Вт, 19.02.2019, 04:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Проблеми розвитку освіти.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3703
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прохання говорити тут про стан інформатизації та комп’ютеризації шкіл, прогалини в освіті, загальні проблеми розвитку освіти

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:10
gromko Дата: Ср, 25.08.2010, 20:25 | Повідомлення № 451
Лінуксоїд
Повідомлень: 3203
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Колесников запропонував Януковичу забезпечити всіх сиріт iPad

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников подарував Президентові України Віктору Януковичу планшетний комп'ютер iPad американської компанії Apple і запропонував з наступного навчального року забезпечити подібними пристроями усіх дітей-сиріт. Про це він заявив в ході засідання Комітету з економічних реформ.

"Я хотів би вручити декілька подарунків Президентові України (з цими словами Колесников передав Януковичу iPad). У цю електронну книгу вміщуються всі підручники України за всі роки з усіх предметів. Тут 135 тисяч сторінок і, відповідно, дитина в будь-який момент може повернутися до будь-якого матеріалу", - сказав Колесников.

За словами віце-прем'єра, електронна книга дозволить економити державі сотні тисяч кубометрів деревини щорічно, а крім того, позбавить учнів від необхідності носити багато важких книг.

"Немає жодних проблем з організації, і ми вже з Міністерством промислової політики опрацьовуємо це питання, для виробництва на українських основних фондах. Немає жодних проблем, щоб кожна дитина-сирота з наступного, 2011-го, навчального року отримала iPad від Президента України", - сказав Колесников.

filnick Дата: Чт, 26.08.2010, 17:13 | Повідомлення № 452
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
А такого листа з управління освіти Дніпропетровської ОДА отримали колективи шкіл нашої області.

Ковшун Дата: Чт, 26.08.2010, 17:36 | Повідомлення № 453
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (filnick)
З цією метою у всіх навчальних закладах області необхідно створити постійно діючий стенд під назвою «Україна для людей», в якому висвітлювати основні напрямки діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України,

Не виключено, що таке починання знайде підтримку у всіх областях...

Quote (filnick)
При проведенні регіональних оглядів-конкурсів щодо стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних закладів до нового 2010/2011 навчального року враховувати наявність та зміст постійно діючого стенду «Україна для людей».

Не треба ні ремонт робити і т.ін...досить розмістити в школі стенд «Україна для людей» і все буде в ажурі... ;)
gry Дата: Чт, 26.08.2010, 17:37 | Повідомлення № 454
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1123
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Quote (filnick)
На стенді обов’язково необхідно розмістити портрет та Програму дій Президента України.

А через рік поставити золотий пам’ятник /як у Туркменіїї/. Правда сьогодні його знесли.
balamut_13 Дата: Чт, 26.08.2010, 22:13 | Повідомлення № 455
Часто заходить...
Повідомлень: 87
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (filnick)
А такого листа з управління освіти Дніпропетровської ОДА отримали колективи шкіл нашої області.

А нам такий стенд "пропонують" за 110 грн. А щоб швидше думали, погрожують не підписувати школам акти готовності до навчального року...
gromko Дата: Пт, 27.08.2010, 09:57 | Повідомлення № 456
Лінуксоїд
Повідомлень: 3203
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Табачник планує підняти сферу освіти за допомогою високих технологій
Міністр освіти і науки України (МОН) Дмитро Табачник планує шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій вивести українську освіту на лідируючі позиції у світі. Про це він заявив в ході засідання Комітету з економічних реформ.

Д.Табачник повідомив, що МОН завершило розробку проекту Державної програми широкомасштабного впровадження у навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

"ІКТ повинні стати тим ракетоносієм, який виведе українську освіту на міжнародну орбіту. Хотів би привести слова вашого колеги, Президента (США - ред.) Барака Обами, який сказав: "Ми знаємо, що країна, яка випередить нас сьогодні в освіті, завтра випередить нас у всіх інших сферах". Ми мріємо, щоб цією країною стала Україна", - сказав міністр освіти.

За словами Д.Табачника, український національний проект впровадження ІКТ в освіту по своїй ідеології збігається з відповідними програмами провідних країн світу: США, Японії або Росії.

Д.Табачник також повідомив, що сьогодні 96% середніх навчальних закладів забезпечено комп'ютерними класами, але майже 40% - це застаріла комп'ютерна техніка.

Крім того, міністр відзначив, що в Україні середня кількість учнів на один комп'ютер складає 28 осіб, тоді як в країнах Європи і США це 5-7 осіб на комп'ютер. "На жаль, Україна замикає сьогодні першу сотню країн по рівню використання у навчальному процесі ІКТ", - додав Табачник.

pet Дата: Пт, 27.08.2010, 10:06 | Повідомлення № 457
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ковшун)
Не виключено, що таке починання знайде підтримку у всіх областях...

мдя.... ще не забули тотальний "одобрямс" ;)
yulya Дата: Пт, 27.08.2010, 16:53 | Повідомлення № 458
Часто заходить...
Повідомлень: 70
Нагороди: 1
Рейтинг: 3
Quote (serbor)
Да такого понятия как место учителя информатики чаще не существует. Чаще всего это догрузка учителя математики, физики, трудов и т.д. В некоторых школах информатика - это 2-3 часа.
Я в своей школе создал предмет Информатика как самостоятельный и серьезный.....

Я Вас повністю підтримую, інформатику в школі не вважають за головний предмет. тому і "тикають" кому прийдеться. Щодо Вашої праці по створенню ..... Вам треба пам'ятник поставити. Мені б Ваша впевненість, щоб досягти хоча б третини того, що Ви зробили.
serbor Дата: Пт, 27.08.2010, 18:44 | Повідомлення № 459
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (yulya)
інформатику в школі не вважають за головний предмет

Вчера получил новые эмоции. Мне завуч заявила, что не надо мне час для подготовки олимпиадников, поскольку в школе есть учителя, у которых нет полной ставки, и вариативная часть им поэтому нужнее.
Сегодня снова получил. Пытались у меня отнять два часа, и отдать другому учителю. Аргумент - невозможно при таком количестве часов составить расписание. Вроде я отстоял свои часы.
gromko Дата: Сб, 28.08.2010, 17:20 | Повідомлення № 460
Лінуксоїд
Повідомлень: 3203
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
У вересні почне функціонувати цілісний веб-портал МОН

У вересні почне функціонувати веб-портал Міністерства освіти і науки України. Про це під час прес-конференції повідомив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

"Ми зараз працюємо не над створенням веб-сторінки, а над створенням цілісного веб-порталу міністерства, де буде повністю зосереджена інформація про всі напрями діяльності і всі ланки освіти. Ми сподівалися його запустити до 1 вересня, на вересень місяць він повністю зафункціонує. Там буде інформація про всі вищі навчальні заклади, середні навчальні заклади, про те, як шукати професії, ліцензійні обсяги всіх ВНЗ за фахами. До цього ми приєднаємо кадровий портал, щоб не було маніпулювання науково-педагогічними кадрами вищої кваліфікації", - наголосив міністр освіти.

Додано (27.08.2010, 19:50)
---------------------------------------------
«proIT» // 27.08.2010

Премьер-министр Украины Николай АЗАРОВ подчеркивает необходимость обеспечения учебных заведений электронными версиями учебников. Об этом Азаров заявил сегодня на расширенном заседании правительства по вопросам образования, передает «Униан».

«Мы живем в эпоху цифровых технологий и должны максимально этим воспользоваться. Один шаг в направлении решения этой проблемы был сделан Министерством образования и науки по размещению на официальном сайте электронных версий учебников для десятых классов. Считаю, что в этом направлении необходимо двигаться более высокими темпами и найти возможность, соблюдая законодательство о защите авторского права, разместить на сайте Минобразования максимально полную электронную библиотеку учебной литературы для учеников всех классов в самых распространенных форматах», - сказал Азаров.

Премьер-министр также сообщил, что имеет много замечаний к официальному сайту Министерства образования и науки.

«В частности, отсутствует английская версия сайта. Этим мы ограничиваем возможность доступа к обучению в Украине иностранных студентов. На веб-портале правительственного органа, который отвечает за сферу образования и науки, отсутствует база высших учебных заведений в Украине», - отметил он.

Додано (28.08.2010, 17:20)
---------------------------------------------

Новий MacBook від Apple до нового навчального року
Україна вперше приймає участь у кампанії Back-to-School, яку Apple традиційно проводить у багатьох країнах світу перед новим навчальним роком.

З 20 серпня по 20 вересня 2010 року компанія ERC, авторизований дистриб’ютор продукції Apple в Україні, спільно з офіційними партнерами Apple, проводить всеукраїнську акцію: до нового навчального року усім бажаючим надається можливість придбати новий MacBook (модель MC516RS/A) за 9999 грн.

В Україні також постійно діє програма знижок для освітнього сегменту, що надаються через мережу авторизованих партнерів Apple (знижки від 10% для індивідуальних користувачів та від 12% для навчальних та освітніх закладів).

Більш детально про умови програми Ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії.

Відредаговано: gromko - Сб, 28.08.2010, 17:22
yulya Дата: Чт, 02.09.2010, 16:32 | Повідомлення № 461
Часто заходить...
Повідомлень: 70
Нагороди: 1
Рейтинг: 3
Знайшла відповідь на своє питання: ЧОМУ НА ОЛІМПІАДІ З ІНФОРМАТИКИ ДУЖЕ БАГАТО ВПРАВ З ПРОГРАМУВАННЯ? - Тому що ми рівняємось на міжнародну олімпіаду. Тоді з'явилось ще одне питання ЩО РОБИТИ З НАШОЮ ПРОГРАМОЮ? Як один із варіантів відповіді, запропонувати МОНу розробити програму з інформатики під олімпіаду! ^_^

Відредаговано: yulya - Чт, 02.09.2010, 16:33
pet Дата: Чт, 02.09.2010, 17:16 | Повідомлення № 462
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (gromko)
У вересні почне функціонувати цілісний веб-портал МОН

тут я вірю- оновлення на сайті з"являються набагато частіше
Quote (gromko)
Україна вперше приймає участь у кампанії Back-to-School

давно пора, а то у нас до цих пір був монополізм
gromko Дата: Чт, 02.09.2010, 17:54 | Повідомлення № 463
Лінуксоїд
Повідомлень: 3203
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Quote (yulya)
ЧОМУ НА ОЛІМПІАДІ З ІНФОРМАТИКИ ДУЖЕ БАГАТО ВПРАВ З ПРОГРАМУВАННЯ?

Шановна yulya тому що інформатика це не те, що вивчається в школі (тобто не ІКТ)

Quote (yulya)
ЩО РОБИТИ З НАШОЮ ПРОГРАМОЮ? Як один із варіантів відповіді, запропонувати МОНу розробити програму з інформатики під олімпіаду!

МОНУ фактично не розробляє програми чи державні освітні стандарти - їх розробляють певні автори чи авторські колективи, які мають своє бачення шкільної інформатики та її майбутнього.
Anetta Дата: Чт, 02.09.2010, 22:32 | Повідомлення № 464
Я тут недавно...
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (yulya)
розробити програму з інформатики під олімпіаду!

Такая программа есть - авторы Караванова, Костюков. Предлагалась для 8-12 классов с углубленным изучением информатики
filnick Дата: Пт, 03.09.2010, 18:58 | Повідомлення № 465
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
МОНУ фактично не розробляє програми чи державні освітні стандарти

МОНУ їх затверджує і збирає данину.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.