Сб, 21.10.2017, 09:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Ketrin Дата: Пн, 08.12.2008, 19:05 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Чи є кваліфікаційна (освітньо-кваліфікаційна) характеристика учителя інформатики?
Або хоча б прості вимоги до кваліфікації?

У підручниках з методики викладання наприклад, літератури чи мови, є пункт "сучасні вимоги до кваліфікації вчителя (предмет)", у методиці Морзе я не знайшла.
Десь ще можна пошукати?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 10.12.2008, 17:16
dpi Дата: Пн, 23.11.2009, 10:50 | Повідомлення № 46
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (vitali4)
на законных основаниях.

Желательно подробнее об этих основаниях.
У меня были времена, когда работал на 4-х работах и платил налоги. Не слышал ни о каких ограничениях. Учителям правда и у нас иногда говорят о 27-ми часах, но где основание, приказ, закон.
povtet Дата: Вт, 22.03.2011, 13:01 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Рейтинг: 0
Я викладаю інформатику уже 9 років, за освітою математик, викладач математики, але у додатку до диплому є вказано предмет "методика викладання інформатики", маю курси по інформатиці і другу кваліфікаційну категорію, чи потрібно мені здобувати другу освіту з напряму інформатика? В цьому році багато що міняється і не знати, які вимоги будуть до вчителів інформатики
Arim Дата: Вт, 22.03.2011, 18:04 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Рейтинг: 16
Quote (povtet)
Я викладаю інформатику уже 9 років, за освітою математик, викладач математики, але у додатку до диплому є вказано предмет "методика викладання інформатики", маю курси по інформатиці і другу кваліфікаційну категорію, чи потрібно мені здобувати другу освіту з напряму інформатика?

Ви почали працювати після прийняття закону "Про загальну середню освіту" (1999 р), тому, щоб не було проблем при атестації ви повинні або здобути відповідну освіту, або брати години математики проходити курси з математики і атестуватись як вчитель математики.
argun Дата: Вт, 22.03.2011, 20:48 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Arim)
Ви почали працювати після прийняття закону "Про загальну середню освіту" (1999 р), тому, щоб не було проблем при атестації ви повинні або здобути відповідну освіту, або брати години математики проходити курси з математики і атестуватись як вчитель математики.

А скільки мінімально треба брати годин з математики у даному випадку(у мене десь подібна ситуація)?
povtet Дата: Ср, 23.03.2011, 11:13 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Quote (Arim)

Я взагалі математику не викладала, тільки виключно інформатику. Переглянувши вузи, які пропонують другу вищу освіту по інформатиці, побачила, що предмети такі ж як і в моєму дипломі. Тоді для чого взагалі інша освіта? Хіба для слова "інформатика" в заголовку диплома

larisa2007 Дата: Ср, 23.03.2011, 11:25 | Повідомлення № 51
Часто заходить...
Рейтинг: 9
Quote (povtet)
Хіба для слова "інформатика" в заголовку диплома
Именно для этого. Зато потом можете спокойно работать. Образование, это одна из отраслей деятельности, где к записи в дипломе относятся очень трепетно. Моей коллеге столько нервов потрепали при аттестации. Потом мы с ней закончили годичный курс в университете, получили дипломы с записью "преподаватель информатики", живем теперь спокойно. Да, курсовая переподготовка перенеслась на 5 лет. Очень радостно от этого было.

Відредаговано: larisa2007 - Ср, 23.03.2011, 11:25
Andrey123q Дата: Ср, 23.03.2011, 11:47 | Повідомлення № 52
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (larisa2007)
Потом мы с ней закончили годичный курс в университете, получили дипломы с записью "преподаватель информатики", живем теперь спокойно.

Т.е. второе высшее вы получили практически за год ?
larisa2007 Дата: Ср, 23.03.2011, 12:27 | Повідомлення № 53
Часто заходить...
Рейтинг: 9
Quote (Andrey123q)
Не второе высшее, а квалификацию. Т.е все равно как в основном дипломе была бы запись:"Преподаватель математики, информатики". Демонстрировать следует два диплома!
Arim Дата: Ср, 23.03.2011, 19:50 | Повідомлення № 54
Тут живе...
Рейтинг: 16
Quote (argun)
А скільки мінімально треба брати годин з математики у даному випадку(у мене десь подібна ситуація)?

Скільки годин потрібно не знаю, вам треба про консультуватися у вашому управлінні з людиною, що відповідає за атестацію. А якщо ви атестуєтесь на ІІ чи І то можна домовитись з дирекціює (якщо нормальна). Ще один нюанс нового положення, вам потрібно взяти години математики хоча б за рік до атестації, але це теж потрібно узгодити.
Quote (povtet)
Я взагалі математику не викладала, тільки виключно інформатику.

У мене аналогічна ситуація - в дипломі такий же запис. І ніхто не звертає увагу на 13 років стажу тільки вчителем інформатики (взагалі сказали, що не мала права викладати інформатику), на два виграних конкурса вчителя року, на переможців обласних олімпіад. Давай бумажку і все! Правда дякуючи новому положенню необхідність здобувати другу освіту відпала, адже працюю з 1997 року.
Quote (Andrey123q)

Другу вищу за 10 місяців дає Дослідницький центр при Львівській політехніці, при умові що перша освіта у вас педагогічна.

Відредаговано: Arim - Чт, 24.03.2011, 18:26
povtet Дата: Чт, 24.03.2011, 14:57 | Повідомлення № 55
Новий користувач
larisa2007, ви можете поділитися досвідом, який порядок (скільки сесій. скільки коштувало, які були предмети іт.д.) навчання. Буду дуже вдячна
ukrnata Дата: Пт, 29.04.2011, 13:44 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Добрий день! У мене до Вас таке запитення - маю 2 вищі освіти: педагогічну (вчитель математики і фізики) та технологічну (інженер-програміст), чи маю я право викладати інформатику. Про атестацю я мовчу так як можу атестуватись по першому диплому. Дайте відповіь а то голова іде обертом.
mouse Дата: Сб, 30.04.2011, 10:42 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Для викладання предмету необхідно мати диплом в якому написано "Вчитель інформатики". Вас можуть взяти читати інформатику, але ваше місце інформатика буде з приставкою "вакансія". Будь-яка перевірка запитає у директора, чому вчитель фізики та математики викладає інформатику?!
serbor Дата: Сб, 30.04.2011, 11:09 | Повідомлення № 58
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mouse)
в якому написано "Вчитель інформатики"

або "Викладач інформатики"
otelo_2 Дата: Ср, 04.05.2011, 20:16 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Да, совершенно согласна с тем, что можно иметь диплом учителя, но не быть учителем, и, наоборот, не иметь педобразования, но быть классным специалистом. Но закон есть закон, и мы должны его придерживаться. А что мешает человеку получить второе высшее образование и на законных основаниях носить гордое имя УЧИТЕЛЬ?
filnick Дата: Ср, 04.05.2011, 21:38 | Повідомлення № 60
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (otelo_2)
А что мешает человеку получить второе высшее образование и на законных основаниях носить гордое имя УЧИТЕЛЬ?

У человека уже есть "гордое имя Учитель" (физики и математики).
Quote (ukrnata)
чи маю я право викладати інформатику

Маєте право, але зарплату за години інформатики будете отримувати за кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" (навіть, якщо маєте вищу категорію вчителя фізики чи математики).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Кваліфікаційна характеристика учителя інформатики
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.