Пн, 20.11.2017, 07:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 20«12456781920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
filnick Дата: Ср, 28.10.2009, 14:39 | Повідомлення № 76
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
А якщо людина закінчила фізкультурне училище, як тренер. Працює в школі з 1986 року. Чи має право атестуватися як вчитель фізичного виховання на ВИЩУ категорію?

Ні, бо в неї немає вищої освіти.
Quote (GаrDArik)
йду на курси підвищення... Хтось знає - говорять про якусь модульну систему? Що це? Ніхто в школі толком не може пояснити що це.

Курсова перепідготовка за модульною системою передбачає ряд відмінностей в порівнянні з лекційно-семінарською системою проходження курсів, що використовувалась протягом останніх кількох десятків років. Пояснюю на прикладі власної курсової перепідготовки на базі Дніпропетровського ОІППО, тому не претендую на істину.
По-перше, програма навчання курсантів ділиться на певну кількість навчальних розділів (модулів).
Отримуєте перелік цих модулів та завдання й рекомендації (література, інтернет-посилки), де можна опрацювати матеріал.
По-друге, більша увага приділяється саме самостійній підготовці курсанта - роботі з джерелами, самопідготовці, дистанційне навчання, консультаціям з викладачем тощо.
По-третє, захист курсів (диплому) проводиться у вигляді роботи над проектом за певною темою.
PTetyana Дата: Чт, 29.10.2009, 14:47 | Повідомлення № 77
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
У нас, якщо в дипломі немає спеціальності "інформатика" то і викладати інформатику не дозволяють. А тим більше не проатестують. Я закінчувала ті курси, про які писали вище, у Львівській політехніці і тому, маючи два дипломи, атестуюся як вчитель інформатики. Але хочу попередити після отримання їхнього диплома наголошуйте на те, що це диплом про перекваліфікацію. У мене затсупник начальника управління освіти прочитала тільки те, що це Досліднийцький центр і не хотіла визнавати такий диплом, говорила що це лише курси.
ppima Дата: Чт, 29.10.2009, 18:24 | Повідомлення № 78
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Атестуюся в цьому році, вибрав дистанційну форму проходження курсів (після Нового року). Як воно буде, ще не знаю - кажуть важче.
koljada Дата: Нд, 06.12.2009, 22:04 | Повідомлення № 79
Часто заходить...
Рейтинг: 10
І я не маю педосвіти, на курси направили через три роки роботи, але виявилось, що з приблизно 20 вчителів тільки 2 чоловіки і одна жінка, яка хоч щось розуміє в ПК, решта приїхали щоб категорію присвоїли і в основному математики яким в наказному прядку інформатику "навісили". Та ще й курси були платні мізер, щось близько 20 грн ( 6 років назад ), але як вияснилось, хто не має відповідної освіти категорію не дають. Нащо такі курси, де за тиждень 2 години інформатики, встав і пішов. Почав глибше копати, стукав у двері районного відділу, обласного, профспілки. Листи, мов одна людина складала по шаблону, відписки з посиланням на закон та постанови. Але це ще не все. Мав 12 годин трудового навчання, 2 креслення та інформатики 6 годин, отримував щось біля 700 грн. Достали, кинув труд( вирвав із серця, скільки матеріалу назбиралось за 8 років, майстерню облаштував, приспособи поробив, кожного року з'являвсь новий шкаф з роботами учнів, практичних робіт по 12-15 штук за рік виконували в кожному класі). Прислали з району вчителя, чи то фізрука бувшого, чи то музиканта, їздив кожен день та конспекти учням диктував. Отримував за 10 годин 1200. В цьму році ще один прийшов інженер... Чому так і хто програв? Те ж трудове навчання виживають з школи, тепер за інформатику взялись, через два роки буде по 1 годині в 9-11 класах. Правильною дорогою ідуть товариші?
ptv_tanya Дата: Пн, 07.12.2009, 00:10 | Повідомлення № 80
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть будь ласка з тою атестацією...хто матеріалами хто порадами...атестуюсь уперше і адміністрація тисне так ніби я не на 2 категорію атестуюсь а на вищу.

Відредаговано: ptv_tanya - Пн, 07.12.2009, 00:11
Skarlet Дата: Пн, 04.01.2010, 17:37 | Повідомлення № 81
Новий користувач
У мене запитання: з наступної осені виходжу на роботу: була по догляду за дитиною 3 роки дома. А всього стаж буде якраз 5 років. Тепер як подавати на підвищення, якщо у мене диплом Математика-фізика і програмне керування автоматизованих систем(політех)?
filnick Дата: Пн, 04.01.2010, 18:42 | Повідомлення № 82
Мудрий вчитель
Quote (Skarlet)
Тепер як подавати на підвищення,

Проконсультуйтеся з даного питання у інспектора по кадрах у Вашому відділі освіти. Ви ще можете рік не атестуватися.
KulAlex Дата: Вт, 05.01.2010, 04:43 | Повідомлення № 83
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Якщо я не помиляюся, то після декретної відпустки Ви ще рік не маєте право атестуватися
dpi Дата: Вт, 05.01.2010, 10:04 | Повідомлення № 84
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Skarlet)
У мене запитання:

А что преподаете?
mudrak Дата: Вт, 05.01.2010, 10:35 | Повідомлення № 85
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Quote (PTetyana)
якщо в дипломі немає спеціальності "інформатика" то і викладати інформатику не дозволяють.

Це якщо інформатиків як "собак нерізаних", а якщо нікому викладати? (сільська школа, годин мало, ніякий інформатик не буде їздити Х кілометрів за цими копійками). Мене, вчителя іноземної мови, навчили на курсах Pascalю (бо ніхто більше не хотів) і працюю вже кілька років! Лукавить ваше начальство, шукає можливоті для економії, наше пряме: "Не будемо платити нікому за кабінети, за те, за се - бо нічим! І все! питань немає, всі працюють за так!
Skarlet Дата: Вт, 05.01.2010, 16:04 | Повідомлення № 86
Новий користувач
Спасибі за відповіді. Я думала рік пропрацювати, атестуватися, а потім знову в декрет піти. А тепер прийдеться міняти плани!чи бути ще три роки спеціалістом?

Додано (05.01.2010, 16:04)
---------------------------------------------
dpi,

А что преподаете?

Інформатику в 10-11 класах, якраз 18 годин
filnick Дата: Вт, 05.01.2010, 16:47 | Повідомлення № 87
Мудрий вчитель
Quote (Skarlet)
А тепер прийдеться міняти плани!чи бути ще три роки спеціалістом?

Ви маєте ПРАВО пройти чергову атестацію. Так само маєте ПРАВО перенести її на наступний рік. Вибирати ВАМ!
ALEKS Дата: Чт, 04.02.2010, 17:23 | Повідомлення № 88
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Я за дипломом трудовик, але викладаю і інформатику. Атестують лише як вчителя трудового навчання, тобто за дипломом.
А зараз ми на межі атестації школи. хто це вже пережив - поділіться досвідом і по можливості матеріалами. Буду дуже вдячний. Що можуть (вірніше повинні, бо вимагають як завжди всого і побільше) вимагати під час атестації і на які документи посилатися.
filnick Дата: Чт, 04.02.2010, 18:38 | Повідомлення № 89
Мудрий вчитель
Quote (ALEKS)
Що можуть (вірніше повинні, бо вимагають як завжди всого і побільше) вимагати під час атестації і на які документи посилатися.

Уточніть конкретніше своє питання. Які саме документи Вас цікавлять:
1. Матеріали для атестації вчителя трудового навчання.
2. Матеріали для атестації вчителя інформатики.
3. Матеріали для атестації навчального закладу.
Для перших двох випадків варто ознайомитися з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників. (Див. повідомлення та прикріплення №7 цієї гілки http://informatic.org.ua/forum/35-240-5324-16-1205522909 ). У шкільній чи районній атестаційній комісії можете ознайомитися з вимогами до освітніх категорій з кожного навчального предмету (розроблені конкретним управлінням освіти).
Стосовно п.3, то атестація закладу проходить за багатьма напрямками і стосується не окремого вчителя чи предмету, а загалом результативності діяльності всієї школи, в т.ч. дирекції.

Відредаговано: filnick - Чт, 04.02.2010, 18:40
ALEKS Дата: Сб, 06.02.2010, 10:20 | Повідомлення № 90
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (filnick)
Уточніть конкретніше своє питання. Які саме документи Вас цікавлять:

Мене цікавить повний перелік документів, які повинен мати кожен вчитель, а саме інформатики та трудового навчання (критерії оцінювання, вимоги до викладання предмета, календарні плани, поурочні плани з предмета за рік.... і т. д. і т. п., що вчителі повинні предоставити перевіряючому.) Якими документами регламентується цуй перлік. шоб знати: це яповинен їм надати , а цого в мене може і не бути. Чи повинен вчитель готувати документи на кабінет, хто повинен займатися підготовкою обладнання, інструментів, заготовок якщо йому не платять за завідування кабінетами.
Ну, і по можливості, зразки матеріалів, якіб можна було адаптувати під себе.
А з положенням про атестацію вчителів я знайомий. Але, як на мене, воно чітко не регламентує такі птання і під час чергової атестації вчителів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 6 з 20«12456781920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.