Сб, 18.11.2017, 14:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 20«129101112131920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Атестація вчителя інформатики
SLKuty Дата: Пт, 14.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 1
Монтажер
Повідомлень: 808
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Так сталося, що не маю педагогічної освіти і інформатичної тим більше,
але вже 15 років працюю на освітянській ниві.
Ніколи немав часу на атестацію і до цих пір - спеціаліст (ще до недавна був молодий спеціаліст)
тепер мені сказали що я немаю права атестуватися бо не моя спеціальність.
Що робити? Де можна почитати закони на тему атестації?


Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:57
gry Дата: Чт, 03.03.2011, 18:47 | Повідомлення № 151
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1053
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (Arim)
Можилвість викладати інформатику без відповідної освіти мають ті, хто почав її викладати до 23 березея 1996 року.

Позаминулий рік атестувався як "вчитель інформатики" і тільки (інших годин у школі немає). Атестувала обласна комісія (ст.вчитель). У дипломі - "вч фізики, математики". проатестували без проблем. Єдина проблема - ксерокопії з книги наказів, що я дійсно був призначений (викладав) інформатику не пізніще ніж 23.03.96. /хоча викладаю я її з 1985 року/
marija Дата: Пт, 11.03.2011, 23:06 | Повідомлення № 152
Новий користувач
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Дякую ,за дописи, але проблема моя ще крутіша , мене почали атестувати ,бо працюю 5 років , педагогічної освіти немає , результат моєї атестації-не відповідаю займаній посаді , сказали ,що буду ть звільняти , а коли поступлю будуть поновлювати , але це вже "вилами по воді писано", незнаю можливо піду до юриста , щоб знати точно ,які в мене права і розібратися толком з новим положенням про атестацію
Arim Дата: Сб, 12.03.2011, 08:52 | Повідомлення № 153
Тут живе...
Повідомлень: 102
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Юристи від профспілки пояснили мені так: працівники з повною вищою педагогічною або іншою повною вищою освітою, які працювали з 1999 (до прийняття закону Про загальну середню освіту) року й продовжують безперервно працювати у навчальних та інших закладах не за фахом, атестуються на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій та педагогічних звань як такі, що мають відповідну освіту. Тобто керуватись пунктом 4.10 нового положення про атестацію. А якщо ви почали працювати пізніше, то єдиний вихід здобувати відповідну освіту.
NataliyG Дата: Сб, 12.03.2011, 09:56 | Повідомлення № 154
Активний учасник
Повідомлень: 684
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (marija)
бо працюю 5 років , педагогічної освіти немає , результат моєї атестації-не відповідаю займаній посаді , сказали ,що буду ть звільняти

Моя колега попала в аналогічну ситуацію але оскільки за час праці була в дикретній відпустці то її термін атестації відтермінували на 3 роки. Це є вихід знайти чому вашу атестацію мусять підсунути на якийсь термін, можливо якісь лікарняні подовжені чи ще щось, а за цей час вступити в Львівський політех, тепер кажуть там страшний наплив бажаючих здобути перекваліфікацію її там за рік дають.
Ktara Дата: Сб, 12.03.2011, 10:03 | Повідомлення № 155
Перспективна вчителька
Повідомлень: 3923
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
marija, юрист не поможет. Все правильно. Вы должны работать по специальности, указанной в дипломе. Если специальность не соотвествует занимаемой должности (т.е. предмету, который вы преподаете), то вы должны либо уволиться, либо предоставить справку с ВУЗа, что вы являетесь студентом и по окончании ваша квалификация будет соотвествовать занимаемой должности
Ktara Дата: Сб, 12.03.2011, 10:05 | Повідомлення № 156
Перспективна вчителька
Повідомлень: 3923
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
NataliyG, во Львовскую политехнику всегда было много желающих, чтоб попапсть на обучение с сентября записываться надо в феврале :) И если вы хотите переквалифицироваться на учителя информатики надо предоставить копии приложений к диплому, что у вас определенное кол-во начитки часов информатики (точную цифру не помню). Если часов информатики мало, то могут отказать
Arim Дата: Сб, 12.03.2011, 14:36 | Повідомлення № 157
Тут живе...
Повідомлень: 102
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Quote (Ktara)
во Львовскую политехнику всегда было много желающих, чтоб попапсть на обучение с сентября записываться надо в феврале

В цьому році звернулась в січні, то дали відповідь, що залишилося 2-3 місця на 2012-2013 навчальний рік, і надають перевагу тим у кого більший стаж роботи.
Roman255 Дата: Сб, 12.03.2011, 14:55 | Повідомлення № 158
Тут живе...
Повідомлень: 111
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Так там є стаціонар (по суботах) + заочне, коли ви приїждаєте на сесію. Коли я подавав туди документи то такого не було, хто скоріше прийшов - того й брали.
А можливо ви ще якись предмет викладаєте, ідіть вчіться по ньому, якщо не буде інформатики, а потім закінчите ще й інформатику.
Адже для вас важливо мати педагогічну освіту.
А що це ви написали на 2012/2013 рік ? На 2011/2012 вже набрано?
Ktara Дата: Сб, 12.03.2011, 15:38 | Повідомлення № 159
Перспективна вчителька
Повідомлень: 3923
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Roman255, угу, набрано. Там просто параллельно четвертые курсы получают второе образование. поэтому и проблемно с местами. а потока всего 2 (объем лицензии). Зато радует, что меня там до сих пор вспоминают :) Жаль, что далеко, а то я б в гости к ним съездила
Roman255 Дата: Сб, 12.03.2011, 16:49 | Повідомлення № 160
Тут живе...
Повідомлень: 111
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Радий за вас що вас там згадують, а за себе радий що закінчив навчання в минулому навчальному році. ;)
dpi Дата: Сб, 12.03.2011, 20:07 | Повідомлення № 161
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Ktara)
Вы должны работать по специальности, указанной в дипломе. Если специальность не соотвествует занимаемой должности (т.е. предмету, который вы преподаете), то вы должны либо уволиться, либо предоставить справку с ВУЗа, что вы являетесь студентом и по окончании ваша квалификация будет соотвествовать занимаемой должности

Все совершенно верно, с точки зрения грамотного директора школы.
Но есть еще указания вышестоящего начальства и лазейка ввиде "производственной необходимости".
И зачем человеку увольняться? КРУ с ним просто побеседует и все. Решать все будут с КРУ зав ГОРОО и директор. И штрафовать, в крайнем случае, будут их, а не учителя.
Проверено на практике.
smolynvas Дата: Вт, 22.03.2011, 06:14 | Повідомлення № 162
Я тут недавно...
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Виникло таке питання, атестуюся вперше, стаж 5 років, маю призерів районних і обласних, хотів би атестуватись на 1 категорію, атестуюсь цього року, але директор сказав що юрист відділу освіти категорично заборонив прескакувати через категорію, але згідно п. 4.7 , я маю таке право, чи я помиляюсь?

Додано (22.03.2011, 06:14)
---------------------------------------------
І ще одне запитання стосовно нового положення про атестацію, працюю в двох школах , неповні ставки, директор моєї школи по сумісництву сказав, що атестуватись в цій школі я маю окремо, тобто якщо мене атестують в одній школі, то в іншій я буду мати зарплату "спеціаліста", поки неи пройду і в іншій школі атестацію. Можливо хтось зустрічався з подібним? Держава на нас економить як тільки може!!!

fizikas Дата: Вт, 22.03.2011, 07:46 | Повідомлення № 163
Тут живе...
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (smolynvas)
І ще одне запитання стосовно нового положення про атестацію, працюю в двох школах , неповні ставки, директор моєї школи по сумісництву сказав, що атестуватись в цій школі я маю окремо, тобто якщо мене атестують в одній школі, то в іншій я буду мати зарплату "спеціаліста", поки неи пройду і в іншій школі атестацію. Можливо хтось зустрічався з подібним?

Був у подібній ситуації, тобто працював у двох школах у одній з яких за сумісництвом, але атестувався при старому положенні про атестацію, тоді ніхто не вимагав атестуватись двічі. Давайте уважно почитаємо нове положення. З одного боку:
"3.18. Педагогічні працівники, які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах...."
директор справді міг трактувати цей пункт як підставу для обовязкової атестації за неосновним місцем роботи. З іншого боку
"3.22. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого навчального закладу системи загальної середньої освіти та системи дошкільної освіти, за наявності відповідної фахової освіти зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) до наступної атестації, педагогічні звання."
Тобто є певні суперечності, їх повинно розяснити МОН. Спробуйте звернутись у обласний відділ освіти, до людини, що займається атестаціями, їх відповіді буде достатньо для директора школи :)
Quote (smolynvas)
хотів би атестуватись на 1 категорію, атестуюсь цього року, але директор сказав що юрист відділу освіти категорично заборонив прескакувати через категорію, але згідно п. 4.7 , я маю таке право, чи я помиляюсь?

Однозначно маєте.
"4.7. Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.
Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців III етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів... атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації."
Цей пункт однозначно ДЕКЛАРУЄ цю можливість. ТОбто тут навіть не рекомендовано (тобі було б "МОЖЕ АТЕСТУВАТИСЬ"), а чітко окреслено ваше право на таке перескакування. А далі вирішує атестаційна комісія 1го рівня.
dpi Дата: Вт, 22.03.2011, 09:50 | Повідомлення № 164
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (fizikas)
А далі вирішує атестаційна комісія 1го рівня.

Все правильно, только окончательное решение и ответственность перенесли на директора. Прошу не забывать.
igor_ Дата: Вт, 22.03.2011, 22:42 | Повідомлення № 165
Тут живе...
Повідомлень: 134
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Quote (smolynvas)
маю призерів

Quote (fizikas)
Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців III етапу

Наскільки я розумію, значення слів "призер" і "переможець" різні
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.12 Атестація. Друга вища освіта » Атестація вчителя інформатики
Сторінка 11 з 20«129101112131920»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.