Сб, 10.04.2021, 17:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
fizikas Дата: Вт, 10.03.2009, 23:43 | Повідомлення № 46
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не знаю на скільки просвітлений мій завуч в цьому питанні, але він говорив, що курси вчитель має проходити раз на 5 років, тобто перший раз через 5 років після закінчення універу. Невже молодий спеціаліст після пари років роботи має їхати на курси?

Правильно та не зовсім...Молодий учитель може атестуватись уже після трьох років педагогічної роботи. Атестуватись без попереднього проходження курсів, як було показано вище, не дозволяє положення про атестацію...Так що , коли захоче атестуватись молодий фахівець доведеться через 3 роки проходити курсову підготовку. Та власне більшості завучів думаю це добре відомо...І перспективні плани готували...Тільки у нас ось, наприклад, різко скоротили обсяги курсової підготовки...Чи то обл інститут вдосконалення не витягує ліцензійний обсяг, чи мало грошей заклали в бюджет на сіє міроприємство, а може і те й інше...Ототж народ залишається за бортом, або атестується умовно...спочатку атестація - тоді курси, після чого і присвоюється відповідна категорія.
А загалом варто уважно прочитати положення про атестацію педпрацівників. Воно відносно коротеньке...Взагалі багато що доводиться перечитувати, бо взути намагаються на кожному кроці, а грошей на домашнього адвоката поки немає :)
Svit Дата: Сб, 27.06.2009, 04:50 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Рейтинг: 0
Раньше учителям информатики засчитывали как педстаж предыдущий стаж работы по специальности, то есть программистом. Действует ли это правило сейчас? В России и в Белоруси - да. А на Украине?
manchuk68 Дата: Пн, 06.07.2009, 14:29 | Повідомлення № 48
Новий користувач
За фахом- вчитель фізики, але маю бажання проатестуватися як витель інформатики. Курси підвищення з інфи пройшла, викладаю вже 6 років, маю непогані результати на районній олімпіаді,результативно прийняла участь у конкурсв учитель року. Можливо хтось знає, чи є підстава атестації не за фахом.
ihor_hontar Дата: Пн, 06.07.2009, 14:58 | Повідомлення № 49
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (manchuk68)
За фахом- вчитель фізики, але маю бажання проатестуватися як витель інформатики

Якщо Ви, manchuk68, спеціаліст і не маєте жодного уроку фізики, і за дипломом не вчитель інформатики, як друга спеціальність та маєте наказ на роботу вчителя інформатики, пройшовши курси підвищення з інформатики можете атестуватися як вчитель інформатики.
manchuk68 Дата: Пн, 06.07.2009, 15:08 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Дякую Вам,ihor_hontar, але години фізики я маю, і за наказом прийнята на роботу вчителем фізики, є 5 годин інформатики і 13 фізики. В положенні про атестацію я знайшла відповідь не в мою користь. Можливо ще є якийсь вихід?
pasichov Дата: Пн, 06.07.2009, 15:23 | Повідомлення № 51
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (manchuk68)
години фізики я маю, і за наказом прийнята на роботу вчителем фізики, є 5 годин інформатики і 13 фізики. В положенні про атестацію я знайшла відповідь не в мою користь. Можливо ще є якийсь вихід?

Я за фахом вчитель фізики, з 1985 р. викладаю і фізику і інформатику. Всі атестації проходив, як учитель фізики, але це ніяк не заважає мені викладати інформатику. При оплаті праці різниці ніякої немає. категрія поширюється і на той, і на той предмет.
ihor_hontar Дата: Пн, 06.07.2009, 15:41 | Повідомлення № 52
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (manchuk68)
за наказом прийнята на роботу вчителем фізики

Тоді Вам, manchuk68, краще атестуватися по фізиці, як основного фахівця, а тоді автоматично категорія розповсюджується на інші предмети, які паралельно читаєте.
Quote (pasichov)
Всі атестації проходив, як учитель фізики, але це ніяк не заважає мені викладати інформатику. При оплаті праці різниці ніякої немає

Ось Вам, manchuk68, і приклад.
whiterose Дата: Чт, 22.10.2009, 15:30 | Повідомлення № 53
Часто заходить...
Привіт усім! У мене таке питання: чи можна оминути навантаження математикою (викладаю виключно інформатику, а рік атестації довантажують мат-кою, як відповідного спеціаліста) при черговій атестації? Категорія вища, звання ст. вчитель, заг стаж - 25 років. Дякую.
filnick Дата: Чт, 22.10.2009, 18:53 | Повідомлення № 54
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (whiterose)
чи можна оминути навантаження математикою (викладаю виключно інформатику, а рік атестації довантажують мат-кою, як відповідного спеціаліста) при черговій атестації?

Взагалі-то, вчителя атестують лише по одному предмету (основному). Стосовно навантаження - то це питання вирішують на початку навчального року при складанні тарифікації.
gry Дата: Пт, 23.10.2009, 06:23 | Повідомлення № 55
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Quote (whiterose)
чи можна оминути

Атестувався у цьому році як вчитель інформатики. (на ст.вч./підтвердження вищої). За дипломом - вч. фізики, математики. Інформатику веду з 1985 року. Останні 11 років - лише інформатика. Атестували як "атестується не за фахом". Атестувала обласна атестаційна комісія. (Багато паперів, а саме ксерокопії наказів про навантаження за весь період роботи!!!?, трудової і т.д.) Не зрозуміло для чого, якщо є постанова ... 1996 рік.... (Ви знаєте, або прочитайте вище). Можна, звичайно взяти 4 год. математики і атестуватися як математик, але виникає питання - з якого предмету описувати досвід, розробки уроків, методичні матеріали і т.д. і т.п. (До речі, в РМК на моє питання відповідь я так і не отримав, мабуть і самі не знають).
mouse Дата: Пт, 23.10.2009, 08:19 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Мені більш повезло в цих питаннях. За дипломом: вчитель фізики, інформатики, астрономії. Все що викладаю відповідає диплому. Ніяких проблем нема. На роботу прийнятий як вчитель інформатики. Веду астрономію, інколи фізику.

В мене є таке питання. Прошу фахівців дати відповідь.Вчитель працює перший рік в школі за направленням. За дипломом вчитель початкової школи, та вчитель інформатики початкової школи. Категорія: молодший спеціаліст (за дипломом). В школі має статус молодшого спеціаліста оскільки працює за направленням.
Викладає інформатику в 5-6 класах.
Питання: Коли можна атестуватися на спеціаліста ІІ категорії, наскільки правомірне викладання в 5-6 класах, яка має бути ставка?

Ktara Дата: Пт, 23.10.2009, 09:30 | Повідомлення № 57
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Я могу быть не права, но 5-6 класс это не начальная школа. И могут быть проблемы. Первая аттестация через 5 лет после окончанитя институту (точнее коледжа). Нам так объясняли перед атестацией 9когда атестовалась первый раз)
filnick Дата: Пт, 23.10.2009, 17:57 | Повідомлення № 58
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
Коли можна атестуватися на спеціаліста ІІ категорії

Кваліфікаційну категорію ІІ, І чи вищу можна отримати, лише маючи диплом з вищою педосвітою (ІІІ-ІV рівень акредитації ВНЗ), тобто в дипломі має бути зазначено магістр або бакалавр.
Quote (mouse)
наскільки правомірне викладання в 5-6 класах

Лише як виробнича необхідність із зазначенням терміну викладання або за умови відповідної перепідготовки
Quote (mouse)
яка має бути ставка?

Відповідно Єдиної тарифної сітки, затвердженої наказом МОНУ № 557 від 26 вересня 2005 р. із змінами внесеними у 2007 р.
Тобто, як вчитель без категорії, ставка заробітної плати станом на 1.10.2009 р. становить 943 грн.
gry Дата: Сб, 24.10.2009, 21:01 | Повідомлення № 59
Досвідчений учасник
Рейтинг: 134
Quote (filnick)
Тобто, як вчитель без категорії, ставка заробітної плати станом на 1.10.2009 р. становить 943 грн.

По-моєму 9 розряд...
whiterose Дата: Нд, 25.10.2009, 08:37 | Повідомлення № 60
Часто заходить...
Відносно мого питання додам: на курси відсилать і математики(???), і інформатики. А розробку робила лише інформатики. Все ж таки, хотілося б почути відповідь щодо правомірності довантаження математикою. Дякую.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.