Вт, 23.10.2018, 06:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Проблеми розвитку освіти.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Прохання говорити тут про стан інформатизації та комп’ютеризації шкіл, прогалини в освіті, загальні проблеми розвитку освіти

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 17:10
yulya Дата: Пт, 03.09.2010, 23:17 | Повідомлення № 466
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 3
Quote (Anetta)
Предлагалась для 8-12 классов с углубленным изучением информатики

Anetta, на скільки я знаю, ми не маємо права викладати за цією програмою. На скільки я зрозуміла, пропонувалась МОНу, щоб її дозволили.
Хочу константува, що у 5,6,7,8 вчитель навчає учня, а ось у 9 (пробачте за таке слово, але я вважаю, що воно найяскравіше охарактеризовує дійсність) вчителі ОТУПЛЯЮТ учнів.
BBC Дата: Сб, 04.09.2010, 00:45 | Повідомлення № 467
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (yulya)
Anetta, на скільки я знаю, ми не маємо права викладати за цією програмою. На скільки я зрозуміла, пропонувалась МОНу, щоб її дозволили.

Ця програма має чинний гриф МОН, але може застосовуватись у 10 класі лише якщо 8-9 класи навчались за цією програмою (аналогічно, програма "Основи інформатики 7-9" (авт. Володіни) може використовуватись виключно якщо у 7-8 класі викладання велось за цією програмою)

Відредаговано: BBC - Сб, 04.09.2010, 00:47
Шестопалов Дата: Сб, 04.09.2010, 10:04 | Повідомлення № 468
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
Quote (yulya)
Хочу константувати, що у 5,6,7,8 вчитель навчає учня, а ось у 9 (пробачте за таке слово, але я вважаю, що воно найяскравіше охарактеризовує дійсність) вчителі ОТУПЛЯЮТ учнів.

Саме так! Інакше, як ОТУПІННЯ не назвеш, якщо виконувати чинну програму і ЩЕ РАЗ "вчити" учнів, що вони вже знають. На жаль, не всі вчителі і школи наважуються йти далі і завершити вивчення базового курсу, розпочатого з 7 класу (з 2-го або 5-го класу), щоб випускники 9-го класу у 10-му класі впевнено перейшли до вивчення курсів за вибором, відповідно до профілю навчального закладу. А то дійсно виходить дурниця: у 9-му клвсі повторно вивчати курс 7-го класу, в 10-му повторно вчити курс 8-го... Може ще ввести таблицю множення у випускному 11-му класі?
yulya Дата: Сб, 04.09.2010, 13:21 | Повідомлення № 469
Часто заходить...
Quote (BBC)
програма "Основи інформатики 7-9" (авт. Володіни) може використовуватись виключно якщо у 7-8 класі викладання велось за цією програмою

Щодо цієї програми, то мені б хотілось у 9 класі викладати за нею. Завуч школи суворо заборонив, бо, мовляв, в школу прийшов перелік програм, за якими ми повинні навчати учнів. Так ось, Володиних для 9 класу у "нашому шкільному списку програм" немає, і як, наслідок, викладати за нею не можна (а якщо якась перевірка - а ми не по програмі йдемо). Роблю висновок, головне щоб не було проблем з "више стоящими органами". А право на голос (в суперечці з завучем) я поки ще не маю, бо тільки почала працювати.
vvv Дата: Сб, 04.09.2010, 14:00 | Повідомлення № 470
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нашому місті (ПРИЛУКИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ обл) міськво заборонило поділ класів на групи при вивченні інформатики в 2-8 класах, мотивуючи це тим, що в навчальних планах написано КУРС ЗА ВИБОРОМ (раніше було предмет за вибором), а курси за вибором на групи не діляться, не оцінюються й проводяться останніми уроками.

В гімназії поділ на групи ми відстояли, але адміністрація каже, що курси за вибором є необовязковими й збирає заяви. Інформатику викладаємо тільки у тих хто бажає, в одном класі 2 групи а в іншому одна іт.д.

Хто володіє офіціальною інформацією по цьому поводу напишіть посилання

yulya Дата: Сб, 04.09.2010, 14:12 | Повідомлення № 471
Часто заходить...
vvv, а у мене 5 клас поділили на підгрупи, мотивують це тим, що в класі більше 28 учнів. Цікаво, а ми всі в одній державі живемо? Або у нас у кожного "свій" МОН?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.09.2010, 14:45 | Повідомлення № 472
Ветеран спілкування
Рейтинг: 204
У мене в 9 класі 30 учнів, додали ще годину, виходить, що обов’язкова година ділиться на групи, а додана - ні. З 30-ма дітьми за 10 комп’ютерами займатись ой як не легко. Вони тільки заходять в клас, то ледве поміщаються, по 3-х за комп’ютером.
serbor Дата: Сб, 04.09.2010, 15:34 | Повідомлення № 473
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ковальчук_Олександр)
обов’язкова година ділиться на групи, а додана - ні

Александр! Я уже говорил, вы должны и на этот час разделить класс на две группы. Если проблемы с расписанием, поставьте этот час на 7 урок, каждую неделю будет приходить одна группа. Таким образом, вы будете проводить по 3 урока за две недели с каждой группой. За год в каждой группе у вас будет 51 час.
А как вы собираетесь делать - это еще и нарушение санитарных норм.
Принцип простой: чтобы в классе, где количество учеников 16 и более ученикам добавить 1 час, из вариативной части надо выделить 2. А если выделили 1 час, значит ученикам добавится по 0,5 часа.
Поймите сами, объясните администрации и работайте по-человечески.
У меня во всех классах, начиная со 2 делается уже десяток лет только так.
В этом году выделили 2 часа в 3 классе, где 16 человек, чтобы разбить его на две группы, одна у меня, другая во втором кабинете у другого учителя.

Quote (yulya)
а у мене 5 клас поділили на підгрупи, мотивують це тим, що в класі більше 28 учнів

На группы делятся все классы и на все уроки информатики, если количество учеников 16 и больше, поскольку в класс, соответствующий требованиям (15 рабочих мест) ученики не помещаются.

Відредаговано: serbor - Сб, 04.09.2010, 15:36
Маргарита Дата: Сб, 04.09.2010, 15:36 | Повідомлення № 474
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Quote (serbor)
поскольку в класс, соответствующий требованиям (15 рабочих мест) ученики не помещаются.

А якщо у мене 10 робочих місць?
serbor Дата: Сб, 04.09.2010, 15:47 | Повідомлення № 475
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Маргарита)
А якщо у мене 10 робочих місць?

А это нарушение норм.

На этом форуме большинство учителей склоняются к мысли (они ее выражают в своих сообщениях), что нормы, правила и инструкции, законы для того существуют, чтобы их нарушать. Ну вот, довольствуйтесь данным нарушением.
Я лично сам стараюсь не нарушать, для того, чтобы с чистой совестью потом от других требовать, чтобы было как положено.

Вот если бы проверяющие в системе образования вели себя как гаишники на дороге, выписывали штрафы или брали многочисленные взятки за каждое нарушение, в информатике давно уже был бы порядок.

Відредаговано: serbor - Сб, 04.09.2010, 16:06
gromko Дата: Сб, 04.09.2010, 16:18 | Повідомлення № 476
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Табачник пропонує студентам купувати ноутбуки в кредит

Міністерство освіти і науки України направило листи керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з пропозицією взяти участь у проекті «Мобільний комп’ютер студента», метою якого є сприяння вирішенню на державному рівні проблеми забезпечення вищих навчальних закладів сучасними засобами навчання, - заявив координатор громадської ініціативи „Студентський захист” Андрій Черних.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України від 13 серпня 2010 року №1/9-559.
«З 1 вересня по 31 листопада 2010 року учасники проекту матимуть можливість придбати одну з моделей ноутбуків зі значною персональною знижкою від ринкової вартості або скористатись можливістю придбання комп’ютера на умовах пільгового кредиту», - наголошує Андрій Черних.

Мова йде про те, що кожен студент, аспірант, викладач чи працівник університету має змогу придбати ноутбук ASUS (модель X5DIJ, X52F або N61J).

vvv Дата: Сб, 04.09.2010, 16:34 | Повідомлення № 477
Я тут недавно...
Взагалі до нас приходила санстанція і сказала, що більше 12 учнів у кабінеті інформатики одночасно займатися не може. ДІЙСНО Є ТАКА НОРМА, ми перевіряли. Про це треба говорити на рівні МОН, тому що у нас 8-А 34 учня, а 8-Б 33, групи 16 і 17 відповідно. я хотів би дізнатись, чи є ще в когось проблеми пов'язані з тим, що тепер в навчальних планах написано не ПРЕДМЕТ, А КУРС ЗА ВИБОРОМ. Чи це тільки у нас такі спеціалісти грамотні в міськво сидять.
mouse Дата: Сб, 04.09.2010, 16:38 | Повідомлення № 478
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Де записують на це диво? Я візьму собі.
Alextqnik Дата: Сб, 04.09.2010, 17:56 | Повідомлення № 479
Новий користувач
Quote (vvv)
до нас приходила санстанція і сказала, що більше 12 учнів у кабінеті інформатики одночасно займатися не може. ДІЙСНО Є ТАКА НОРМА, ми перевіряли.

Где прописаны эти нормы? Может быть хоть это заставит делить классы на подгруппы.

Відредаговано: Alextqnik - Сб, 04.09.2010, 18:03
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.09.2010, 19:04 | Повідомлення № 480
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (gromko)
Табачник пропонує студентам купувати ноутбуки в кредит
Міністерство освіти і науки України направило листи керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з пропозицією взяти участь у проекті «Мобільний комп’ютер студента», метою якого є сприяння вирішенню на державному рівні проблеми забезпечення вищих навчальних закладів сучасними засобами навчання, - заявив координатор громадської ініціативи „Студентський захист” Андрій Черних.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України від 13 серпня 2010 року №1/9-559.
«З 1 вересня по 31 листопада 2010 року учасники проекту матимуть можливість придбати одну з моделей ноутбуків зі значною персональною знижкою від ринкової вартості або скористатись можливістю придбання комп’ютера на умовах пільгового кредиту», - наголошує Андрій Черних.

Мова йде про те, що кожен студент, аспірант, викладач чи працівник університету має змогу придбати ноутбук ASUS (модель X5DIJ, X52F або N61J).

Ото туфта B) Видно МОН вклав угоду з кредитними спілками та банками А ще з Асусівцями ;) Та галіма двоядерка Lenovo по 2.6 на ядро 2 Гектари ОЗУ 512 Відео І вінта 520 гектар вдвічі нарєзаніша по параметрах коштує без скидок 3700 гриваками. А зі скидками в Росіян напряму я брав і по 3300 в комплекті ще й сумка ;) А тут така щедрість всього навсього за за 5200 Аsus галімий по параметрах до крику який в кредит обійдеться всього навсього на 3 роки щонайменше 9800 гр. B) Оце щедрість! Да! Перепрошую але це виглядає як бажання на чужому коневі... ;) ..... до раю заїхати.
Як тільки нестараються нас нахитати. Цікаво хто скориставсь цією пропозицією?

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.