Сб, 23.09.2017, 05:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Ketrin Дата: Пн, 08.12.2008, 19:05 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Повідомлень: 81
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Чи є кваліфікаційна (освітньо-кваліфікаційна) характеристика учителя інформатики?
Або хоча б прості вимоги до кваліфікації?

У підручниках з методики викладання наприклад, літератури чи мови, є пункт "сучасні вимоги до кваліфікації вчителя (предмет)", у методиці Морзе я не знайшла.
Десь ще можна пошукати?


Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Ср, 10.12.2008, 17:16
grebenchukov Дата: Ср, 04.05.2011, 22:11 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Повідомлень: 248
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Вставлю свої 5 копійок. Теж за дипломом Вчитель Фізики та Математики, з 2003 року довантажують інформатикою, 10, 11 травня 2011 р. відправляють на дводенні курси з інформатики, щоб з нового навчального року оплачували інформатику по вищій категорії, цікавить чи таке можливо?

Відредаговано: grebenchukov - Ср, 04.05.2011, 22:12
filnick Дата: Чт, 05.05.2011, 20:08 | Повідомлення № 62
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (grebenchukov)
цікавить чи таке можливо?

Так. Згідно з п.3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 06.10.2010 № 930
Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється й на педагогічне навантаження з інших предметів, які вони викладають та з яких пройшли підвищення кваліфікації.
Bandalak Дата: Чт, 05.05.2011, 20:13 | Повідомлення № 63
Лідер форуму
Повідомлень: 5386
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
А якщо вчитель викладає відразу 5 предметів, треба підвищувати кваліфікацію по всіх?
Наприклад, мій колега по спеціальності вчитель математики, він викладає математику, інформатику, ОЗВ, основи здоров'я та економіку!
Загальне навантаження 21 година.
gu2in Дата: Чт, 05.05.2011, 22:37 | Повідомлення № 64
Досвідчений учасник
Повідомлень: 682
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Quote (Bandalak)
А якщо вчитель викладає відразу 5 предметів, треба підвищувати кваліфікацію по всіх?

Наші методисти пояснюють так:
вчитель атестується за своєю спеціальністю по диплому, а якщо хоче отримувати зарплату по тій же встановленій категорії, що і атестувався для інших предметів - проходить курси по всім додатковим предметам.
У вашому прикладі:
проходить курси + атестацію з математики
та
проходить тільки курси з предметів: інформатика, ОЗВ, основи здоров'я та економіка.
Як побажання - шукає інтегроваіні курси (звісно якщо є) математика-інформатика. Або якщо економіки дали лише 2 години - то нащо ті курси проходити((((.
Поки що не коментують, чи будуть ті додаткові курси проходитись за кошти вчителя, але натяк є, що безкоштовно (за рахунок держави) можна пройти лише одні курси.


Відредаговано: gu2in - Чт, 05.05.2011, 22:42
cucid Дата: Пт, 06.05.2011, 01:29 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
підкажіть як правильно! Прийнята на посаду вчителя інформатики 2007 р, а за спеціальністю вчитель математики, мала години тільки з інформатики. зараз декретній відпустці, але з вересня планую на роботу? Чи вимагати у директора години математики, чи іти вчитися? Чи враховується при атестації посада на яку прийнятий?
Bandalak Дата: Пт, 06.05.2011, 17:02 | Повідомлення № 66
Лідер форуму
Повідомлень: 5386
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Тепер я розумію, чому мені за 2 години астрономії платять по категорії "спеціаліст"...
А курсів з астрономії у нас немає, тим більше інтегрованих. Мабуть відмовлюся від цих двох годин з 1-го вересня!
Але тоді матиму взагалі 7 усього! :p
Цього року я ще виїзджав на факультативах та гуртках, мав рівно 18 годин. На наступний рік 100% попередили, що факультативів у такій кількості вже не буде, бо їх переводять на бідний місцевий бюджет!
Може перейти на іншу роботу? Наприклад, сісадміна на підприємстві чи агрофірмі.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 06.05.2011, 23:59 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3621
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Я вже також не раз замислювався над варіантом переходу на іншу роботу. Перспективи в інформатиці не бачу, на наступний рік буде мінус 7 годин, куди це годиться? Я за дипломом ще й вчитель математики, але математиків в нас і так вистачає, тай не дуже я маю бажання її викладати, бо затратно по часу буде готуватись до уроків. Маю надію, що розроблять новий стандарт і інформатику введуть з 2 по 11 класи, але тоді постане глобальне питання нового кабінету інформатики. Ну на наступний рік ще точно працювати планую і не падаю духом, може настануть все-таки кращі часи.
Тільки от за всі роки роботи не перестають добивати різного роду перевірки, атестації, макулатура і т.п., адже без цього всього можна обійтися.
mouse Дата: Нд, 08.05.2011, 17:24 | Повідомлення № 68
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2025
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Bandalak)
А курсів з астрономії у нас немає

В кожному обласному інституті ППО є курси з фізики, де має бути і астрономія. Тим більше є можливість проходити дистанційні курси (якщо вони є при цьому інституті). А можливо Вам дозволять проходити в інший області.

А то я бачу справи кепські.

Пилипчук_О_П Дата: Нд, 08.05.2011, 18:23 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3776
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Ще можна встигнути внести пропозиції щодо покращення Положення про атестацію:

http://hoippo.km.ua/1119-pr....yi.html

Пишіть про повернення попередньої норми, коли результат атестації поширюється на всі предмети, які викладає вчитель (незалежно від того, з яких пройдені курси).

Ковшун Дата: Пн, 16.05.2011, 12:51 | Повідомлення № 70
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Пилипчук_О_П)
Ще можна встигнути внести пропозиції щодо покращення Положення про атестацію:

Щось сумніваюсь, щоб це допомогло ...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.