Пт, 24.11.2017, 09:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
RUTA Дата: Чт, 14.07.2011, 12:01 | Повідомлення № 211
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Сама недавно сталкивалась с такой проблемой. Я инженер-системотехник, но так как работаю учителем, стал вопрос получения педагогического образования. Обратившись в несколько ВУЗов мне рекомендовали сдавать ВНО, поступать на заочное отделение и учиться 6 лет. Поискав в интернете, я нашла Институт последипломного образования Луганского национального института, там есть отдел дистанционного образования, где за 2,5 года я получила педобразование и специальность инженер-программист-учитель информаики. Имея определённые базовые знания там учиться не сложно. Порадовало то, что все задания выполняются дистанционно, а сессия 2 раза в год по 3-5 дней. Ссылка на их сайт
swetikccc Дата: Чт, 14.07.2011, 13:58 | Повідомлення № 212
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Та друга вища э майже скрізь
Ось в Драгоманова
http://www.ippk.npu.edu.ua/
За 7800 і два роки Вчитель фізики. Інформатики та астрономі
serbor Дата: Чт, 14.07.2011, 14:29 | Повідомлення № 213
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
arishaarhipova, обратитесь с этим вопросом в областной методический кабинет, и вам там расскажут все способы, какие есть для запорожцев получить вторую специальность учителя информатики. Наверняка вы не всё у себя знаете.
arishaarhipova Дата: Чт, 14.07.2011, 23:40 | Повідомлення № 214
Новий користувач
Рейтинг: 0
Спасибо большое за столько советов! Я уж думала у меня совсем без вариантов! Спасибо!
peters Дата: Ср, 14.09.2011, 11:06 | Повідомлення № 215
Новий користувач
Дивна логіка у пана Жебрівського : цитата з розяснення(http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/13932): " а також керуючись принципом неприпустимості зворотної дії в часі законів та інших нормативно-правових актів, при оплаті праці вчителів, які викладають два і більше предметів, до кінця поточного навчального року слід застосовувати правила, встановлені пунктом 2.6. Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти від 20.08.93 №310 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міносвіти № 419 від 01.12.98). Тобто у таких випадках необхідно керуватися нормативним документом, який діяв на початку навчального року"

Тобто до початку 2011-2012 навчального року "принцип неприпустимості зворотної дії в часі законів та інших нормативно-правових актів" діє а потім уже не діє. Чому мене повинно стосуватися Положення, якщо я атестувався терміном на 5 років у 2008?
Чому тепер я, вчитель вищої категорії, буду отримувати за інформатику по 9 тарифному розряду лише через те, що курси з інформатики пройшов у 2006?
Як на мене це теж саме вимагати від пенсіонера, який пішов на пенсію кілька років тому допрацювати ще кілька років і повернути отримане відповідно до нового закону.

Хтось може дати юридичну оцінку такому застосуванню нового положення про атестацію щодо оплати праці вчителів, які атестувались в 2007,2008, 2009 роках?

Додано (14.09.2011, 11:06)
---------------------------------------------
??? І чому нове положення заднім числом повинно перекроювати зарплату вчителів, що атестувалися за старим положенням. Виходить нонсенс - вчитель візкультури, пройшовши курси з інформатики(*2-3 тижні) може отримувати за викладання цього предмету по 12 тар розряду, а фахівець провчишись 5 років по 9 тар розряду лише через те, що не має можливості пройти курси?

Відредаговано: peters - Ср, 14.09.2011, 11:50
Ковшун Дата: Ср, 14.09.2011, 11:25 | Повідомлення № 216
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (peters)
Тобто до початку 2011-2012 навчального року "принцип неприпустимості зворотної дії в часі законів та інших нормативно-правових актів" діє а потім уже не діє.

А далі там сказано:
"У подальшому органам управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти необхідно планувати курси підвищення кваліфікації вчителів, які викладають два і більше навчальних предметів, застосовуючи очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання, які б органічно взаємоузгоджувалися з процедурою атестації педагогічних працівників."
Але таких курсів ніхто не планує ;)
Ковшун Дата: Ср, 14.09.2011, 11:29 | Повідомлення № 217
Досвідчений учасник
Quote (peters)
Хтось може дати юридичну оцінку такому застосуванню нового положення про атестацію щодо оплати праці вчителів, які атестувались в 2007,2008, 2009 роках?

Лише всевишній... ;)
peters Дата: Ср, 14.09.2011, 12:00 | Повідомлення № 218
Новий користувач
Quote (Ковшун)
А далі там сказано: "У подальшому органам управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти необхідно планувати курси підвищення кваліфікації вчителів, які викладають два і більше навчальних предметів, застосовуючи очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання, які б органічно взаємоузгоджувалися з процедурою атестації педагогічних працівників." Але таких курсів ніхто не планує

Але, наскільки я розумію написане в роз'ясненні все що сказано, стосується вчителів, що атестуються і з певних причин не пройшли курси, а не всіх без розбору?
Ковшун Дата: Ср, 14.09.2011, 14:28 | Повідомлення № 219
Досвідчений учасник
Quote (peters)
Але, наскільки я розумію написане в роз'ясненні все що сказано, стосується вчителів, що атестуються і з певних причин не пройшли курси, а не всіх без розбору?

Мабуть це стосується вчителів, які і раніше атестувались....
І от тепер їм треба пройти курси...
У відповідних рекомендаціях...які вийшли в кінці серпня, сказано, що такі курси вчитель повинен пройти до 1 січня 2012 року...
Але ж це рекомендації...
У нас уже звикли рекомендації не приймати до уваги ;)
Ковшун Дата: Ср, 14.09.2011, 14:30 | Повідомлення № 220
Досвідчений учасник
Quote (peters)
??? І чому нове положення заднім числом повинно перекроювати зарплату вчителів, що атестувалися за старим положенням. Виходить нонсенс - вчитель візкультури, пройшовши курси з інформатики(*2-3 тижні) може отримувати за викладання цього предмету по 12 тар розряду, а фахівець провчишись 5 років по 9 тар розряду лише через те, що не має можливості пройти курси?

На жаль...так у нас виходить ;)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 14.09.2011, 16:47 | Повідомлення № 221
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Ковшун)
Але таких курсів ніхто не планує

Чому? Планують. З Хмельницького ОІППО, наприклад, надійшов лист зі словами: "Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти дає можливість педагогічним працівникам, які атестувалися у 2011 р., але з різних причин читають інші предмети, пройти підвищення кваліфікації за іншим фахом (спеціалізація) до 1 січня 2012 року. З цією метою просимо, терміново, до 13 вересня 2011 р. подати відомості про потребу в такому підвищенні кваліфікації ".
argun Дата: Ср, 14.09.2011, 17:47 | Повідомлення № 222
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Ковшун)
І от тепер їм треба пройти курси...

Шість років тому вернувся в освіту. До того мав 16 років педстажу. Перерва 11 років. За ці шість років пройшов курси 5 разів. Пройшов би більше, та адмістріція притормажує :*
Тому вважаю, якщо є можливість, накоплюйте свідоцтва про проходження курсів.
В нашій роботі без бумажки ти.............................

Відредаговано: argun - Ср, 14.09.2011, 17:48
sib Дата: Ср, 14.09.2011, 18:07 | Повідомлення № 223
Тут живе...
Рейтинг: 2
Quote (Пилипчук_О_П)
З Хмельницького ОІППО, наприклад, надійшов лист зі словами: "Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти дає можливість педагогічним працівникам, які атестувалися у 2011 р., але з різних причин читають інші предмети, пройти підвищення кваліфікації за іншим фахом (спеціалізація) до 1 січня 2012 року.

Зверніть увагу, які атестувалися у 2011 році. А всім іншим? Хто атестувався у останні 3 роки, їм що робити?
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 14.09.2011, 20:43 | Повідомлення № 224
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (sib)
Хто атестувався у останні 3 роки, їм що робити?

Нічого не робити. Вони атестувалися за старим положенням, тому до наступної атестації можна не хвилюватись. Я так думаю. :)
BBC Дата: Чт, 15.09.2011, 06:04 | Повідомлення № 225
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (Пилипчук_О_П)
Цитата (sib )
Хто атестувався у останні 3 роки, їм що робити?

Нічого не робити. Вони атестувалися за старим положенням, тому до наступної атестації можна не хвилюватись. Я так думаю. :)

Cаме так пояснили й нам. Хто атестувався вже за новим положенням має мати курси з усіх предметів, які викладає. А хто атестувався до 2011 року в тих, до закінчення 5-річного періоду від атестації, категорія поширюється на все педагогічне навантаження без потреби проходити додаткові курси.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.