Пт, 15.12.2017, 02:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 28 з 39«1226272829303839»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Подальше майбутнє інформатики (Що буде з інформатикою, починаючи з 2010-11 н.р.)
Подальше майбутнє інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.07.2010, 17:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Тепер, коли достеменно відомо, що 12-річна освіта відмінена, надзвичайно цікавим стає питання, що ж буде з інформатикою далі?
[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:09
Шестопалов Дата: Вт, 24.04.2012, 10:23 | Повідомлення № 406
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Пряма трансляція Всеукраїнського з’їзду інформатиків
http://contact.shodennik.ua/webcast.aspx
volodschool2 Дата: Вт, 24.04.2012, 12:37 | Повідомлення № 407
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
Quote (Шестопалов)
Пряма трансляція Всеукраїнського з’їзду інформатиків

Server not found: rtmp://195.191.235.65/live :'(
Ktara Дата: Вт, 24.04.2012, 13:09 | Повідомлення № 408
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
У меня все нормально. Я смотрю :)
swetikccc Дата: Вт, 24.04.2012, 13:35 | Повідомлення № 409
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Фраза, своїми словами правда

Подолати комп. неграмотність не тільки вчителів інформатики :)
vasia Дата: Вт, 24.04.2012, 14:41 | Повідомлення № 410
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Какой интересный бесплатный цирк. Спасибо щоденник.юа за трансляцию.
ИКТ рулят. Предмет информатика убит напрочь. А они не задумуются как на таких же, напрочь убитых компах (у большинства школ) мы будем напрочь убивать здоровья детей, начиная со второго класа. Благо, авторы программы "Сходинки до інформатики" хорошо заработают на продаже свои не совсем ровных программ и учебников.
Как я понял с просмотра, 250 делегатов выступали в основном в качестве зрителей, так сказать, что б зал пустым не был. особого обсуждения вопросов не было.
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 24.04.2012, 15:20 | Повідомлення № 411
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Съезд закончился. Кто вошёл в расширенную рабочую группу для доработки программы?
W-w-W Дата: Вт, 24.04.2012, 15:39 | Повідомлення № 412

про що можна далі говорити, коли майбутнє інформатики вже давно вирішено, а це все просто туман в очі. Все переведено фактично на комерційну основу, починаючи з початкових класів, сходинки, які будуть викладатись з 2 кл. ніщо інше як комерція, а взагалі цей курс вже застарів, треба рухатись вперед, а ніяк не виходить...

В інформатиці один хаос пішов, більшість вчителів вже зневірились в усьому, що відбувається з даним предметом, працюють ще на чистому ентузіазмі, але він вже закінчується, так ще трохи і ми перейдем до безмашинного варіанту, особливо більшість сільських шкіл: ручка та папір, це головне, а забезпечувати школи сучасною технікою не потрібно, не треба й Інтернет високошвидкісний, навіщо, коли вже прозвітовано, що школи мають нет від мобільних операторів, можна називати безліч проблем, але нікому це непотрібно, особисто я розчарований ситуацією в освіті, виходить хто як може так і бореться, от і рівний доступ до освіти.
LVV Дата: Вт, 24.04.2012, 18:08 | Повідомлення № 413
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 112
З Києва (майже з місця подій)

Якщо я адекватно сприймав дійсність, як делегат з'їзду, то стосовно програм з інформатики для 5-9 класів було чотири основних пропозиції:
Перша - прийняти за основу МОНівську програму
Друга - відкинути МОНівську програму, як згубну для перспектив розвитку Української науки - інформатики і прийняти за основу програму Гуржія.
Третя - розділити курс інформатики на два предмети "ІКТ" і "Основи алгоритмізації і програмування"
Четверта - не голосувати взагалі за МОНівський варіант, а, оскільки законних альтернатив немає, то створити іншу робочу групу для розробки нової програми.

Перша пропозиція не пройшла із-за супротиву делегатів з'їзду і підтримки (аплодисментами) альтернативних пропозицій.
Друга пропозиція не пройшла із-за супротиву президії (вони ж, в основному, авторський колектив) і претензіями на адресу інших авторів програм, які вчасно не подали до розгляду і обговорення свої варіанти. Як контр-пропозицію президія запропонувала в десятиденний строк подати завірені, узгоджені, відрецензовані і таке інше... альтернативні програми, чого не можливо зробити за браком часу.
Про третю пропозицію забули. Питання "як можна поєднати трудове навчання з математикою?" (тоб-то ІКТ з Алгоритмізацією і програмуванням) залишилось риторичним.
Четверта пропозиція виявилася неприйнятною (знову ж таки, з погляду президії) оскільки треба було хоть за щось проголосувати. Як сказав, замміністра Борис Жебровський "за що проголосуєте, те і приймемо"
Були іще пропозиції: просто додати ще годин двадцять на алгоритмізацію і програмування і прийняти варіант МОН за основу(але її швидко ігнорували мотивуючи тим, що вже додали 10 годин на алгоритмызацыю, просто не встигли опублкувати і на сайті МОН трохи застарий варіант)
а також: замість конфронтації створити узагальнену робочу групу для розробки консолідованого варіанту програм.

Я так і не зрозумів, чи було проголосовано за основу МОНівський варіант, чи ні (голосування було, але не більшістю - а значить не зараховано :) )
В результаті, здається варіант МОН таки вважається прийнятим за основу (незалежно від хибного голосування) із створеням нової робочої групи, а точніше - стару групу підсилено опозиціонерами - добровольцями (усіх разом 17 чоловік серед яких Пасіхов Ю.Я. Пилипчук О.П. та інші), для внесення змін і доповнень до МОНівського варіанту.

Якщо я щось не так зрозумів, нехай інші делегати-форумчани мене поправлять...

Відредаговано: LVV - Вт, 24.04.2012, 19:02
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 24.04.2012, 19:09 | Повідомлення № 414
Прописаний назавжди
На з’їзді у робочу групу ввели ще 10 чоловік. Серед них:
Громко Григорій Юрійович, с. Нечаївка, Кіровоградська обл.,
Пасіхов Юрій Якович, м. Вінниця.
Пилипчук Олександр Павлович, с. Гаврилівка, Хмельницька обл.
Шевчук Петро Георгійович, м. Миропіль, Житомирська обл.

Хто знає більше?

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Вт, 24.04.2012, 19:14
mouse Дата: Вт, 24.04.2012, 20:32 | Повідомлення № 415
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Цікаво, фуршет хоч був? Бо з постів видно, що толку ніякого не було з зібрання. :(
alex Дата: Вт, 24.04.2012, 22:35 | Повідомлення № 416
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
В декабре 1962 года состоялась встреча Никиты Хрущева с творческой интеллигенцией. Выслушав советских литераторов, живописцев, скульпторов и кинематографистов, первый секретарь ЦК КПСС заявил: "Ну вот, мы вас тут, конечно, послушали, поговорили, но решать-то будет кто? Решать в нашей стране должен народ. А народ – это кто? Это партия. А партия кто? Это – мы. Значит, мы и будем решать, я вот буду решать. Понятно?"

А як на думку учасників зїзду, мала місце похожа ситуація на зїзді?
sib Дата: Ср, 25.04.2012, 08:02 | Повідомлення № 417
Тут живе...
Рейтинг: 2
Включення наших форумчах до складу робочої групи все ж таки дає надію.
Вчитель-з-Києва Дата: Ср, 25.04.2012, 08:26 | Повідомлення № 418
Прописаний назавжди
Щодо ролі освітянського "замку" в житті наших селищ
"... Ніяк не міг влучно визначитися, що нагадує діяльність Міністерства освіти останнім часом...
Та це ж сюрреалістичний "Замок" Франца Кафки, Замок, який живе абсолютно відірвано від оточення, просякнутий абсурдом і страхом перед зовнішнім світом і вищим авторитетом. Бути наближеним до Замку, а тим більше потрапити до нього – велике щастя, бо його мешканці самодостатні, їм байдуже, що відбувається ззовні. Їх дії бездоганні, а вчинки, запитання та клопотання інших, мешканців Села, не мають аніякого значення, бо відпрацьований механізм Замку сприймає все в наперед заданому алгоритмі. Як саме? Єдине призначення Села в цьому романі ‑ обслуговування Замку." (виділено мною)

Детальніше http://osvita.ua/school/school_today/29083/

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Ср, 25.04.2012, 08:31
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 25.04.2012, 09:59 | Повідомлення № 419
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (mouse)
Цікаво, фуршет хоч був?

Ні

Quote (alex)
Значит, мы и будем решать, я вот буду решать. Понятно?" А як на думку учасників зїзду, мала місце похожа ситуація на зїзді?

Ні. Президія спрацювала коректно, хоча склалось враження, що вони виявились не готовими до такого результату. Це дивно, адже всі наші аргументи майже дослівно були опубліковані тут на форумі і на сайті osvita.ua. Якщо вони хибні - можна було підготувати завчасно "вбивчі" контраргументи, якщо ж мають сенс - врахувати.
Вчитель-з-Києва Дата: Ср, 25.04.2012, 10:13 | Повідомлення № 420
Прописаний назавжди
МОН "...живе абсолютно відірвано від оточення, просякнутий абсурдом і страхом перед зовнішнім світом"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Подальше майбутнє інформатики (Що буде з інформатикою, починаючи з 2010-11 н.р.)
Сторінка 28 з 39«1226272829303839»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.