Сб, 18.11.2017, 02:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 20«12345671920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
filnick Дата: Нд, 25.10.2009, 15:22 | Повідомлення № 61
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановна, whiterose. Читаю другий Ваш пост, і чесно кажучи, не дуже зрозумів питання щодо дованатаження. На курси підвищення кваліфікації направляють лише за певним фахом (окрім адміністраторів школи). Атестацію проводять теж лише за одним предметом, з якого навантаження найбільше. Як зрозумів з повідомлень, Ви атестуєтесь як вчитель інформатики. Тому математика, якою Вас довантажили, не відіграє жодної ролі під час атестації. Якщо ж Ви не хочете читати математику, то чому не повідомите про це свою адміністрацію та не відмовитеся?
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 10:22 | Повідомлення № 62
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Дякую за відповідь, filnick! Але, наскільки я інформована, атестація здійснюється за фахом, а за фахом я математик. Але читаю віиключно інформатику і , щоб атестуватися, мене довантажують в рік атестації годинами мат-ки. Ясно, що нікому від того не найкраще... Але чи існує положення, щоб я атестувалася по інформатиці, маючи запис в дипломі "Математик. Викладач"?
Вибачайте, якщо назойлива, але мені це справді важливо. Дякую.
ihor_hontar Дата: Пн, 26.10.2009, 12:22 | Повідомлення № 63
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (whiterose)
Але читаю віиключно інформатику і , щоб атестуватися, мене довантажують в рік атестації годинами мат-ки. Ясно, що нікому від того не найкраще... Але чи існує положення, щоб я атестувалася по інформатиці, маючи запис в дипломі "Математик. Викладач"?

Вам, whiterose, спеціальнео дирекція на рік атестації дала пару годин математики, щоб Вас проатестувати. А це для Вас найкращий варіант, бо маючи запис в дипломі "Математик, Викладавч", Ви не можете атестуватись як інеформатик згідно дипломпу Ви читаєте інформатику, як не спеціаліст. Можна Вас атестувати, як не спеціаліста, якщо Ви прийшли на роботу до 1996 року, але це не шкільною, а обласною атестаційною комісією. Перегляньте положення про атестацію педагогічних працівників.
dpi Дата: Пн, 26.10.2009, 13:26 | Повідомлення № 64
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Более того, если Вы работаете информатиком начиная с 97 года и позже, то Вас ждут проблемы, вернее Вашего директора. Правда решаемые.
Ktara Дата: Пн, 26.10.2009, 13:29 | Повідомлення № 65
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
whiterose, получите второе образование как информатик и можете атестовываться как информатик, пока, увы, только как математик
filnick Дата: Пн, 26.10.2009, 16:58 | Повідомлення № 66
Мудрий вчитель
Quote (Ktara)
получите второе образование как информатик и можете атестовываться как информатик, пока, увы, только как математик

Quote (dpi)
если Вы работаете информатиком начиная с 97 года и позже, то Вас ждут проблемы

Дійсно, шановні колеги мають рацію. Якщо б Ви працювали не за фахом (викладали б інформатику до 1996 року), то могли без проблем атестуватися як вчитель інформатики. Але якщо у Вас немає диплому вчителя інформатики і до 1996 року Ви не викладали інформатику, то відповідно до Типового положення про атестацію педпрацівників, Вам необхідно отримати диплом за спеціальністю "Інформатика", або атестуватися як вчитель математики.
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 19:26 | Повідомлення № 67
Часто заходить...
Та ні, якраз викладаю інформатику з 1988 року, а от диплома нема і ...пізнувато вчитися - ст. сину 25... :)

Додано (26.10.2009, 19:26)
---------------------------------------------
А мже, хто з шановного товариства підкаже нетривалу заочну форму навчання для мого випадку? Буду вельми вдячна.

Ktara Дата: Пн, 26.10.2009, 19:34 | Повідомлення № 68
Перспективна вчителька
Львовская политехника, 10 месяцев, там есть Дослідницький центр
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 20:05 | Повідомлення № 69
Часто заходить...
Дякую, Ktara. А реально це все?
Ktara Дата: Пн, 26.10.2009, 20:47 | Повідомлення № 70
Перспективна вчителька
Реально. только надо ехать весной, чтоб подать документы иначе места уже не будет. Набирают всего 2 группы (все предметы). 3 сессии в год, последняя - летом, на ней же защита диплома
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 20:53 | Повідомлення № 71
Часто заходить...
Ок, дуже гарно дякую. Маю знайомих в Політехніці - звернуся по конкретні відомості.
filnick Дата: Вт, 27.10.2009, 16:31 | Повідомлення № 72
Мудрий вчитель
Quote (whiterose)
Та ні, якраз викладаю інформатику з 1988 року, а от диплома нема

Ви можете атестуватися як вчитель інформатики без отримання другого диплому.
В цьому випадку на Вас поширюється дія пункту 5.9. розділу 4 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти України від 20 серпня 1993 року № 310 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міносвіти від 1 грудня 1998 року № 419: «Педагогічним працівникам, які не мають відповідної фахової освіти й прийняті на роботу в навчальні заклади до 1996 р.(набуття чинності Законом України "Про освіту" (1060-12 ) в редакції від 23 березня 1996 р.) та володіють достатнім практичним досвідом роботи, якісно і в повному обсязі виконують свої посадові обов'язки, за умови проходження відповідного підвищення кваліфікації (для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з предмета викладання) за рішенням атестаційної комісії при Міністерстві освіти Автономної Республіки Крим, управліннях освіти обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, а також при відповідних центральних органах управління навчальними закладами, як виняток, може присвоюватись кваліфікаційна категорія: вища - за наявності стажу роботи на займаній посаді не менше 8 років; перша - 6 років; друга - 5 років».

Відредаговано: filnick - Вт, 27.10.2009, 16:59
mouse Дата: Вт, 27.10.2009, 19:00 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (filnick)
Ви можете атестуватися як вчитель інформатики без отримання другого диплому.

А якщо людина закінчила фізкультурне училище, як тренер. Працює в школі з 1986 року. Чи має право атестуватися як вчитель фізичного виховання на ВИЩУ категорію?
whiterose Дата: Вт, 27.10.2009, 20:24 | Повідомлення № 74
Часто заходить...
Дякую, filnick! %)
GаrDArik Дата: Ср, 28.10.2009, 01:06 | Повідомлення № 75
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Цього року теж атестуюся. Але перед цим в листопаді йду на курси підвищення... Хтось знає - говорять про якусь модульну систему? Що це? Ніхто в школі толком не може пояснити що це.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 5 з 20«12345671920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.