Сб, 23.09.2017, 14:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 198 з 254«12196197198199200253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
gry Дата: Вт, 28.06.2016, 19:31 | Повідомлення № 2956
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Коли цей популізм закінчиться !
http://www.schoollife.org.ua/zarplat....imalnyh
Bandalak Дата: Вт, 28.06.2016, 20:17 | Повідомлення № 2957
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
З наступного року ЗНО здаватимуть ще й випускники 9 класів
Ktara Дата: Ср, 29.06.2016, 09:36 | Повідомлення № 2958
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата Bandalak ()
З наступного року ЗНО здаватимуть ще й випускники 9 класів
Это же новость 2015 года. Да. должны были. Но потом не нашлось денег. рано или поздно к этому вопросу вернутся. И ничего плохого в этом нет. пусть получат независимую оценку своим знаниям. А то требовать от учителя хорошую оценку стало нормой. А если не поставит - то натравят родителей. А так никаких проблем. ДПА в школе превратилось в фарс. где оценку под ДПА подганяют под годовую оценку :)
Oxana_cher Дата: Ср, 29.06.2016, 12:35 | Повідомлення № 2959
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
http://zik.ua/news...._711990
Во младшей школе больше оценки ставить не будут!
nolk-v Дата: Ср, 29.06.2016, 15:08 | Повідомлення № 2960
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
Цитата Oxana_cher ()
Во младшей школе больше оценки ставить не будут!
Сама велика дурість, яку тільки могли придумати. Оцінка - це результат роботи учня, один із засобів мотивації. Прибрали його і все... Батьки незалежно ні від чого думають що все без проблем. А от чада приходять у 5 клас і пішло поїхало... Батьки в шоці - як моя дитина найкраща, все знає, а оцінка не дуже, що ж робили у початкових класах? Хто винен? Вчитель... Школа... Навпаки, потрібно кожного року вводити іспити, щоб діти морально були готові до ЗНО... Перевідні вже бог з ним хай би прободилися на базі школи, а 9 та 11 всі тільки у формі ЗНО... Хоча знову ж , щоб це спрацювало потрібно прибрати всі РМК з їх придуркуватими рейтингами (дійшли вже до того, що кількість дітей з достатнім та високим рівнем мають бути не менше 75%).
mul44 Дата: Ср, 29.06.2016, 15:33 | Повідомлення № 2961
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Вот финны дебилы, оценки не ставят до 7 класса.

Відредаговано: mul44 - Ср, 29.06.2016, 15:33
mudrak Дата: Чт, 30.06.2016, 09:22 | Повідомлення № 2962
Активний учасник
Рейтинг: 32
Шкільна оцінка - річ непевна і дуже субєктивна. Ідеальний варіант: вчитель - навчає, а як навчає, то вже мають сказати інші ( ЗНО, автоматизовані тестові системи, і т. п.). Зараз я ставлю оцінку не учневі, а сам собі ("...от який я гарний вчитель! Яка висока в мене успішність, який РЕЙТИНГ!") А відсутність виставлення офіційних цифр не означає відсутності оціновання, ніхто нікому не заборонить у приватній розмові з батьками повідомити їм про успіхи їх чада та зробити прогноз щодо складання найближчого тестуванння, а те що їх дитина найкраща - то вже цієї фундаментальної ідеї батьківства не змінити ніяк ;)
nolk-v Дата: Чт, 30.06.2016, 11:19 | Повідомлення № 2963
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
Цитата mul44 ()
финны дебилы, оценки не ставят до 7 класса
Не рівняйте, якщо колись доростемо до того, що у фінів:Загадки финской школы: меньше учишься - больше знаешь?Не плутайте реалії наші та їх... В наших умовах відміна від оцінок буде тотожною втраті мотивації до навчання...
З нашими відкатниками, хапугами та ненажерами нам до такого не дожити...
Ktara Дата: Чт, 30.06.2016, 11:51 | Повідомлення № 2964
Перспективна вчителька
Ладно. вставлю и свои пять копеект (если тапочками не забросают)
Я не только много путешествовала. но и прожила пару лет зарубежом (отсюда наверное вредность и несговорчивость, о чем я честно предупреждаю директоров при устройстве на работу)

Так вот, можно равняться на ТЕ школы, но, наш менталитет непобедим. пока что. Финская школа - одна из самых сильных школ в мире. Они к этому тоже долго шли, набивая шишки. И там это идет при поддержке государства (не де юро. а де факто). Наши дети, которые выращенные родителями (мамы/папы и дедушки/бабушки) стандартной системы - не готовы к этому. Они сопротивляются как могут ЗНО, требуют убрать, так как несмотря на то, что обливают школу грязью, все ж таки покупают оценки (а может потому и обливают). Не хочу сейчас никого обидеть, но я в этом году не дала превратить ДПА в 9-м классе в фарс (да. я пошла против сиситемы, которая складывалась годами). То, что мне высказали, я оставлю за кадром. Детки-конфетки, когда увидели в протоколах 2,3,4,5 - пришли в шок. За ними - их родители :) да. были приходы с требованиям показать работы их ребенка. как и требования показать работы других детей (которые недостойны были. по мнению родителей, выше оценки. чем у их чада). На просмотр чужих работ естественно получили отказ (в правовм поле) - обиделись. Пригрозили аппеляцией. Я радостно согласилась. Посмотрели как на человека, у когорого не все дома. Почему-то передумали :)

Я За отмену оценивания в школе только в том случае, если будет проводится независимое оценивание знаний.
Но, туту у наших родителей снова есть чем упрекнуть - они не знали. что у их ребенка плачевный результат по этому предмету. так как нет оценивания.

Так как во всем виновата школа, то это лишний повод обвинить учителея в том, что он добрососвестно выполняет свою работу. К этому надо идти постепенно. и то я не уверена, что ближайших 10 лет мы будем к этому готовы.

давайте еще одно, начистоту, часто ведь оценка есть есть тем рычагом давления на ученика. Наши детки должны понять, что учатся они не для учителя, не для мамы/папы. а сами для себя. А пока они начитавшись СМИ, сидят и ждут, пока мы их будем мотивировать каждую минуту на учебу, выпригивать, чтобы объяснить, что оно им надо. Не мы должны их мотивировать, а они нас - своей жаждой знаний, стовим стремлением узнасть новое. Я знаю о чем говорю, насколько проще (и всместе с тем сложнее) работать с теми, у которых глаза горят, которые требуют от тебя все новых и новых знаний (и они помнят все. что рассказывалось). Когда идешь на занятия, подготовившись не только по теме, но еще и на 5-7 тем вперед. Ибо пригодится :) И да, я не оценивала этих детей. оценивание было только в конце курса (через год) При чем оценивала не я, а комиссия, которые и вопросы готовила. И у детей был достаточно высокий результат.
mul44 Дата: Чт, 30.06.2016, 16:35 | Повідомлення № 2965
Наполегливий учасник
"То, что мне высказали, я оставлю за кадром " - надо было на х*й послать... (я дико прошу прощения за мой французский)
ну так сделать ЗНО после каждого класса? мелкое зношко после семестра? сделали - отослали в "центр" - там проверилось - ребенок получил оценку, если плохие все - виноват учитель, если есть и хорошие, и средние и плохие то дети не учатся

Відредаговано: mul44 - Чт, 30.06.2016, 16:37
Ktara Дата: Чт, 30.06.2016, 19:54 | Повідомлення № 2966
Перспективна вчителька
Цитата mul44 ()
"То, что мне высказали, я оставлю за кадром " - надо было на х*й послать... (я дико прошу прощения за мой французский)ну так сделать ЗНО после каждого класса? мелкое зношко после семестра? сделали - отослали в "центр" - там проверилось - ребенок получил оценку, если плохие все - виноват учитель, если есть и хорошие, и средние и плохие то дети не учатся
Единственное чему я не научилась за эти годы - так это матерится :) Я всегда разговариваю тихо и ласково :) Но чем тише, ласковее,  вкрадчивее я говорю. тем тяжелее будут последствия :)
mul44 Дата: Чт, 30.06.2016, 20:02 | Повідомлення № 2967
Наполегливий учасник
я тоже не матерюсь, и не пью, и не курю)) но иногда тупость и бред заставляет смотреть на ситуацию под другим углом
mudrak Дата: Пт, 01.07.2016, 15:23 | Повідомлення № 2968
Активний учасник
Рейтинг: 32
Цитата mul44 ()
ну так сделать ЗНО после каждого класса? мелкое зношко после семестра? сделали - отослали в "центр"
Смішно... ;) А якщо серйозно, то чому б не боротися з субєктивністю та запровадити однакові стандарти для оцінювання без додаткової бюрократії? Невже не можна розробити спеціалізоване ПО? Якийсь аналог MyTest? Хоче дитина знати свою оцінку для стимулювання - будь ласка! А то щораз під кінець року здивовані батьки зі своїми проханнями-вимогами дістають.
mul44 Дата: Пт, 01.07.2016, 15:56 | Повідомлення № 2969
Наполегливий учасник
Цитата mudrak ()
Якийсь аналог MyTest
Ну а как такой момент: ученик сделал тест, ему выдало результат, и этот результат "не удовлетворяет" администрацию, кл. руководителя, и родителя, и самого ребенка? Ребенок сядет и еще раз сдаст тест? А может тогда уже онлайн? и строго под надзором? А надзор чей? Как мне кажется: сервер, у всех учеников акк. как на ЗНО сейчас, и при сдаче зашифрованная бумажка (или вход на компе), я просто без понятия почему "хохлы" (ИЗВИНИТЕ!!!) такие продажные. Почему нельзя сделать все по-человечески?
gromko Дата: Пт, 01.07.2016, 17:59 | Повідомлення № 2970
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Шановні колеги, головна відмінність нашої школи від фінської у тому, що у них на "вчителя" конкурс 18 чоловік на місце, а в Україні останніми роками в педвузи йдуть ті, хто більше нікуди не зможе поступити. 121 бал - українська, 135 балів фізика і 145 - математика - таких зараховують і "навчають", а потім вони будуть калічити ваших дітей та моїх онуків. Стандарти, програми, підручники комп'ютери - це все добре, але у нас практично немає кваліфікованих кадрів, для перевірки проведіть "дослід" - дайте вчителям свого міста чи району завдання олімпіад з інформатики (хоча б ІІІ тур, не кажу вже про четвертий), на тих самих умовах, що ми пропонуємо дітям. Який відсоток з них виконає завдання?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 198 з 254«12196197198199200253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.