Пн, 25.09.2017, 07:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 180 з 254«12178179180181182253254»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Новини освіти та їх обговорення
W-w-W Дата: Ср, 19.05.2010, 00:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
vinohodov Дата: Пт, 12.02.2016, 10:37 | Повідомлення № 2686
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Ми також отримали 50% підручників. Також Ривкінд. Але в підручнику Ривкінда мені не подобається, як кажуть на "падонковском языке" - Многа букафф, ну дуже багато їх там. Думав же на початку року, запропонувати батькам придбати підручники Шетопалова.
ALEKS Дата: Пт, 12.02.2016, 10:45 | Повідомлення № 2687
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Отримали сім підручників Казанцева (у класі 12 учнів). Замовляв Шестопалова, але сказали: "Будь як усі..."
Шестопалов Дата: Пт, 12.02.2016, 15:55 | Повідомлення № 2688
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Цитата ALEKS ()
Отримали сім підручників Казанцева (у класі 12 учнів). Замовляв Шестопалова
Без проблем! Зайди на сайт http://aspekt.in.ua/ скачай наші Підручник і Зошит для 7 класу БЕЗКОШТОВНО і користуйся на здоров’я!
nolk-v Дата: Сб, 13.02.2016, 23:51 | Повідомлення № 2689
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
Цитата Шестопалов ()
Без проблем! Зайди на сайт http://aspekt.in.ua/ скачай наші Підручник і Зошит для 7 класу БЕЗКОШТОВНО
Дійсно, скачав, без питань... Для вчителя неоціненний матеріал... Дякую авторам, на школу на жаль прийшов Рівкінд...
ALEKS Дата: Пн, 15.02.2016, 08:43 | Повідомлення № 2690
Прописаний назавжди
Рейтинг: 44
Цитата Шестопалов ()
скачай наші Підручник і Зошит для 7 класу БЕЗКОШТОВНО і користуйся на здоров’я!
Так і зробили. Дякуємо.
А могло бути і по іншому...
Шестопалов Дата: Пн, 15.02.2016, 10:57 | Повідомлення № 2691
Видавець посібників
Цитата nolk-v ()
Дійсно, скачав, без питань... Для вчителя неоціненний матеріал...
От би ще купили кілька примірників! А то. як в тому анекдоті: "Всі пробують, хвалять, а заміж ніхто не бере."
nolk-v Дата: Вт, 16.02.2016, 13:42 | Повідомлення № 2692
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
Цитата Шестопалов ()
От би ще купили кілька примірників!
В цьому році немає 7 класу (за демографічною причиною), а от на наступний попрацюємо з батьками - думаю купимо...
Шестопалов Дата: Вт, 16.02.2016, 19:30 | Повідомлення № 2693
Видавець посібників
Цитата nolk-v ()
а от на наступний попрацюємо з батьками - думаю купимо...
До відома: Наш авторський колектив (Бондаренко, Ластовецький, Пилипчук, Шестопалов) на цей раз у видавництві "Ранок", м. Харків готує до конкурсу, оголошеному МОН, підручник з інформатики для 8 класу.
W-w-W Дата: Вт, 16.02.2016, 20:02 | Повідомлення № 2694
Ветеран спілкування
Суспільство відмовило міністрам в довірі, - ПорошенкоПрезидент вважає, що наразі можна говорити не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду. Про це йдеться у зверненні президента, оприлюдненому на Офіційному інтернет-представництві глави держави.

"Кабінет міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі", – заявив Порошенко.

"Поки що у прем'єр-міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту. Тотальне переформатування Кабінету Міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції у складі "Солідарності", "Народного фронту", "Самопомочі" та "Батьківщини", – йдеться у повідомленні.

"Особливо апелюю до "Народного фронту" та його лідерів, з якими пліч-о-пліч пройдено важкий шлях; яких вважав, вважаю і далі вважатиму своїми однодумцями і політичними партнерами", - додав Порошенко.

За його словами, призначення в новий уряд мають відбуватися за участі та підтримки всіх фракцій коаліції "на технократичній реформаторській основі".
swetikccc Дата: Вт, 16.02.2016, 21:28 | Повідомлення № 2695
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Цитата W-w-W ()
Суспільство відмовило міністрам в довірі, - ПорошенкоПрезидент вважає, що наразі можна говорити не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду

Отримали і вовки ситі і вівці цілі.
Наперстки дуже цікава гра.
W-w-W Дата: Вт, 16.02.2016, 21:49 | Повідомлення № 2696
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Отримали і вовки ситі і вівці цілі.Наперстки дуже цікава гра.
100% (
gromko Дата: Ср, 17.02.2016, 01:58 | Повідомлення № 2697
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Цитата W-w-W ()
Суспільство відмовило міністрам в довірі, - ПорошенкоПрезидент вважає, що наразі можна говорити не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду. Про це йдеться у зверненні президента, оприлюдненому на Офіційному інтернет-представництві глави держави.

Багато галасу даремно - у нас немає дурних, щоб взяти на себе відповідальність за керування державою у такий складний час, тож все буде прогнозованим - депутати погаласують, а уряд Яценюка отримає вотум довіри до осені.
Своїм зверненням Порошенко "вмив руки" - "я все розумію, хочу змінити, а от депутати погані. Я і Шокіну пропонував піти у відставку, а він не хоче"

Насправді у нас, в Україні, ще майже нічого не змінилося , оскільки і медицина, і освіта залишились тими ж самими, "совковими", підфарбованими жовто-блактиною фарбою. Вчитель залишився рабом не скільки фізично, а більш ментально, українська освіта нагадує мені такого собі "монстра" у вигляді гігантської купи інструкцій, наказів, методичних листів, положень "всеукраїнських" конкурсів, красиво надрукованих "конспектів" уроків, фотозвітів з "виховних" заходів, роздруківок "презентацій", у якій як миші, живуть чиновники "від освіти", які вимагають від учителя - "Паперу! Більше паперу!"

Відредаговано: gromko - Ср, 17.02.2016, 01:59
mudrak Дата: Ср, 17.02.2016, 10:45 | Повідомлення № 2698
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата gromko ()
українська освіта нагадує мені такого собі "монстра" у вигляді гігантської купи інструкцій, наказів, методичних листів, положень "всеукраїнських" конкурсів, красиво надрукованих "конспектів" уроків, фотозвітів з "виховних" заходів, роздруківок "презентацій", у якій як миші, живуть чиновники "від освіти", які вимагають від учителя - "Паперу! Більше паперу!"
Як Ви страшно і безжалісно ПРАВІ! ... А ще - дивлюся я на середню керівну ланку - трієчники "рулять"...
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 23.02.2016, 01:45 | Повідомлення № 2699
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Немає коли нудьгувати! На нас чекають зміни: навчальні програми для учнів старшої школи буде спрощено
gry Дата: Вт, 23.02.2016, 07:07 | Повідомлення № 2700
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Цитата Пилипчук_О_П ()
Немає коли нудьгувати! На нас чекають зміни: навчальні програми для учнів старшої школи буде спрощено
І знову з’явиться  документ, сторінок на 50, у якому буде - " 1 год. того-то, замість 3 год., по такій-то темі..." і т.д. Але це ж проблему не вирішить. Потрібно кардинально змінювати зміст навчального матеріалу, а не кількість годин на вивчення певних тем...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти та їх обговорення (Викладаємо новину і зразу ж її обговорюємо)
Сторінка 180 з 254«12178179180181182253254»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.