Пт, 15.12.2017, 02:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми вивчення інформатики очима учнів (які проблеми вбачають ті, хто вивчає інформатику)
Проблеми вивчення інформатики очима учнів
bondar1995 Дата: Вт, 04.05.2010, 17:43 | Повідомлення № 1
КЛОУН
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я закінчую 9 клас. Інформатику почали вивчати з цього року. Але все шо нам давали у школі я вже знав у шостому класі. Для чого учити те, шо більшість моїх однокласників давно знає?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:13
bondar1995 Дата: Ср, 05.05.2010, 18:07 | Повідомлення № 16
КЛОУН
Quote (UDAV)
bondar1995, список ви накатали добрячий, тільки покладіть руку на серце і чесно напишіть, що ви дійсно вмієте і в яких програмах працювати і як досконало? не думаю, що ви приходите після школи і в ці програми так сильно ниряєте та вчите, в школі за програмою 9 кл. годин мізер, багато самому треба опрацювати. Що ви знаєте про системи кодування чисел, даних? я список можу далі продовжувати.

Я не можу оцінити як добре вмію працювати. Скорше всього не дуже добре з погляду вчителя. Але у ворді можу оформити любий документ, а також в поверпоінті зробити любу презентацію робив вже зі всіх предметів. Вдома я не вчу цього - бо мені це вже не цікаво. Цікаво мені зробити свій сайт, навчитися робити і вставляти скрипти, керувати роботою компа голосом, створювати 3-d графіку та багато іншого. Про системи кодування. Якщо ви маєте на увазі двійкову, вісімкову чи шіснадцяткову - то це вчили на математичному гуртку і я знаю як переводити і виконувати дії
bondar1995 Дата: Ср, 05.05.2010, 18:18 | Повідомлення № 17
КЛОУН
Quote (dpi)
Программа составлена для всех девятиклассников Украины, а не лично для тебя.

Это не аргумент. Когда учился во 2-м лицее на Левобережье (до 7 класса) преподавтели давлали много дополнительного материала вне программы
Quote (dpi)
Знаю я вас умников.

А так говорят не только на этом форуме, но и в моей школе
swetikccc Дата: Ср, 05.05.2010, 18:29 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (mio)
Талантам надо помогать,

Талантам надо не мешать. :)
mio Дата: Ср, 05.05.2010, 18:32 | Повідомлення № 19
Тут живе...
Рейтинг: 29
Quote (swetikccc)
Талантам надо не мешать.

Золоті слова...

Відредаговано: mio - Ср, 05.05.2010, 18:35
Ktara Дата: Ср, 05.05.2010, 18:33 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
bondar1995, ,браво. (сейчас объясню)
Уважаемые учителя, неужели никто в bondar1995 не разглядел того ученика, который мастерски задает преподавателю вопрос, на который тот отвечает целый урок, не успев дать новый материал, а самое главное - не успев опросить домашний материал :)
Уважаемый, bondar1995, представьте ситуацию. Заходите в маршрутное такси и говорите водителю "Я уже по этому маршруту езжу с 6-го класса, выучил его на память, мне уже неинтересно, а давайте поедем по другим улицам"
То, что скажет водитель думаю передавать не стоит.
Так вот учителя это тот же водитель маршрутного такси,есть установленный маршрут, которому он должен следовать. Поэтому можно только лишь подискутировать, что оптимальнее ехать по другим улицам но изменить ничего нельзя.
По сему вопрос
Quote (bondar1995)
Для чого учити те, шо більшість моїх однокласників давно знає?
чисто риторический. Не по адресу вопросик. Скорее надо в Министерство образования его адресовать :)
Ktara Дата: Ср, 05.05.2010, 18:36 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Quote (bondar1995)
Шановні учителі, ви можете сперечатися по технологіях і програмуваннях. ви можете мене та багатьох інших учнів считати самозакоханими зазнайками. Але чому не хочете дати відповідь просто і ясно.
Я повторюю питання інакше: навіщо весь рік у 9 класі вивчати те, шо в перважній більшості учні знають. чому не потратити цей час вивченню того ж програмування на Паскалі чи алгоритмічності? А вже в 10 класі на профілях можна вчити глибоко і той ворд (шоб підписати реферат ;) ) та багато іншого.

Не стоит задавать вопрос, на который не интересно услышать ответ. Хотите узнать больше - есть дистанционные курсы. Не оспариваете же вы программу по математике или другому предмету :)
mio Дата: Ср, 05.05.2010, 18:41 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Quote (Ktara)
Не стоит задавать вопрос, на который не интересно услышать ответ

Ну чому не цікаво, я так думаю, багатьом вчителям хотілось почути відповідь на це питання. Правда, відповідь має бути від МОН України.
<<Хотите узнать больше - есть дистанционные курсы.>>

Мені просто цікаво, скільки (який відсоток) учнів проходить дистанційні курси з інформатики у вашій області, наприклад? Якщо є адреса в NET таких курсів - поділіться.

Відредаговано: mio - Ср, 05.05.2010, 18:53
Ktara Дата: Ср, 05.05.2010, 19:00 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
mio, я не социолог. И проводить такие исследования пока у меня надобности не было.
Я уже сказала, что вопрос был не по адресу (это скорее к МОНУ). И на эту тему была многостраничная дискуссия. Не думаю что надо все повторять сначала.
А курсы - при желании найти можно. От области это не зависит, так как это дистанционно :)
mio Дата: Ср, 05.05.2010, 19:08 | Повідомлення № 24
Тут живе...
Quote (Ktara)
Я уже сказала

Ktara, Ви як завжди небагатослівна, але переконлива. Але, пробачте за настирливість, якщо курси ваші учні проходили, то які?

Відредаговано: mio - Ср, 05.05.2010, 19:09
Ktara Дата: Ср, 05.05.2010, 19:14 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
mio, Вы правы, хоть я и девушка, но переливать из пустого в порожнее не мой стиль. А тем более следовать правилу "наша пісня гарна, нова, починаєм її знову" :)
По моим сведениям мои наши ученики не проходили такие курсы - они получают помощь по месту учебы. Было бы желание эту помощь получить - а реализацию осуществить еще проще.
а вот когда только говорильней занимаются - да я......, да вот бы я...., да мне бы......... То это не желание получить помощь, а желание поговорить на тему "а пообщаться?"
Andrey123q Дата: Ср, 05.05.2010, 19:18 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
bondar1995, ну что посоветовать. Если нет возможности учиться в спец классе. Изучай самостоятельно то, что интересно: Delphi, другие ОС, например, Linux, 3d графику, html и т.д. и т.п. Тот же фотошоп мне кажется ты вряд ли знаешь в совершенстве.
pasichov Дата: Ср, 05.05.2010, 19:34 | Повідомлення № 27
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (bondar1995)
Шановні учителі, ви можете сперечатися по технологіях і програмуваннях. ви можете мене та багатьох інших учнів считати самозакоханими зазнайками. Але чому не хочете дати відповідь просто і ясно.
Я повторюю питання інакше: навіщо весь рік у 9 класі вивчати те, шо в перважній більшості учні знають. чому не потратити цей час вивченню того ж програмування на Паскалі чи алгоритмічності? А вже в 10 класі на профілях можна вчити глибоко і той ворд (шоб підписати реферат ) та багато іншого.

Шановний bondar1995! Я учитель з 35-річним стажем ПОВНІСТЮ поділяю твою позицію. Але відповіді на своє питання ви не отримаєте, бо воно не зовсім за адресою.
1. Учитель діє за програмою. Вона "спущена" з МОН.
2. Працювати неформально, підтримувати учня в "зоні найближчого розвитку", як це робили в вашому колишньому ліцеї, вчитель в більшості своїй не ВМІЄ і не має стимулів вчитися - дуже мізерна зарплата. Є ще одна причина. При сучасній підготовці в ВНЗ учителя інформатики його й не вчили алгоритмізації та програмування. Цим володіють лише ті з нас, учителів, хто сам бажав це вивчити. А таких мало.

Відредаговано: pasichov - Ср, 05.05.2010, 19:39
НІКОЛЯ Дата: Ср, 05.05.2010, 19:39 | Повідомлення № 28
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Підтримаю колегу Андрія! Якщо є бажання є така річ як відеоуроки на даний час з цим проблем немає. В темі корисні посилання на форумі є велика кількість посилань щодо сайтів з відеоуроками по чому завгодно наприклад ТУТ ( ПОТРІБНА РЕЄСТРАЦІЯ) АБО ТУТ (Реєстрація непотрібна) на останьому є можливість дивитись онлайн якщо дозволяє швидкість нету. Це називається САМООСВІТА. До речі можете вибрати те чого на вашу думку ви незанаєте.
bondar1995 Дата: Ср, 05.05.2010, 22:03 | Повідомлення № 29
КЛОУН
Quote (Ktara)
Уважаемые учителя, неужели никто в bondar1995 не разглядел того ученика, который мастерски задает преподавателю вопрос, на который тот отвечает целый урок, не успев дать новый материал, а самое главное - не успев опросить домашний материал

Ktara, вы формулируете утверждение (ошибочное), а из него делаете вывод. Это нарушение какого-то закона логики. У нас д/з по информатике проверяют тестированием.
Quote (Ktara)
Так вот учителя это тот же водитель маршрутного такси,есть установленный маршрут, которому он должен следовать. Поэтому можно только лишь подискутировать, что оптимальнее ехать по другим улицам но изменить ничего нельзя

Почему низя? Студентам же разрешили выбирать.
Quote (Ktara)
Не оспариваете же вы программу по математике

На математике каждый урок много нового. Учитель дает нам интересные и трудные задания помимо учебника. А если бы решали только упражнения на таблицу умножения или вычисления в столбик, то я оспаривал бы.
Andrey123q Дата: Ср, 05.05.2010, 22:06 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Quote (metodis)
dpi ВИ ЖАРТУЄТЕ? Паскаль На міжнародні олімпіади?

Насколько я понял из правил Международной олимпиады по информатике Pascal один из разрешенных языков на равне с C и C++
http://en.wikipedia.org/wiki/International_Olympiad_in_Informatics
International Olympiad in Informatics 2009
"each submitted source program must be written in C, C++ or Pascal"

Відредаговано: Andrey123q - Ср, 05.05.2010, 22:08
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.5 Проблеми викладання інформатики » Проблеми вивчення інформатики очима учнів (які проблеми вбачають ті, хто вивчає інформатику)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.