Пн, 20.11.2017, 15:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 19 з 20«1217181920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
filnick Дата: Нд, 22.07.2012, 12:14 | Повідомлення № 271
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Дніпропетровський ОІППО вже біля 4-х років використовує т.з. залікові книжки (як у студентів) для педагогів області. Туди записують різноманітні курси підвищення кваліфікацій, участь у семінарах, тренінгах, конференціях і т.д.. За п'ять років набігає певний "методичний багаж", який і враховується під час чергової атестації.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 22.07.2012, 12:24 | Повідомлення № 272
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (serbor)
А наши в ГорУО не видят того, что не сказано.

Очевидно, саме для таких випадків і написано лист МОН N 1/9-482 від 04.11.2002
Той, хто має очі - побачить :)
argun Дата: Нд, 22.07.2012, 19:07 | Повідомлення № 273
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (filnick)
Дніпропетровський ОІППО вже біля 4-х років використовує т.з. залікові книжки (як у студентів) для педагогів області. Туди записують різноманітні курси підвищення кваліфікацій, участь у семінарах, тренінгах, конференціях і т.д.. За п'ять років набігає певний "методичний багаж", який і враховується під час чергової атестації.

Вперше чую, хоча в межатестаційний період пройшов 3е курсів, та 2 тренінга. Від 4-тих відмовився - бо все одне й теж, тільки інша назва. Пройду в наступний межатестаційний період. Атестувався у цьому році.

Відредаговано: argun - Нд, 22.07.2012, 20:25
mouse Дата: Нд, 22.07.2012, 22:58 | Повідомлення № 274
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Атестація - це гарна річ, якщо до неї не підходять формально і не намагаються закидати шапками. Вона мобілізує. Вчитель має завжди рухатись вперед, бути на одне коло, як мінімум, випереджати учнів.
Але як казав один із моїх викладачів "Кожну геніальну ідею можна довести до абсурда".
Тому маємо те, що маємо. (як казала інша людина)
volodschool2 Дата: Нд, 22.07.2012, 23:47 | Повідомлення № 275
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (mouse)
маємо те, що маємо

Цю фразу сказав ротмістр Волін в кінофільмі "Ад’ютант його превосходительства", але більш відомою вона стала після того, як її сказав Кравчук Л.М.

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 23.07.2012, 13:56
tana256 Дата: Чт, 02.08.2012, 16:19 | Повідомлення № 276
Часто заходить...
Нагороди: 3
Рейтинг: 7
Подала документи в Львівську політехніку на здобуття 2 вищої освіти за спеціальність інформатика може ще хтось з форуму подавав теж?
Може хтось навчався попердній рік?
Ktara Дата: Чт, 02.08.2012, 17:00 | Повідомлення № 277
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я там училась, как-то передавали что меня там до сих пор помнят :)
Laplap Дата: Пн, 08.10.2012, 16:27 | Повідомлення № 278
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Роз'ясніть, будь ласка, п. 3.14 Типового положення про атестацію пед.працівників
(3.14. На час перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (якщо дитина потребує домашнього догляду - до досягнення дитиною шестирічного віку) за педагогічними працівниками зберігаються кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання. Час перебування у таких відпустках не враховується при визначенні строку чергової атестації.)
Я атестувалась у 2007-08 н.р.
2008-09 н.р. - працювала
2009-10 н.р - знаходилась у декретній відпустці.
з 2010-11 - працюю. В якому році повинна проходити чергова атестація? в 2012-13 чи 2013-14?
Речення "Час перебування у таких відпустках не враховується при визначенні строку чергової атестації." мною і керівництвом школи трактується по-різному...
skif Дата: Нд, 10.03.2013, 19:34 | Повідомлення № 279
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Цитата (tana256)
Подала документи в Львівську політехніку на здобуття 2 вищої освіти за спеціальність інформатика може ще хтось з форуму подавав теж? Може хтось навчався попердній рік?
Думав подавати документи, але подав у Дрогобицький університет, там навчання було 2 роки, але спеціальність краща - Математик-програміст. Викладач інформатики. 
Не знаю чи для вас ще ця інформація актуальна.
NataliyG Дата: Чт, 14.03.2013, 18:27 | Повідомлення № 280
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (tana256)
Подала документи в Львівську політехніку на здобуття 2 вищої освіти за спеціальність інформатика може ще хтось з форуму подавав теж? Може хтось навчався попердній рік?
Цитата (skif)
Не знаю чи для вас ще ця інформація актуальна.
Певне ні, бо цього року кажуть Львівська політехніка не отримала ліцензії і курсу для інформатиків не буде? Чи це так: tana256
tana256 Дата: Сб, 25.05.2013, 14:52 | Повідомлення № 281
Часто заходить...
Нагороди: 3
Рейтинг: 7
Цитата
Певне ні, бо цього року кажуть Львівська політехніка не отримала ліцензії і курсу для інформатиків не буде? Чи це так: tana256
Так сталося, як Ви пишете, Львівська політехніка справді не отримала ліцензії.
Newbie Дата: Чт, 24.10.2013, 18:15 | Повідомлення № 282
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
у цьому навчальному році я атестуюсь. маю зараз 10 років стажу, вищу категорію, і публікації з грифом МОН. планувала отримати звання вчитель-методист. для цього потрібна заява якась від мене? читаю в положенні, що потрібне подання від керівника закладу - це воно зараз потрібне (коли подаються списки педагогів на атестацію), чи до власне атестації (в березні чи коли там)? керівництво каже, що можна тільки старший вчитель. це так? (вони не те, щоб проти, просто бояться крок вправо-крок вліво від стандартної траекторії). да і мені не так, щоб принципово, але ж є різниця в оплаті, то чому не скористатись своїм правом на це звання?
і ще, допустимо зараз старший вчитель, на наступній атестації методист - то публікації (ті, що зараз з грифом) "зарахуються", правда? :)
gu2in Дата: Чт, 24.10.2013, 19:13 | Повідомлення № 283
Досвідчений учасник
Рейтинг: 249
Зараз заяви від учиетля не потрібно. Подання робить адміністрація, вона ж і рекомендує категорію чи звання. Є кваліфікаційні вимоги до категорії чи звання. Якщо діяльність вчителя відповідає цим вимогам - то і відповідно дається і рекомендація.
У нас у Донецькій області ОблІППО запропонувало Excel-івьку таблицю, де завуч з вчителем відповідно до інсрукції проставляють бали, а вона в кінці згідно своїм формулам видає категорію та звання для вчителя, який атестується. Хоча в інструкції вказано, що це лише приблизні підрахунки, остаточне рішення всеодно приймає атестаційна комісія.
Newbie Дата: Чт, 24.10.2013, 19:30 | Повідомлення № 284
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Цитата gu2in ()
Зараз заяви від учиетля не потрібно. Подання робить адміністрація, вона ж і рекомендує категорію чи звання
зараз подали список на атестацію, і навпроти кожного є "передбачуваний результат атестації" - то це ще може мінятись, я правильно розумію? рішення приймає атестаційна комісія на засіданні в березні? (просто , я так розумію, "подання" - це інший документ, ніж "список"). 
ну і ще мають подаватись такі речі, як "витяг з рішення вченої ради ЛОІППО стосовно осіб, які претендують на присвоєння педагогічного звання" - то це точно ще не зараз, а до березня?
gu2in Дата: Чт, 24.10.2013, 20:19 | Повідомлення № 285
Досвідчений учасник
Рейтинг: 249
Шкільні атестаційні комісії роблять подання зараз, а районні/міські комісії приймають рішення в кінці березня/початок квітня.
За цей період комісії повинні вивчити ваш досвід роботи, подати характеристику. Ви повинні провести відкриті уроки, майстер-класи на метод-об'єднаннях і ваше МО також робить рекомендацію атестаційній комісії.

Відредаговано: gu2in - Чт, 24.10.2013, 20:24
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 19 з 20«1217181920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.