Чт, 30.03.2017, 09:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Запитання по роботі зі сторінками сайту ucoz (Вирішення проблем зі сторінками сайту ucoz)
Запитання по роботі зі сторінками сайту ucoz
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 13:27 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 26
Рейтинг: 185
У даній темі пропоную вирішувати різноманітні проблеми зі сторінками ucoz-сайту.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
swetikccc Дата: Ср, 14.01.2015, 22:14 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Цитата volevikt ()
п. Святославе, можете продемонструвати свій приклад онлайн-зошита? Бо не зовсім зрозуміла, що це.
Якщо щось на кшталт електронного журналу, то однозначно цим не займатимуся.
Це аналогія зошита на друкованій основі, розробляєте його, створюєте відповідне число копій і для кожної надаєте доступ для редагування відповідному учневі(простіше папка для учня, а туди зошити або їх частину походу). Потрібні тільки особисті акаунти в гугл учнів. Нажаль ця задумка була давно, але руки не дійшли.
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 22:25 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Все ж таки, хотілося б побачити приклад такого зошита в неті...
swetikccc Дата: Ср, 14.01.2015, 22:46 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Цитата volevikt ()
Все ж таки, хотілося б побачити приклад такого зошита в неті...
Видавництво bhv  щось подібне розробляло, як додаток до підручника, і точно знаю що хтось з наших активних дівчаток ними користувалися. Я свою ідею просто відклав, а потім побачив що вже інші знайшли то й не використовував, доречі я планував тоді робити в іншому онлайн сервісі бо гугл був ще не такий популярний і продвинутий.
В особисте, скриньку гугла, а я вам дам наприклад можливість редагування якогось документу і тільки Вам. ;)
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 22:54 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
і тільки Вам.

Заінтригували.)))
Читайте ОП. 

Цитата swetikccc ()
Видавництво bhv  щось подібне розробляло

Так, але це "щось" було небезкоштовне.)))
swetikccc Дата: Ср, 14.01.2015, 23:12 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Цитата volevikt ()
Так, але це "щось" було небезкоштовне.)))

Переглянте скриньку, доступ відкрито тільки для Вас.
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 23:38 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Дякую, п. Святославе за онлайн-тренінг.
Можливо, спробую створити онлайн-зошит.
vinohodov Дата: Чт, 15.01.2015, 13:46 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Цитата volevikt ()
Можливо, спробую створити онлайн-зошит.

Спробуйте Google Apps, там стільки всього! Я трохи почав розбиратись, зареєстрував школу, зараз використовую "класну кімнату"  це додаток для дистанційного навчання. https://www.google.com.ua/intx/ru/work/apps/education/products.html
volevikt Дата: Чт, 15.01.2015, 22:50 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Цитата bgd ()
Перегляньте матеріал тут (версія для друку-скрипт): http://szenprogs.ru/blog....3-20-36

На жаль, не виходить. Можливо, щось роблю не так.
Сам скрипт прописала у загальному шаблоні для сторінок у розділі HEAD.
А от на самих сторінках трохи заплуталася:

<div id="MessForPrint">Тут текст сообщения для печати...</div>
MessForPrint - это тот id, состав которого будем на печать отправлять.

Не зовсім зрозуміла, який id потрібно прописати. Прописувала URL сторінки, але, мабуть, це не воно, бо не працює.
Можливо, хтось з форумчан може мені допомогти?
Чи є ті, хто встановив подібний скрипт на свій сайт (ucoz) і цей скрипт є робочим?
NataliyG Дата: Пн, 23.02.2015, 00:07 | Повідомлення № 24
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Допоможіть, виникла пролема дуже потрібна допомога. Я трохи не дуже розуміюся в css. Хоча не є вже зовсім профаном. Отже на шкільному сайті виникла проблема, шаблон просто злетів. На передньому плані лишилося лише меню. Я вирішила поправити ту справу і всі мої маніпуляції нічого не давали я тоді змінила на інший стандартний шаблон і ось що виходить стандартний шаблон встановлюються без проблем, однак як тільки я пробую внести хоч мінімальні зміни, змінити картинку і зберігаю css стиль, все повертається до попереднього, тобто можу використати тільки стандартний шаблон, без внесення змін. Я вже пробувала завантажити готовий шаблон, і що цікаво в панелі управління в css стилі бачу шаблон що завантажила а на сайті ті ж проблеми. Допоможіть бо жаль мені сайт починати з нуля. Дякую всім за відповідь.
volodschool2 Дата: Пн, 23.02.2015, 12:04 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 232
NataliyG, проблема зникла? Наразі Ваш сайт працює без проблем. Рекомендую з метою попередження "злітання" шаблону в панелі керування зробити бекап шаблона. Тоді у Вас буде можливість в подібних ситуаціях повернутися до нормального варіанту.
NataliyG Дата: Сб, 28.02.2015, 17:51 | Повідомлення № 26
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Дякую, так дійсно як виявилося проблема була не в сайті, а швидше в моємо домашньому компютері, я все відновила і все працює. А свій компютер почистила на віруси. Проблема ж була в тому що я зробила резервну комію шаблону, однак вона мені вперто не ставилася. Але я з того часу не пробувала на своєму ноутбуці редагувати шаблон.
volevikt Дата: Чт, 19.03.2015, 10:39 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Цитата LVV ()
Якщо Ви ще не маєте цих файлів, то встановіть на свій ПК (скачано з репозитрію) для перегляду і замовлення підручників для 7-го і 4-го класів школами без будь-якої реєстрації.
Конкурсні підручники

Підручники з усіх предметів завантажила вже давно, а от на Вашому сайті побувала вперше.)
Приємно здивувала сторінка Віртуальна екскурсія школи. Давно хотіла створити щось подібне на своєму шкільному сайті.

Буду вдячна, якщо Ви поділитеся досвідом створення віртуальної екскурсії (програма чи онлайн-сервіс, розміщення на сторінці сайту).
volodschool2 Дата: Чт, 19.03.2015, 13:52 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 232
Можна спробувати щось із цього http://3dpano.pindora.com/download.html
swetikccc Дата: Чт, 19.03.2015, 14:36 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Цитата volevikt ()
Буду вдячна, якщо Ви поділитеся досвідом створення віртуальної екскурсії (програма чи онлайн-сервіс, розміщення на сторінці сайту).

Для панорам Kolor Autopano Giga
Для турів Kolor Panotour Pro
Основний з плюсів російський фейс, в першій працював, циліндричні і кругові панорами робить просто і чудово.
Де найти ?
http://www.ex.ua/
Вводите відповідний запит в пошук.

Головне дайте відповіді собі.
А воно Вам надо?
Хто буде мучитися?
vinohodov Дата: Чт, 19.03.2015, 16:54 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Тут головне зробити якісні фото, потім обробити їх,  а панораму   змонтувати не важко.

Відредаговано: vinohodov - Чт, 19.03.2015, 17:01
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Запитання по роботі зі сторінками сайту ucoz (Вирішення проблем зі сторінками сайту ucoz)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.