Ср, 24.05.2017, 03:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 46«123454546»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Проблеми розвитку освіти.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Прохання говорити тут про стан інформатизації та комп’ютеризації шкіл, прогалини в освіті, загальні проблеми розвитку освіти

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 17:10
ihor_hontar Дата: Ср, 23.01.2008, 21:02 | Повідомлення № 31
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Newbie)
за шкідливість не платять. але з цього року платять за обслуговування техніки. 10% якщо я не помиляюсь

За шкідливість колись платили до 15%, Якщо не помиляюсь до 2003 року. За обслуговування техніки з 1 січня - 10 %,
а за уабінет платять? І скільки?

Добавлено (23.01.2008, 20:02)
---------------------------------------------

Quote (Стифа)
В мене виникло питання щодо розподілу класу на групи. В накзі МОН України (не пам'ятаю номер і дату) сказано чітко, що класи діляться на групи незалежно від кількості учнів в класі, але для проведення практичних робіт. Як в такому випадку бути з навантаженням? В навчальних програмах не має такої кількості практичних робіт, щоб ділити на групи на цілий рік, а якщо не так, то як проводити оплату за такі уроки? Може, хто-небудь зможе мені це пояснити, бо в нашій бухгалтерії правди добитися неможливо

Згідно наказу МОіН України №128 від 20.02.2002 року"Про Затвердження Нормативів наповненості груп ...., класів загальноосвітніх шкіл ... та Порядку поділу на групи при вивчені окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах" і Додатку 2 до наказу МОіН України від 20.02.2002 року №128"Про Порядок поділу на групи при вивчені окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах" (При проведенні занять з інформатики з використанням комп'ютерів, клас ділиться на дві групи, але не менше 8 учнів в групі).
В навчальній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів (Прим'єр, ЗАПОРІЖЖЯ, 2003) ВЗАГАЛІ НЕ МАЄ ОКРЕМО ПРАКТИЧНИХ РОБІТ. Тобто всі уроки інформатики є теоретично-практичні!!!Це в старій програмі були окремо практичні, окремо теоритичні занняття, а це суперечило санітарним нормам. БО УЧЕНЬ МАЄ ПРАВО ПРАЦЮВАТИ З КОМП'ЮТЕРОМ від 15-30 хвилин на уроці, в залежності від вікрвої категорії учня. Одже всі уроки повинні ділитися на ГРУПИ.
W-w-W Дата: Ср, 30.01.2008, 21:47 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 192
За шкідливість мені не платять, бо мало годин, а платять 10% за кабінет і 5% за обслуговування пк, сума залежатиме від навантаження вчителя
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 30.01.2008, 23:30 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Quote (WWW)
За шкідливість мені не платять, бо мало годин, а платять 10% за кабінет і 5% за обслуговування пк, сума залежатиме від навантаження вчителя

А я навіть не знаю, чи платять мені за кабінет. Того року точно платили 10%, а цього року атестація була лише на шкільному рівні.
А 5% за обслуговування ПК платять всім вчителям? Бо раніше якісь копійки платили, здається по 60 коп/комп’ютер.
W-w-W Дата: Чт, 31.01.2008, 03:18 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Quote (Ковальчук_Олександр)
А я навіть не знаю, чи платять мені за кабінет. Того року точно платили 10%, а цього року атестація була лише на шкільному рівні.
А 5% за обслуговування ПК платять всім вчителям? Бо раніше якісь копійки платили, здається по 60 коп/комп’ютер.

Справа в тому, що атестація ролі не грає, головне щоб ви мали санітарний паспорт на компютерний клас, який завірений санстанцією, і на цій основі директор пише наказ про завідування і обслуговування пк, він сам вирішує який % за завідування і обслуговування вам надати, в залежності від того як ви справляєтесь
Всім вчителям інформатики платять за обслуговування пк за наявності санітарного паспорта!

Newbie Дата: Чт, 31.01.2008, 10:04 | Повідомлення № 35
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
у мене (кабінету тобто) санітарний паспорт є, але точно знаю, що директор його не просила щоб завіряти десь у санстанції... за обслуговування, як я вже казала, призначили 10%. а от за кабінет не платять, бо не вистачило коштів (?), хоча я є зав.кабінетом (получається на громадських засадах?). я от думаю чи зобов*язана я в такому разі вести документацію по кабінету...
W-w-W Дата: Чт, 31.01.2008, 11:39 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
я от думаю чи зобов*язана я в такому разі вести документацію по кабінету...

Як би там небуло Вам треба вести документацію, а от з завідуванням вам треба вияснити, оскільки це досить клопітка робота. Ви пишите за кабінет не платять, бо не вистачило коштів, але такого бути неможе, оскільки за завідування платить ваш відділ освіти, а не школа, хоча може бути виняток, що у вашій школі власна бухгалтерія, але це суті неміняє, бо вам всеодно повинні платити. Добивайтесь своїх коштів за завідування, бо вони зверху економлять і за це премії отримують, а ви працюєте та завідуєте!

Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 19:15 | Повідомлення № 37
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (mouse)
а то роботи багато - а потім скажуть, що це так собі....

Я так розумію, що ви для себе робите? Чи для когось, якщо для когось, то не робіть взагалі...
Мене думка інших якось не крепко обходить... Якщо мені подобається і вважаю розроблений мною матеріал корисним, я його використовую і всім кажу, що він хороший...
На сайті www.inforoom.h.com.ua є ряд моїх розробок, я думаю, що більшість їх качало... якщо їм подобається, вони це використовують, а ні - то ні wacko
Yura_Shrol Дата: Пт, 01.02.2008, 12:41 | Повідомлення № 38
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Ковальчук_Олександр)

Недавно цікавився у відділі освіти своєю зарплатрою, то за обслуговування комп'ютерів (9 шт) biggrin 3,42грн. Мабуть за ці гроші куплю собі мерседеса. biggrin
А за завідування платять 10%.
5% за обслуговування сказали що заплатять, але ще не знають як. (5% порахувати, це ж яким грамотним треба бути!!!)
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 12:56 | Повідомлення № 39
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Yura_Shrol)

Ну і слава Богу!!! бо до минулого року мені платили за шкідливість, а потім приїхалу КРУ і я десь 6-7 місяців по 20% зарплати віддавав. (це був не тільки я а й усі вчителі міста)
melych_st Дата: Пт, 01.02.2008, 13:51 | Повідомлення № 40
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
я працюю вчителем інформатики в професійному ліцеї (ПТУ) скжать будь ласка як у вас справи із ліцензійним програмним забезпеченням
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 14:00 | Повідомлення № 41
Любитель дискутувати
Quote (melych_st)
я працюю вчителем інформатики в професійному ліцеї (ПТУ) скжать будь ласка як у вас справи із ліцензійним програмним забезпеченням

До цього року було нікак. Тільки після того як літом забрали в одній із шкіл компи були на не ліцензованому віндовозі (був суд і суд зобов'язав повернути компи назад :D) нарешті зявилася ліцензія на віндовс (бо накінець компи нові купили). А інше програмне забезпечення типу Microsoft Office замінені на OpenOffice.
melych_st Дата: Пт, 01.02.2008, 14:04 | Повідомлення № 42
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
і крім цього білше нічого не ставите?
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 14:10 | Повідомлення № 43
Любитель дискутувати
Quote (melych_st)
і крім цього білше нічого не ставите?

А шо ще тра для 10-11 кл. по 2 год на тиждень.?
Yura_Shrol Дата: Пт, 01.02.2008, 15:40 | Повідомлення № 44
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
В нас віндовс хоч і ліцензійний, але диск, який ішов комплеті - самописка.
Інших програм багато, більшість - піратські. Пока ніякої первірки чи попереджень про неї небуло.
Живем по принципу "Поки грім не загримить, мужик не перехреститься"
А на рахунок майбутніх перевірок, якщо вони будуть. Спочатку нехай міністерство потурбується про весь комплекс програм, які потрібні для нормальної роботи в школі, а вже потім перевіряють.
Крім того, штраф буде платить відповідальна особа, директор! smile
Ковшун Дата: Пт, 01.02.2008, 16:19 | Повідомлення № 45
Адмін
Рейтинг: 25
Quote (Yura_Shrol)
...Крім того, штраф буде платить відповідальна особа, директор!

Турбуватись треба було директору школи і вчителю внформатики, коли отримували кабінет, а не відносити це на рахунок МОНУ! Мону потурбувалось....і поставило у Вашу школу кабінет інформатики!!!
Відповідальність нестиме той, хто приймав кабінет, який надійшов у школу згідно рознарядки МОНУ.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Сторінка 3 з 46«123454546»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.