Нд, 19.11.2017, 03:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проведення уроків в умовах "Без електроенергії" (Діломось досвідом.)
Проведення уроків в умовах "Без електроенергії"
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 03.12.2014, 22:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
З вчорашнього дня (2.12.14) почали відключення електроенергії як ввечері (приблизно з 18.30 до 21 а то і довше), так і вдень (приблизно з 10.30 до 14.00). Сьогодні майже 3 уроки світла не було.
Про причини говорять різне: аварія на ЗАЕС та нестача вугілля для ТЕС (основна) в зв’язку окупацією 2х вугільнодобувних областей.

Питання в наступному: як ви, шановні колеги, працюєте в умовах, коли світла не має. Сьогодні було 2 уроки в 6 класах, тема "Мультимедіа. Об’єкти мультимедіа". Викрутитись можна: записали конспект (бо книжок, до речі, до цих пір не має), провів бесіду, обговорили, розглянули пристрої для роботи з мультимедіа.
В 10му класі починаємо Excel, тема "Створення ел. таблиці. Введення і редагування даних в ел. таблицях", ну і закріплюється практичною роботою відповідною. Тут уже важче. Як вийти з ситуації, коли ідуть подібні теми, коли без комп’ютера і ні туди і ні сюди?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:12
W-w-W Дата: Чт, 04.12.2014, 11:21 | Повідомлення № 2

Я для менших учнів на планшеті показую презентації та відео, а також мультфільми з серії "Почемучка" про пк, також з підручниками працюєм трішки.

З старшими працюємо на ноутах, частина учнівських, а частина шкільних, потроху зробим практичних, решта задаю додому, виходу більше не бачу
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 04.12.2014, 12:18 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Планшети і ноути - це чудово, але наша школа не має ні одних ні інших. Говорити дітям, щоб носили до школи з дому також не хочу... Та і ноути чи планшети далеко не у всіх, в значної частини - стаціонарні. Коротше, коли світла не стає, то ми без техніки.
mul44 Дата: Чт, 04.12.2014, 19:27 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Я понимаю политика и все такое, не та ветка, но все-таки я чего то не понимаю, летом читал новости: Украина будет продавать излишки эл-ва в Беларусь, потому как в Крым будет идти меньше, тут начинаются какие "замалчивания". Вдруг оказывается что не хватает эл-ва. Или кто то где то "хомячит" и нагло врет, или... А по теме я сам не знаю что можно делать в такие моменты, ну частично да- можно пописать в тетради, но ведь всегда так делать не будешь. На этой неделе выключили и на следующей опять выключат в то же время - постоянно конспект писать?
Планшет/ноут не вариант, не у всех есть. Не все принесут. В целом перспектива не очень, и довольно таки показательная.
IxTeac Дата: Вт, 09.12.2014, 13:48 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата mul44 ()
Я понимаю политика и все такое, не та ветка, но все-таки я чего то не понимаю, летом читал новости: Украина будет продавать излишки эл-ва в Беларусь, потому как в Крым будет идти меньше, тут начинаются какие "замалчивания". Вдруг оказывается что не хватает эл-ва. Или кто то где то "хомячит" и нагло врет, или...
Енергія яка виробляється біля границі експортуеться до Біларусі, а якщо в Харьківській обл. не вистачає, то закупаеться у РФ. Фінансово це вигідніше(якщо РФ не начне давити), ніж гнати наприклад з Миколаївськой чи Віницької
Bandalak Дата: Ср, 10.12.2014, 08:23 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата mul44 ()
Планшет/ноут не вариант

Ноути це варіант. Але звичайно їх зможуть принести не всі.

А ось планшет? Та ніякого толку з нього! Не більше чим з мобілки на андроїді! То іграшка, металобрухт так сказати...

Цитата W-w-W ()
Я для менших учнів на планшеті показую презентації та відео

Ну і як ти, Ігоре, на планшеті умудряєшся показувати презентації?
Підносих кожній дитині під ніс?
swetikccc Дата: Ср, 10.12.2014, 10:03 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
А ось планшет? Та ніякого толку з нього! Не більше чим з мобілки на андроїді! То іграшка, металобрухт так сказати...

І програмування і офіс,.... ну все на планшеті

Цитата Bandalak ()
Ну і як ти, Ігоре, на планшеті умудряєшся показувати презентації? Підносих кожній дитині під ніс?
Net Support School для чого? Точку доступу в UPS , студента на планшет і з ноута прекрасно буде демонструвати(перевірено).

Відредаговано: swetikccc - Ср, 10.12.2014, 11:26
W-w-W Дата: Ср, 10.12.2014, 13:32 | Повідомлення № 8

Цитата Bandalak ()
Ноути це варіант. Але звичайно їх зможуть принести не всі.
звичайно не всі зможуть, я це розумію, в нас є декілька в школі і пару в учнів, так і живем

Цитата Bandalak ()

Чому ніякого толку, хоть щось можна робити коли того світла нема. І планшет планшету різниця

Цитата Bandalak ()
Ну і як ти, Ігоре, на планшеті умудряєшся показувати презентації? Підносих кожній дитині під ніс?

в мене планшет не на андроїді, а на віндовсі, до нього ще придбав клавіатуру, при потребі можна скласти його і буде як нетбук, розумію і визнаю, що це не ідеальний варіант, але хоть щось. презентації показую і невеликі відео, планшет 10", а приходять діти з початкової ланки 1 групка 8 чол. веду я, бо в нас початкові класи 2 кл і 3 кл. поділили на групки, то я думаю, що для 8 можна показувати.

хоча взагалі справа не в цьому, ці проблеми від вимкнення світла залишаться тільки для вчителя, учням це на руку, дирекція очі закриє на все, а нам потім якось треба все наздоганяти, бо жодна форма і методи при відсутності світла неефективні: не писати, ні читати, ні інше
Bandalak Дата: Сб, 13.12.2014, 13:16 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
У нас повісили таке оголошення:

Цитата
Сокирянський РЕМ повідомляє про відключення електропостачання на постійній основі:
З 8 до 10 год. – Шебутинці, Лопатів, Кормань, Покровка, частина Романківців, Сербичани, станція Романківці, Кулішівка та Вітрянка;
З 10 до 11 години – промислова зона міста Новодністровськ, Сокиряни (крім центру);
З 16 до 18 години – Михалкове, Непоротове, Ломачинці, Галиця, Білоусівка, Ожеве;
З 18 до 20 години – Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Грубна, Селище, Братанівка, Струмок, частина Романківців, Василівка та Розкопинці;
З 20 до 22 години – Василівка, Розкопинці, станція Сокиряни, Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка та Коболчин.
У разі перевищенння критичної потужності більше 2 МВт будуть додаткові відключення поза графіком, але не більше 12 годин на добу.

Вибачте за незручності!
Bandalak Дата: Сб, 13.12.2014, 21:47 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Энергоблок №1 Запорожской АЭС подключен к сети после ремонта
ALEKS Дата: Ср, 17.12.2014, 11:13 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Блок запустили, але світло почали вимикати ще більше...
Дали графік відмикань - швидше для відмазки: вимикають коли захочуть...
З початковими класами проблем немає: є підручники, є зошити, а вдома комп'ютери майже у всіх.
В середніх класах складаємо програми для виконавців на листочках і вчимо теорію.
Зі старшими - проблема.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проведення уроків в умовах "Без електроенергії" (Діломось досвідом.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.