filnick)
А що за посадовими обов'язками мають робити інспектори-методисти відділів та управлінь освіти?
Методисты, как сами о себе говорят - рекомендательная служба. Они проверять или указывать не имеют права. У нас они только "бумажки всякие" собирают и ждут когда пойдут на пенсию. А инспекторы - это ручная служба, все вышли из наших же школ, свои.
dpi Дата: Пн, 25.04.2011, 14:16 | Повідомлення № 403
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (serbor)
Мне их много! Методистов точно надо разогнать.

serbor, с ними надо дружить, а не шашкой махать. Мне даже 10% доплачивают за сотрудничество (ПНМК).
serbor Дата: Пн, 25.04.2011, 21:03 | Повідомлення № 404
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (dpi)
Мне даже 10% доплачивают за сотрудничество (ПНМК)

А мне не доплачивают, пользы от них для меня нет!
А что такое ПНМК?
Yura_Shrol Дата: Вт, 26.04.2011, 00:08 | Повідомлення № 405
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Quote (Пилипчук_О_П)
Ви працюєте з молодшими школярами? Ви добре уявляєте себе в їх оточенні, знаючи, що на комп'ютерах вони працюватимуть від сили 10 хвилин, а весь інший час активно з Вами спілкуватимуться? :)

Моя дружина (початківець) працює з третім класом "Скарбниці знань". Я багато в чому їй допомагаю і повірте мені я знаю специфіку роботи з такими учнями. Я чітко усвідомлюю, що не кожен вчитель початкових класів здатен подати матеріал так, як це зробив би вчитель інформатики. Легше вчителю інформатики освоїти специфіку роботи в початкових класах ніж вчителю початкових класів освоїти специфіку інформатики.
Іноземну мову в початкових класах проводять вчителі іноземної мови, то чому інформатику повинні проводити не вчителі інформатики.
Я знаю, як проводять уроки фізкультури, музики вчителі початквових класів :Q Якшо інформатика буде проводитись так само то це :*
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 27 з 254«122526272829253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.