Вт, 21.11.2017, 23:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 17 з 20«12151617181920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
peters Дата: Сб, 01.10.2011, 21:13 | Повідомлення № 241
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
"забезпечити поширення кваліфікаційних категорій на все навчальне навантаження на педагогічних працівників, які атестувалися у 2011 році та з незалежних від них причин не пройшли підвищення кваліфікації."

А як забезпечити?. Є чинне положення. Яке і регламентує дії бухгалтері по пониженню тарифних ставок для вчителів, що ЗА ЦИМ ПОЛОЖЕННЯМ атестувались. Норма недолуга. Але вона чинна. Що робити головному бухгалтеру, економісту. З одного боку Положення (Закон), іншого - роз'яснення, що йому суперечать з фразами" рекомендуємо","забезпечити". + шикарне фінансування.
А щодо реакції міністерства...При бажанні, у нього була купа часу і юридичних можливостей давно скоригувати положення. Або хоча б не вводити його в розпал атестації.
Добре хоч одумались не понижати тарифні ставки вчителям, що атестувалися раніше. Але це точно не "З метою захисту трудових прав педагогічних працівників і недопущення погіршення умов оплати їх праці". Це взагалі був юридичний ідіотизм і накінець це зрозуміли.
А поки... "очікуємо оприлюднення наказу «Про внесення змін до Типового положення»." Дай бог дочекатися хоч до Нового року
Ковшун Дата: Нд, 02.10.2011, 15:40 | Повідомлення № 242
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (peters)
А як забезпечити?. Є чинне положення. Яке і регламентує дії бухгалтері по пониженню тарифних ставок для вчителів, що ЗА ЦИМ ПОЛОЖЕННЯМ атестувались. Норма недолуга. Але вона чинна. Що робити головному бухгалтеру, економісту. З одного боку Положення (Закон), іншого - роз'яснення, що йому суперечать з фразами" рекомендуємо","забезпечити".

Як що робити?
Ось, що повинні робити!!!
З метою захисту трудових прав педагогічних працівників і недопущення погіршення умов оплати їх праці, доручаємо вжити заходів до безумовного виконання норми, встановленої попереднім Типовим положенням (п. 2.6.), яка не має зворотної дії в часі, та до набрання чинності наказом забезпечити поширення кваліфікаційних категорій на все навчальне навантаження на педагогічних працівників, які атестувалися у 2011 році та з незалежних від них причин не пройшли підвищення кваліфікації.
Це витяг з Лист МОНмолодьспорт №1/9-727 від 23.09.11 року
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
№1/9-727 від 23 вересня 2011 року

Виконувати вимоги листа треба!
Там немає слова "рекомендуємо", там є слово ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОШИРЕННЯ...
Тому для цієї категорії педпрацівників поширюється норма Типового положення (п.2.6) (норма старого Положення про атестацію)

Quote (peters)
А щодо реакції міністерства...При бажанні, у нього була купа часу і юридичних можливостей давно скоригувати положення. Або хоча б не вводити його в розпал атестації.

Була купа часу, та жо ж поробиш...що МОНУ не використало раніше цей час...
mouse Дата: Нд, 02.10.2011, 19:59 | Повідомлення № 243
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Не розумію, чому стільки шуму. Я викладаю астрономію і не парюсь. Нам сказали, що все буде ОК. До 1 січня 2012 будуть платити всім та за все. А далі побачимо. ЗАКОН зворотньої сили немає. Це можна оскаржити в суді і це не просто слова!!! Знаю з власного досвіду.
peters Дата: Вт, 04.10.2011, 23:34 | Повідомлення № 244
Новий користувач
Quote (Ковшун)
Виконувати вимоги листа треба! Там немає слова "рекомендуємо", там є слово ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОШИРЕННЯ...

Quote (mouse)
Не розумію, чому стільки шуму. Я викладаю астрономію і не парюсь. Нам сказали, що все буде ОК.

:) Сьогодні був у бухгалтерії. Викладаю фізику, астрономію (минулорічні курси підвищення кваліфікації саме з цих предметів) + інформатика(курси 6 років тому) + 3 год алгебра(курсів немає взагалі). Фах- учитель фізики та інформатики. Виявилося, що фізику і інформатику(?!) мені оплачують по 12 т.р. а алгебру і астрономію(?!) по 9. B)
Коли почав щось говорити про листа МОНу на мене подивилися, як на інопланетянина. Ось така логіка. Не знаю. Напевне у Вінницькій області є своє секретне Положення про атестацію. А Листи...до нас, напевно, не доходять. Ну почекаю жовтневої зарплати. Завтра заявлю директору, нехай розбирається. Це, в принципі, входить до його посадових обов'язків.

Відредаговано: peters - Вт, 04.10.2011, 23:40
Lafa Дата: Ср, 05.10.2011, 10:25 | Повідомлення № 245
Я тут недавно...
Пошла с этим "листом" к заучу, имела бледный вид :-( на официальном сайте этого письма нет, а значит это просто бумажка, меня убедительно попросили не беспокоить начальство "разными сплетнями"...
mouse Дата: Ср, 05.10.2011, 10:25 | Повідомлення № 246
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (peters)
мені оплачують по 12 т.р. а алгебру і астрономію(?!) по 9.

Напевно, маєте вищу категорію. А в бухгалтерії "зальот", я б пригрозив директором, а якщо через місяць нічого, то тоді до прокуратури або КРУ.

В нас такого "беспредела" нема.
Ковшун Дата: Пт, 07.10.2011, 10:01 | Повідомлення № 247
Досвідчений учасник
Quote (peters)
Коли почав щось говорити про листа МОНу на мене подивилися, як на інопланетянина. Ось така логіка. Не знаю. Напевне у Вінницькій області є своє секретне Положення про атестацію. А Листи...до нас, напевно, не доходять. Ну почекаю жовтневої зарплати. Завтра заявлю директору, нехай розбирається.

Таке не лише у вашому відділі...
Quote (peters)
Це, в принципі, входить до його посадових обов'язків.

Входить, то входить...Але директори своїх обов’язків не виконують!!!

Quote (mouse)
Пошла с этим "листом" к заучу, имела бледный вид :-( на официальном сайте этого письма нет, а значит это просто бумажка, меня убедительно попросили не беспокоить начальство "разными сплетнями"...

Дійсно, треба вже звертатись до прокуратури!
Ковшун Дата: Пт, 07.10.2011, 10:02 | Повідомлення № 248
Досвідчений учасник
Quote (mouse)
В нас такого "беспредела" нема.

Заздрю ВАМ!!!
Няпо Дата: Пт, 04.11.2011, 10:20 | Повідомлення № 249
Новий користувач
Всім доброго дня!
Хотів би звернутися за вашою допомогою.
Я викладаю інформатику у двох школах, в обох як основний працівник, трудова в одній а в іншій по довантаженню. Цього року проатестувався на ІІ категорію в першій. А директор другої наполягає на проходженні атестації ще раз відповідно в другій школі. Чи справді так має бути, чи все ж результат атестації поширюється на обидва заклади? Адже предмет то один і той самий, освіта відповідна є та й це довантаження а не сумісництво. Допоможіть, будь ласка, з цим питанням!
PTetyana Дата: Пт, 04.11.2011, 10:33 | Повідомлення № 250
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (Няпо)
Чи справді так має бути, чи все ж результат атестації поширюється на обидва заклади?

Я також викладаю інформатику в двох школах. В одній працюю на постійній основі, в іншій - як сумісник. Атестуюся лише в першій, в другій школі тільки проводжу уроки, до заробітної плати рахують усе - і стаж, і категорію. Але в нас одне міське управління освіти, тобто зарплату нараховує одна бухгалтерія. Може у вас різні управління освіти - тоді можливо і такі вимоги. Хоча, на мою думку, - це "місцеве самоуправління".
Няпо Дата: Пт, 04.11.2011, 11:01 | Повідомлення № 251
Новий користувач
Quote (PTetyana)
Може у вас різні управління освіти - тоді можливо і такі вимоги.

В мене теж одне районне управління освіти. До того ж, директор першої переконаний що атестація має поширюватися на обидві школи, а от завідувач відділу кадрів та другий директор переконують в протилежному.(
Мене просто цікавить чи є якийсь офіційний документ, в якому цітко вказано чи треба атестуватися в школах окремо чи тільки в одній.
sib Дата: Пт, 04.11.2011, 18:28 | Повідомлення № 252
Тут живе...
Рейтинг: 2
Положення про атестацію. Перечитайте уважно.
gu2in Дата: Пт, 04.11.2011, 18:50 | Повідомлення № 253
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про атестацію педагогічних працівників ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки України 06.10.2010 N 930 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 р. за N 1255/18550:
III. Організація та строки проведення атестації
3.22. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого навчального закладу системи загальної середньої освіти та системи дошкільної освіти, за наявності відповідної фахової освіти зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) до наступної атестації, педагогічні звання.
Ця норма також поширюється на педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які не входять до системи загальної середньої освіти.
За педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється як правило, через рік після переходу на посаду методиста, але не пізніш як через два роки.

Додано (04.11.2011, 17:50)
---------------------------------------------
Зверніться до профкому районо, або напишіть листа в облоно - там повинні дати вам чітку відповідь, яку ви і покажите адміністрації. І хоча у Положенні чітко не вказано для суміцництва та довантажень, але за логікою так повинно бути. З виділеного червоним будь-який юрист скаже, що атестації відбувається всередені шкільної освти і поширюється на усі заклади освіти, які відносяться до системи загальної середньої освіти.
Якщо по їхньому - то ви повинні не просто атестуватись, а взагалі ваш диплом для однієї школи непригожий для іншої і ви повинні заново вчитись в інституті для їхньої школи. ;)

Відредаговано: gu2in - Пт, 04.11.2011, 18:42
Няпо Дата: Пт, 04.11.2011, 19:49 | Повідомлення № 254
Новий користувач
Quote (gu2in)
За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого навчального закладу системи загальної середньої освіти та системи дошкільної освіти, за наявності відповідної фахової освіти зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) до наступної атестації, педагогічні звання.

Але я вже працював у іншій школі 2 роки до виходу нового положення...
Я так зрозумів, що у районо посвому розуміють положення про атестацію, і поки їм не буде написано чорним по білому із вищих органів вони не змінять своєї думки.

Додано (04.11.2011, 18:49)
---------------------------------------------

Quote (sib)
Перечитайте уважно.

Та в тому проблема, що у положенні чітко не вказано про атестацію вчителів довантажених в інших закладах освіти. За логікою все ясно, от тільки у керівництва логіка якась не така(((((((
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 05.11.2011, 01:34 | Повідомлення № 255
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Няпо)
поки їм не буде написано чорним по білому із вищих органів

Так основний варіант розв'язання проблеми в тому й полягає: надати їм чіткий припис з вищих органів. Якщо вони самі розібратись не можуть - треба допомогти... Сердитись навряд чи хтось буде. Вони будуть задоволені, що рішення прийнято кимось іншим.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 17 з 20«12151617181920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.