Вт, 24.10.2017, 10:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » інформатики в початковій школі (Хто має право викладання інформатики в початковій школі)
інформатики в початковій школі
ihor_hontar Дата: Нд, 11.03.2012, 20:08 | Повідомлення № 1
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Учні, які підуть вчитися в 1-й клас 2012-2013 навчального року будуть вивчати інформатику з 2-го класу офіційно в державному компоненті. Постає питання: Хто має право викладати інформатику в початковій школі?
Вчителі інформатики не мають кваліфікації в дипломі викладання в початковій школі, тобто потрібно пройти методику і психологію викладання в початкових класах.
Вчителі початкових класів не мають спеціальності і навиків викладання інформатики. Різні спецкурси не зараховуються. Потрібен диплом вчителя початкових класів і інформатики.
Про ці та інші питання прохання говорити в даній темі.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 17:13
Ktara Дата: Пт, 30.08.2013, 16:59 | Повідомлення № 61
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Угу, типа того. Понимаю, что не лезет ни в какие ворота, но не я эти правила придумывала :( Да, надо приносить приложение к диплому и показывать какие там предметы читались - это связано с тем, что предметы должны читаться специалистами а специалистом они считают того, кто прослушал методику по предмету :) Нет методики начальной школы - не могешь там читать. В общем весело конечно придумали :) Я была в Киеве на заседании, когда обговаривался этот вопрос
Newbie Дата: Пт, 30.08.2013, 17:10 | Повідомлення № 62
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ну хоч трошки ясніше, але питань шось не меншає :)
Цитата (Ktara)
Нет методики начальной школы - не могешь там читать.
це всі, чи тільки інформатики?
у нас вчителі англійської ніяких курсів по початковій школі не слухають
Ktara Дата: Пт, 30.08.2013, 17:37 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
ну нам вообще говорили про всех :) ты ж знаешь у нас законы как дышло :) Надо к чему-то прицепиться - так найдется :)
Newbie Дата: Пт, 30.08.2013, 17:44 | Повідомлення № 64
Хелпер
Цитата (Ktara)
ну нам вообще говорили про всех ты ж знаешь у нас законы как дышло Надо к чему-то прицепиться - так найдется
знаю :) але проти чорного по білому складно заперечувати :)
Ktara Дата: Пт, 30.08.2013, 17:54 | Повідомлення № 65
Перспективна вчителька
Оксана, меня 5 лет государство учило читать Законы. которые это же государство и создает. Так вот к чему это я - я не видела ни одного Закона (или другого документа) который был бы однозначным. В каждом из них есть лазейка, чтобы толковать иначе. И поверь мне, это лазейка не в сторону обычного работника
Newbie Дата: Пт, 30.08.2013, 18:09 | Повідомлення № 66
Хелпер
ну дик, я про те ж :) але з метою використання тих же методів у зворотньому напрямку :)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 31.08.2013, 00:59 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (Newbie)
взагалі наразі ніхто не має права (за дипломом) викладати цей предмет (бо немає кваліфікації за дипломом "вчитель предмету сходинки до інформатики", наскільки мені відомо)
Взагалі, не знаю про що "вони" думали, коли "ліпили" таку назву предмету: сходинки до інформатики. До математики, української мови, природознавства - без сходинок, а до інформатики - якісь штучні перешкоди у вигляді "сходинок". Але ж, як сказав земляк,  "маємо те, що маємо".
Цитата (Newbie)
чи є ще якась логіка?
Ого! Ви ще й логіки захотіли!!!  B) B) B)
Цитата (Newbie)
наскільки розумію, це не рівнозначні речі: запис в дипломі "вчитель предмету Сходинки до інформатики" і прослуханий курс "Методика викладання інформатики у початковій школі".
Здоровий глузд підказує, що рівнозначні... Але ж не всі з цим "здоровим глуздом" товаришують. :)
Цитата (Ktara)
И давайте не додумывать правила (даже если они нелогичны) - таково распоряжение
Підпишусь. :) Хочете "рулювати" - організовуйте авторську школу.

Додано (30.08.2013, 23:59)
---------------------------------------------

Цитата (Newbie)
це всі, чи тільки інформатики?
Сподіваюсь, що всі. Хоча, унікальним часом бути хочеться.
Цитата (Ktara)
В каждом из них есть лазейка, чтобы толковать иначе.
З одного боку - немає в світі досконалості. З іншого боку - формулюючи такий складний документ, як закон, досить важко врахувати всі моменти, які може відшукати людина, яка збирається цей закон обійти, або хоча б керуватися ним...
Цитата (Ktara)
это лазейка не в сторону обычного работника
"Кто хочет - тот добьется!"
Newbie Дата: Сб, 31.08.2013, 10:45 | Повідомлення № 68
Хелпер
Цитата (Ktara)
Я была в Киеве на заседании, когда обговаривался этот вопрос
а не знаєш, випадково, є документ про наслідки обговорення?

чому питаю - знайшла таку цитату з методичних рекомендацій для іноземної мови: 
"Відповідно до Закону «Про загальну середню освіту» стаття  24»Педагогічним працівником повинна  бути  особа  з  високими моральними   якостями,  яка  має  відповідну  педагогічну  освіту, належний  рівень  професійної  підготовки,  здійснює   педагогічну діяльність,  забезпечує  результативність  та якість своєї роботи, фізичний та  психічний  стан  здоров'я  якої  дозволяє  виконувати професійні  обов'язки  в  навчальних  закладах  системи  загальної середньої освіти». Таким чином  викладати іноземну мову в початкових класах може  фахівець  у  дипломі якого зазначено, що він вчитель англійської та німецької мов, інтегрованих фахів (включаючи іноземну мову) або вчитель початкових класів та іноземної мови. Не допускається довантаження вчителів інших фахів годинами іноземної мови."

у мене в дипломі записано "вчитель інформатики та англійської мови". тобто за своїм дипломом я маю право викладати в початкових класах англійську, але не маю права викладати у початкових класах інформатику? :)
ilona_15 Дата: Вт, 03.09.2013, 18:50 | Повідомлення № 69
Перспективна вчителька
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
В цьому році вступила до ВНЗ для здобуття другої вищої освіти "вчитель інформатики", а роботи не дають кажуть "вчіться", хоча години були...
Шановні колеги, як у Ваших школа ставляться до вчителів - студентів?
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 04.09.2013, 01:56 | Повідомлення № 70
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Декілька років тому були такі у нас. Ставилися толерантно.
PTetyana Дата: Чт, 05.09.2013, 10:32 | Повідомлення № 71
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Цитата (ilona_15)
як у Ваших школа ставляться до вчителів - студентів?
В нашій школі і зараз такі, тому ставлення цілком нормальне. Правда у них уже є освіта педагогічного коледжу, може в цьому справа?
В початкових класах у нашому місті викладають "Сходинки" в основному інформатики. Хто захотів, той "спихнув" ці уроки початківцям. Ніби повинні приїхати з ВІППО методисти і провести з нами навчання по методиці викладання в початковій школі, поживемо-побачимо...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » інформатики в початковій школі (Хто має право викладання інформатики в початковій школі)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.