Вт, 26.09.2017, 10:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 231 з 254«12229230231232233253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
ilona_15 Дата: Пн, 17.04.2017, 17:48 | Повідомлення № 3451
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Під час анонімного тестування кожен 3-й вчитель склав ЗНО на рівень трійки
http://socportal.info/2017....ki.html
Yura_Shrol Дата: Пн, 17.04.2017, 20:04 | Повідомлення № 3452
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Був недавно на курсах по інформатиці. Це жах. Рівень фахових знань у деяких колег нижче плінтуса. І вони досить комфортно себе почувають. Отримують таку ж зарплату як і інші. Чого вони можуть навчити дітей? І це, мабуть, не тільки з інформатики. Мабуть сертифікація все таки необхідна.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 17.04.2017, 21:48 | Повідомлення № 3453
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата Yura_Shrol ()
Отримують таку ж зарплату як і інші.

За заняття проведені з контингентом, який має вищу освіту, платиться вдвічі більше, ніж з учнями. :)
Цитата Yura_Shrol ()
Мабуть сертифікація все таки необхідна.

З інформатики? Чи зі всього?
Yura_Shrol Дата: Пн, 17.04.2017, 22:31 | Повідомлення № 3454
Цитата Пилипчук_О_П ()
За заняття проведені з контингентом, який має вищу освіту, платиться вдвічі більше, ніж з учнями.
Мав на увазі колег, а не викладачів на курсах. Дехто не мав уявлення як зайти під своїм акаунтому в гугл. Дехто сказав, що в 5 класі вчаться за старим підручником, який не відповідає програмі. Більшість були 0-ві в програмуванні навіть на банальному паскалі.
Цитата Пилипчук_О_П ()
З інформатики? Чи зі всього?
Зі всього. Але проблеми з професіоналізмом у викладанні інформатики я побачив на свої очі. ЖАХ!
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 17.04.2017, 23:20 | Повідомлення № 3455
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата ilona_15 ()

Ну... Нормально. Мабуть.
Коли Ви вчились в універі/інституті, в групі були трієчники? Сподіваюсь були. Дітей годувати їм теж потрібно. І що з цього? Не знаю...
Roman255 Дата: Вт, 18.04.2017, 07:22 | Повідомлення № 3456
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Цитата Yura_Shrol ()
Дехто сказав, що в 5 класі вчаться за старим підручником, який не відповідає програмі
А де цей новий, та вже краще за старим ніж за таким новим невидимкою ????
vinohodov Дата: Вт, 18.04.2017, 09:08 | Повідомлення № 3457
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Цитата Roman255 ()
Я придбав в магазині. Хоча б у вчителя є, і то добре.
Yura_Shrol Дата: Вт, 18.04.2017, 11:03 | Повідомлення № 3458
Цитата Roman255 ()
А як же виконання програми???
А колись взагалі підручників не було, і потрібно було на УКНЦ починати вичати ІКТ. І що? Вивчали. По розповіді вчителя, по конспекту.
Roman255 Дата: Вт, 18.04.2017, 11:13 | Повідомлення № 3459
Тут живе...
Рейтинг: 9
Цитата Yura_Shrol ()
А як же виконання програми???
З виконанням програми усе гаразд  папір все витримає ;)
ALEKS Дата: Вт, 18.04.2017, 15:49 | Повідомлення № 3460
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44

У Чернівцях всі учителі складатимуть тести ЗНО

За результатами тестування 4 педагоги склали тести на нуль, 5 учителів отримали від 1 до 3 балів, і лише 56 - на відмінно, від 10 до 12 балів.
Погані результати показали також і керівники навчальних закладів. Кожен третій з них набрав лише від 4-х до 6-ти балів.
ALEKS Дата: Вт, 18.04.2017, 15:50 | Повідомлення № 3461
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
У Чернівцях всі учителі складатимуть тести ЗНО
Ruslan_Pr Дата: Вт, 18.04.2017, 20:32 | Повідомлення № 3462
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Цитата vinohodov ()
Я придбав в магазині. Хоча б у вчителя є, і то добре.
А підручник хоч дозволений МОН? Було б добре, якби хто відсканував і виклав на форумі. Сори за схиляння до піратства. У нас немає де придбати.
Цитата Yura_Shrol ()
Був недавно на курсах по інформатиці. Це жах. Рівень фахових знань у деяких колег нижче плінтуса. І вони досить комфортно себе почувають. Отримують таку ж зарплату як і інші. Чого вони можуть навчити дітей? І це, мабуть, не тільки з інформатики.
Там де немає конкуренції, або є корупція, беруть усіх підряд. Теж був на курсах вчителів фізики, так там була одна мадама, що мала вищу категорію, стажу до біди, а за все своє педжиття не брала ніде участі і жодних призерів навіть на районі не було. Мене це теж дивує. 
ПС. Маю з чим порівняти.  :?
mouse Дата: Ср, 19.04.2017, 11:20 | Повідомлення № 3463
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Фізики - це як мамонти. Всі про них знають, але знайти практично не можливо.  В університетах (педагогічних) конкурс на вчителя фізики .. його нема. Навчається 7-10 студентів на спеціальності. Це тільки початок кризи. Далі буде ще гірше.
mudrak Дата: Ср, 19.04.2017, 21:14 | Повідомлення № 3464
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата Ruslan_Pr ()
жодних призерів навіть на районі не було
А хіба кількість призерів - критерій праці учителя? А може вона працювала з одними ідіотами і неймовірними педагогічними зусиллями та майстерністю підняла їх до рівня даунів? Цього року мій учень - призер в області, мене хвалять - а нема за що! Просто дитина унікальна. Зате трієчників, на яких іде стільки часу, сил і нервів мені ставлять в провину. Значить, логічно буде вибрати дітей, зробити собі рекламу - і ти супервчитель!
Ruslan_Pr Дата: Ср, 19.04.2017, 21:44 | Повідомлення № 3465
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Цитата mudrak ()
А хіба кількість призерів - критерій праці учителя?
Я не те хотів сказати. Просто є вчителі (будь-який фах), які тихенько допливають до пенсії. І про них дійсно нічого не чути і не їх видно. А інших тягають то на районні конкурси, то готувати виступи на районні чи обласні конференції, давати показові уроки, то м.Київ відвідати із робочою поїздкою. Хтось робить це добровільно, когось заставляють.
Хтось прагне творчого розвитку як педагог, а в когось життя по принципу "дім - робота, робота - дім" і ні кроку в сторону. Я про таких людей говорив.

ПС. 
Цитата mudrak ()
працювала з одними ідіотами і неймовірними педагогічними зусиллями та майстерністю підняла їх до рівня даунів
Кажуть "В сім'ї не без виродка". Але я не вірю в те, що за 25-40 років стажу не трапилася жодна унікальна дитина і не було жодногго конкурсу в районі, в області чи всеукраїнського. Через те творчий педагог, який хотів злету в своїй педагогічній діяльності так і не зміг він цього зробити, тому що виявилося на безлюдному осторові крім нього не було кому демонструвати совї успіхи (ах да, був ще й П'ятниця).

У вас в житті такі не траплялися?!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 231 з 254«12229230231232233253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.