Пн, 23.10.2017, 10:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 20«126789101920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 15:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:57
mouse Дата: Сб, 21.08.2010, 23:55 | Повідомлення № 106
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
ДОбре що я встиг по старому положенню... а три роки.. це круто.
SERGEYs Дата: Ср, 15.09.2010, 21:34 | Повідомлення № 107
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня. Я зараз вчуся на курсах підвищення ОІППО як вчитель математики.
Шукаю роботу на тему "Використання можливостей табличного процесора Excel на уроках математики"/
Може в когось є якісь наробки?
Поділіться, будь ласка.

Відредаговано: SERGEYs - Ср, 15.09.2010, 21:38
НІКОЛЯ Дата: Ср, 15.09.2010, 21:48 | Повідомлення № 108
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (SERGEYs)
Поділіться, будь ласка.

http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/NarOsv/2007-2/07kidzit.htm
http://depositfiles.com/files/89xgu9ou9
http://depositfiles.com/files/qowywd65k
Arim Дата: Вт, 12.10.2010, 13:57 | Повідомлення № 109
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Хотілося б вияснити таке питання. Педагог, за освітою вчитель математики і як вчитель математики атестувся 8 років тому на присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії, далі працював як організатор учнівського колективу та атестувався як організатор вже на І категорію. Годин математики протягом 8 років не мав, тому кваліфікаційні категорії по математиці були втрачені. Тепер отримав 4 год математики і в цей же рік пише заяву з проханням атестувати як вчителя математики на І категорію. Чи має право його атестувати атестаційна комісія і тим більше на І категорію? ( після атестації як організатор пройшло 3 роки)
volevikt Дата: Ср, 13.10.2010, 09:53 | Повідомлення № 110
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
В мого колеги була схожа ситуація. Після присвоєння ІІ категорії покинув школу і працював в іншій організації. Потім повернувся в школу, але категорія була втрачена, так як пройшло 5 років. До атестації пропрацював на посаді вчителя математики та інформатики один рік. Оскільки мав педагогічний стаж більше 8 років, то йому дозволили "перескочити" через категорію, та проатестували на І категорію.
Але тут і свої ньюанси. Щоб отримати І категорію, він проводив районний семінар та друкувався у періодичній пресі. Т. т. повинні бути підстави для такого підвищення категорії.
Quote (Arim)
Тепер отримав 4 год математики і в цей же рік пише заяву з проханням атестувати як вчителя математики на І категорію.

Мене бентежить лише те, що в цей же рік. Якщо не помиляюся, то вчитель повинен пропрацювати на цій посаді до атестації як мінімум 1 рік.
Можливо я й помиляюся. Вам краще проконсультуватися зі своїм методистом райво, який займається атестацією педагогічних працівників.
Ktara Дата: Ср, 13.10.2010, 09:58 | Повідомлення № 111
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
volevikt, не помиляешся. Не можна атестуватися на наступний рік після атестації. Потрібно дійсно попрацювати за даною категорією 1 рік. Тобто писати заяву на позачергову атестацію можна лише через рік (мінімум) після атестації. Тобто отримали у квітні (травні) 2010 атестаційний лист і наступна атестація можлива лише у 2011-2012 н. р. (точніше пишемо заяву у вересні 2011 року)
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 19:20 | Повідомлення № 112
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Arim)
Хотілося б вияснити таке питання. Педагог, за освітою вчитель математики і як вчитель математики атестувся 8 років тому на присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії, далі працював як організатор учнівського колективу та атестувався як організатор вже на І категорію.

Та яка різниця на якій посаді працювати, головне що у школі по педагогічному профілю.
От я атестувався на 2-гу категорію, як учитель математики, на 1-шу як вчитель фізики, а на вищу та далі - вже як вчитель інформатики!
mouse Дата: Сб, 16.10.2010, 20:45 | Повідомлення № 113
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Bandalak)
От я атестувався на 2-гу категорію, як учитель математики, на 1-шу як вчитель фізики, а на вищу та далі - вже як вчитель інформатики!

Широкого профілю, вчителе!!!
filnick Дата: Нд, 17.10.2010, 14:13 | Повідомлення № 114
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Та яка різниця на якій посаді працювати, головне що у школі по педагогічному профілю.

Якщо тільки читати години, то різниці не буде. Але якщо працювати на посаді вихователя, керівника гуртка, педагога-організатора, психолога, то там існує своя тарифна сітка
NataliyG Дата: Пн, 18.10.2010, 13:29 | Повідомлення № 115
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Arim)
Чи має право його атестувати атестаційна комісія і тим більше на І категорію?

Наш відділ освіти Сокальський розробив критерії атестації по категоріях, я думаю що вони дійсні на теренах Сокальського району, але напевне при їх складанні опиралися на якісь загальні засади.
Прикріплення: 888.rar(32Kb)
galnet Дата: Чт, 04.11.2010, 22:47 | Повідомлення № 116
Новий користувач
Здравствуйте! Помогите уточнить....
я в этом учебном году продолжаю работать в школе, но как совместите, немного больше чем пол ставки. Я должна проходить атестацию в этом году. могу я проходить.
или обязательно по месту работы(в моем случае это вуз. повышение квалификации прошла. помогите. в нормативных актах не нашла точного ответа
Спасибо за помощь
msergy Дата: Вт, 09.11.2010, 16:49 | Повідомлення № 117
Новий користувач
Здраствуйте!
Можно ли при внеочередной аттестации получить высшую категорию с одновременным присвоением звания "Старший Учитель"
Заранее спасибо за ответ.
volevikt Дата: Вт, 09.11.2010, 17:55 | Повідомлення № 118
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Да. Из личного опыта. :)
Нужен хороший стаж (не менее 8 лет по специальности) и достаточно причин для такого повышения: победители олимпиад, Ваше участие в различных учительских конкурсах, печатные труды (желательно), наличие сертификатов по программам Интел, Партнерство, по курсах за выбором и т. д. Ну и конечно же, проведение открытых уроков и районного семинара по предмету.
По завершении аттестационного периода - папка с материалами (описание опыта работы, разработки и т. д.), а также электронная презентация Вашего опыта работы.
Возможно у Вашей администрации требования будут мягче, чем у моей. :)
Желаю успешной аттестации!!!
filnick Дата: Вт, 09.11.2010, 20:11 | Повідомлення № 119
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (msergy)
Можно ли при внеочередной аттестации получить высшую категорию с одновременным присвоением звания "Старший Учитель"

Можна. Типове положення про атестацію педагогічних працівників не заперечує можливості щодо одночасного підвищення кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічного звання. (Навіть якщо це не дуже подобається окремим керівникам закладів)
whiterose Дата: Пт, 24.12.2010, 18:38 | Повідомлення № 120
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Привіт, форумчани-колеги! З наступаючим Новим роком всіх вітаю!
Таке, трохи незвичне питання, мабуть:
Хто і за що може зняти з учителя категорію?

Відредаговано: whiterose - Пт, 24.12.2010, 18:39
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 8 з 20«126789101920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.