Сб, 18.11.2017, 10:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 20«1278910111920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Повідомлень: 808
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?


Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
filnick Дата: Пт, 24.12.2010, 21:34 | Повідомлення № 121
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (whiterose)
Хто і за що може зняти з учителя категорію?

Тільки атестаційна комісія за наслідками атестації. Більше ніхто.
whiterose Дата: Сб, 25.12.2010, 09:04 | Повідомлення № 122
Часто заходить...
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Атестаційна яка? Міська, маєте на увазі? А за що?
gu2in Дата: Сб, 25.12.2010, 09:47 | Повідомлення № 123
Досвідчений учасник
Повідомлень: 703
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Тут усі відповіді на ваші запитання:
Прикріплення: Atestaciya.rar(41Kb)
whiterose Дата: Нд, 26.12.2010, 09:52 | Повідомлення № 124
Часто заходить...
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Дякую, gu2in! %)
gu2in Дата: Чт, 30.12.2010, 22:05 | Повідомлення № 125
Досвідчений учасник
Повідомлень: 703
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Затверджено нове положення про атестацію педагогічних працівників
Почитати Тут і Тут
valdz Дата: Сб, 05.02.2011, 15:11 | Повідомлення № 126
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Чи поширюються положення нового "Типового положення про атестацію" на вчилелів, які написали заяву на атестацію (вересень 2010) до набуття чинності нового типового положення?
filnick Дата: Сб, 05.02.2011, 15:59 | Повідомлення № 127
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (valdz)
Чи поширюються положення нового "Типового положення про атестацію" на вчилелів, які написали заяву на атестацію (вересень 2010) до набуття чинності нового типового положення?

Так. Нове Положення набуло чинності з моменту публікування, тобто з жовтня 2010 року.
Разом з тим виник певний нюанс щодо вчителів, які викладають кілька предметів. Відповідно до попереднього Положення про атестацію - вчитель, що викладає два або більше предмети, отримував зарплату з усіх предметів відповідно до своєї категорії. Згідно п. 3.20 нового Положення, вчитель, що викладає кілька предметів отримує зарплату згідно категорії лише за предмети, з яких атестувався. Щоб отримувати відповідну до категорії оплату за інші предмети - необхідне підвищення кваліфікації з цих предметів.
Простіше кажучи, якщо вчитель математики вищої категорії, крім математики має, наприклад, години інформатики чи креслення, то за години математики отримуватиме по вищій категорії (12 тарифний розряд), а за години інформатики чи креслення - як спеціаліст (по 9 розряду). Щоб отримувати по 12 розряду за години інформатики та креслення потрібно пройти обовязкове підвищення кваліфікації з цих предметів.
Цю ситуацію з нового року активно почали використовувати у навчальних закладах нашої області (Дніпропетровщина). Не секрет, що в школах вчителів "довантажують" додатково годинами інших предметів - трудове, обж, здоровя та ін. Тепер за ці години учителям хочуть нараховувати як спеціалістам, незважаючи на категорії. Навіть заставляють робити відповідні зміни в тарифікації.
Хотілося б дізнатись, чи існує така проблема в інших областях.
BBC Дата: Сб, 05.02.2011, 20:53 | Повідомлення № 128
Тут живе...
Повідомлень: 177
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (filnick)
Хотілося б дізнатись, чи існує така проблема в інших областях.

1. Поки що все по старому, але курси на наступний навчальний рік вже плануються виходячи з нового положення. З нового навчального року при відмові пройти курси будуть оплачувати як спеціалістам.
2. Згідно роз"яснень ГУОН для тих, хто подав заяви до 1 жовтня 2010 року допускається позачергова атестація незалежно від того чи минуло три роки від попередньої, але обов"язково з дотриманням послідовного присвоєння категорій й відповідності новим вимогам до категорій.
Ковшун Дата: Вт, 08.02.2011, 08:38 | Повідомлення № 129
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (filnick)
Хотілося б дізнатись, чи існує така проблема в інших областях.

У нас поки-що такого немає.
В цьому році все так, як було минулі роки.
Мабуть ці новації будуть з нового навчального року. ;)
valkolgym Дата: Вт, 08.02.2011, 12:35 | Повідомлення № 130
Новий користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (filnick)
Хотілося б дізнатись, чи існує така проблема в інших областях.

Така проблема виникла і у нас. Причому однозначної відповіді на те, чи стосується дане положення тільки тих хто атестується в цьому році, чи стосується також тих, хто атестувався в минулому році, немає. На місцях вважають, що курси повинні мати усі. Отже, так як таких учителів досить багато, і всі курси до початку наступного року пройти не зможуть, то велика імовірність, того, що їхня зарплата зменшиться. Цікаво у кого можна отримати компетентну консультацію з цього питання?
KDV_slrom Дата: Вт, 08.02.2011, 12:43 | Повідомлення № 131
Новий користувач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Скажіть, у мене атестація на наступний рік. Стаж 9 років. Вища освіта - політехнічна. Атестували в 2007 як спеціаліста і сказали, що пожиттєво. З виходом нового закону я можу атестуватися хоча б на 2 категорію? Дайте відповідь, будь-ласка.
Ковшун Дата: Вт, 08.02.2011, 15:14 | Повідомлення № 132
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (valkolgym)
Отже, так як таких учителів досить багато, і всі курси до початку наступного року пройти не зможуть, то велика імовірність, того, що їхня зарплата зменшиться.

Я піднімав це питання у своєму районному відділі освіти.
Сказали, що буде в ОІППО спеціальна нарада з цього приводу.
Quote (valkolgym)
Цікаво у кого можна отримати компетентну консультацію з цього питання?

А хто його знає в кого можна отримати компетентну консультацію ;)
Може МОНУ дасть якісь роз’яснення ОІППО.
Ковшун Дата: Чт, 10.02.2011, 14:01 | Повідомлення № 133
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Мону вже надрукувало роз’яснення щодо застосування нового положення про атестацію педагогічних працівників
http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/13932
mouse Дата: Ср, 16.02.2011, 16:45 | Повідомлення № 134
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2025
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Як правило, вчитель, що читає інформатику, читає ще щось (математику, фізику)
Ось мені цікаво: чи погоджено це з обласними інститутами післядипломної освіти? Уявляєте: інформатика, фізика, математика по 2 тижні на курсах підвищення кваліфікації = 1.5 місяця вчиталя нема на роботі :)
Як на мене то це щастя :)
Ковшун Дата: Нд, 20.02.2011, 12:21 | Повідомлення № 135
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (mouse)
Ось мені цікаво: чи погоджено це з обласними інститутами післядипломної освіти? Уявляєте: інформатика, фізика, математика по 2 тижні на курсах підвищення кваліфікації = 1.5 місяця вчиталя нема на роботі

Так там http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/13932 сказано, що ^_^
У подальшому органам управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти необхідно планувати курси підвищення кваліфікації вчителів, які викладають два і більше навчальних предметів, застосовуючи очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання, які б органічно взаємоузгоджувалися з процедурою атестації педагогічних працівників.
Так, що будете на роботі і курси пройдете!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 9 з 20«1278910111920»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.