Вт, 21.11.2017, 12:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 12 з 20«1210111213141920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
fizikas Дата: Ср, 23.03.2011, 00:15 | Повідомлення № 166
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (dpi)
только окончательное решение и ответственность перенесли на директора. Прошу не забывать.

формально Ви неправі...
3.8. Засідання атестаційної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її членів. Рішення атестаційної комісії приймаються шляхом таємного голосування більшістю присутніх на засіданні її членів. У разі однакової кількості голосів "за" і "проти" приймається рішення на користь працівника, який атестується.
...як вже воно відбувається в кожному конкретному закладі - тут сперечатись не буду.
а директор максимум:
3.4. Керівник навчального та іншого закладу до 1 березня подає до атестаційної комісії характеристику діяльності педагогічного працівника у міжатестаційний період.
Характеристика повинна містити оцінку виконання педагогічним працівником посадових обов'язків, відомості про його професійну підготовку, творчі та організаторські здібності, ініціативність, компетентність, організованість, морально-психологічні якості, дані про участь у роботі методичних об'єднань, інформацію про виконання рекомендацій, наданих попередньою атестаційною комісією, тощо.

Додано (23.03.2011, 00:15)
---------------------------------------------

Quote (igor_)
Наскільки я розумію, значення слів "призер" і "переможець" різні

Слушно, але нащастя так:
Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські
олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри,
конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та
конкурси фахової майстерності

4. Нагородження учасників олімпіад,
конкурсів і турнірів

4.1. Переможцями відповідного етапу вважаються учні,
нагороджені дипломами I, II та III ступенів.

marija Дата: Ср, 23.03.2011, 02:08 | Повідомлення № 167
Новий користувач
Рейтинг: 0
У зв'язку з новим положенням про атестацію , результа атестації- не відповідаю займаній посаді , оскільки не маю педагогічної освіти . З вересня планую навчатися в Дрогобичі , швидше не вийде. На педраді сказали ,що будуть мене звільняти , а з вересня знову призначати . Чи маю я якісь права , щоб мене не звільняли ,а просто дали рекомендаціїї...Допоможіть будь-ласка , можливо хтось компетентний )))
smolynvas Дата: Сб, 26.03.2011, 00:35 | Повідомлення № 168
Я тут недавно...
Всім дякую за відповідь, сьогодні атестувався - присвоїли таки 1 категорію, директор навіть до юриста відділу освіти їздила, де сказали що за її вчителя вона й сама відповідає, але рекомендували щоб через категорію не перескакував, економія коштів, але обійшлося. Тепер цікаво за якою категорією буду працювати у школі де є сумісником? Там директор сказав , що тут також потрібно атестуватись, не хочиться щоб знову по уроках ходили! В положені сказано - при зміні роботи категорія зберігається - може звільнитись і поновитись?
russo Дата: Сб, 26.03.2011, 06:30 | Повідомлення № 169
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Quote (smolynvas)
Там директор сказав , що тут також потрібно атестуватись

Вчора був на курсах підвищення кваліфікації. Лектор говорила, що при переході в іншу школу потрібен атестаційний лист - це основний документ для вашої зарплати. Атестуватись ще раз не потрібно.
mgaline Дата: Чт, 14.04.2011, 22:56 | Повідомлення № 170
Новий користувач
З нового Типового положення про атестацію:
3.21. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою , прийняті на посади педагогічних працівників
за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за
умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Мені здається, що по даному пункту можна вирішити проблеми багатьох вчителів інформатики.
Чи є юристи, компетентні в питаннях атестації педагогічних працівників?

Відредаговано: mgaline - Чт, 14.04.2011, 22:57
serbor Дата: Пт, 15.04.2011, 00:45 | Повідомлення № 171
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mgaline)
за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості

А кто будет решать, какие "фахівці підготовлені у недостатній кількості"? МОН или аттестационная комиссия?
mgaline Дата: Пт, 15.04.2011, 01:06 | Повідомлення № 172
Новий користувач
Quote (serbor)
А кто будет решать, какие "фахівці підготовлені у недостатній кількості"? МОН или аттестационная комиссия?

Наверное, согласно ст.4.10:
4.10. Педагогічні працівники з повною вищою педагогічною або іншою повною вищою освітою, які до набрання чинності Законами Украаїни "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", "Про професійно-технічну освіту", "Про вищу освіту" працювали й продовжують безперервно працювати у навчальних та інших закладах не за фахом, атестуються на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій та педагогічних звань як такі, що мають відповідну освіту.

Кроме этого, хорошо было бы узнать, в каком году был первый выпуск учителей информатики в Украине.

Відредаговано: mgaline - Пт, 15.04.2011, 01:08
Bandalak Дата: Пт, 15.04.2011, 09:41 | Повідомлення № 173
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (mgaline)
Мені здається, що по даному пункту можна вирішити проблеми багатьох вчителів інформатики.

Мені прямо тепер сказали, що згідно нового закону я більше не зможу ніколи атестуватися, як вчитель інформатики.
(Закінчив ЧНУ, загальна фізика 1993). Тому з нового навчального року мене довантажать декількома годинами фізики і я буду вже атестуватися, як вчитель фізики. А ще можливо за уроки Інформатики мені будуть оплачувати по категорії "спеціаліст". :Q
Quote (mgaline)
Кроме этого, хорошо было бы узнать, в каком году был первый выпуск учителей информатики в Украине.

В Чернівецькому національному університелі (ЧНУ) у 1996 році.
Lafa Дата: Пт, 15.04.2011, 10:36 | Повідомлення № 174
Я тут недавно...
Quote (mgaline)

в Кировоградском ПИ -в 1992
Quote (mgaline)
4.10. Педагогічні працівники з повною вищою педагогічною або іншою повною вищою освітою, які до набрання чинності Законами Украаїни "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", "Про професійно-технічну освіту", "Про вищу освіту" працювали й продовжують безперервно працювати у навчальних та інших закладах не за фахом, атестуються на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій та педагогічних звань як такі, що мають відповідну освіту.

законы приняты в 1999 году, так что, если кто работал до этого- может рподолжать работать и дальше :-)
Apice Дата: Пт, 15.04.2011, 10:37 | Повідомлення № 175
Тут живе...
Нагороди: 4
Рейтинг: 39
Quote (Bandalak)
Цитата (mgaline )Кроме этого, хорошо было бы узнать, в каком году был первый выпуск учителей информатики в Украине. В Чернівецькому національному університелі (ЧНУ) у 1996 році.

Я закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди у 1993 році за спеціальністю "учитель математики та інформатики".
sib Дата: Пт, 15.04.2011, 15:54 | Повідомлення № 176
Тут живе...
Рейтинг: 2
Кам'янець-Подільський пед у 1992: вчитель математики з додатковю спеціальністю інформатика
syroks Дата: Пт, 15.04.2011, 16:59 | Повідомлення № 177
Новий користувач
Питання не по атестації: хто-небудь проходив курси підвищення кваліфікації під час літньої відпустки??? А як же відпустка?
filnick Дата: Пт, 15.04.2011, 17:37 | Повідомлення № 178
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановні колеги! Стосовно атестації вчителів, що працюють не за фахом вже повідомлялось на форумі в т.ч. з посиланням на нормативні документи.
ст.4.10. Педагогічні працівники з повною вищою педагогічною або іншою повною вищою освітою, які до набрання чинності Законами України "Про дошкільну освіту", працювали й продовжують безперервно працювати у навчальних та інших закладах не за фахом, атестуються на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій та педагогічних звань як такі, що мають відповідну освіту.
Закон "Про загальну середню освіту" був прийнятий 23 березня 1996 року.
Тому всі, хто працював на посаді вчителя інформатики, до цієї дати, не маючи відповідної освіти, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Quote (Bandalak)
Мені прямо тепер сказали, що згідно нового закону я більше не зможу ніколи атестуватися, як вчитель інформатики.

Ви можете і будете атестуватися як вчитель інформатики, якщо почали викладати інформатику до 23 березня 1996 року.
yurol Дата: Пт, 15.04.2011, 18:51 | Повідомлення № 179
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (filnick)
Закон "Про загальну середню освіту" був прийнятий 23 березня 1996 року. Тому всі, хто працював на посаді вчителя інформатики, до цієї дати, не маючи відповідної освіти, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Це не так. Закон про загальну середню освіту був прийнятий 13.05.1999 . А 23 березня 1996 року був прийнятий Закон про освіту. Так що виходить,що ті вчителі які працювали не за фахом до 13.05.1999 року згідно п 4.10 мають право атестуватися як такі, що мають відповідну освіту
mgaline Дата: Пт, 15.04.2011, 19:13 | Повідомлення № 180
Новий користувач
С законами вроде бы определились.
И все же вопрос: есть ли в Украине юрист (или другое официальное лицо), который может выдать официальную информацию, типа "... на основании Закона №..., п.3.21 считаем, что...".
Часто в городских отделах образования специалист по кадровым вопросам сам не знает всех тонкостей, и нужно именно ему доказывать свою правоту.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 12 з 20«1210111213141920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.