Вт, 24.10.2017, 07:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 20«12341920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 15:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:57
ssh Дата: Сб, 03.05.2008, 01:37 | Повідомлення № 16
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Після вихідних викладу на аплоуд (або прямо на Вашу поштову скриньку).

Буду дуже вдячний.
Quote (filnick)
Повідомте мені, яка категорія у Вас зараз і чи є педзвання.

вища, старший вчитель.
Quote (ihor_hontar)
Те, що каже адміністрація, то Ви слухайте, одним вухом, і працюйте.

Повірте, я вмію розмовляти з адміністрацією.
Quote (ihor_hontar)
А врезультаті я б Вам рекомендував зробити зведену таблицю своєї роботи,

Дякую за пораду, але все це у мене уже є. Мене цікавлять нормативні документи:"ПОЛОЖЕНІ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ" з усіма змінами та доповненнями та інші, якщо такі є.
filnick Дата: Нд, 04.05.2008, 11:37 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановний, ssh, станом на 04.05.2008 р. Головним нормативним документом залишається Типове положення про атестацію педагогічних працівників України, затверджене Наказом Міністерства освіти Україні від 20.08.93 р. № 310, із змінами та доповненнями, затведженими Наказом Міністерства освіти Україні від 01.12.98 р. № 419. Всі вимоги до категорій і педагогічних звань записані там. Додаткові вимоги можуть розроблятися атестаційними комісіями чи рекомендуватися управліннями освіти.
Я подивився документ, який є у мене в школі. Він розроблений Дніпропетровським інститутом освіти і називається "Вимоги до кваліфікаційних категорій педагогічних працівників" (м. Дніпропетровськ, ДОІО, 1998 р.). Відразу скажу, що вимоги там застарілі (Вчитель вищої категорії повинен вміти користуватися електронною поштою тощо), тому я вам їх й не пересилатиму. Нових наша область поки не розробила. Аналогічні рекомендації та вимоги розроблені в інших регіональних управліннях освіти. Так, наприклад, на сайті http://edu-post-diploma.kharkov.ua/forums/index.php?action=stats є матеріали розроблені Харківським інститутом.
Діюче Положення про атестацію http://www.informatics.at.ua/_fr/2/3439451.rar.
Вам потрібно знайти наказ Вашого обласного управління освіти Про атестацію педпрацівників (видається щороку) і там є посилка на конкретні рекомедації, розроблені інститутом Вашої області.

Вимоги і рекомендації Одеського методцентру. тут

Відредаговано: filnick - Нд, 04.05.2008, 11:45
ssh Дата: Нд, 04.05.2008, 15:09 | Повідомлення № 18
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
filnick, дякую за вичерпну відповідь. Я, напевно, звернуся в ОІППО до методиста який безпосередньо відповідає за атестацію педпрацівників в нашій області. Там повинно бути все, що мене цікавить.
Ktara Дата: Ср, 07.05.2008, 23:56 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Виникла невеличка проблема. За спеціальністю - магістр з економіки. працюю інформатиком 12 років (спочатку 2 з них - зп сумісництвом з навантаженням 18 год). Зараз мені відмовили в атестації на 1-шу категорію. Сказали йти та збобувати 2-гу освіту (інформатика), два роки тому назад казали зовсім інакше. Хтось про це щось знає? Бажано посилання на нормативні документи, бо мене методисти слухать не хочуть
filnick Дата: Чт, 08.05.2008, 00:39 | Повідомлення № 20
Мудрий вчитель
Quote (Ktara)
Виникла невеличка проблема.

Згідно з законодавчо-нормативною базою педагогічною діяльністю можуть займатися особи з відповідною фаховою освітою. Як виняток допускається атетація педагогічних працівників без відповідної фахової освіти за дотриманням наступних вимог:
- початок роботи не за фахом - до 23 березня 1996 року
- підвищення кваліфікації за предметом викладання
- врахування стажу роботи на посаді, а не загального педагогічного
- атестація обласною атестаційною комісією.
Детальніше тут.
Ktara Дата: Чт, 08.05.2008, 01:00 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Quote (filnick)
Детальніше тут.

А ссылка не открывается sad

Додано (08.05.2008, 00:00)
---------------------------------------------
З вересня 1994 по квітень 1997 року працювала за сумісництвом, як основний працівник - з вересня 1998

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 08.05.2008, 02:15 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ktara)
А ссылка не открывается

Дивно, у мене відкрилась.
RUTA Дата: Чт, 08.05.2008, 11:26 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Моя специальность - инженер-системотехник, с 1 сентября 1996 года работаю руководителем кружка информатики Центра детского творчества.
С 1 сентября 1997 года по совместительству работаю учителем информатики в школе. За эти годы 2 раза атестовалась как руководитель кружка, без присвоения категории (у внешкольников категорий нет), в школе атестацию не проходила, так как была маленькая нагрузка.
Сейчас в школе добавили часы, и я хотела бы перейти на основное место работы в школу и получить категорию, для этого, в 2007 году прошла курсы повышения квалификации учителей информатики, но у меня нет педобразования, и на этом основании меня не хотят атестовать даже на 2 категорию, не могут официально поставить зав кабинетом, хотя неофициально кроме меня технику обслуживать просто некому (администрация школы - не против, проблема с управленим образования ). Неужели нет способа атестоваться, кроме как поступать в институт?
ihor_hontar Дата: Чт, 08.05.2008, 16:25 | Повідомлення № 24
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (RUTA)
С 1 сентября 1997 года по совместительству работаю учителем информатики в школе. За эти годы 2 раза атестовалась как руководитель кружка, без присвоения категории (у внешкольников категорий нет), в школе атестацию не проходила, так как была маленькая нагрузка.
Сейчас в школе добавили часы, и я хотела бы перейти на основное место работы в школу и получить категорию, для этого, в 2007 году прошла курсы повышения квалификации учителей информатики, но у меня нет педобразования, и на этом основании меня не хотят атестовать даже на 2 категорию, не могут официально поставить зав кабинетом

Ви, RUTA, (Татяна Анатоліївна), перечитайте дану тему спочатку. Такі проблеми були у SLKuty (Олександра Констянтиновича, засновника даної теим). Оскільки Ви вже 11 років працюєте вчителем інформатики, то Вас зобов'зані проатестувати, як вчителя "НЕ ФАФІВЦЯ", тим більше, що Ви пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів інформатики. Тепер на ІІ-гу і І-у категорії в нас атестує районна (міська) атестаційна комісія. Але Ви повинні до 10 жовтня подати заяву до шкільної атестаційної комвсвї за основним місцем роботи.

Відредаговано: ihor_hontar - Чт, 08.05.2008, 16:37
filnick Дата: Чт, 08.05.2008, 17:17 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Quote (ihor_hontar)
Тепер на ІІ-гу і І-у категорії в нас атестує районна (міська) атестаційна комісія.

За моїми даними на всі категорії атестує шкільна атестаційна комісія. Районна комісія розглядає лише вищу категорію та педзвання.
RUTA Дата: Чт, 08.05.2008, 20:40 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Quote (ihor_hontar)
Ви, RUTA, (Татяна Анатоліївна), перечитайте дану тему спочатку. Такі проблеми були у SLKuty (Олександра Константиновича, засновника даної теим).

Всю тему я перечитала, но проблемы у SLKuty немного другие. Его стаж работы - 15 лет, т. е. он принят на работу до 23.03.1996 года, когда еще не вышла новая редакция Закона "Об образовании" и имеет право атестоваться, как принятый на работу до внесения изменений в законодательство.
Я же принята на работу 1 сентября 1997 года, и попадаю под новую редакцию закона, на основании которого и базируется положение об атестации:

Умовою атестації педагогічного працівника є наявність фахової освіти ...

Получается, что согласно Закону "Об образовании", меня без педобразования не имели права принять на работу, но приняли, в связи с нехваткой учителей информатики, а теперь - или иди учиться, или оставайся хоть всю жизнь специалистом.

Ktara Дата: Сб, 10.05.2008, 13:42 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Quote (filnick)
Детальніше тут.

А у меня все также пишет "Невозможно отобразить страницу". Скиньте текст, плиз, на почту
filnick Дата: Сб, 10.05.2008, 13:58 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Шановна, Ktara, на жаль, це посилка не на нормативний документ, а на сайт Харківського обласного навчально-методичного інституту безперервної освіти. На цьому сайті фахівці інституту через форум або в режимі переписки дають практичні відповіді і юридичні консультації, в тому числі, з різних аспектів атестації педпрацівників.
RUTA Дата: Нд, 15.06.2008, 21:46 | Повідомлення № 29
Я тут недавно...
Для аттестации мне необходимо получить рецензию на свою методическую разработку. Работа уже прошла аппробацию, теперь осталось собрать бумаги, подскажите, существует ли какая-либо форма или образец такой рецензии?
Ilayda Дата: Пт, 12.09.2008, 12:42 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Рейтинг: 0
Будьте добры, ответьте на вопрос (может кто-нибудь знает). В начале девяностых работала старшей вожатой. Входит ли это время в педагогический стаж?
Спасибо.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 2 з 20«12341920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.