Вт, 12.12.2017, 18:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 39«129101112133839»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Подальше майбутнє інформатики (Що буде з інформатикою, починаючи з 2010-11 н.р.)
Подальше майбутнє інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.07.2010, 17:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Тепер, коли достеменно відомо, що 12-річна освіта відмінена, надзвичайно цікавим стає питання, що ж буде з інформатикою далі?
[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:09
Шестопалов Дата: Сб, 25.02.2012, 14:08 | Повідомлення № 151
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Шановний mouse! Прошу ознайомитись із нашими пропозиціями до нової програми для 5-9 класів (див Повідомлення №150) і дати свої зуваження-пропозиції.
Bandalak Дата: Сб, 25.02.2012, 18:30 | Повідомлення № 152
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Шестопалов)
Шановні колеги! Прошу дати зауваження та пропозиції до "Тезів до нової програми з інформатики для 5-9 класів".

Мій варіант у тексті синім кольором.

А ще б краще, щоб у 8-9 класах ввели окремі два предмети. ІКТ та Інформатика.
Прикріплення: v3.rar(14Kb)
GarryPotter Дата: Сб, 25.02.2012, 18:35 | Повідомлення № 153
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Подальше майбутнє інформатики ви побачите 1 березня - на сайті МОНМС будуть опубліковані програми для 5-9 класів. За достовірними даними вони вже є в наявності, але ніхто не говорить про їх зміст
dpi Дата: Нд, 26.02.2012, 09:55 | Повідомлення № 154
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Bandalak)
Мій варіант у тексті синім кольором.

5 класс:
5 Перші презентації я бы заменил алгоритмами и исполнителями. (Презентации рановато, а робот пусть бы побегал по экрану)
6 класс:
Первые два варианта сложные, ваш топтание на месте.
7 класс:
Глобальна мережа Інтернет 11 - треть всех часов? Не жирно ли? А в 8 классе не будете знать кого послать на олимпиаду.
8 класс:
ваш вариант нормальный, первый - для лентяев. Лишь бы время отбыть.
9 класс:
А что делать в 10-м и 11-м? Я привык давать ЭТ и БД в старших классах и по серьезному. В 9-м - программирование, текстовый редактор, презентации, клипы, создание сайтов и т.д..
Шестопалов Дата: Нд, 26.02.2012, 10:46 | Повідомлення № 155
Видавець посібників
Уважаемый DPI Спасибо! Уже набрались 7 замечаний-предложений, часто противоречащих друг-другу. Будем обрабатывать, согласовывать.
Прошу сообщить свои ФИО на aspekt@aspekt.in.ua , чтобы я их внёс в список тех, кому мы благодарны за отзывы.
Bandalak Дата: Нд, 26.02.2012, 10:46 | Повідомлення № 156
Лідер форуму
Впринципі я теж проти того, щоб оде і теж вивчати потрошку в різних класах.
Але я також проти того, щоб мішати Інформатику (програмування, біти, архітектура, теорія інформації) з ІКТ (перші кроки, офісні додатки, інтернет).
А щоб передбачити, що буде в 10-11 класах - необхідно розглядати проекти усіх шкільних ланок як одне ціле, а не як кожне окремо.
Можливо ще можна допустити в 5-6-7 класах суміш програмування на рівні ЛОГО та ІКТ на рівні перших кроків в окремих офісних додатках.
Але починаючи з 8 класу їх обов'язково потрібно розділяти на два окремих предмети, тим більше години на це є.
Ось наприклад, математика після 7 класу ділиться на алгебру та геометрію і ніхто не пробує зробити з них вінегрет.
Виходить парадокс, алгебра-геометрія - різні предмети, а олімпіада по них одна! А Інформатика - єдиний предмет, а олімпіади дві (програмувння та ІКТ).
Зараз настав дуже зручний момент вийти з цього парадоксу!
Свій варіант проекту з розділенням на предмети, найближчим часом тут викладу.
Шестопалов Дата: Нд, 26.02.2012, 12:28 | Повідомлення № 157
Видавець посібників
Quote (Bandalak)
Зараз настав дуже зручний момент вийти з цього парадоксу!

Спробуємо! Сьогодні розмовляв з Йосипом Ривкіндом, який у робочій групі з розробки нової програми для 5-9 класів. Відправив йому наші ще не відпрацьовані пропозиції:
"Доброе утро! Идёт полным ходом разработка предложений к программе для 5-9 классов. Можете для сведения познакомиться с ещё не окончательным вариантом наших предложений. Уточнённый документ постараемся отредактировать в понедельник-вторник".
Побачимо, як розвиватиметься наша співпраця з групою Морзе. І чи піде вона на спільну з нами роботу, відмовившись від створення шедеврів "під ковдрою"?
pasichov Дата: Нд, 26.02.2012, 18:28 | Повідомлення № 158
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Bandalak)
Свій варіант проекту з розділенням на предмети, найближчим часом тут викладу.

Quote (Шестопалов)
Побачимо, як розвиватиметься наша співпраця з групою Морзе. І чи піде вона на спільну з нами роботу, відмовившись від створення шедеврів "під ковдрою"?

Не піде. І розділення, на жаль, не буде. Своїй "пісні" на горло не наступить....група.
sahyc Дата: Нд, 26.02.2012, 19:10 | Повідомлення № 159
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (pasichov)
Не піде. І розділення, на жаль, не буде. Своїй "пісні" на горло не наступить....група.

Звичайно, куди ж попреш проти "групи". На жаль все у нас так робиться! А ще добре, що "група" або "сім"я" має доступ до ресурсів!
lija34 Дата: Нд, 26.02.2012, 19:38 | Повідомлення № 160
Новий користувач
Рейтинг: 0
Колеги, кажуть що з 2012 року інформатика обовязкова з 2 класу, а хто її викладати буде і яка програма?
Шестопалов Дата: Нд, 26.02.2012, 19:42 | Повідомлення № 161
Видавець посібників
Quote (pasichov)

Quote (sahyc)
Звичайно, куди ж попреш проти "групи".

Як на мене, то у мої 75 років можна не "рипатись". Скажіть мені "Не треба!" - і полізу на теплу піч доживати. Тільки мене дивує позиція досвідчених і відносно молодих вчителів, які без бою здаються там, де можна багато чого добитись. А може спробуємо, якщо не будуть прийнято наші пропозиції, створити власну програму для 5-9 класів з її широким обговоренням і критикою, від чого вона стане більш життєздатною. До речі, пропозиція Анатолія Бандалак вже зараз здійснюється у нашому проекті програми: вибирай у 8-9 класі на другу годину допрофільний курс з програмування - тільки і всього.

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 26.02.2012, 19:43
Bandalak Дата: Нд, 26.02.2012, 21:34 | Повідомлення № 162
Лідер форуму
Ось моє бачання програми для 5-9 класів з поділом на 2 предмети у 8 та 9 класах, які повинні викладатися не один після одного, а паралельно - як алгебра та геометрія.
Прикріплення: 2012.rar(69Kb)
sahyc Дата: Нд, 26.02.2012, 21:55 | Повідомлення № 163
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (Шестопалов)
Тільки мене дивує позиція досвідчених і відносно молодих вчителів, які без бою здаються там, де можна багато чого добитись.

Дійсно ми здаємося без бою там, де можна чогось добитися! І це не лише у питаннях програми!
Шестопалов Дата: Нд, 26.02.2012, 22:01 | Повідомлення № 164
Видавець посібників
Quote (Bandalak)
Ось моє бачання програми для 5-9 класів з поділом на 2 предмети у 8 та 9 класах, які повинні викладатися не один після одного, а паралельно - як алгебра та геометрія.

Дякую! Будемо всі разом думати, що робити з Вашим та іншими пропозиціями.
Спробував аналізувати пропозиції. Жуть і кошмар!!! Маємо картину "Лебідь-Рак-Щука". Якщо Пахомова, Коршунова, Бандалак та інші не знайдуть спільного рішення, одержимо для безумовного виконання програму МОН. Якою вона буде, ніхто не знає. Але наші пропозиції "хто в ліс, хто по дрова" МОН навіть якщо захоче, врахувати не зможе. Мені, наприклад, не зрозумілі пропозиції Анатолія Бандалак щодо двух предметів, якщо це питання легко і просто вирішується введенням у 8-9 класах допрофільних курсів.
Пропоную для початку дійти згоди у програмі для 5-6 класів. Чекаю "лояльності" від Анатолія Бандалак, Пахомова і Корщунова вже працюють, щоб наблизити свої позиції.
Див. таблицю у додатку. Чекаю пропозицій!
Прикріплення: -5-9-v1.rar(12Kb)

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 27.02.2012, 12:35
dpi Дата: Пн, 27.02.2012, 16:14 | Повідомлення № 165
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Шестопалов)
Прикріплення: -5-9-v1.rar(12Kb)

Более менее, системы счисления в 6 рано. Надо в 7 - 8 классе
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Подальше майбутнє інформатики (Що буде з інформатикою, починаючи з 2010-11 н.р.)
Сторінка 11 з 39«129101112133839»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.