Ср, 28.06.2017, 20:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 46«12344546»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Проблеми розвитку освіти.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Прохання говорити тут про стан інформатизації та комп’ютеризації шкіл, прогалини в освіті, загальні проблеми розвитку освіти

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 17:10
Ковшун Дата: Пн, 19.11.2007, 18:53 | Повідомлення № 16
Адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (mouse)
А можна ще питання? Якій категорії відповідає така робота: створення відеоуроків з певної теми?
(а то роботи багато - а потім скажуть, що це так собі.... ) :'(

Почитайте положення про атестацію педагогічних працівників, там все сказано!
Таке положення є в адміністрації школи!
mouse Дата: Пн, 19.11.2007, 19:06 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Ковшун)
Почитайте положення про атестацію педагогічних працівників, там все сказано!
Таке положення є в адміністрації школи!

Так там сказано, вагомі результаті, значні тощо.
Маю книгу: Атестація педагоігчних працівників. Харків. 2007
Маю положення коледжу: в якому переписаний закон і трохи змінені назви.

Але я не знайшов де саме вказані конкретні уміння, технології, наробки які повинен мати вчитель!!!! Ось в чому має питання.

Newbie Дата: Пн, 19.11.2007, 19:12 | Повідомлення № 18
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
Quote (mouse)
Але я не знайшов де саме вказані конкретні уміння, технології, наробки які повинен мати вчитель!!!! Ось в чому має питання

ніде. це визначають начальники на місцях. як і багато чого іншого
конкретно що необхідно відеоуроки (чи презентації, чи веб-сайти чи будь-що інше) ніхто не напише, бо ж не усі школи мають комп*ютери wink
Ковшун Дата: Пн, 19.11.2007, 20:26 | Повідомлення № 19
Адмін
Quote (mouse)
Але я не знайшов де саме вказані конкретні уміння, технології, наробки які повинен мати вчитель!!!! Ось в чому має питання.

В положенні цього нема.
Якщо Ви маєте власні напрацювання, доробки, то друкуйте їх і це під час атестації обов’язково врахується!
mouse Дата: Ср, 21.11.2007, 23:22 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
До речі, є така цікава річ! Адміністраціє часто вимагає узагальнення пед досвіду (на вищу категорію наприклад) - при чому обовязково!
Але в законі про це сказано - на вибір вчителя: хоче - робить, не хочу - ні. Але ж на справді спробуй не зробити, проблем .....
Як у Вас з цим питанням? :'(
RomanPetrovich Дата: Чт, 22.11.2007, 10:26 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (mouse)
Адміністраціє часто вимагає узагальнення пед досвіду

Шкільна чи то районна атестаційні комісії на свій розсуд можуть виносити це питання і ставити його як одну з вимог підвищення кваліфікації вчителя. Тобто, якщо він заслуговує мати "вищу категорію", то є сенс поділитися своїм досвідом з колегами.
Ковшун Дата: Чт, 22.11.2007, 14:10 | Повідомлення № 22
Адмін
Quote (RomanPetrovich)
Шкільна чи то районна атестаційні комісії на свій розсуд можуть виносити це питання і ставити його як одну з вимог підвищення кваліфікації вчителя. Тобто, якщо він заслуговує мати "вищу категорію", то є сенс поділитися своїм досвідом з колегами.

Повністю з Вами погоджуюсь.
Що це за вчитель "Вищої категорії", про якого нікому, нічого не відомо?
mouse Дата: Пт, 07.12.2007, 16:07 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Що це за вчитель "Вищої категорії", про якого нікому, нічого не відомо?

Пробачте, а він, що кіноактор? Що йому потрібна відомість?
В законі написано, що вимагати узагальнення досвіду НЕ МОЖНА!!!! На будь-яку категорію!
А от що там кажуть, то веж їх проблеми. Мені казали коли я навчався (у бухгалтеріі універу), що для тих хто проживає в гуртожитку субсидії "не положено". А коли походив у відділ субсидій - так вони дали бухгалтерії прикурити... Так ті самі оформили. Тоді єкономія була приблизно 6-7 кіло непоганої ковбаси. Знаєте, це інколи називають словом "САМОДУРСТВО". Одні вимагають - інші щоб "не портити" відносини роблять.

Newbie Дата: Пт, 07.12.2007, 18:19 | Повідомлення № 24
Хелпер
Quote (mouse)
Одні вимагають - інші щоб "не портити" відносини роблять.

іноді справді легше зробити, ніж щось доводити. а от коли "пан має час та натхнення", то можна і походити.

і ще одне - якщо йти від супротивного. якщо у вчителя беруть автографи wacko , то в нього має бути вища категорія? wink

Ковшун Дата: Пт, 07.12.2007, 18:49 | Повідомлення № 25
Адмін
Quote (Newbie)
іноді справді легше зробити, ніж щось доводити. а от коли "пан має час та натхнення", то можна і походити.
і ще одне - якщо йти від супротивного. якщо у вчителя беруть автографи , то в нього має бути вища категорія?

Дякую!!!
Влучно підмітили!!!
mouse Дата: Пн, 10.12.2007, 00:52 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Тут на днях стався випадок...
Завуч однієї школи сказала ".... набирати - це робота вчителя інформатики!..." sad
Ви розумієте, що я намагався спираючись на посадові інструкції, на Закон України" "Про освіту" довести, що це її суб'єктивна думка..... wacko
....правильно - не вийшло. Але тепер хоч дуже дякує за такий вид роботи. І повірте, відносини не стали гірше. Ну поки що. Бо так можуть і зовсім змішати з чим завгодно. .... wink
Ковшун Дата: Пн, 10.12.2007, 09:49 | Повідомлення № 27
Адмін
Quote (mouse)
Тут на днях стався випадок...
Завуч однієї школи сказала ".... набирати - це робота вчителя інформатики!..."
Ви розумієте, що я намагався спираючись на посадові інструкції, на Закон України" "Про освіту" довести, що це її суб'єктивна думка.....
....правильно - не вийшло. Але тепер хоч дуже дякує за такий вид роботи. І повірте, відносини не стали гірше. Ну поки що. Бо так можуть і зовсім змішати з чим завгодно. ....

Дуже жаль, що є ще такі керівники!
Проте, думаю, що скоро від такого баласту школи звільняться!!!
Newbie Дата: Пн, 10.12.2007, 09:59 | Повідомлення № 28
Хелпер
Quote (Ковшун)
Проте, думаю, що скоро від такого баласту школи звільняться!!!

цікаво як? smile
звільнити - не звільнять, до пенсії (а то й далі) все-рівно працюватимуть...
з районо недавно інспектор робила зауваження - чого у звіті курсивом написана адреса електронної пошти (!) і це управлінець, яка в принципі має бути "впереді планєти всєй"...

знаєте, що треба, щоб отримати англійський газон? - 300 років smile

ihor_hontar Дата: Пн, 10.12.2007, 15:18 | Повідомлення № 29
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
По-моєму в 2006/07 н.р. я отримував по 60 коп./1 комп. Виходило 0,65*16=9,6 грн. Ось така "величезна" надбавка за поглинуте випромінювання та спалені очі за дешевим монітором.
До 2000 року ще мені платили за роботу дисплеєм комп'ютера згідно з інструкцією "Про оплату працівникам освіти (додаток 12, п.162 або 163). Це застарі монітори. Оскільки ще в багатьох школах є такі монітори чи ВАМ платять за вредність так звану вредність 10-15%?

Відредаговано: ihor_hontar - Пн, 10.12.2007, 16:56
Newbie Дата: Пн, 10.12.2007, 17:28 | Повідомлення № 30
Хелпер
Quote (ihor_hontar)
чи ВАМ платять за вредність так звану вредність 10-15%?

за шкідливість не платять. але з цього року платять за обслуговування техніки. 10% якщо я не помиляюсь
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми розвитку освіти. (Про інформатизацію та комп’ютеризацію, зарплату і інше)
Сторінка 2 з 46«12344546»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.